کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2014-02-01 ساعت 03:22)kiasina نوشته:  با درود
میخواستم بدونم از طریق چه آدرس email میتوان مدارک را برای پروسه f2b به nvc ارسال کرد(بجای پست)

شما نمیتونین مدارک اولیه رو با ایمیل بفرستین.فقط اون فرم هایی که خود nvc بهتون اجازه میده باید آنلاین پر بشه.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: teriole ، پدی ، Shahabpk ، amir2640 ، Nightsky007 ، Elahvision ، amjad ، sepideh jan ، kiasina
سلام

شکل ظاهری سایت ویزا بولتن تغییر کرده امیدوارم سرعت کارنت شدن پرونده ها نیز تغییر کند و سریعتر شود

با سپاس
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، battosai ، پدی ، Shahabpk ، bsbali ، Nightsky007 ، amir2640
با درود
با مطالعه اطلاعات سایت همانگونه که دوست عزیزromance33 گفت کیس های ANKوابوظبی نمیتوانند از طریق ایمیل مدارک را ارسال کنند و حتما باید از پست ارسال شود.
افکار مثبت انسان را به مسیر درست هدایت خواهد کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، پدی ، Nightsky007
با سلام

مثل اينكه خبرى از coming soon در سايت ويزا بولتن با شكل جديد نيست !!!!!!
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، romance33 ، Nightsky007 ، amir2640
(2014-02-03 ساعت 09:38)shahram es نوشته:  با سلام

مثل اينكه خبرى از coming soon در سايت ويزا بولتن با شكل جديد نيست !!!!!!

سلام

چرا coming soon داره یه ساعت شنی کشیده براش Smile

فقط نمیدونم چرا اینقدر دیر coming soon زده !!!
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، shahram es ، شاپرک ، romance33 ، battosai
سلام..امیدوارم خوب باشید من دو بار به سفارت امریکا در انکارا رفتم تا ویزا بگیرم امام هر دوبار مدارک ناقص بودند ..الان که مدارک کامل شده ..من به سایت سفارت مسیج دادم که ایا میتونم مدارک رو بفرستم بدون اینکه خودم بیام؟ و این جواب رو بهم دادند
Dear Madam,
You can send the missing documents via any reliable courier service.
However you cannot send the passport via courier so you have to come to
the Embassy on any Monday through Thursday from 10:30 to 12:00.
Yours sincerely,
Immigrant Visa Unit

This email is UNCLASSIFIED
از مدیکالم 6 ماه گذشته اون چی میشه؟نظر شما چیه مدارک رو بفرستم؟منظور سفارت هم همین بوده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، romance33 ، Shahabpk
(2014-02-04 ساعت 13:59)اوا حق نوشته:  سلام..امیدوارم خوب باشید من دو بار به سفارت آمریکا در انکارا رفتم تا ویزا بگیرم امام هر دوبار مدارک ناقص بودند ..الان که مدارک کامل شده ..من به سایت سفارت مسیج دادم که ایا میتونم مدارک رو بفرستم بدون اینکه خودم بیام؟ و این جواب رو بهم دادند
Dear Madam,
Yours sincerely,
Immigrant Visa Unit

از مدیکالم 6 ماه گذشته اون چی میشه؟نظر شما چیه مدارک رو بفرستم؟منظور سفارت هم همین بوده؟

تااونجاكه ميدونم مدارك ميتوني براي سفارت انكارا باايميل هم بفرستي اين سفارت باايميل هم قبول ميكنه منتهااينجانوشته كه پاسپورتونميتوني پست كني يابااين روش بفرستي احتمالن بطوركلي گفته وقتي ويزابخوادصادربشه بايدببريدخودتون تحويل بديد!
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-04 ساعت 15:24)jahanshahloo نوشته:  
(2014-02-04 ساعت 13:59)اوا حق نوشته:  سلام..امیدوارم خوب باشید من دو بار به سفارت آمریکا در انکارا رفتم تا ویزا بگیرم امام هر دوبار مدارک ناقص بودند ..الان که مدارک کامل شده ..من به سایت سفارت مسیج دادم که ایا میتونم مدارک رو بفرستم بدون اینکه خودم بیام؟ و این جواب رو بهم دادند
Dear Madam,
Yours sincerely,
Immigrant Visa Unit

تااونجاكه ميدونم مدارك ميتوني براي سفارت انكارا باايميل هم بفرستي اين سفارت باايميل هم قبول ميكنه منتهااينجانوشته كه پاسپورتونميتوني پست كني يابااين روش بفرستي احتمالن بطوركلي گفته وقتي ويزابخوادصادربشه بايدببريدخودتون تحويل بديد!

منظورشون این هست که اگه واقعا مداری که میخواستیم رو آماده کردی پاشو خودتم بیا . دیگه نمیخواهیم گیر الکی بدیم .این دفعه ویزاتو میدیم. Smile good luck
مصاحبه :آنکارا
تاریخ مصاحبه: اواخر june
کتگوری:F2B
منتظر کلیرنس
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، romance33 ، Shahabpk
(2014-02-04 ساعت 23:01)mordadi نوشته:  
Dear Madam,
Yours sincerely,
Immigrant Visa Unit

منظورشون این هست که اگه واقعا مداری که میخواستیم رو آماده کردی پاشو خودتم بیا . دیگه نمیخواهیم گیر الکی بدیم .این دفعه ویزاتو میدیم. Smile good luck

اخی بعد از مدت ها یکم دلگرمی گرفتم Smile حالا یه سوال دیگه بپرسم؟ اگه فرم i864 رو خودم از نت پرینت بگیرم بدم اسپانسر امضا کنه بازم اصل به حساب میاد؟یا اصلشو باید از جای خاصی تهیه کنم؟ا holdmembero باید همسر اسپانسر امضا کنه؟ممنون میشم جواب بدین من یه ماه دیگه باید برم خیلی استرس دارم ..Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، amjad
کاربران در حال بازدید این موضوع: amjad، teriole
سلام نیما جان چطوری ؟ چه خبر؟ جواب ایشون رو شما حتما میدونی!
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، romance33 ، teriole
سلام دوستان. آيا براي مطلع شدن از وضعيت زمان مصاحبه ميتوان از سايت scis استفاده كرد. البته من لينك سايت را هم گم كردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2014-02-09 ساعت 09:00)Elahvision نوشته:  سلام دوستان. آيا براي مطلع شدن از وضعيت زمان مصاحبه ميتوان از سايت scis استفاده كرد. البته من لينك سايت را هم گم كردم.
چرااينقدرزمان برده تا بهتون مصاحبه بدن اززمان اپروتون ١ سال گذشته؟؟!!
شما كيس نامبرچه مدت بعداپرو دريافت كرديد؟چقدرطول كشيد مدارك اسپانسربخوان بعد دريافت كيس نامبر؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
(2014-02-05 ساعت 01:31)amjad نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: amjad، teriole
سلام نیما جان چطوری ؟ چه خبر؟ جواب ایشون رو شما حتما میدونی!

خوبم علی جان ، شدیدن درحال دوندگی دنبال کارای عقب مونده Sad الان تازه آدم میفهمه چقدر وقت کمه البته این وسط تا وقت گیر میارم میام تو تاپیک خودمون (کلیرینس) از حال و احوال شماها با خبر شم.
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: 2001
محل مصاحبه: آنکارا بود که خودشان به ایروان تغییر دادند
تاریخ تکمیل مدارک : 2010
تاریخ مصاحبه: 2013 May 30
تاریخ کلیرینس : Jan 16 2014
تاریخ گرفتن ویزا: Feb 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، amjad
(2014-02-05 ساعت 00:13)اوا حق نوشته:  
(2014-02-04 ساعت 23:01)mordadi نوشته:  
Dear Madam,
Yours sincerely,
Immigrant Visa Unit

اخی بعد از مدت ها یکم دلگرمی گرفتم Smile حالا یه سوال دیگه بپرسم؟ اگه فرم i864 رو خودم از نت پرینت بگیرم بدم اسپانسر امضا کنه بازم اصل به حساب میاد؟یا اصلشو باید از جای خاصی تهیه کنم؟ا holdmembero باید همسر اسپانسر امضا کنه؟ممنون میشم جواب بدین من یه ماه دیگه باید برم خیلی استرس دارم ..Sad
دوست عزیزم درباره ایمیل سفارت بنظر من یعنی شما میتونید تمامی مدارکتونو با پست برای سفارت بفرستید اما پاسپورت ها را نه . آنها را باید بعد از تایید مدارک با خودتان حضوری ببرید سفارت.
و اما در مورد فرمهای I-864 و I-864A شما یا اسپانسر شما کافیست از اینترنت فایل PDF آنها را دانلود کند و بعد یا فرم خام را پرینت بگیرند و با دست پر کنند و یا در کاپیوتر پر کنند و بعد از پرینت امضاء کنند، فقط نکته اینجاست که حتما با خودکار آبی یا هرچی بجز مشکی امضاء کنند.
فرم I-864A هم قرارداد بین اسپانسرتون با همسرش هست برای ساپرت مالی بیشتر شما.
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: 2001
محل مصاحبه: آنکارا بود که خودشان به ایروان تغییر دادند
تاریخ تکمیل مدارک : 2010
تاریخ مصاحبه: 2013 May 30
تاریخ کلیرینس : Jan 16 2014
تاریخ گرفتن ویزا: Feb 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، romance33 ، پدی ، Shahabpk
(2014-02-09 ساعت 12:50)jahanshahloo نوشته:  
(2014-02-09 ساعت 09:00)Elahvision نوشته:  سلام دوستان. آيا براي مطلع شدن از وضعيت زمان مصاحبه ميتوان از سايت scis استفاده كرد. البته من لينك سايت را هم گم كردم.
چرااينقدرزمان برده تا بهتون مصاحبه بدن اززمان اپروتون ١ سال گذشته؟؟!!
شما كيس نامبرچه مدت بعداپرو دريافت كرديد؟چقدرطول كشيد مدارك اسپانسربخوان بعد دريافت كيس نامبر؟

خير دوست عزيز يكسال نشده. پرونده ١٢ نوامبر 2012 باز شده و اكتبر 2013 اپروو اوليه را دادند مدارك رفت براي nvcو بعد گفتند بايد اصل سند ازدواج را بفرستيم. كه فرستاديم و درست يكماه بعد در ٢٣ ژانويه 2013 كيس نامبر را دادند. در واقع طبق حساب من از زمان ارسال مدارك به nvc تا دريافت كيس نامبر حدود ٤ ماه طول كشيده و الان هم كه منتظر زمان مصاحبه هستيم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، پدی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان