کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
چرا كار خاصي نميشه كرد؟؟؟ به نظر من يه ايميل به nvc بزنيد و بگيد كه چند ماهي هست منتظر هستين تغيير كتگوري بدين
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، الهه سابق ، amir2640 ، girl ، Tomas
نمیشه آخه !
مادر من تازه دو سه هفته پیش مراسم قسم اش بوده ، خیلی نمیگذاره !
[en]Category: F2B
Priority Date: DEC 2005
-I-797 received Jan 2010
-Civil documents & Affidavits of Support request July 2012
-Case completed Oct 2012
-petitioner become U.S. citizen 2012 DEC
-case upgraded: to F1 April 2013
- interview :June 2013 [/en]

-visa issued: June 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، dreamer60 ، Tomas
به من ثابت شده هرچه قدر بهشون سك(sok) بزنيم بهتره ، به خصوص با توجه به شما كه در صورت تغيير كتگوري ، كارنت هستين Smile

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: abdolreza ، الهه سابق ، battosai ، girl ، amir2640 ، f1f ، Tomas
(2012-12-21 ساعت 09:07)abdolreza نوشته:  از ترکیه کسی خبر داره ؟ شنیدم که خیلی از پرونده ها را میفرستند به ارمنستان ! آیا از وقتی شروع کردند به فرستادن پرونده ها به ارمنستان کسی در ترکیه مصاحبه داشته ؟ یا اینکه تقریبا همه پرونده ها به ارمنستان رفته ؟

عبدالرضا جان همونطور که میدونی من کیسم از اول آنکارا بود و در همون آنکارا حدود یک ماه پیش مصاحبم انجام شد. راستشو بخوای اصلا معلوم نیست که مصاحبتون حتما آنکارا هست یا نه. اما فکر میکنم با شروع به کار سیستم جدید سفارتها، احتمال مصاحبه شما در آنکارا بیشتره. هرچند که ایروان بطور نسبی بهترهWink
امیدوارم هر آنچه خیر شماست اتفاق بیوفته.
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، abdolreza ، dreamer60 ، Tomas
چه خوب که باز شما مصاحبه شدین یک قدم از من جلو تر هستی ، جائی هاست که روند مصاحبه خودت را نوشته باشی
چون یک ماه پیش مصاحبه شدی خیلی کمک خواهد کرد به من که بدونم اصولا چی میپرسن چه جوی حاکم بوده .
من حدود ۱۰ سال هاست که ایران نیستم و در اروپا زندگی میکنم درس میخونم ، نه در ایران و نه در اروپا مشغول کار اداری یا مالیاتی نشدم . سربازی را خریدم، تقریبا تمام خانواده ی من هم در امریکا زندگی میکنند .
شرایط تو چی بود و اینجوری که در امضای تو نوشته به Administrative Process
خوردی ! فکر میکنی علتش چی بوده ؟ البته هیچ علت خاصی هم میتونه نداشته باشه ، حتا تشابه اسمی میتونه علت این checking باشه ولی از نظر تو چه بوده ؟
ممنون باز هم به خاطره جوابت
[en]Category: F2B
Priority Date: DEC 2005
-I-797 received Jan 2010
-Civil documents & Affidavits of Support request July 2012
-Case completed Oct 2012
-petitioner become U.S. citizen 2012 DEC
-case upgraded: to F1 April 2013
- interview :June 2013 [/en]

-visa issued: June 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، dreamer60 ، Tomas ، sam11
(2012-12-27 ساعت 21:35)abdolreza نوشته:  چه خوب که باز شما مصاحبه شدین یک قدم از من جلو تر هستی ، جائی هاست که روند مصاحبه خودت را نوشته باشی ....

عبدالرضای عزیز، روند مصاحبه من با بقیه در کلیات تفاوت چندانی نداشت. فقط نکته این بود که آفیسر من یکم سخت گیر بود و منو خیلی سوال پیچ کرد. بعضا با سوالهای مضحکBig Grin. دلیل A-P خوردنم به احتمال قریب به یقین سربازیه.
با اطلاعاتی که شما از خوندم، همه چیز برای شما مثبته و احتمال ویزای یکضرب بسیار بالاWink.
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

پاسخ
تشکر کنندگان: abdolreza ، dreamer60 ، battosai ، Tomas
سلام بر همه دوستان من یکی از جاماندگان لاتاری 2012 هستم که به خانمم ویزا دادند و به من بدلیل نرسیده بودند پرونده ام را کامل بررسی کنند با یک نامه عذرخواهی ویزا ندادند حال سئوالم از دوستان عزیز و با تجربه اینست که خانم من دقیقا چه فرمهایی را باید پر کند و آیا شما میدانید این پروسه چقدر طول میکشد؟ممنون میشم کمکم کنید با آرزوی موفقیت همه دوستان
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، Tomas
در مرحله اول فرم i-130 رو بايد براتون پر كنن ( اين فرم و توضيحاتش در سايت state.govموجوده) و با توجه به روند ويزا بولتن حدود چهار سال طول ميكشه ، يادتون باشه كه كتگوري شما f2a ميشه

پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، الهه سابق ، f1f ، girl ، Tomas
(2012-12-31 ساعت 03:13)sam11 نوشته:  سلام بر همه دوستان من یکی از جاماندگان لاتاری 2012 هستم که به خانمم ویزا دادند و به من بدلیل نرسیده بودند پرونده ام را کامل بررسی کنند با یک نامه عذرخواهی ویزا ندادند حال سئوالم از دوستان عزیز و با تجربه اینست که خانم من دقیقا چه فرمهایی را باید پر کند و آیا شما میدانید این پروسه چقدر طول میکشد؟ممنون میشم کمکم کنید با آرزوی موفقیت همه دوستان
سلام دوست عزیز .پر.سه شما 2 سال طول می کشه با روند کنونی
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، الهه سابق ، f1f ، girl ، Tomas
omnia جان 2 سال واسه کارنت شدنه، تازه اگه عقبگرد نکنه. بعد از کارنت شدن هم که معطلی های وقت سفارتو این چیزا رو درنظر بگیری حدودا 2.5 سالی میشه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، girl ، omnia ، sam11 ، Tomas
بعد از پر کردن فرم i 130 بعدش منتظر چی باشیم ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، Tomas
منتظر اپروو شدن و انتقال پرونده به NVC و اختصاص یافتن کیس نامبر
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، battosai ، sam11 ، Tomas
با تشکر از دوست عزیزم الهه خانوم ... الهه خانوم اپرو شدن و انتقال به nvc چه قدر در کیس ما طول میکشد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
شما f2b هستیددیگه؟
الان سرویس سنتر کالیفرنیا 25 ماهه، تگزاس 5 ماهه و ورمونت 9.5 ماهه اپروو میدن. زودتر اپروو شدن به درد نمیخوره چون تا طبق ویزا بولتن نوبتتون نشه فایده ای نداره که زودتر اپروو بشید.
معمولا 1 ماه بعد از اپروو کیس نامبر دریافت میکنید
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، battosai ، sam11 ، Tomas ، AsemanAbee
بله ... ولی برای من اپروو هرچه زودتر بیاد بهتره ....ویزا بولیتن f2b رو برای من 2000 حساب کن الهه....

اپروو ایالت ها رو از کجا میشه دید ؟ لینک بدین الهه خانوم...
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sam11 ، Tomas ، AsemanAbee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان