کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2013-12-10 ساعت 22:15)Elahvision نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 14:36)farhad-yazdi نوشته:  با سلام و خسته نباشید به همه دوستان مهاجر سرا
pd من apr 2011 هست و کتگوری f4 میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تا اپرو بشم حدود 3 سال تو نوبت بودم و اینکه اگه قانون جدید تصویب بشه و من اپرو نشده باشم ممکنه پروندم بسته بشه ممنون از راهنماییتون

دوست گرامي فكر ميكنم بايد به سايت ويزا بولتن مراجعه كنيد. تا آنجا كه من ديدم در كتگوري شما تا سپتامبر ٢٠٠١ بولتن شده. البته بهتره خودتان سايت را چك كنيد.
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._6211.html

ضمن تشکر از شما دوست گرامی نوشته بودم پروندهام اپرو بشه نه کارنت یعنی کیس نامبر بهش تعلق بگیره و به nvc فرستاده بشه اگر از دوستان کسی میدونه اپرو شدن کیس f4 چقدر طول میکشه راهنمایی کنه ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-10 ساعت 23:54)farhad-yazdi نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 22:15)Elahvision نوشته:  
(2013-12-10 ساعت 14:36)farhad-yazdi نوشته:  با سلام و خسته نباشید به همه دوستان مهاجر سرا
pd من apr 2011 هست و کتگوری f4 میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تا اپرو بشم حدود 3 سال تو نوبت بودم و اینکه اگه قانون جدید تصویب بشه و من اپرو نشده باشم ممکنه پروندم بسته بشه ممنون از راهنماییتون

دوست گرامي فكر ميكنم بايد به سايت ويزا بولتن مراجعه كنيد. تا آنجا كه من ديدم در كتگوري شما تا سپتامبر ٢٠٠١ بولتن شده. البته بهتره خودتان سايت را چك كنيد.
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._6211.html

ضمن تشکر از شما دوست گرامی نوشته بودم پروندهام اپرو بشه نه کارنت یعنی کیس نامبر بهش تعلق بگیره و به nvc فرستاده بشه اگر از دوستان کسی میدونه اپرو شدن کیس f4 چقدر طول میکشه راهنمایی کنه ممنون میشم
با سلام
همانطوریکه دوستان دیگر نیز گفتند در حال حاضر پرونده های سپتامبر 2001 را در حال بررسی هستند pdشما 2011 است یعنی حدودا" 11 سال به پرونده شما مونده .
من هم سپتامبر 2001 بودم و این ماه pd من در اومد و ماه دیگر مصاحبه دارم یعنی حدود 13 سال تو نوبت بودم پس احتمالا" شما 11 سال دیگر طول خواهد کشید و قوانین جدید که در آن کتگوری f4حذف خواهد شد به شما چون قبلا" فایل شده تعلق نمیگیره و پرونده شما روال عادی خودش را طی میکنه البته ممکنه کمی سرعتش بیشتر بشه.در خصوص اینکه چه زمانی اپرو بشه کیس ها متفاوته . کسانی بودند که سال بعد اپرو شدند و کسانی هم مثل پرونده من هستند که 9 سال طول کشیده اپرو بشند و هر چه این زمان بیشتر باشه بهتره زیرا اگر سن بچه ها از 21 سال بگذره قانونا" از پرونده بیرون میاین ولی مدت زمانی که اپرو طول کشیده از سن بچه کم میشه و به نفع شماست. ( طبق قانونcspa )
موفق باشید
PD DATE: 24 SEP 2001
APPROVAL NOTE: 10 JUN 2009
INTERVIEW DATE : 8 JANUARY 2014
Clearance date: 3 jun2014
print visa: 15 jun 2014
Flight date: 30 jun 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، amjad ، Elahvision
(2013-12-09 ساعت 11:57)Siamak A نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 13:52)minoo meh نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 13:06)Siamak A نوشته:  با سلام به دوستان عزیز
من در تاریخ 8 زانویه تاریخ مصاحبه با خانواده ام در سفارت آمریکا ابوظبی دارم کسانی که مطلع هستند لطفا" همفکری کنند.
1- پسر من دانشجو است و مجوز خروج را با پرداخت 15 میلیون به اداره نظام وظیف براش گرفتم سوالم اینه که تو کامنت های قبلی بعضی از دوستان
دیدم که نوشتند بایستی در هنگام مصاحبه مدارک نظام وظیفه را هم نشان بدیم از جمله کارت پایان خدمت یا کارت معافیت یا برای دانشجویان فیش واریزی 15 میلیون تومان وثیقه !!!
سوال من در مورد سومی هستش . یعنی پسر من باید فیش واریزی به نظام وظیفه را داشته باشد؟ ما اطلا" فیش واریز نکردیم بلکه در بانک کشاورزی مسقر در نظام وظیفه 15 میلیون که به حساب من بود را قفل کردند تا زمان برگشت پسرم از خارج و در صورتیکه بعد از 20 روز برنگردد پول را برداشت می کنند. پس این صحبت ها که دوستان مینویسند حتما" بایستی برای کنسول یکی از 3 مورد بالا را نشان بدهید چیه؟
2- آیا در ترم آخر دانشگاه مجوز خروج محددا" میدهند؟
3 - تست آنتی بادی انفولانزا باید در ایران بدهیم ؟ آیا اگر همه واکسن ها را در ایران زده باشیم باز هم واکسنی در دوبی میزنند؟
ممنون میشم دوستانی که اطلاع صحیح دارند و تجربه خودشان یا نزدیکان را دارند جواب بدهند.
ممنون
سلام
در مورد دو سوال اول شما تجربه اي ندارم، اما در مورد سوال سوم شما تجربه تلخي دارم که برايتان بازگو ميکنم به اميد اينکه شما اشتباه ما را انجام ندهيد.من و همسر و دخترم در تاريخ 20 فروردين در ابوظبي مصاحبه داشتيم.با توجه به تعطيل بودن کشورمان درايام عيد نوروز، اواخر اسفند براي تزريق واکسن ها به اينستيتو پاستور مراجعه کرديم.تعدادي از واکسن ها را آنجا و تعداي را در کلينيکي واقع در اشرفي اصفهاني تزريق کرديم.جمعا" شد حدود 250 هزار تومان.تست آنتي بادي آبله مرغان هم براي خودم و همسرم انجام دادند و براي دخترم به اشتباه !!!گفتند لازم نيست!!!!Sadبا خوشحالي رفتيم ابوظبي و در اين انديشه بوديم که هيچ واکسني نبايد بزنيم.دکتر بعد از ديدن کارت واکسن ها گفت چون شما حدود يکماه قبل همه واکسن ها را زده ايدCoolالان بايد همه دوباره تجديد شوندSad!!!دخترم هم که به فرمايش مسئولين پاستور تست آنتي بادي نداده بود واکسن آبله مرغان دريافت کرد!!! 2.000 درهم فقط هزينه واکسن هايمان شد!!!هزينه معاينه دکتر و عکس قفسه سينه و آزمايش خون هم جداگانه دريافت شد که فکر کنم حدودا" رويهم با واکسن ها 4.000 درهم شد.Sadتوصيه من به شما دوست عزيز اينست که :
1)حتما" حتما" نزديک زمان مصاحبه واکسن هايتان را بزنيد تا آن فاصله يکماه طي نشده باشد ونياز به تجديد نباشد
2)حتما" همگي تست آنتي بادي آبله مرغان انجام دهيد.در اينصورت از واکسن گرانقيمت آبله مرغان معاف خواهيد شد
به اميد موفقيت شما دوست عزيز

با سلام به شما دوست عزیز و ممنون از راهنمائی شما
برای من کمی تعجبه زیرا واکسن ها که میبایست صورت گیرد معمولا" از اول زندگی بایستی زده شود و اگر برگه واکسن ها را داشته باشیم که دیگر تزریق واکسن مجدد نمی خواهد و اصولا" اینکه 1 ماه بگذرد اعتبار ندارد دیگر معنی پیدا نمی کند زیرا مثلا" کارت واکسن من مربوط به سالیان گذشته است و یا دخترم که 14 سال دارد از اول زندگی همه را زده است واینکه بگویند چون از 1 ماه گذشته اعتبار ندارد کمی عجیب به نظر می رسد فقط ممکن است تست آنتی بادی در خصوص آبله مرغون را انجام دهند یا مثلا" 1 واکسن که مثلا" جدید میباشد و یا واکسن آنقولانزا که آن هم ما همگی امسال زده ایم . من کمی گیج شدم اگر ممکنه برام کمی بیشتر توضیح بدید.
ممنون میشم.
دوستانی هم که میتونند حواب سوال 1 و 2 من را هم بدهند خیای ممنون میشم.
با تشکر از شما عزیزان

دوست عزیز بزارین از تجربه خودم بگم.من تابستون امسال ارمنستان مصاحبه داشتم.اولا زمان مصاحبه خیلی مهمه چون در فصل های گرم سال اصلا واکسن آنفولانزا پیدا نمیشه.منم نمیدونستم و وقتی پاستور رفتم اینو بهم گفتند.در ارمنستان هم هیچ ایرادی از من نگرفتند.من تنها واکسنی که زدم MMR بود که اونم چون قبل از رفتن به پاستور باهاشون تماس گرفتم بهم گفتند که تهران پیدا نمیشه.توی همون شهرستان بزن و حتما باید یک ماه قبل از رفتن واسه آزمایش پزشکی زده باشین.منم این کارو کردم.توی پاستور ازم سوال کردند که خدمت رفتی؟منم چون رفته بودم و واکسن های سه گانه رو زده بودم با دادن کارت پایان خدمتم همه واکسن هارو برام وارد کرد.حتی در مورد هپاتیت هم همینجور.برای آبله مرغان هم اون موقع واکسنش نبود ولی من بچگی گرفته بودم.اتفاقی که افتاد این بود که پاستور گفت برو آزمایش بده تا مدرکی داشته باشیم که آنتی بادیش توی خونت هست.ولی چون یک هفته طول می کشید و من فرداش پرواز داشتم این کارو نکردم.رفتم دکتر ارمنستان ازم پرسید که تا حالا آبله گرفتی گفتم بله بهم گفت جایی از بدنت جاش مونده؟خلاصه واسم توی برگه پزشکی varicella history زد.(مطمئنا کشور به کشور باهم فرق میکنه و اگه آنکارا و ابوظبی بود به هیچ وجه قبول نمیکردند)
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، romance33 ، sepideh jan
(2013-11-30 ساعت 14:47)akhounsary نوشته:  سلام بر دوستان،
ببخشید بازم سوال دارم.
اول اینکه پدر بنده میتونه ویزای همه ما رو از سفارت بگیره ؟ بدون وکالت عرض میکنم. یعنی فقط مدارک + پاسپورت ها مون رو ببره و یک نفر بگیره.
دومین سوالم این بود
در آدرسی که در برگه کلیرنس (اف بی آی چک - مراحل اداری - ...) http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
یک تاریخی داره به اسم Admin Process Expires On؛
این تاریخ دقیقا معناش چیه؟ تا اون موقع وقت هست یا اون موقع بیایم بگیریم یا ... ؟

سپاسگزارم.
میشه جواب بدید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-12 ساعت 13:26)akhounsary نوشته:  
(2013-11-30 ساعت 14:47)akhounsary نوشته:  سلام بر دوستان،
ببخشید بازم سوال دارم.
اول اینکه پدر بنده میتونه ویزای همه ما رو از سفارت بگیره ؟ بدون وکالت عرض میکنم. یعنی فقط مدارک + پاسپورت ها مون رو ببره و یک نفر بگیره.
دومین سوالم این بود
در آدرسی که در برگه کلیرنس (اف بی آی چک - مراحل اداری - ...) http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
یک تاریخی داره به اسم Admin Process Expires On؛
این تاریخ دقیقا معناش چیه؟ تا اون موقع وقت هست یا اون موقع بیایم بگیریم یا ... ؟

سپاسگزارم.
میشه جواب بدید؟

سلام.سوال اولتون بستگی به سفارتتون داره.احتمالا جایی توی سایت سفارت نوشته که وکالت میخواد یا نه.ارمنستان میدونم که نمیخواد.ترکیه رو نمی دونم.ولی چرا روزه شک دار بگیرید؟(اینجا جای خوبی برای پرسیدن این سوال نیست.میتونید در این لینک بپرسید)
تاریخی که گفتین مربوط به تاریخی میشه که تا اون موقع وقت دارید که برید ویزاتون رو بگیرید و بعد اون تاریخ دیگه کلیرنس تون اعتبار نداره.خیلی جاها توصیه شده(از جمله سایت سفارت) که در اسرع وقت برید ویزاتون رو بگیرید چون اینجور کارا هیچ حساب کتابی نداره
الان توی سایت سفارت آنکارا نگاه کردم.چیزی از وکالت نامه ننوشته فقط گفته شده یکی از اعضای خانواده میتونه بیاد ویزاها رو بگیره.
"One member of a family can return to Turkey on behalf of the entire family. The person returning to the Embassy must be one of the family members receiving a visa
"
لینکش هم واستون میزارم اگه خواستین خودتون نگاه کنید.بعد از کیس نامبرها توی قسمت For Iranian Applicants.برای دیدن لینک اینجا کلیک کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، itex ، akhounsary ، romance33
(2013-11-30 ساعت 14:47)akhounsary نوشته:  ...اول اینکه پدر بنده میتونه ویزای همه ما رو از سفارت بگیره ؟ بدون وکالت عرض میکنم. یعنی فقط مدارک + پاسپورت ها مون رو ببره و یک نفر بگیره. ...
(2013-12-12 ساعت 13:43)navidshii نوشته:  ...الان توی سایت سفارت آنکارا نگاه کردم.چیزی از وکالت نامه ننوشته فقط گفته شده یکی از اعضای خانواده میتونه بیاد ویزاها رو بگیره.
"One member of a family can return to Turkey on behalf of the entire family. The person returning to the Embassy must be one of the family members receiving a visa
"
لینکش هم واستون میزارم اگه خواستین خودتون نگاه کنید.بعد از کیس نامبرها توی قسمت For Iranian Applicants.برای دیدن لینک اینجا کلیک کنید.
پاسپورت ها رو که سفارت ازتون می گیره تا توش ویزا بچسبونه. فوقش بتونین یک کپی از پاسپورت ها بگیرین. اگر سفارت محل مصاحبه آنکارا بوده وکالت نامه محضری لازم دارید که ترجمه هم شده باشه. این برنامه وکالت نامه ربطی به سفارت نداره. جزو مقرات اداره پست ترکیه (PTT) هست. البته بازم بستگی به شعبه PTT داره. شعبه ای که من رفتم پارسال از من وکالت نامه نخواست، با وجودی که من برده بودم. فقط همون کپی پاسپورت ها رو بهش دادم رضایت داد. همون موقع بقیه شعبه ها از سایر کاربرها وکالت نامه می خواستن. شما که اینقدر خرج کردین و می کنین یه وکالت نامه محضری تهیه کنین به 25 هزار تومن و همین قدر هم بابت ترجمه اش بدین و با 50 هزار تومن قال قضیه رو بکنین. در عوض خاطرتون آسوده باشه و از سفر به آنکارا لذت ببرین. موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: akhounsary ، romance33 ، amjad ، navidshii ، پدی ، frozen mind
با سلام خدمت دوستان،
من pd date july 2002 دارم. سال ٢٠٠٥ نامه حاوي شماره پروندم بدستم رسيد كه براي ankara هست. از اون موقع چيز ديگه اي بدستم نرسيده و پارسال هم ازدواج كردم و پرونده ام را اپديت كردم و ترجمه عقدنامه رو فرستادم. از طرفي هم بالتن هارو هميشه چك مي كنم كه طبق اخريش الان october 2001 در حال بررسي است.
منبع http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._6228.html
حال سوال از دوستان با توجه به شرح حالا اين است كه ايا همه چيز در روند پروسه بنده عاديست؟ يا چيزي،فرمي، بايد ميفرستادند يا بايد ميگرفتم تا الال و نگرفتم؟ كمي نگرانم و ممنون ميشم اگه دوستان راهنمايي كنند كه ايا پروسي بنده در حال عادي است؟
در ضمن خواهر من كه سيتيزن اونجاست برام اپلاي كردن و برخي مكاتبات رو انجام دادن. ايشون نياز به اقدام يا پيگيري خاصي الان ندارن؟
با تشكر
عليرضا
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
عليرضاي عزيز همسر من نيز pd date july 2002 دارد و پروندمون براي ankara است و سه سال پيش ازدواج كرديم ، اما سال ٢٠١٠ ازمون يكسري مدارك خواستن مثل عكس و ترجمه شناسنامه ها و ترجمه عقدنامه و يكسري فرم كه بايد پر مي كرديم و مي فرستاديم. تا جايي كه مي دونم دوتا ٤١٤ دلار هم فرستاديم. اين از شرح حال ما. از اون موقع تا حالا هم حالي ازمون نپرسيدند. حالا شايد بچه هاي آگاه تر بتونن بيشتر كمك كنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، Marmar4661 ، پدی
دوستان ترجمه شناسنامه باید تایید دادگستری هم بشه؟
و من اگه اصل ترجمه مدارک رو برای ان وی سی بفرستم آیا بازهم چیزی لازمه که روز مصاحبه دستم باشه؟
کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی
(2013-12-16 ساعت 09:43)anahita1361 نوشته:  دوستان ترجمه شناسنامه باید تایید دادگستری هم بشه؟
و من اگه اصل ترجمه مدارک رو برای ان وی سی بفرستم آیا بازهم چیزی لازمه که روز مصاحبه دستم باشه؟

با سلام
زمانی که نامه دعوت به مصاحبه برای شما ارسال شود خودشان لیست مدارکی را که لازم دارند به شما اعلام خواهند کرد . ولی کلیه مدارکی را که میفرستید میبایست تایید دادگستری و وزارت خارجه داشته باشد.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، romance33 ، anahita1361
(2013-12-16 ساعت 09:52)Siamak A نوشته:  
(2013-12-16 ساعت 09:43)anahita1361 نوشته:  دوستان ترجمه شناسنامه باید تایید دادگستری هم بشه؟

با سلام
زمانی که نامه دعوت به مصاحبه برای شما ارسال شود خودشان لیست مدارکی را که لازم دارند به شما اعلام خواهند کرد . ولی کلیه مدارکی را که میفرستید میبایست تایید دادگستری و وزارت خارجه داشته باشد.
موفق باشید

ممنون از راهنماییتون. من این ماه کارنت شدم ولی هنوز نامه مصاحبه به دستم نرسیده. فقط از ان وی سی نامه اومده که مدارک رو براشون بفرستم (اسپانسر. عکس. شناسنامه. گذرنامه و عدم سوء پیشینه) خواستم ببینم اصل ترجمه ها رو براشون بفرستم یا کپی برابر اصل بفرستم که دست خودم هم یه چیزی باشه!
کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Shahabpk
(2013-12-16 ساعت 09:58)anahita1361 نوشته:  

با سلام
موفق باشید

ممنون از راهنماییتون. من این ماه کارنت شدم ولی هنوز نامه مصاحبه به دستم نرسیده. فقط از ان وی سی نامه اومده که مدارک رو براشون بفرستم (اسپانسر. عکس. شناسنامه. گذرنامه و عدم سوء پیشینه) خواستم ببینم اصل ترجمه ها رو براشون بفرستم یا کپی برابر اصل بفرستم که دست خودم هم یه چیزی باشه!

دوست عزیز نگران نباشید نامه مصاحبه بدست شما خواهد رسید . ولی حتما" میبایست مدارکی را که ارسال می کنید اصل ترجمه ها باشد . شما میتوانید ترجمه ها را در دو نسخه بگیرید.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: minoo meh ، پدی ، romance33 ، anahita1361 ، Shahabpk
(2013-12-16 ساعت 09:43)anahita1361 نوشته:  
عدم سوء پیشینه
اونا سوء پیشینه ایران رو قبول ندارن و لذا هیچوقت هم در خواست نمیکنن !!
از هر مدرکی که ترجمه میکنید به مترجم بگین دونسخه باشه یکیش رو میفرستین یکیش رو نگه میدارین - اعتبار ترجمه ها هم شش ماه هست ، از ما اصل شناسنامه ، عقد نامه رو هم خواسته بودن و تو سفارت روز مصاحبه پس دادن - فاصله ارسال مدارک ما به NVC تا مصاحبه حدود دو سال بود !! چون بولتن عقبگرد داشت ، برا همین تمام مدارک ترجمه شده تجدید شد ، آقا داغونم داغون (آقای همسا ده )
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: minoo meh ، navidshii ، پدی ، frozen mind ، romance33 ، anahita1361 ، شاپرک
(2013-12-16 ساعت 12:10)amjad نوشته:  
عدم سوء پیشینه
از هر مدرکی که ترجمه میکنید به مترجم بگین دونسخه باشه یکیش رو میفرستین یکیش رو نگه میدارین - اعتبار ترجمه ها هم شش ماه هست ، از ما اصل شناسنامه ، عقد نامه رو هم خواسته بودن و تو سفارت روز مصاحبه پس دادن - فاصله ارسال مدارک ما به NVC تا مصاحبه حدود دو سال بود !! چون بولتن عقبگرد داشت ، برا همین تمام مدارک ترجمه شده تجدید شد ، آقا داغونم داغون (آقای همسایه )

دوست عزیز سلام
با اینکه سو پیشینه ایران را قبول ندارند ولی میبایست با خودتون ببرید (با تایید دادگستری و وزارت خارجه) . در مصاحبه 5 ماه پیش مادر من در ابوظبی یکی از مدارکی را که کنسول درخواست کرد عدم سوء پیشینه بود که ما هم به همراه داشتیم و ترجمه آن را از اصل اون جدا کرد و اصل را برگرداند ولی ترجه را برداشت.
به نظر شخصی من که در 8 زانویه 2014 مصاحبه دارم میبایست کلیه مدارک را همراه با ترجمه به همراه ببریم نهایت 300 الی 400 هزار تومان هزینه اضافه بابت ترجمه است ولی اگر احتمالا" مدرکی را بخواد که نداشته باشید خودتون به مشکل می خورید .
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: navidshii ، پدی ، romance33 ، anahita1361 ، شاپرک ، Shahabpk
(2013-12-16 ساعت 12:24)Siamak A نوشته:  
(2013-12-16 ساعت 12:10)amjad نوشته:  
عدم سوء پیشینه
از هر مدرکی که ترجمه میکنید به مترجم بگین دونسخه باشه یکیش رو ....

دوست عزیز سلام
با اینکه سو پیشینه ایران را قبول ندارند ولی میبایست با خودتون ببرید (با تایید دادگستری و وزارت خارجه) . در مصاحبه 5 ماه پیش مادر من در ابوظبی یکی از مدارکی را که کنسول درخواست کرد عدم سوء پیشینه بود که ما هم به همراه ....
حرف شما کاملا درست هست.از من هم سوء پیشینه خواسته بودند حتی اصلش هم خواسته بودند.علاوه بر اون اصل شناسنامه خودم،اصل شناسنامه و اصل عقدنام پدرم هم به اضافه تمام ترجمه هاشون رو خواسته بودند.روز مصاحبه هم که اصل پایان خدمت رو با ترجمه خواستند.همه مدارک رو روز مصاحبه پس دادند.حتی واسه من سوال پیش اومده بود که اگه توی این مدت کسی نیاز به اصل مدارکش داشته باشه مثلا واسه پاسپورت گرفتن باید چه کار کنه؟توی نامه ای که از NVC اومده بود بهم گفته شده بود که از بعضی موارد علاوه بر اصلشون دوتا ترجمه میخوان.حالا شما دوباره نامه رو به دقت بخونید که خدایی نکرده اشتباهی نکنید
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، romance33 ، anahita1361

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان