کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
محل pick up ویزا تو آنکارا کجاست ؟
ترجیحا نزدیک سفارت ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
توی تاپیک زیر ببین:
http://mohajersara.com/thread-5845.html
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، amir2640 ، dreamer60
هر چیزی که به عنوان کپی براشون فرستادی مثل شناسنامه، کارت ملی ، سربازی ، اگر شناسنامه تغییرداشته از نظر سنی یا اسمی یا هرچیز دیگر ، باید تمامی مدارک را با خودت ببری !
مدارک مالیاتی اسپانسر و کسی که برات اقدام کرده در ساله جدید ، اصولا هرچی مربوط به مالیات بعد از آخرین چیزی که باریشان فرستادی .
و همراه نامه اصولا مدارک درخواست میکنند ، من این چیز ها یادم آمد
[en]Category: F2B
Priority Date: DEC 2005
-I-797 received Jan 2010
-Civil documents & Affidavits of Support request July 2012
-Case completed Oct 2012
-petitioner become U.S. citizen 2012 DEC
-case upgraded: to F1 April 2013
- interview :June 2013 [/en]

-visa issued: June 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، amir2640 ، dreamer60 ، sam11
Abdolreza جان خبري نشد ؟ هنوز f1 نشدين ؟
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
مرسی به خاطر سوال ، نه هنوز هیچ خبری نیست ، البته هنوز یک ماه هم نشده ، من که تماس گرفتم گفتن بین ۴-۶ هفته باید صبر کرد تا به F1 تغییر بدند ، اگر تغییر کند باید اصولا برایم نامه مصاحبه بیاد ! حالا در این هفته به NVC زنگ خواهم زد دوباره و پیگیری میکنم
-I-797 received Jan 2010
-Case completed Oct 2012

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dreamer60 ، bsbali ، girl ، amir2640
بابا رضا جون من ٢-٣ ماهه ازت ميپرسم شمام ميگي هنوز يك ماه نشده !!!!!! Tongue
شايدم اين مدت براي من خيلي سخت گذشته Big Grin
در هر صورت به نظر من زنگي ايميلي چيزي بزن Shy

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، f1f ، Blaze ، abdolreza
(2013-01-10 ساعت 17:54)dreamer60 نوشته:  بابا رضا جون من ٢-٣ ماهه ازت ميپرسم شمام ميگي هنوز يك ماه نشده !!!!!! Tongue
شايدم اين مدت براي من خيلي سخت گذشته Big Grin
در هر صورت به نظر من زنگي ايميلي چيزي بزن Shy

Smile) این همه سال صبر کردیم این آخرش که رسیده ! انگار زمان ۴ بعدی شده! یک جارو نگاه میکنی میبینی انگار ۶-۷ ماه گذشته بعد میبینی ۳-۴ هفته است ، جای دیگه میبینی ۷-۸ سال صبر کردی تا به اینجا رسیدی بعد تعجب میکنی چه جوری ۷-۸ سال صبر کردی ، چقدر زود گذشت ، مثل اینکه خیلی هم زود نگذشت ! اگه بگذارند بری عقب در زندگی ۷-۸ سال قبل باز بگند باید ۷-۸ سال صبر کنی میگی عمرا !! بعد میگی خیلی کار ها و اتفاقات افتاد که دوست دشتی جور دیگه ای میشد ! بعد میشینی فکر میکنی این ۳-۴ هفته پیش چیکار کردی عمرا اگر یادت بعد ! اصلا یک VAZI !
اون پایین جای امضات زده که ویزات را امروز گرفتی ! اره ؟
خیلی تبریک اگه اینجوری !
-I-797 received Jan 2010
-Case completed Oct 2012

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dreamer60 ، girl ، Blaze
مرسي عزيزم ، اره بالاخره ما هم ويزامون رو گرفتيم و وارد فاز جديد مهاجرت شديم Smile))))

پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، User ، amir2640 ، الهه سابق ، girl ، f1f ، abdolreza ، sasan_rock ، frozen mind ، ASALI ، Blaze ، sam11 ، maymary1220 ، amjad
(2013-01-11 ساعت 10:02)dreamer60 نوشته:  مرسي عزيزم ، اره بالاخره ما هم ويزامون رو گرفتيم و وارد فاز جديد مهاجرت شديم Smile))))

به به تبریک میگم دریمورجان میبینم که امضاتو بروز کردی و ویزاتو گرفتیSmile
امیدوارم که که موفق باشی دوست عزیز
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، الهه سابق ، girl ، sam11
(2013-01-11 ساعت 10:02)dreamer60 نوشته:  مرسي عزيزم ، اره بالاخره ما هم ويزامون رو گرفتيم و وارد فاز جديد مهاجرت شديم Smile))))

درامر تبریک.دست ما رو هم بگیر داداش -چند روز بعد اینکه انداختی صندوق دادن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، amir2640 ، sam11
سلام
دوستان اطلاع داريد ببينم ميشه محل مصاحبه رو از آنكارا به عشق آباد تعغير داد و از دوستان كسي براي ويزاي مهاجرت خانوادگي به عشق آباد سفر كرده؟
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

پاسخ
تشکر کنندگان: sam11 ، battosai

دریمر عزیزم سلام

بعد از مدتها آمدم اینجا و خوشبختانه خبر خیلی خوبی دیدم!
خیلی خوشحالم که شما دوست بسیار عزیزم بالاخره ویزاتو گرفتی و از شر مسخره بازی های قبل از مهاجرت خلاص شدی.
برایت آرزوی موفقیت در ادامه راه مهاجرت دارم و مطمئنم که حتما موفق خواهی شد.

ارادتمند داداش گلم
فروزن
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، battosai ، girl ، f1f ، Blaze ، الهه سابق ، omnia ، storagemeter ، Farshid22 ، amir2640 ، mom ، dreamer60 ، saba.m ، Saeedv13 ، sasan_rock ، شاپرک ، پرستو
سلام دوستان خانمم در حال حاضر آمریکا هستند و میخواهد برای من اقدام کند آیا باید فقط همان فرم I-130 را پر کند و فرم دیگری لازم نمی باشد خواهش میکنم دوستانی که تجربه بیشتر دارند راهنمایی کنند آخه یکی از دوستان در تایپیک 2011 گفتند فرم I-824 باید پر کنند آیا صحیح است! تکلیف ما را یکی مشخص کند خانمم خیلی دلهره دارد و نگران است که اشتباه کند و کارها عقبتر بیفتد ممنون میشم از راهنماییتان
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-01-13 ساعت 08:23)sam11 نوشته:  سلام دوستان خانمم در حال حاضر آمریکا هستند و میخواهد برای من اقدام کند آیا باید فقط همان فرم I-130 را پر کند و فرم دیگری لازم نمی باشد خواهش میکنم دوستانی که تجربه بیشتر دارند راهنمایی کنند آخه یکی از دوستان در تایپیک 2011 گفتند فرم I-824 باید پر کنند آیا صحیح است! تکلیف ما را یکی مشخص کند خانمم خیلی دلهره دارد و نگران است که اشتباه کند و کارها عقبتر بیفتد ممنون میشم از راهنماییتان
1- فرم I-130
2- فرم G-325 را هم هر دو نفر جداگانه پر کرده و امضا میکنند
3- ترجمه شناسنامه های هر دو نفر و ترجمه عقدنامه
4- ترجمه طلاقنامه (اگر یکی از طرفین ازدواج قبلی داشته)
5- کپی پاسپورت های هر دو نفر
6- کپی سوشیال سکیوریتی همسرتون
7- 2 تا عکس 5 در 5 برای هر دو نفر
8- یک چک به مبلغ 420 دلار که از یک حساب بانکی توی آمریکا باید باشه 
9- کپی گرین کارت همسرتون
همه اینارو باید به آدرس اداره مهاجرت پست کنید.
همه فرمها و آدرس ها را میتونید از توی سایت http://www.uscis.gov پیدا کنید

فرم I864 برای وقتیه که پروندتون توی اداره مهاجرا اپروو میشه و فرستاده میشه به NVC. اونجا ازتون این فرم رو خواهند خواست که درواقع این فرم ساپورت مالیه. از الان به فکر اسپانسر باشید که مثل من ماهها دنبال اسپانسر نگردید.
دوست عزیز بهتره از این به بعد سوالهاتونو توی انجمن ازدواجی مطرح کنید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، girl ، sam11 ، battosai ، abdolreza ، AsemanAbee
سلام بر همه دوستان متشکرم از الهه خانم که سریع جوابم را دادند دوست عزیز چرا در انجمن ازدواجی ما از قبل ازدواج کرده بودیم و برنده لاتاری شدیم اما بدلیل بی مسئولیتی کارمندان سفارت که بررسی پرونده ام را کامل نکرده و با یک عذرخواهی ساده از دادن ویزا به من امتناع کردند!!!!!!!!!!!!!!!!
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، dreamer60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان