کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2014-11-21 ساعت 13:22)amjad نوشته:  ظاهرا اوضاع خیلی هم بد نیست یا من از مرحله پرتم ؟!!
ایر فلوت برای 5 دسامبر از استانبول به نیویورک برای 3 بزرگسال و یه کودک ، اکونومی ، 4 ساعت توقف در مسکو ، یکسره ، قیمت داده 1710 دلار !!!!!! Smile
اکراین 2200$
سیستم فروش بلیط گوگل منتها می دونید که رزروی نیست

با سلام دوست عزیز اگر با ایر فلوت پرواز نداشته اید لطفا بیش تر تحقیق کنید!(مخصوصا در طول پرواز اگر امکانات و پذیرایی واستون مهمه)به نظر من که خیلی در این موارد ضعیف است
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، shandiz ، Shahabpk
سلام دوستان
اگه خانواده ای سال 2005 برا پرونده ای از نوع F4 اقدام کرده باشن و الان برای مصاحبه دعوت شده باشن و یک فرزند بالای 21 سال داشته باشند شامل قانون cspa می شن؟
چون این طور که شنیدم این قانون سال 2004 تصویب شده و یک سال بعد از تصویبش برا این پرونده اقدام شده. مشکلی پیش میاد چون فرزند بالای 21 سال هست؟
خانواده هم شامل پدر مادر و همین یک فرزنده
ممنون میشم راهنمایی کنین . مهمه این موضوع برام Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz
(2014-11-21 ساعت 13:32)mom نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 13:22)amjad نوشته:  ظاهرا اوضاع خیلی هم بد نیست یا من از مرحله پرتم ؟!!
ایر فلوت برای 5 دسامبر از استانبول به نیویورک برای 3 بزرگسال و یه کودک ، اکونومی ، 4 ساعت توقف در مسکو ، یکسره ، قیمت داده 1710 دلار !!!!!! Smile
اکراین 2200$
سیستم فروش بلیط گوگل منتها می دونید که رزروی نیست
با سلام دوست عزیز اگر با ایر فلوت پرواز نداشته اید لطفا بیش تر تحقیق کنید!(مخصوصا در طول پرواز اگر امکانات و پذیرایی واستون مهمه)به نظر من که خیلی در این موارد ضعیف است
ممنون اما توجه نکردید ، من با این قیمت رو بوفه هم سوار میشم با پذیرائی یه ساندویچ نون و پنیر سبزی از دستای یه مهماندار قول تشن اخمو Big Grin و با تفاوت پولش اینقدر از خودم و بچه هام پذیرائی میکنم تا از چشام بزن بیرون
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، mom ، Shahabpk
سلام. من یه سوال داشتم. خواهشن فوری حواب بدید. 2 مرداد آزمایشات پزشکی را برای گرفتن ویزای خانوادگی انجام دادیم و رفتیم برای مصاحبه ابوظبی. الان نتیجه کیسمون اومده. میخواستم بپرسم چقدر فرصت و مهلت داریم که بریم ویزامون رو بگیریم. میتونیم بندازیم برای چند ماهه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟( چون برناممون اینه که تابستون سال آینده آمریکا باشیم)
توی قانون جدید نوشته مهلت 6 ماهه مدیکال از زمان انجام آزمایش تا ورود به آمریکا محاسبه میشه: عین جملش:
due to changes in the regulations regarding medical clearance, medical checks are now valid for only 6 months. the 6 month validity is from the date of the exam until the date of entry to united states.
طبق این نوشته ما دوباره باید مدیکال رو بدیم. سوالم اینه که میتونیم گرفتن ویزامون را به 2 ماه بعد موکول کنیم که بتونیم تابستون سال آینده آمریکا باشیم؟ از موقعی که اعلام میکنند بیاین ویزاتون رو بگیرید چقدر مهلت داریم که بریم بگیریم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-22 ساعت 11:59)superazi نوشته:  سلام. من یه سوال داشتم. خواهشن فوری حواب بدید. 2 مرداد آزمایشات پزشکی را برای گرفتن ویزای خانوادگی انجام دادیم و رفتیم برای مصاحبه ابوظبی. الان نتیجه کیسمون اومده. میخواستم بپرسم چقدر فرصت و مهلت داریم که بریم ویزامون رو بگیریم. میتونیم بندازیم برای چند ماهه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟( چون برناممون اینه که تابستون سال آینده آمریکا باشیم)
توی قانون جدید نوشته مهلت 6 ماهه مدیکال از زمان انجام آزمایش تا ورود به آمریکا محاسبه میشه: عین جملش:
due to changes in the regulations regarding medical clearance, medical checks are now valid for only 6 months. the 6 month validity is from the date of the exam until the date of entry to united states.
طبق این نوشته ما دوباره باید مدیکال رو بدیم. سوالم اینه که میتونیم گرفتن ویزامون را به 2 ماه بعد موکول کنیم که بتونیم تابستون سال آینده آمریکا باشیم؟ از موقعی که اعلام میکنند بیاین ویزاتون رو بگیرید چقدر مهلت داریم که بریم بگیریم؟؟
پاسخ شما رو تو صفحه کلیرنس دادم
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
دوستان عزیز سلام
آیا با داشتن گرین کارت میشه برای پدرومادر هم ویزا گرفت؟
اگر جواب مثبت است این پروسه چقدر طول میکشه؟

دوستان عزیز سلام

دوستان عزیز سلام

دوستان عزیز سلام

دوستان عزیز سلام
ورود به امریکا: اکتبر2014

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-29 ساعت 01:26)moqadam نوشته:  دوستان عزیز سلام

دوستان عزیز سلام

نه نمیشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا با داشتن کرین کارت امریکا میشه برای پدرومادر ویزا گرفت؟
اگر میشه چه مدت طول میکشه؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-29 ساعت 08:17)moqadam نوشته:  سلام دوستان
آیا با داشتن کرین کارت آمریکا میشه برای پدرومادر ویزا گرفت؟
اگر میشه چه مدت طول میکشه؟
یه دوست عزیزی جوابتون رو داد قبلا فکر کنم Smile تا اونجایی که من میدونم نمیشه .
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، moqadam
vali man shenidam ke mishe
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-30 ساعت 06:33)gmaleki1 نوشته:  vali man shenidam ke mishe

خب اشتباه شنیدی Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، Shahabpk
با سلام من از ٦ فرو دين ١٣٩٣ تا الآن ٦ اذر منتظرم اسمم تو سايت بزنن ولي نزدن فرم ارغواني بهم دادن به نظر شما جرا ٨ ماه طول كشيدهadminstrative process
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-30 ساعت 22:49)فرشيد١٣٥٩ نوشته:  با سلام من از ٦ فرو دين ١٣٩٣ تا الآن ٦ اذر منتظرم اسمم تو سايت بزنن ولي نزدن فرم ارغواني بهم دادن به نظر شما جرا ٨ ماه طول كشيدهadminstrative process

چراش رو فقط خودشون میدونن . برای بعضی ها 1 تا 2 سال هم طول میکشه.نگرانش نباشید همین که از فکرش بیاید بیرون و به کارهای روزمره تون برسید میبینید کلیر شدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
سلام من ١٣ سال پيش خواهرم از امريكا تقاضا كرد براى كل خانواده براى گرين كارت ٣ هفته پيش وقت مصاحبه دادن رفتيم همه چيز كامل بود ولى چون من ٢٧ سال پيش سرباز بودم بك گراند چك خورديم هم من و پسرم چقدر ديگه بايد صبر كنيم ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان