کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
سلام دوستان. دو تا سوال داشتم:
١- ايا من ميتونم توي اولين ورود براي پاس سفيد اقدام كنم؟
٢- ايا ميتونم بعد از گرفتن گرين كارت و ازدواج، از ايران و انلاين ( و با كمك برادرم كه امريكاست) براي همسرم اقدام كنم يا بايد زمان اقدام در امريكا حضور داشته باشم؟
ممنونم
(سفرنامه به زودي حاضر ميشه، يكم به خاطر امتحانات دير شد، شرمنده Smile )
کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، amjad ، battosai ، smpf
(2014-05-31 ساعت 12:22)anahita1361 نوشته:  سلام دوستان. دو تا سوال داشتم:
٢- ايا ميتونم بعد از گرفتن گرين كارت و ازدواج، از ايران و انلاين ( و با كمك برادرم كه امريكاست) براي همسرم اقدام كنم يا بايد زمان اقدام در امريكا حضور داشته باشم؟
ممنونم

اولا تبریک! Smile
دوما آنلاین نمیشه! باید اول وارد بشید گرین کارت و سوشیالتون را بگیرید بعد برای همسرتون اقدام کنید . از همونجا! میشه همزمان هم اقدام کرد.
پاس سفید هم به همین ترتیب میتونید بگیرید . فقط برای دو سال قابل استفاده هست . بعدش باید برگردید امریکا چون گرین کارتتون مشکل پیدا میکنه. ضمن اینکه فکر میکنم اگر در آمریکا اقامت داشته باشید همسرتون میتونه با درخواست k ویزا بگیره و به شما بپیونده.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: anahita1361 ، shahriar2002 ، amjad ، romance33 ، smpf
(2014-05-31 ساعت 12:44)Shahabpk نوشته:  
ممنونم

اولا تبریک! Smile
دوما آنلاین نمیشه! باید اول وارد بشید گرین کارت و سوشیالتون را بگیرید بعد برای همسرتون اقدام کنید . از همونجا! میشه همزمان هم اقدام کرد.
پاس سفید هم به همین ترتیب میتونید بگیرید . فقط برای دو سال قابل استفاده هست . بعدش باید برگردید آمریکا چون گرین کارتتون مشکل پیدا میکنه. ضمن اینکه فکر میکنم اگر در آمریکا اقامت داشته باشید همسرتون میتونه با درخواست k ویزا بگیره و به شما بپیونده.
ممنونم. من بايد اول يك سفر برم و گرين كارت و سوشل سكيوريتي رو بگيرم. تازه بعد از اون اجازه دارم كه ازدواج كنم. پس چطور شما ميگين تو همون سفر ميتونم براش اقدام كنم؟
من ميخواستم ببينم بعد از گرفتن گرين كارت و برگشتن و عقد كردن، ميشه از اينجا اقدام كنم يا باز بايد يه سفر ديگه برم.
در مورد اين ويزاي k ميشه بيشتر توضيح بدين؟ براي نامزد هست يا همسر؟
همسرم:
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، smpf ، battosai
(2014-05-30 ساعت 19:38)bsbali نوشته:  سلام دوستان
کسی در مورد موضوعی که من سوال کردم اطلاعاتی نداشت که راهنمایی کند ؟!!!!!
موضوع :
می خواستم سوال کنم کسی از دوستان هست که در سایت USCIS عضو شده باشد که در صورتیکه نامه ای برای شما ارسال می شود به ایمیل شما هم اطلاع داداه شود؟ اگر کسی تجربه دارد لطفا من راهنمایی کند که در کجا باید ثبت تام کنم و به چه صورتی باید این کار انجام شود؟
باتشکر

دوست عزیز من 8 ماه پیش این کارو کردم هم امیل میاد هم به شماره us اس ام اس میاد . شما وقتی وارد status خودتون شدید تو سایت uscis رو این گزینه میتونید این کارو کنید
You can register for automatic case status updates by email and text message by creating an account.
تقریبا وسط صفحه هست
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، bsbali ، smpf ، battosai ، shahriar2002
(2014-05-31 ساعت 14:04)anahita1361 نوشته:  
ممنونم

اولا تبریک! Smile
پاس سفید هم به همین ترتیب میتونید بگیرید . فقط برای دو سال قابل استفاده هست . بعدش باید برگردید آمریکا چون گرین کارتتون مشکل پیدا میکنه. ضمن اینکه فکر میکنم اگر در آمریکا اقامت داشته باشید همسرتون میتونه با درخواست k ویزا بگیره و به شما بپیونده.
ممنونم. من بايد اول يك سفر برم و گرين كارت و سوشل سكيوريتي رو بگيرم. تازه بعد از اون اجازه دارم كه ازدواج كنم. پس چطور شما ميگين تو همون سفر ميتونم براش اقدام كنم؟
من ميخواستم ببينم بعد از گرفتن گرين كارت و برگشتن و عقد كردن، ميشه از اينجا اقدام كنم يا باز بايد يه سفر ديگه برم.

درسته شما کتگوری f2b هستید ، متوجه نشده بودم . فکر کنم یک وکیل بتونه این کارو براتون از اونجا انجام بده . توجه بفرمایید سفارت به اینکه درخواست کننده در آمریکا ساکن و مشغول به کار باشه و مالیات بپردازه خیلی اهمیت میده و قطعا از همسرتون موقع مصاحبه مدارک دامیسیل میخواد. فکر میکنم یکی از شرایط ویزای k هم همین باشه . باید به uscis مراجعه کنید.

(2014-05-31 ساعت 14:04)anahita1361 نوشته:  
ممنونم

اولا تبریک! Smile

درسته شما کتگوری f2b هستید ، متوجه نشده بودم . فکر کنم یک وکیل بتونه این کارو براتون از اونجا انجام بده . توجه بفرمایید سفارت به اینکه درخواست کننده در آمریکا ساکن و مشغول به کار باشه و مالیت بپردازه خیلی اهمیت میده و قطعا از همسرتون موقع مصاحبه مدارک دامیسیل میخواد. فکر میکنم یکی از شرایط ویزای k هم همین باشه . باید به uscis مراجعه کنید.
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: anahita1361 ، battosai ، romance33 ، shandiz ، smpf ، shahriar2002
با اجازه اقا شهاب .
ویزای k به شما تعلق نمیگیره ویزای k برای نامزدی با فرد سیتی زن ام ر یک ا هست شما فقط میتونید با شخص مورد نظرتون ازدواج کنید تا برای اون شخص اقدام کنید
از ایران هم میتونید اقدام کنید ولی بهتر که اونجا باشید و مالیات بدید و کار کنید تا برای اسپانسر شدن دچار مشکل نشید
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: anahita1361 ، amjad ، vania77 ، Shahabpk ، smpf ، shahriar2002
دوستان بالاخره این سفرنامه من هم کامل شد. امیدوارم مفید باشه Smile
همسرم:
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، smpf ، battosai
(2014-05-31 ساعت 17:16)shandiz نوشته:  با اجازه اقا شهاب .
ویزای k به شما تعلق نمیگیره ویزای k برای نامزدی با فرد سیتی زن ام ر یک ا هست شما فقط میتونید با شخص مورد نظرتون ازدواج کنید تا برای اون شخص اقدام کنید
از ایران هم میتونید اقدام کنید ولی بهتر که اونجا باشید و مالیات بدید و کار کنید تا برای اسپانسر شدن دچار مشکل نشید

متشکرم ، واقعا تازه فهمیدم اطلاع درستی از ویزای k نداشتم. فکر میکردم برای همه میشه.
ولی چیزی که مسلمه همینه که اونها به اقامت و کار در امریکا خیلی اهمیت میدن . اولین و تنها چیزی که ازم خواستن گزارش مالیاتی همسرم بود و دیگه حتی ازم نپرسیدن خودت چکاره ای؟!!
مصاحبه من با جمعا 4 تا سوال تمام شد!!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، amjad ، shandiz ، پدی ، smpf ، amir2640 ، shahriar2002
دوستان خواهشا جواب بدید مهمه واسم.

بستگان همسر من در امریکا سکونت دارند ( خاله ، دایی و عمو ) آیا راهی هست که من از طریق همسرم و بستگانشان بتونم اقامت امریکا رو بگیرم ؟ چقدر شانس موفقیت دارم ؟

ممنون میشم جواب بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، shahriar2002
(2014-06-02 ساعت 12:17)saeedsamimi نوشته:  دوستان خواهشا جواب بدید مهمه واسم.

بستگان همسر من در آمریکا سکونت دارند ( خاله ، دایی و عمو ) آیا راهی هست که من از طریق همسرم و بستگانشان بتونم اقامت آمریکا رو بگیرم ؟ چقدر شانس موفقیت دارم ؟

ممنون میشم جواب بدید.

اگر همسر شما گرين كارت دارن ميتونن براتون اقدام كنن و حدود ٢ سال كارتون طول ميكشه.
اگر همسر شما سيتيزن هستن ميتونن براي شما اقدام كنن و حدود ١ سال طول ميكشه.
اقوام همسر براي شما نميتونن كاري كنن.
اگر هم همسر شما اصلا امريكا نيستن كه راهي بسيااااااار طولاني پيش رو داريد.
همسرم:
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، amjad ، smpf ، shahriar2002
(2014-06-02 ساعت 12:17)saeedsamimi نوشته:  دوستان خواهشا جواب بدید مهمه واسم.

بستگان همسر من در آمریکا سکونت دارند ( خاله ، دایی و عمو ) آیا راهی هست که من از طریق همسرم و بستگانشان بتونم اقامت آمریکا رو بگیرم ؟ چقدر شانس موفقیت دارم ؟

ممنون میشم جواب بدید.

دوست عزیز فقط بستگان درجه یک مثل مادر پدر خواهر و برادر فرزند و همسر میتونن تقاضا بدن خاله و عمه و عمو دایی و مادربزرگ و پدربزرگ نمیتونن تقاضا بدن.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، amjad ، smpf ، پدی ، shahriar2002
سلام دوستان
میشه لطفا بگید اقامت دائم از طریق ازدواج با سیتیزن آمریکا جزئ کدام کتگوری میشه و از کجا باید روند پروسه اش رو دنبال کنم اگه لینکی هست که کمک کنه اطلاعاتش رو داشته باشم ممنون میشم راهنمایی کنید.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، shahriar2002
(2014-06-05 ساعت 20:14)Haghighat نوشته:  سلام دوستان
میشه لطفا بگید اقامت دائم از طریق ازدواج با سیتیزن آمریکا جزئ کدام کتگوری میشه و از کجا باید روند پروسه اش رو دنبال کنم اگه لینکی هست که کمک کنه اطلاعاتش رو داشته باشم ممنون میشم راهنمایی کنید.

http://www.mohajersara.com/forum-32.html
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، romance33 ، smpf ، Shahabpk ، Haghighat
(2014-06-05 ساعت 20:14)Haghighat نوشته:  سلام دوستان

http://www.mohajersara.com/forum-32.html
اینجا رو مطالعه بفرمایید
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf
دوستان عزیز کسی در مورد v-visa اطلاعاتی داره؟
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان