کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2014-01-21 ساعت 11:41)شاپرک نوشته:  بعله به جز شما ما هم بعضی اطلاعات رو میدونیم! ولی من تخصصم گروه اف وانه.
ای خدا ، جواب ندی فوران این علوم رو چکار کنی ؟ جواب بدی زیادی فوران میکنه خسارت ببار میاره - امان از این گروههای F همشون اظهار Fضل میکنن ، اونم 2.5 نصفه شب !!
هیم از این کلمات قلنبه سلمبه nfc lusyis استفاده میکنن انگار از دماغ Fیل افتادن !!
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، شاپرک ، battosai ، romance33
سلام دوستان
همسر من گرین کارت داره و انشاالله تا اول اسفند ماه امسال کار ترجمه مدارک و گرفتن پاسپورت من به اتمام میرسه و خانومم انشالله مدارک رو ارسال میکنه و برای کتگوری F2A تشکیل پرونده میده. حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه ویزا بولتین برای کتگوری من (F2A) تا 8/سپتامبر/ 2013 جلو رفته، احتمالاً مدت زمانی که باید منتظر بمونم که پرونده ام تا مرحله مصاحبه در سفارت آمریکا پیش بره، چقدر طول خواهد کشید؟
آیا کسی رو میشناسید که در این رابطه تجربه داشته باشه؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، romance33
(2014-01-21 ساعت 15:28)hamiii نوشته:  سلام دوستان
همسر من گرین کارت داره و انشاالله تا اول اسفند ماه امسال کار ترجمه مدارک و گرفتن پاسپورت من به اتمام میرسه و خانومم انشالله مدارک رو ارسال میکنه و برای کتگوری F2A تشکیل پرونده میده. حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه ویزا بولتین برای کتگوری من (F2A) تا 8/سپتامبر/ 2013 جلو رفته، احتمالاً مدت زمانی که باید منتظر بمونم که پرونده ام تا مرحله مصاحبه در سفارت آمریکا پیش بره، چقدر طول خواهد کشید؟
آیا کسی رو میشناسید که در این رابطه تجربه داشته باشه؟
ممنونم

سلام
دوست عزیز همانطور که تو پیام خصوصی به شما گفتم پروسه مهاجرت طولانی و زمان بره و البته بطور دقیق نمیشه هم گفت که چقدر طول میکشه . کیس با کیس فرق میکنه . ولی با توجه به اینکه شما جزء کیس های نامزدی و ازدواج هستید میشه گفت که اگر همه چیز خوب پیش بره پروسه شما بین یکسال تا یکسال و نیم طول میکشه.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، Elahvision ، amir2640 ، پدی ، battosai ، romance33 ، sepideh jan
سلام Shy
چند سال پیش پدر من که گرین کارت داشت برای من اقدام کرد و تا اونجایی که من در جریانم تا مرحله آزمایشات پزشکی مصاحبه هم پیش رفته ولی به دلیل اینکه من داشتم درس می خوندم مثله اینکه کنسل کرده این قضیه رو . من خیلی از این ماجرارو تازه متوجه شدم و تا قبل اصلا" درگیر این قضیه نبودم. تا اینکه خواستم آخرین چیزی که براش فرستادن رو ایمیل کنه که این رو فرستاد Sad :
نقل قول:
Final notice of termination of registration
this office previously notified you that as of 22-DEC-12 your registration for an immigrant visa was cancelled and any petition approved on your behalf was also cancelled. we informed you that your application might be reistated if, within one year, you could establish that your failure to pursue your imigrant visa application was due to circumstances beyond your control.

since you have failed to do so, the record of your registration and any petition approved on your behalf and all supporting documents have been destroyed; any department of labor certification has been returned to your prospective employer.

director,national visa cente
r
پدرم میگفت برو یه نامه از دانشگاه بگیر که مشغول به تحصیل هستی درست میشه ولی طبق گفته این نامه تا 1 2 ماه پیش میشد اینکار بشه که نشد.
حالا 2 تا سوال برام پیش اومده
اول اینکه اگه الان اقدام کنه با توجه به اینکه من دیگه 21 رو رد کردم چقدر طول میکشه و اینکه قبلا" پرونده داشتم تاثیری تو سرعت پرونده داره ؟
دوم هم اینکه با توجه به اینکه کارای سیتیزن شیپ پدرم مراحل آخرشو میگذزونه بهتره که واسه سیتیزن شه بعد دوباره اقدام کنه یا اینکه اقدام کنه بعد کتگوریش رو عوض کنه ؟
ببخشید زیاد شد Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی
(2014-01-24 ساعت 16:36)hepa نوشته:  سلام Shy
چند سال پیش پدر من که گرین کارت داشت برای من اقدام کرد و تا اونجایی که من در جریانم تا مرحله آزمایشات پزشکی مصاحبه هم پیش رفته ولی به دلیل اینکه من داشتم درس می خوندم مثله اینکه کنسل کرده این قضیه رو . من خیلی از این ماجرارو تازه متوجه شدم و تا قبل اصلا" درگیر این قضیه نبودم. تا اینکه خواستم آخرین چیزی که براش فرستادن رو ایمیل کنه که این رو فرستاد Sad :
نقل قول:
this office previously notified you that as of 22-DEC-12 your registration for an immigrant visa was cancelled and any petition approved on your behalf was also cancelled. we informed you that your application might be reistated if, within one year, you could establish that your failure to pursue your imigrant visa application was due to circumstances beyond your control.

since you have failed to do so, the record of your registration and any petition approved on your behalf and all supporting documents have been destroyed; any department of labor certification has been returned to your prospective employer.

r
پدرم میگفت برو یه نامه از دانشگاه بگیر که مشغول به تحصیل هستی درست میشه ولی طبق گفته این نامه تا 1 2 ماه پیش میشد اینکار بشه که نشد.
اول اینکه اگه الان اقدام کنه با توجه به اینکه من دیگه 21 رو رد کردم چقدر طول میکشه و اینکه قبلا" پرونده داشتم تاثیری تو سرعت پرونده داره ؟
دوم هم اینکه با توجه به اینکه کارای سیتیزن شیپ پدرم مراحل آخرشو میگذزونه بهتره که واسه سیتیزن شه بعد دوباره اقدام کنه یا اینکه اقدام کنه بعد کتگوریش رو عوض کنه ؟
ببخشید زیاد شد Rolleyes

سلام
خب این خبر بدیه و اینکه دوباره بخوان از نو براتون اقدام کنن یعنی همه چی از صفر شروع میشه . اگه شروع بشه! چون ممکنه به خاطر اینکه دنبال پرونده را نگرفتید برای بار دوم پرونده را اپروو نکنند.
پس چرا هیچ اقدامی نکردید؟ مرحله ی آزمایشات پزشکی یعنی اینکه احتمالا وقت سفارت هم داشتید . یعنی به شما اطلاع ندادند که وقت مصاحبه دارید؟ اگه نرفتید معنیش اینه که دنبال کارتونو نگرفتند. خب بعد از یکسال پرونده باطل میشه دیگه! با توجه به مطالبی که قبلا در همین تاپیک اومده به نظرم با یک وکیل مشورت کنید شاید بتونن همین پرونده را دوباره به جریان بندازند.
به هر حال اگر قرار باشه همه چی از صفر شروع بشه به نظرم پدرتون سیتیزن بشن بعد اقدام کنن حداقل زمان رسیدگی به پرونده شما کوتاه تر میشه.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، amjad ، hepa ، amir2640
(2014-01-20 ساعت 15:36)Shahabpk نوشته:  
(2014-01-18 ساعت 20:10)اوا حق نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 17:25)teriole نوشته:  
(2014-01-15 ساعت 17:17)shahabjafari نوشته:  
(2014-01-14 ساعت 17:05)alisarvareharchiabi نوشته:  
دوست من زمان تکمیل پرونده بهتون ایمیل میزنند و برای تک و تک اعضای کیس Invoice میفرستند.

سلام من یه سوال دارم..چند بار هم نوشتم ولی جوابی نگرفتم میشه اگه شما اطلاع دارید راجع به ویزای مهاجرتی بهم مسیج بدبد ?ava_ha@yahoo.com ممنون میشم فوری

سلام دوست عزیز
اونطور که من در سابقه سوالات شما دیدم به نظر میاد که در پرونده شما نقص مدارک وجود داره ولی از اونجایی که کامل و درست توضیح ندادید نمیشه درست اظهار نظر کرد . من توصیه میکنم شما یک توضیح کلی از مراحلی که تا بحال طی کردید را اینجا بنویسید . مطمئن باشید دوستان با تجربه اینجا هستند و پاسخ میدن.
یک توضیح دیگه اینکه در هیچیک از مراحل اولیه مهاجرت شما سیتیزن نمیشید و در نهایت ویزای مهاجرتی به شما تعلق میگیره و بعد از ورود به آمریکا به شما گرین کارت میدن و در صورتی که 5 سال با گرین کارت در آمریکا زندگی کنید میتونید درخواست تابعیت (سیتیزن شیپ) کنید که اونم مراحل خاص خودشو داره.
ضمنا اگر مدارکی را که سفارت از شما خواسته تا یکسال تهیه نکنید کیس شما را باطل می کنند.
لطفا دقیقا توضیح بدید که در چه مرحله ای هستید و یا سفارت چه مدارکی را از شما خواسته که بتونیم بهتون کمک کنیم.

باز هم سلام میکنم..من دقیقا و از اول براتون توضیح میدم ..ما 13 مارچ سال گذشته به انکارا رفتیم تا ویزای مهاجرتی بگیریم..پدر من در امریکا زندگی میکنه اما کار نمیکنه..و یک نفر اسپانسر مالی ما شده که همسرش هم فرم i864 a رو پر کرد..وقتی رفتیم..بکسری از مدارک کسری داشتیم برگشتیم و اخر اذر امسال دوباره رفتیم (چون بعد از 6 ماه بود مدیکالمون باطل شده؟) دوباره گفتند 3 تا مدرک کمه 1 چیزی که ثابت بکنه پدر من در امریکا زندگی میکنه (اینبار ما بیل ها و چک های پدرم و ورقه های بانکیش رو میبریم(ایا کافیه؟) 2- فرم اصل i864 ( household member رو کی باید امضا بکنه اسپانسر یا خانومش؟ و 3-نوشته بود لفطا عکس را نفرستید یعنی چی؟مگه عکس ریه رو نباید بگیرم؟ و سوال اخرم اینکه به نظر شما اینبار تا پاسپورت ها به ptt بره چقدر طول میکشه؟ خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید و اگر براتون راحت بود به صورت مسیج خصوصی بفرستید چون جواب اینجا سخت پیدا میکنم..بازم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-25 ساعت 14:43)Shahabpk نوشته:  
(2014-01-24 ساعت 16:36)hepa نوشته:  سلام Shy
نقل قول:

r
ببخشید زیاد شد Rolleyes

سلام
خب این خبر بدیه و اینکه دوباره بخوان از نو براتون اقدام کنن یعنی همه چی از صفر شروع میشه . اگه شروع بشه! چون ممکنه به خاطر اینکه دنبال پرونده را نگرفتید برای بار دوم پرونده را اپروو نکنند.
پس چرا هیچ اقدامی نکردید؟ مرحله ی آزمایشات پزشکی یعنی اینکه احتمالا وقت سفارت هم داشتید . یعنی به شما اطلاع ندادند که وقت مصاحبه دارید؟ اگه نرفتید معنیش اینه که دنبال کارتونو نگرفتند. خب بعد از یکسال پرونده باطل میشه دیگه! با توجه به مطالبی که قبلا در همین تاپیک اومده به نظرم با یک وکیل مشورت کنید شاید بتونن همین پرونده را دوباره به جریان بندازند.
به هر حال اگر قرار باشه همه چی از صفر شروع بشه به نظرم پدرتون سیتیزن بشن بعد اقدام کنن حداقل زمان رسیدگی به پرونده شما کوتاه تر میشه.
مرسی از وقتی که گذاشتید. Smile
متاسفانه پدر مادرم جای من تصمیم گرفتند که اون موقع نرم چون داشتم تو دانشگاه دولتی خوب درس میخوندم و اصلا به من نگفتند که به این مرحله رسیدهSad
اینجوری نبوده که نرم و خبر ندن ، مثله اینکه نامه ای فرستادن از طرف من که شرایط هست که نمیتونم برم فعلا و اونا هم مدرکی خواستاً که ثابت شه این قضیه که متاسفانه من دیر خبردار شدم و مهلتش گذشت واین نامه اومد!
حتماً با وکیل مشورت میکنم! بازم ممنون Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، amir2640
سلام،
در سایت CEAC بودم که شماره کیس نامبر رو زدم دیدم از چهار تا دو تاشون Ready داره و توضیحاتش نوشته بیان برای مصاحبه ! (ما که دو سه ماه پیش رفتیم مصاحبه یعنی چی این؟) درحالیکه دو تای دیگه هنوز administrative processing هست.
تاریخ آخرین آپدیتش 22 ژانویه 2014 هست.
میشه فهمید چرا دو تا خورده و دو تا نخورده و اصلا چرا Ready دارن ؟
و این نشونه خوبیه یا بد ؟!:|
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، teriole ، romance33 ، پدی
سلام،دوستان عزیزم میشه لطف کنین و آدرسCEAC در ابوظبی و کلا ایمیا سایت سفارت ابوظبی را به من بدین ؟نمیدونم از کجا باید پیدا کنم؟در "جستجو" این کار را انجام دادم ولی چیزی پیدا نکردم؟

ببخشید" ایمیل"
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، پدی
(2014-01-31 ساعت 23:33)sepideh jan نوشته:  سلام،دوستان عزیزم میشه لطف کنین و آدرسCEAC در ابوظبی و کلا ایمیا سایت سفارت ابوظبی را به من بدین ؟نمیدونم از کجا باید پیدا کنم؟در "جستجو" این کار را انجام دادم ولی چیزی پیدا نکردم؟

ببخشید" ایمیل"

منظورشما ادرسی هست که وضعیت پرونده میخواید بررسی کنید؟؟
اگه اینطوره بفرماید
http://www.abudhabiivo.net/
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، sepideh jan ، amjad ، پدی
(2014-01-31 ساعت 23:51)jahanshahloo نوشته:  
(2014-01-31 ساعت 23:33)sepideh jan نوشته:  سلام،دوستان عزیزم میشه لطف کنین و آدرسCEAC در ابوظبی و کلا ایمیا سایت سفارت ابوظبی را به من بدین ؟نمیدونم از کجا باید پیدا کنم؟در "جستجو" این کار را انجام دادم ولی چیزی پیدا نکردم؟

ببخشید" ایمیل"

اگه اینطوره بفرماید
خیلی ازتون ممنونم،هم منظورم بررسی پرونده مادرم و هم اینکه ایمیل بفرستم و ازشون سوال کنم؟؟؟باز هم ممنون میشم اگر آدرس ایمیلشون را هم بدین!
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
پاسخ
(2014-01-31 ساعت 23:57)sepideh jan نوشته:  
(2014-01-31 ساعت 23:51)jahanshahloo نوشته:  

ببخشید" ایمیل"

اگه اینطوره بفرماید
خیلی ازتون ممنونم،هم منظورم بررسی پرونده مادرم و هم اینکه ایمیل بفرستم و ازشون سوال کنم؟؟؟باز هم ممنون میشم اگر آدرس ایمیلشون را هم بدین!

نحوه تماس برای ویزاهای مهاجرتی

http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus0.aspx

باید برید تو این سایت واز طریق فرم خود سایت ایمیل براشون بفرستید فقط موضوع سوالتونو درست انتخاب کنید و مشخصات و ایمیل خودتون درست بدید
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh jan ، amjad ، پدی
با درود
میخواستم بدونم از طریق چه آدرس email میتوان مدارک را برای پروسه f2b به nvc ارسال کرد(بجای پست)
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
پاسخ
(2014-02-01 ساعت 03:22)kiasina نوشته:  با درود
میخواستم بدونم از طریق چه آدرس email میتوان مدارک را برای پروسه f2b به nvc ارسال کرد(بجای پست)

از خود NVC بپرسید ولی فکرکنم باید پست کنید البته مطمئن نیستم چون از دوستان مهاجرسراشنیدم میگفتن حتمن باید پست بشه!!!
شما ازخودشون بپرسید واگربشه به بقیه دوستان هم اطلاع بدید
F2A
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، sepideh jan ، amir2640
(2014-01-31 ساعت 21:39)akhounsary نوشته:  سلام،
در سایت CEAC بودم که شماره کیس نامبر رو زدم دیدم از چهار تا دو تاشون Ready داره و توضیحاتش نوشته بیان برای مصاحبه ! (ما که دو سه ماه پیش رفتیم مصاحبه یعنی چی این؟) درحالیکه دو تای دیگه هنوز administrative processing هست.
تاریخ آخرین آپدیتش 22 ژانویه 2014 هست.
میشه فهمید چرا دو تا خورده و دو تا نخورده و اصلا چرا Ready دارن ؟
و این نشونه خوبیه یا بد ؟!:|
دوست عزیز Ready قبل از مصاحبه به معنی آماده برای مصاحبه هست ولی بعد از مصاحبه به معنی آن است که این فرد احتیاجی به کلیرنس نداشته و فقط برای آنکه نفر اصلی کیس بهش کلیرنس خورده باید منتظر بماند. نمونش تو کیس خودم مادرم تا روز آخر Ready بود و ماها AP.
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: 2001
محل مصاحبه: آنکارا بود که خودشان به ایروان تغییر دادند
تاریخ تکمیل مدارک : 2010
تاریخ مصاحبه: 2013 May 30
تاریخ کلیرینس : Jan 16 2014
تاریخ گرفتن ویزا: Feb 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، akhounsary ، پدی ، ali 1346 ، sepideh jan ، Nightsky007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان