کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2014-02-09 ساعت 17:00)Elahvision نوشته:  
(2014-02-09 ساعت 12:50)jahanshahloo نوشته:  
(2014-02-09 ساعت 09:00)Elahvision نوشته:  سلام دوستان. آيا براي مطلع شدن از وضعيت زمان مصاحبه ميتوان از سايت scis استفاده كرد. البته من لينك سايت را هم گم كردم.
چرااينقدرزمان برده تا بهتون مصاحبه بدن اززمان اپروتون ١ سال گذشته؟؟!!
شما كيس نامبرچه مدت بعداپرو دريافت كرديد؟چقدرطول كشيد مدارك اسپانسربخوان بعد دريافت كيس نامبر؟

خير دوست عزيز يكسال نشده. پرونده ١٢ نوامبر 2012 باز شده و اكتبر 2013 اپروو اوليه را دادند مدارك رفت براي nvcو بعد گفتند بايد اصل سند ازدواج را بفرستيم. كه فرستاديم و درست يكماه بعد در ٢٣ ژانويه 2013 كيس نامبر را دادند. در واقع طبق حساب من از زمان ارسال مدارك به nvc تا دريافت كيس نامبر حدود ٤ ماه طول كشيده و الان هم كه منتظر زمان مصاحبه هستيم.

ممنون دوست عزيز يعني بهمراه كيس نامبر ازشما خواستن پرداخت هاروانجام بدين ومدارك اسپانسريفرستين؟؟درسته؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی
(2014-02-09 ساعت 17:12)jahanshahloo نوشته:  
(2014-02-09 ساعت 17:00)Elahvision نوشته:  
(2014-02-09 ساعت 12:50)jahanshahloo نوشته:  
(2014-02-09 ساعت 09:00)Elahvision نوشته:  سلام دوستان. آيا براي مطلع شدن از وضعيت زمان مصاحبه ميتوان از سايت scis استفاده كرد. البته من لينك سايت را هم گم كردم.
چرااينقدرزمان برده تا بهتون مصاحبه بدن اززمان اپروتون ١ سال گذشته؟؟!!
شما كيس نامبرچه مدت بعداپرو دريافت كرديد؟چقدرطول كشيد مدارك اسپانسربخوان بعد دريافت كيس نامبر؟

خير دوست عزيز يكسال نشده. پرونده ١٢ نوامبر 2012 باز شده و اكتبر 2013 اپروو اوليه را دادند مدارك رفت براي nvcو بعد گفتند بايد اصل سند ازدواج را بفرستيم. كه فرستاديم و درست يكماه بعد در ٢٣ ژانويه 2013 كيس نامبر را دادند. در واقع طبق حساب من از زمان ارسال مدارك به nvc تا دريافت كيس نامبر حدود ٤ ماه طول كشيده و الان هم كه منتظر زمان مصاحبه هستيم.
ممنون دوست عزيز يعني بهمراه كيس نامبر ازشما خواستن پرداخت هاروانجام بدين ومدارك اسپانسريفرستين؟؟درسته؟؟
راستش اين قسمت را درست نميدونم چون وكيل همزمان با اپروو اوليه و قبل از ارسال مدارك تمام هزينه ها را شامل ٨٨ دلار از همسرم گرفته بود و نميدانم زمان اعلام كيس نامبر پرداخت انجام شده يا قبل از آن. اما مدارك اسپانسر را قبل از كيس نامبر وهمون يك ماه پيش همزمان با عقدنامه از ما گرفتند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، پدی ، Shahabpk ، romance33
با سلام

بالاخره من متوجه نشدم اين عقب گرد ويزا بولتن در اول ژانويه ٢٠١١ به چه دليل بود؟! به صورت مثال كيس من كه F3 است ١/٥ سال به عقب برگشت !!!؟؟؟ آيا كسى از دوستان دليل اين امر را ميداند؟ اگر اين اتفاق نيوفتاده بود من تا بحال كارنت شده بودم حتى ويزا را هم گرفته بودم . تنها دليل براى اينكه آرامش ايجاد كنه ميتوان گفت هر چه خيره پيش مى آيد . راستى من يكى دوبار توسط ايميل همان زمان از NVC پرسيدم اما جواب قانع كننده اى دريافت نشد!!

با سپاس
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، amir2640
با سلام

به نظر دوستان عزیز برای مصاحبه آنکارا بهتر است یا ایروان ؟ یعنی شما عزیزان صلاح میدانید من محل خودمو از آنکارا به ایروان تغییر بدم ؟

با سپاس
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-14 ساعت 10:51)shahram es نوشته:  بالاخره من متوجه نشدم اين عقب گرد ويزا بولتن در اول ژانويه ٢٠١١ به چه دليل بود؟! به صورت مثال كيس من كه F3 است ١/٥ سال به عقب برگشت !!!؟؟؟ آيا كسى از دوستان دليل اين امر را ميداند؟ اگر اين اتفاق نيوفتاده بود من تا بحال كارنت شده بودم حتى ويزا را هم گرفته بودم . تنها دليل براى اينكه آرامش ايجاد كنه ميتوان گفت هر چه خيره پيش مى آيد . راستى من يكى دوبار توسط ايميل همان زمان از NVC پرسيدم اما جواب قانع كننده اى دريافت نشد!!
سلام
نزدیکترین نقل قول به واقعیتی که ما شنیدیم ، اشتباه کارمندان شرکتی که بعنوان پیمانکار با اداره مهاجرت کار میکنن و عدم توجه به سهمیه ویزای هر سال بوده !!!
(2014-02-16 ساعت 14:26)shahram es نوشته:  به نظر دوستان عزیز برای مصاحبه آنکارا بهتر است یا ایروان ؟ یعنی شما عزیزان صلاح میدانید من محل خودمو از آنکارا به ایروان تغییر بدم ؟
من خودم هیچ دل خوشی از ترکا نداشتم ولی صلاح ندیدم با دست خودم وقفه ای در پروندم ایجاد کنم - خود دانید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، shahram es ، romance33
با سلام

دوستان پتيشنر من پدرم هست اما چون در آمريكا كار نميكند در آنجا در آمدى هم ندارند بنابراين نميتوانند اسپانسر من شوند . حال خواهرم يا عموم كه در آمريكا كار ميكنند و ماليات ميدهند ميتوانند اسپانسر من شوند ؟ و اين موردى كه پتيشنر من اسپانسرم نيست را چه زمانى بايد به NVC اطلاع دهم ؟

با سپاس
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-17 ساعت 16:24)shahram es نوشته:  با سلام

دوستان پتيشنر من پدرم هست اما چون در آمريكا كار نميكند در آنجا در آمدى هم ندارند بنابراين نميتوانند اسپانسر من شوند . حال خواهرم يا عموم كه در آمريكا كار ميكنند و ماليات ميدهند ميتوانند اسپانسر من شوند ؟ و اين موردى كه پتيشنر من اسپانسرم نيست را چه زمانى بايد به NVC اطلاع دهم ؟

با سپاس

دوست عزیز.زمانیکه که NVC از شما فرمهای مالیاتی رو میخواد یعنی آی-864 رو باید پر کنید و بفرستید،یک دونه پدرتون که پتیشنر شما هستن باید پر کنن و در اون درآمدشون رو صفر بزنن و یکی دیگه هم اسپانسر دومتون پر میکنن و همراه با تکس ریترن های 3 سال گذشته و فرم های W2 و 1040 همگی رو با هم واسه NVC میفرستین.موفق باشین.توضیح اینکه خواهر و عموی شما و هر شخص دیگری به شرط اینکه درآمدشون به حد نصاب برسه میتونن برای شما اینکار رو انجام بدن.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es ، Shahabpk ، amjad ، amir2640
با سلام

دوستان يك سايت هست كه پيشبينى ميكنه كه كيسهاى مختلف چه زمانى كارنت ميشود . آيا دوستان عزيز ميدانند چه سايتى هست ؟

با سپاس
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، پدی
(2014-02-18 ساعت 11:54)shahram es نوشته:  با سلام

دوستان يك سايت هست كه پيشبينى ميكنه كه كيسهاى مختلف چه زمانى كارنت ميشود . آيا دوستان عزيز ميدانند چه سايتى هست ؟

با سپاس

سلام دوست عزیز

سایتش اینه

http://www.myprioritydate.com/

البته لزوما دقیق کار نمیکنه چون که نحوه ی کار کردنش به این حالته که هر چقدر پرونده تو یه این سالها جلو رفته رو میاد جمع میکنه و تقسیم بر ماهاش میکنه و بعد مثلا به این نتیجه میرسه که کتگوری f3 در سال به طور متوسط 7 ماه میره جلو بنابراین میاد به شما که 14 ماه فاصله دارید تا کارنت شدن میگه 2 سال دیگه نوبتتون میشه .
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، shahram es ، teriole ، romance33 ، Shahabpk
با عرض سلام..معتبر ترین مردک برای اثبات سکونت فرد در ترکیه چیه؟من میخوام از طریق پردم سیتیزن بشم..باید اثبات کنم در امریکا است ...ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
دوستان ما با توجه به بیماری پدرمان موفق شدیم ویزای توریستی برای مدت 6 ماه بگیریم و الان در امریکا هستیم,سوال من اینه که با توجه به اینکه کیس ما f2b هست و از سال 2010 برای ما در خواست داده شده ,میتونیم change status برای ویزای توریستیمون بزنیم یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، شاپرک ، پدی
(2014-02-22 ساعت 17:54)اوا حق نوشته:  با عرض سلام..معتبر ترین مردک برای اثبات سکونت فرد در ترکیه چیه؟من میخوام از طریق پردم سیتیزن بشم..باید اثبات کنم در آمریکا است ...ممنون میشم کمکم کنید

سلام
اگه اشتباه نکنم منظورتون سفارت در ترکیه هست .
معتبر ترین مدارک فیش حقوقی ، قرارداد اجاره خانه یا سند خانه و فیش مالیاتی است .
موفق باشید.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، teriole ، شاپرک ، romance33 ، پدی
سلام دوستان. در نامه اي كه براي من از NVC آمده است يك سري مدارك عادي(مانند اصل شناسنامه و عكس و ... ) را گفته كه بايد روز مصاحبه باخودم ببرم ولي اشاره كرده كه اگر مدارك ديگري لازم باشد سفارت در ايروان به شما اعلام ميكند. تاريخ مصاحبه من 18 مارچ است آيا صلاح است كه خودم به سفارت ايميل بزنم و در مورد مدارك لازم سوال بكنم كه به روز آخر نكشد يا بهتر است فعلا سراغ نگيرم تا خودشان اگر خواستند نامه بدهند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی
(2014-02-25 ساعت 16:34)Elahvision نوشته:  سلام دوستان. در نامه اي كه براي من از NVC آمده است يك سري مدارك عادي(مانند اصل شناسنامه و عكس و ... ) را گفته كه بايد روز مصاحبه باخودم ببرم ولي اشاره كرده كه اگر مدارك ديگري لازم باشد سفارت در ايروان به شما اعلام ميكند. تاريخ مصاحبه من 18 مارچ است آيا صلاح است كه خودم به سفارت ايميل بزنم و در مورد مدارك لازم سوال بكنم كه به روز آخر نكشد يا بهتر است فعلا سراغ نگيرم تا خودشان اگر خواستند نامه بدهند؟
دوست عزیز معمولا خود سفارت قبل از مصاحبه بهتون ایمیل میزنه و لیستی از مدارک لازم رو بهتون میگه ولی فکر نکنم مشکلی هم داشته باشه اگه خوتون هم از سفارت بپرسید.
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: 2001
محل مصاحبه: آنکارا بود که خودشان به ایروان تغییر دادند
تاریخ تکمیل مدارک : 2010
تاریخ مصاحبه: 2013 May 30
تاریخ کلیرینس : Jan 16 2014
تاریخ گرفتن ویزا: Feb 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، Shahabpk ، Elahvision ، پدی
سلام به دوستان عزیز
دوستان کسی میدونه اگه آفیسر کنسول آنکارا در زمان مصاحبه خواسته باشه که 2و 3 تا مدرک برای تکمیل مدارک بفرستیم که بزارن توی پرونده تا تکمیل شه .باید به چه آدرس email بفرستیم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین . Smile
مصاحبه :آنکارا
تاریخ مصاحبه: اواخر june
کتگوری:F2B
منتظر کلیرنس
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان