کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2014-06-10 ساعت 09:16)babak.n نوشته:  دوستان عزیز کسی در مورد v-visa اطلاعاتی داره؟

سلام
تا اونجایی که من میدونم ، این نوع ویزا دیگه وجود نداره.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، romance33 ، smpf ، shahriar2002 ، babak.n
سلام دوستان. من چند تا سوال دارم. اگر کسی بتونه کمکم کنه خیلی لطف کرده.
مادر من آپریل 2005 براش I-130 رو فایل کردن (مادر بزرگم که سیتیزن هستن ولی بیشتر ایران زندگی میکنن) کسی میتونه حدودا بگه کی کارنت میشن و اینکه پتیشنر ایران هستن آیا مشکلی هست و اگر آره راهی هست که بشه حلش کرد؟
سوال دومم اینه که من خودم گرین کارت دارم. آیا منم همزمان میتونم الان واسه مامانم فایل کنم؟ یا باید صبر کنم سیتیزن بشم؟ نتونستم کتگوری فرزند برای پدر و مادر و پیدا کنم. کسی میدونه کدوم کتگوری میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، smpf
(2014-06-10 ساعت 21:23)ali1362 نوشته:  سلام دوستان. من چند تا سوال دارم. اگر کسی بتونه کمکم کنه خیلی لطف کرده.
مادر من آپریل 2005 براش I-130 رو فایل کردن (مادر بزرگم که سیتیزن هستن ولی بیشتر ایران زندگی میکنن) کسی میتونه حدودا بگه کی کارنت میشن و اینکه پتیشنر ایران هستن آیا مشکلی هست و اگر آره راهی هست که بشه حلش کرد؟
سوال دومم اینه که من خودم گرین کارت دارم. آیا منم همزمان میتونم الان واسه مامانم فایل کنم؟ یا باید صبر کنم سیتیزن بشم؟ نتونستم کتگوری فرزند برای پدر و مادر و پیدا کنم. کسی میدونه کدوم کتگوری میشه؟

سلام
دوست عزیز جواب این سوالات سما خودش یک تاپیک وقت میبره!! Smile
برای اینکه بفهمید مادرتون کی کارنت میشن باید ویزا بولتن رو ببینید . با توجه به اطلاعاتی که دادی کتگوری ایشون F3 میشه و الان تا اکتبر 2003 کارنت شدن .
چون پتیشنر سیتیزن هست احتمالا مشکلی پیش نخواهد امد ولی باید خودتونو برای ارائه یک ساپورت خوب و همینطور مدارک دامیسیل آماده کنید .
خودتون تا سیتیزن نشید نمیتونید برای پدر مادرتون اقدام کنید.
یک نگاهی به تاپیک راهنمای جامع بزنی اطلاعات مفید بیشتری پیدا میکنی!
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، battosai ، romance33 ، amjad ، shahriar2002 ، bsbali ، anahita1361
(2014-06-05 ساعت 20:14)Haghighat نوشته:  سلام دوستان
میشه لطفا بگید اقامت دائم از طریق ازدواج با سیتیزن آمریکا جزئ کدام کتگوری میشه و از کجا باید روند پروسه اش رو دنبال کنم اگه لینکی هست که کمک کنه اطلاعاتش رو داشته باشم ممنون میشم راهنمایی کنید.
CR1 ومراحل انجام کار رو توی تاپیک ویزای ازدواج همین سایت بخونید...
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، romance33 ، Shahabpk
سلام دوستان عزیز.سوالهایی داشتم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم .همسر من در 2013 اسمشون در اومد بعد از گذراندن تمام مراحل پزشکی هر 3 نفرمان به همسرم و پسرم ویزا دادن و زمان اف بی ای چک من طولانی شد و من موفق به گرفتن ویزا نشدم. مجبور شدیم از طریق خانوادگی دنباله کار را ادامه بدهبم تمام فرم هارا پر کرده و پرونده ما از uscis به nvc رفته .
1:آیا جایی برای چک کردن کیس نامبر nvc وجود دارد اگر هست کجاست؟
2:آیا دوباره من باید همان مراحل پزشکی را و همان ومدارکی را که در دبی تحویل دادم ببرم؟چون در این مرحله باید به ارمنستان بروم
3:ایا من باید ایمیلی بفرستم یا ایمیل برای وقت مصاحبه دریافت میکنم؟

ممنون میشم اگر کسی در این موارد اطلاعی داره به من بده .

به امید موفقیت همه شما و هورا کشیدن های شما که باعث میشود ما هم شاد شویم هر چند همدیگر را نمیشناسیم
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، Shahabpk
(2014-05-31 ساعت 04:00)Shahabpk نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 19:38)bsbali نوشته:  سلام دوستان
کسی در مورد موضوعی که من سوال کردم اطلاعاتی نداشت که راهنمایی کند ؟!!!!!
موضوع :
می خواستم سوال کنم کسی از دوستان هست که در سایت USCIS عضو شده باشد که در صورتیکه نامه ای برای شما ارسال می شود به ایمیل شما هم اطلاع داداه شود؟ اگر کسی تجربه دارد لطفا من راهنمایی کند که در کجا باید ثبت تام کنم و به چه صورتی باید این کار انجام شود؟
باتشکر
سلام
دوست عزیز باید فرم g-1145 را از سایت uscis بگیرید پر کنید . پتیشنر باید این کار را بکنه . بعد بفرسته برای uscis. از این به بعد تمام مکاتبات برای شما ایمیل میشه . البته اگر پرونده رفته باشه برای nvc باید با خود nvc ایمیل بزنید .اینم لینکش
پاسخ
ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻤﻨﻮﻥ. ﺣﺎﻻ اﮔﺮ ﻣﻦ ﻗﺒﻞ اﺯ اﻳﻨﻜﻪ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﻛﺎﺭﻧﺖ ﺑﺸﻪ ﺳﻴﺘﻴﺰﻥ ﺑﺸﻢ, ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺮاﺵ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺪﻡ? ﭼﻘﺪ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻣﻦ?
پاسخ
(2014-06-12 ساعت 02:28)ramin haghighi نوشته:  سلام دوستان عزیز.سوالهایی داشتم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم .همسر من در 2013 اسمشون در اومد بعد از گذراندن تمام مراحل پزشکی هر 3 نفرمان به همسرم و پسرم ویزا دادن و زمان اف بی ای چک من طولانی شد و من موفق به گرفتن ویزا نشدم. مجبور شدیم از طریق خانوادگی دنباله کار را ادامه بدهبم تمام فرم هارا پر کرده و پرونده ما از uscis به nvc رفته .
1:آیا جایی برای چک کردن کیس نامبر nvc وجود دارد اگر هست کجاست؟
2:آیا دوباره من باید همان مراحل پزشکی را و همان ومدارکی را که در دبی تحویل دادم ببرم؟چون در این مرحله باید به ارمنستان بروم
3:ایا من باید ایمیلی بفرستم یا ایمیل برای وقت مصاحبه دریافت میکنم؟

ممنون میشم اگر کسی در این موارد اطلاعی داره به من بده .

به امید موفقیت همه شما و هورا کشیدن های شما که باعث میشود ما هم شاد شویم هر چند همدیگر را نمیشناسیم

سلام
دوست عزيز چون مشابه كيس شما نفرات ديگري هم هستند لطفا به بخش كمك به بازماندگان لاتاري مراجعه و به كم و كيف روند انجام كار بيشتر آشنا شويد و اطلاعات خود را نيز با ديگران در ميان بگذاريد
http://www.mohajersara.com/thread-6831-page-39.html
به هرحال خوش آمديد و انشا،،، زود مراحل بعدي به انجام برسد
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Shahabpk ، shahriar2002
(2014-06-12 ساعت 05:41)ali1362 نوشته:  ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻤﻨﻮﻥ. ﺣﺎﻻ اﮔﺮ ﻣﻦ ﻗﺒﻞ اﺯ اﻳﻨﻜﻪ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﻛﺎﺭﻧﺖ ﺑﺸﻪ ﺳﻴﺘﻴﺰﻥ ﺑﺸﻢ, ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺮاﺵ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺪﻡ? ﭼﻘﺪ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻣﻦ?
سلام
منم تا جايي كه ميدونم فرزند سيتيزن براي پدر و مادرش از نوع سريعترين ويزا هاست! يكسالي طول ميكشه.فكر كنم با وجودي كه الان هم تو نوبت f3 هستند شما هم بتونيد اقدام كنيد بازم اينو دقيق تر بپرسيد.چون براي مادر منم اول برادرش درخواست داد و بعدا مادر بزرگم كه سيتيزن شد، كه مال مادر بزرگم سريعتر انجام شد.
موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، smpf ، romance33
(2014-06-12 ساعت 06:46)smpf نوشته:  
(2014-06-12 ساعت 02:28)ramin haghighi نوشته:  
سلام
دوست عزيز چون مشابه كيس شما نفرات ديگري هم هستند لطفا به بخش كمك به بازماندگان لاتاري مراجعه و به كم و كيف روند انجام كار بيشتر آشنا شويد و اطلاعات خود را نيز با ديگران در ميان بگذاريد
http://www.mohajersara.com/thread-6831-page-39.html
به هرحال خوش آمديد و انشا،،، زود مراحل بعدي به انجام برسد

سلام
به تاپیک ما که حتما سر بزن . میتونی از اینجا هم تا حدودی کیستو دنبال کنی. وقتی کارنت بشی هم NVC و هم خود سفارت براتون ایمیل میزنن اطلاع میدن.
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، smpf ، romance33 ، shahriar2002
دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتی و برای من جواب را فرستادی بی نهایت سپاسگذارم
بهترینها را برای همه شما آرزومندم
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf
(2014-06-12 ساعت 09:26)marysam نوشته:  
(2014-06-12 ساعت 05:41)ali1362 نوشته:  ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻤﻨﻮﻥ. ﺣﺎﻻ اﮔﺮ ﻣﻦ ﻗﺒﻞ اﺯ اﻳﻨﻜﻪ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﻛﺎﺭﻧﺖ ﺑﺸﻪ ﺳﻴﺘﻴﺰﻥ ﺑﺸﻢ, ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺮاﺵ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺪﻡ? ﭼﻘﺪ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻣﻦ?
سلام
منم تا جايي كه ميدونم فرزند سيتيزن براي پدر و مادرش از نوع سريعترين ويزا هاست! يكسالي طول ميكشه.فكر كنم با وجودي كه الان هم تو نوبت f3 هستند شما هم بتونيد اقدام كنيد بازم اينو دقيق تر بپرسيد.چون براي مادر منم اول برادرش درخواست داد و بعدا مادر بزرگم كه سيتيزن شد، كه مال مادر بزرگم سريعتر انجام شد.
موفق باشيد.

خیلی ممنون.
پاسخ
سلام
دوستان من پنجشنبه 24 جولای وقت مصاحبه دارم (F2B) انکارا، با توجه به تعطیلات شنبه و یکشنبه و تعطیلات عید فطر به نظرتون باید چه کار کنم، در ضمن این پست PTT هم چه زمانهایی تعطیله؟ کجا میتونم برای پست اطلاعات بگیرم؟
پاسخ
(2014-06-14 ساعت 11:32)f98 نوشته:  دوستان من پنجشنبه 24 جولای وقت مصاحبه دارم (F2B) انکارا، با توجه به تعطیلات شنبه و یکشنبه و تعطیلات عید فطر به نظرتون باید چه کار کنم، در ضمن این پست PTT هم چه زمانهایی تعطیله؟ کجا میتونم برای پست اطلاعات بگیرم؟
شما سه شنبه 22 جولای تشریف میبرین دکتر(از قبل وقت بگیرین) چهارشنبه 23 جواب میگیرین
پست روزهای شنبه و یک شنبه تعطیل ، مگر چند شعبه
شما در این تاپیک پاسخ سوالات پستی خودتون رو پیدا میکنید

از کنسرتهای هنرمندان و خوانندگان ترک در روزهای عید فطر هم غافل نشو خیلی باحال و اکثرا رایگان - خوش میگذره
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: f98 ، romance33 ، Shahabpk ، smpf ، shahriar2002
(2014-06-14 ساعت 14:18)amjad نوشته:  
(2014-06-14 ساعت 11:32)f98 نوشته:  دوستان من پنجشنبه 24 جولای وقت مصاحبه دارم (F2B) انکارا، با توجه به تعطیلات شنبه و یکشنبه و تعطیلات عید فطر به نظرتون باید چه کار کنم، در ضمن این پست PTT هم چه زمانهایی تعطیله؟ کجا میتونم برای پست اطلاعات بگیرم؟
شما سه شنبه 22 جولای تشریف میبرین دکتر(از قبل وقت بگیرین) چهارشنبه 23 جواب میگیرین
پست روزهای شنبه و یک شنبه تعطیل ، مگر چند شعبه
شما در این تاپیک پاسخ سوالات پستی خودتون رو پیدا میکنید

از کنسرتهای هنرمندان و خوانندگان ترک در روزهای عید فطر هم غافل نشو خیلی باحال و اکثرا رایگان - خوش میگذره

مرسی
خوب شنبه و یکشنبه که تعطیله، سفارتم از 27 جولای تا 30 جولای تعطیلات رمضان دارند!!!، موندم چه کار کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، smpf ، shahriar2002

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان