کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان و سروران عزیز
من در مورد اسپانسر سوال داشتم اگه بخوام خودم اسپانسر باشم اگر دارایی که در ایران دارم مثل سند خونه به ارزش 400میلیون تومان کفایت می کنه و اینکه سند رو ترجمه کردم ولی نمی دونم چه جوری ارزش گذاری می شه؟و یا اینکه می تونم یه پولی مثلا 300میلیون تومان رو تمکین مالی از بانک بگیرم ببرم؟من 8نوامبر عازم هستم و می خوام بعد از گرفتن گرین کارت برای همسرم اقدام کنم و پاس سفید برگردم. ممنون می شم راهنمایی کنید
case number:2014AS5XXX-سفارت:ابوظبی-مصاحبه:اول اپریل-وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا خودم و دخترم بعد از زدن ایمیل - 18Aug-اولین ورود 8Nov -اقدام ویزای فامیلی برای همسر 26Nov -اپرو مارچ24-PD26Nov
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
سوالی داشتم میدونم کلیه ولی درگیرم کرده
شنیدم که وقتی پدر و مادری رفته باشند بعد از 6 سال فرزند مجرد و بعد از 12 سال فرزند متاهل کارش درست میشه که بره
آیا این زمان بعد از سیتیزن شدنشونه؟ یا از زمان ورود(وقتی تازه گرین کارت گزفتن)
با تشکر از شما
جا مانده بعد از کلیر
کیس نامبر:2014as2###
تاریخ مصاحبه:21december (برگه آبی)
تاریخ رویت کیس در بولتن:5june
تاریخ مراجعه به سفارت:15july
آپدیت ها: 30می،15جولای،30می!!!،7آگوست
ISSUED
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-26 ساعت 20:40)عاطفه سروش نوشته:  سلام دوستان و سروران عزیز
من در مورد اسپانسر سوال داشتم اگه بخوام خودم اسپانسر باشم اگر دارایی که در ایران دارم مثل سند خونه به ارزش 400میلیون تومان کفایت می کنه و اینکه سند رو ترجمه کردم ولی نمی دونم چه جوری ارزش گذاری می شه؟و یا اینکه می تونم یه پولی مثلا 300میلیون تومان رو تمکین مالی از بانک بگیرم ببرم؟من 8نوامبر عازم هستم و می خوام بعد از گرفتن گرین کارت برای همسرم اقدام کنم و پاس سفید برگردم. ممنون می شم راهنمایی کنید

سلام
تمکن مالی و سند خونه ایران مثل لاتاری در کیس های خانوادگی بکار نمیاد! شما باید تقریبا 5 برابر مازاد درآمد خط فقر (مثلا برای یک خانواده 4 نفره حدود 100 تا 120 هزار دلار) در حسابتون در امریکا موجودی داشته باشید و براش گزارش مالیاتی (فرمW2) رد کرده باشید تا بتونید خودتون اسپانسرینگ کامل را بعهده بگیرید! به نظرم به جوینت اسپانسر میتونه کمک بهتری باشه!
این فرم را ببینید:
I-864P, Poverty Guidelines
شما باید تقریبا 5 برابر مبالغ درج شده در این فرم را در بانک موجودی داشته باشید!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، پدی ، babak.n ، حاجی واشنگتن
(2014-10-27 ساعت 11:46)farzadsj2 نوشته:  دوستان سلام
سوالی داشتم میدونم کلیه ولی درگیرم کرده
شنیدم که وقتی پدر و مادری رفته باشند بعد از 6 سال فرزند مجرد و بعد از 12 سال فرزند متاهل کارش درست میشه که بره
آیا این زمان بعد از سیتیزن شدنشونه؟ یا از زمان ورود(وقتی تازه گرین کارت گزفتن)
با تشکر از شما

از وقتی گرین کارت بگیرن ...
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
برأي پيدا كردن اداره پست در إنكارا به مشكل بر خوردم. در https://usvisa-info.com/en-TR/selfservic...nformation
اين صفحه بعد از وارد كردن اطاعات أوليه وارد صفحه جديد مشي كه مي گه اگر شهروند إيراني هستي بايد روي گزينه إيراني بزني كه بعد از ان جاي نيست كه دفتر پست انتخاب كني. متشكرم دوستان از راهنمايتون پيشاپيش
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
خانواده من لاتاری 2014 برنده شدند غیر از خودم که در اون سال بعلت بالای 21 سال بودن جدا ثبت نام کردم و اسمم درنیومد. حالا خانواده من اخیرا گرین کارت هاشون رو گرفتند و از امریکا برگشتند و در حال حاضر ایران هستند. آیا میتونم با توجه به مجرد بودنم از طریق پدرم برای گرین کارت خودم اقدام کنم؟ این پروسه چقدر طول میکشه؟ و آیا برای شروع اون حتما باید پدرم امریکا باشه یا از همین ایران هم میشه پروسه اش رو شروع کنیم؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر مجرد باشی و بخوای مجرد بمونی پدر یا مادرتون از داخل امریکا میتونن اقدام کنند وارد کتگوری F2B خواهید شد که در حال حاضر رو ژانویه 2008 حدود هفت یا هشت سال طول خواهد کشید تا کارنت بشید
چرا همون موقع که وارد آمریکا شدند پدر مادرتون اقدام نکرند ؟!!
(2014-11-07 ساعت 14:05)kamran68 نوشته:  
با سلام خدمت دوستان
خانواده من لاتاری 2014 برنده شدند غیر از خودم که در اون سال بعلت بالای 21 سال بودن جدا ثبت نام کردم و اسمم درنیومد. حالا خانواده من اخیرا گرین کارت هاشون رو گرفتند و از آمریکا برگشتند و در حال حاضر ایران هستند. آیا میتونم با توجه به مجرد بودنم از طریق پدرم برای گرین کارت خودم اقدام کنم؟ این پروسه چقدر طول میکشه؟ و آیا برای شروع اون حتما باید پدرم آمریکا باشه یا از همین ایران هم میشه پروسه اش رو شروع کنیم؟
با تشکر
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87 ، amjad ، kamran68
سلام
بالاخره با راهنمایی دوستای مهاجرسرایی تونستم CsC رو تکمیل کنم.
به زودی
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
سلام دوستان
یه سوال دارم
مصاحبه ما 10 دسامبر هست و به احتمال زیاد امکان گرفتن ویزای یک ضرب رو داریم.
آیا بعد از روز مصاحبه برای گرفتن ویزاها باید بمونیم یا میشه وقتی به پست منتخبمون رسید بگیم برامون به ایران پست کنند.
یا یه نفر بره بگیره و برامون پست کنه.
میشه لطفا راهنمایی کنید.
به زودی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-11 ساعت 16:00)pariya2 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال دارم
مصاحبه ما 10 دسامبر هست و به احتمال زیاد امکان گرفتن ویزای یک ضرب رو داریم.
آیا بعد از روز مصاحبه برای گرفتن ویزاها باید بمونیم یا میشه وقتی به پست منتخبمون رسید بگیم برامون به ایران پست کنند.
یا یه نفر بره بگیره و برامون پست کنه.
میشه لطفا راهنمایی کنید.

َدوست عزیز
برای ویزا پاسپورت ها رو نگه میدارن .
یا مجبورید بمونید تا ویزاتون صادر بشه - یا باید برگردید تا ویزاتون آماده بشه که اگر این شکل دوم اتقاق بیافته میتونه یکی از افراد بره و بقیه ی پاسها رو بگیره
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی
(2014-11-11 ساعت 21:52)babak.n نوشته:  َدوست عزیز
برای ویزا پاسپورت ها رو نگه میدارن .
یا مجبورید بمونید تا ویزاتون صادر بشه - یا باید برگردید تا ویزاتون آماده بشه که اگر این شکل دوم اتقاق بیافته میتونه یکی از افراد بره و بقیه ی پاسها رو بگیره
ممنونم از کمکتون.
یعنی اگر سفارت بگه تا چند روز دیگه ویرامون صادر میشه ما مجبوریم بمونیم حتما؟
و یا باز هم میتونیم برگردیم و چند روز بعد یکیمون بره واسه همه رو بگیره.

راستش فردا میخوام بلیط رو اکی کنم ولی نمی دونم دو طرفه بگیرم یا نه؟
به زودی
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، Shahabpk
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻳﻪ ﺳﻮاﻝ ﺩاﺷﺘﻢ.ﻣﻦ ﺣﺪﻭﺩا 9 ﻣﺎﻩ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ اﺯﺩﻭاﺝ اﻭﻣﺪﻡ اﻣﺮﻳﻜﺎ و ﺣﺎﻻ ﻛﺮﻳﻢ ﻛﺎﺭﺕ 10 ﺳﺎﻟﻪ ﺩاﺭﻡ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﻣﻦ اﻻﻥ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺑﺮا ﭘﺪﺭ ﻭﻣﺎﺩﺭ اﻗﺪاﻡ ﻛﻨﻢ ﻭﭼﻘﺪﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻴﺒﺮﻩ.ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻳﺪ.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-13 ساعت 03:13)samira1990 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻳﻪ ﺳﻮاﻝ ﺩاﺷﺘﻢ.ﻣﻦ ﺣﺪﻭﺩا 9 ﻣﺎﻩ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ اﺯﺩﻭاﺝ اﻭﻣﺪﻡ اﻣﺮﻳﻜﺎ و ﺣﺎﻻ ﻛﺮﻳﻢ ﻛﺎﺭﺕ 10 ﺳﺎﻟﻪ ﺩاﺭﻡ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﻣﻦ اﻻﻥ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺑﺮا ﭘﺪﺭ ﻭﻣﺎﺩﺭ اﻗﺪاﻡ ﻛﻨﻢ ﻭﭼﻘﺪﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻴﺒﺮﻩ.ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻳﺪ.
خیر نمیتونید باید سیتزن بشید بعد اقدام کنید برای پدر و مادرتون
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، پدی ، Shahabpk
(2014-11-13 ساعت 08:43)shandiz نوشته:  
(2014-11-13 ساعت 03:13)samira1990 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻳﻪ ﺳﻮاﻝ ﺩاﺷﺘﻢ.ﻣﻦ ﺣﺪﻭﺩا 9 ﻣﺎﻩ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ اﺯﺩﻭاﺝ اﻭﻣﺪﻡ اﻣﺮﻳﻜﺎ و ﺣﺎﻻ ﻛﺮﻳﻢ ﻛﺎﺭﺕ 10 ﺳﺎﻟﻪ ﺩاﺭﻡ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﻣﻦ اﻻﻥ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺑﺮا ﭘﺪﺭ ﻭﻣﺎﺩﺭ اﻗﺪاﻡ ﻛﻨﻢ ﻭﭼﻘﺪﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻴﺒﺮﻩ.ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻳﺪ.
خیر نمیتونید باید سیتزن بشید بعد اقدام کنید برای پدر و مادرتون

ﻣﺮﺳﻲ ﺑﺎﺑﺖ. ﭘﺎﺳﺨﺘﻮﻥ ﻭﻟﻲ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺑﭙﺮﺳﻢ ﭼﺮا?
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان