کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
سللم

در بركه اي كه سفارت موقع مصاحبه به من داد قسمت proof of petitioner LPR status علامت خوره جكونه بايد اين قسمت را ثابت كنم از جوابتون خيلي ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیزامکان دار ه راهنمایی بفرمایید:

1 - بعد از دریافت نامه کیس نامبر که با توجه به سه حرف اولش احتمالا ویزا آفیس هم مشخص شده، چقدر طول میکشه که نوبت به مصاحبه بشه؟

2 - کلا بعد از دریافت کیس نامبر باید منتظر چی بود؟

3- آیا وضعیت شخصی که برای او تقاضای پتیشن داده اند باید در تمام طول دوره ثابت بماند؟ منظورم از نظر تاهل و تجرد نیست، منظورم از نظر کشور محل سکونت یا تمام شدن تحصیل دانشگاهی فرده؟
C/N:2*** office: ایروان Interview: W2 DEC
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-01 ساعت 10:58)Almond نوشته:  دوستان عزیزامکان دار ه راهنمایی بفرمایید:

1 - بعد از دریافت نامه کیس نامبر که با توجه به سه حرف اولش احتمالا ویزا آفیس هم مشخص شده، چقدر طول میکشه که نوبت به مصاحبه بشه؟

3- آیا وضعیت شخصی که برای او تقاضای پتیشن داده اند باید در تمام طول دوره ثابت بماند؟ منظورم از نظر تاهل و تجرد نیست، منظورم از نظر کشور محل سکونت یا تمام شدن تحصیل دانشگاهی فرده؟

سوالت رو برو قسمت لاتاری ها بپرس .
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، Almond ، romance33
(2013-12-01 ساعت 10:58)Almond نوشته:  دوستان عزیزامکان دار ه راهنمایی بفرمایید:

دوست عزیز در مورد سوال اول می تونید بر مبنای کتگوریتون از ویزا بولتن پی گیری کنید و ببینید که در هر ماه تا چه تاریخی پیش میره و تا په تاریخی رو دارن برای مصاحبه دعوت می کنن. این هم لینک: http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html
بعد از گرفتن کیس نامبر و ارسال هزینه و مدارکی که خواستن دیگه تنها کاری که باید/میتونید بکنید انتظاره! تا برای مصاحبه دعوت بشید. البته با توجه به کتگوری خودم میگم که اف وان هستم.
در مورد 3 هم تا جایی که می دونم فقط تاهل و تجرد مهمه باز بچه ها بیشتر راهنمایی می کنن.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Almond ، amjad ، romance33
سلام صبح به خیر خواهر خوبم Smile شاپرک دقت نکردی کیسش لاتاریه . مورد 3 مثل اف ی ا نیست . تو لاتاری مشکلی نیست ولی باید بعد از قبولی مثل اینکه بگن ما میخواهیم ازدواج کنیم .
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، Almond ، romance33
(2013-12-01 ساعت 11:43)alisarvareharchiabi نوشته:  سلام صبح به خیر خواهر خوبم Smile شاپرک دقت نکردی کیسش لاتاریه . مورد 3 مثل اف ی ا نیست . تو لاتاری مشکلی نیست ولی باید بعد از قبولی مثل اینکه بگن ما میخواهیم ازدواج کنیم .

اوکی! من متوجه نشدم لاتاریه Smile
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Almond ، battosai ، romance33
(2013-12-01 ساعت 11:43)alisarvareharchiabi نوشته:  سلام صبح به خیر خواهر خوبم Smile شاپرک دقت نکردی کیسش لاتاریه . مورد 3 مثل اف ی ا نیست . تو لاتاری مشکلی نیست ولی باید بعد از قبولی مثل اینکه بگن ما میخواهیم ازدواج کنیم .

نه! این کیسه لاتاری نیست Shy این سوالها رو برای پرونده بچه ها پرسیدم. ما خودمون لاتاری بودیم، اما بعد برای بچه ها اقدام کردیم و اونها کیس نامبرگرفتند که برای اونها میشه F2B. مگه نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Shahabpk
بله میشه f2b . امضا رو دیدم با توجه به امضا گفتم Smile) .

مورد 3 باید مجرد بمونن . تاریخ pd بچه ها چه تاریخی هست ؟ سالشو فقط بگین . کیس نامبر زیاد مهم نیست مهم همونیه که شاپرک عزیز گفت . کیس نامبر بالاخره دریافت میشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: Almond ، romance33 ، amir2640
(2013-12-01 ساعت 12:09)alisarvareharchiabi نوشته:  بله میشه f2b . امضا رو دیدم با توجه به امضا گفتم Smile) .

مورد 3 باید مجرد بمونن . تاریخ pd بچه ها چه تاریخی هست ؟ سالشو فقط بگین . کیس نامبر زیاد مهم نیست مهم همونیه که شاپرک عزیز گفت . کیس نامبر بالاخره دریافت میشه .

خیلی ممنون. سال 2013 است.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
زیاد عجله نکنید . حالا حالاها باید صبر کرد . مجرد باید بمونن 8 سال .
پاسخ
تشکر کنندگان: Almond ، romance33 ، پدی ، amir2640
سلام به همه دوستان. سئوالی داشتم ازتون کتگوری من F3 هست مادرم که سیتیزن امریکا هست سال 2005 برای من و همسرم اقدام کرد می خواستم ببینم معمولا چقدر زمان می بره ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، amir2640
(2013-12-01 ساعت 22:10)shahrum نوشته:  سلام به همه دوستان. سئوالی داشتم ازتون کتگوری من F3 هست مادرم که سیتیزن آمریکا هست سال 2005 برای من و همسرم اقدام کرد می خواستم ببینم معمولا چقدر زمان می بره ممنون

دوست عزیز به سایت ویزا بولتن مراجعه کنید تو بخش مربوط به خودتون تاریخش هست . در حال حاضر تا مارچ 2003 تو کتگوری شما رسیدگی شده.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، romance33 ، پدی ، amir2640
با عرض سلام و احترام خدمت دوستان عزیز در سایت وزین مهاجرسرا
امیدوارم که حالتان خوب باشد و براتون آرزوی بهترینها رو دارم .
خدمت شما عرض کنم که من از جا مونده های لاتاری 2011 هستم. البته خانومم برنده کیس بود که بنا به تصمیم خودمون من بچه هام رو همون سال فرستادم و از همون موقع کیس خانوادگی من شروع شده که خوشبختانه در حال انجام هست . ولی در مرحله فعلی که باید یک فرم جدید به نام DS-260 رو بصورت آنلاین پر کنم به سوالی برخورد کردم که نمیدونم چه جوابی باید به اون بدم . سوال این هست که آیا شما تا به حال هیچ refused US visa , و یا whithrawn admission application داشتی یا نه؟!
حالا با توجه به تجربه و اطلاعاتی که دارین به نظر شما جواب سوال چه باید باشد و با توجه به اینکه ما در جریان سال 2011 به تاریخ 30 سپتامبر خوردیم و ویزا نگرفتیم , مشمول چه وضعیتی هستیم ؟
خیلی لطف بزرگی میکنین که در صورت امکان و در کوتاه ترین زمان ممکن من رو راهنمایی کنین .
بازهم براتون آرزوی بهروزی و تندرستی میکنم .
با نهایت تشکر
ارادتمند همگی
shahriar2002
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، romance33 ، پدی ، amir2640
(2013-12-04 ساعت 14:51)shahriar2002 نوشته:  با عرض سلام و احترام خدمت دوستان عزیز در سایت وزین مهاجرسرا
امیدوارم که حالتان خوب باشد و براتون آرزوی بهترینها رو دارم .
خدمت شما عرض کنم که من از جا مونده های لاتاری 2011 هستم. البته خانومم برنده کیس بود که بنا به تصمیم خودمون من بچه هام رو همون سال فرستادم و از همون موقع کیس خانوادگی من شروع شده که خوشبختانه در حال انجام هست . ولی در مرحله فعلی که باید یک فرم جدید به نام DS-260 رو بصورت آنلاین پر کنم به سوالی برخورد کردم که نمیدونم چه جوابی باید به اون بدم . سوال این هست که آیا شما تا به حال هیچ refused US visa , و یا whithrawn admission application داشتی یا نه؟!
حالا با توجه به تجربه و اطلاعاتی که دارین به نظر شما جواب سوال چه باید باشد و با توجه به اینکه ما در جریان سال 2011 به تاریخ 30 سپتامبر خوردیم و ویزا نگرفتیم , مشمول چه وضعیتی هستیم ؟
خیلی لطف بزرگی میکنین که در صورت امکان و در کوتاه ترین زمان ممکن من رو راهنمایی کنین .
بازهم براتون آرزوی بهروزی و تندرستی میکنم .
با نهایت تشکر
ارادتمند همگی
shahriar2002

سلام دوست عزیز لطفاً اینجا رو ببین امیدوارم بتونه بهتون کمکی بکنه.موفق باشین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Elahvision ، amir2640 ، shahriar2002
(2013-11-17 ساعت 09:46)romance33 نوشته:  
(2013-11-16 ساعت 23:11)شاپرک نوشته:  
(2013-11-16 ساعت 16:08)romance33 نوشته:  
(2013-11-16 ساعت 12:58)شاپرک نوشته:  سلام دوستان،

من دیروز داشتم نامه ای رو می خوندم که از nvc برای بابام اومده بود و مدارک رو خواسته بود (checklist) ....
دوست عزیز بازم تحقیق کنید و باهاشون تماس بگیرین.

". لطفن اگه کار دیگه ای باید انجام بدم راهنماییم کنید. ممنون

دوست عزیز بهترین کار اینه که شما با nvc تماس بگیرین.اون موثق ترین منبع هستش که میتونه جواب شما رو بده.در مورد کیس همسر من که F2B بودن و ما هم مشکلی برامون پیش اومد و اطلاع نداشتیم به ما گفتن اگه از 1 سال میگذشت و شما اقدامی نکرده بودین کیستون باطل میشد و باید از اول اقدام میکردین.این تجربه شخصی من بود و شاید در مورد شما و کیس شما صادق نباشه حتماً با nvc تماس بگیر دوست عزیز.موفق باشی.

راستی ما همون موقع با nvc تماس گرفتیم، گفتن لازم نیست کاری کنید یا چیزی رو دوباره بفرستید و کیس هم باطل نخواهد شد. فقط منتظر حرکت ویزا بولتن و نامه دعوت به مصاحبه باشید.
من خیلی نگران بودم، گفتم خبر بدم دوستانی که تو شرایط من هستند مثل من نگران نشن!
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Almond ، amir2640 ، romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان