کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2014-12-01 ساعت 02:08)2ke نوشته:  سلام من ١٣ سال پيش خواهرم از امريكا تقاضا كرد براى كل خانواده براى گرين كارت ٣ هفته پيش وقت مصاحبه دادن رفتيم همه چيز كامل بود ولى چون من ٢٧ سال پيش سرباز بودم بك گراند چك خورديم هم من و پسرم چقدر ديگه بايد صبر كنيم ؟

شاید همین فردا کلیر بشید شاید 1 سال دیگه هیچی معلوم نیست فقط امیدتون رو از دست ندید .
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
سلام من تازه عضو مهاجر سرا شدم
سال 2006،كتكوريf3
Nvc case number:
Ank2011507006
مي خوام بدونم جقدر بروسه ما طول ميكشه در حال حاضر جه سالي رو دارن كرين كارت ميدن?
پاسخ
تشکر کنندگان:
خودتون میتونید چک کنید البته این سالها رو گرین کارت نمیدن فقط وقت مصاحبه میدن Smile
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
الان F3 تاریخش هست 15DEC 2003 هست
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad
ممنون از راهنماييتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سئوالی در مورد گواهی عدم سوء پیشینه
با سلام بر شما و همه دوستان

اگه این سئوال تکراری است معذرت می خواهم ولی چون هنوز جوابی دریافت نکردم دوباره می فرستم
ما درحال آماده کردن مدارک برای ارسال به NVC هستیم. من و همسرم حدود 5 سال در امريکا تحصیل کردیم و الان در ایران هستیم. آیا ما باید گواهی عدم سوء پیشینه را از امریکا تهیه کنیم یا لازم نیست.
اگر جواب بدهید ممنون میشم.
ضیاء
پاسخ
تشکر کنندگان:
3 تا سوال داشتم از خدمتتون
.می خواستم بپرسم مدارک ترجمه شده رو برای nvc باید پست کرد یا باید ایمیل کنیم؟
و اینکه مدارک ترجمه شده رو باید کپی برابر اصل هم بکنیم یا لازم نیست؟
اصل مدارک رو هم باید برای nvc فرستاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان چند سوال داشتم1-غیر از فرم مالیاتی 1040 و tax returns اسپانسر برای سال 2012 هست موردی نداره w2 هم باید باشه یا خیر2- همسرم بازنشسته ارتش هست مدرکی لازمه سفارت بده3-فیش پرداخت شده برای مهاجرت منظور کدومه قبلا دادیم هست لطفا راهنمایی کنید ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: مير منصور
سئوالی در مورد گواهی عدم سوء پیشینه
اگه این سئوال تکراری است معذرت می خواهم ولی چون هنوز جوابی دریافت نکردم دوباره می فرستم

ما درحال آماده کردن مدارک برای ارسال به NVC هستیم. من و همسرم حدود 5 سال در امريکا تحصیل کردیم و الان در ایران هستیم. آیا ما باید گواهی عدم سوء پیشینه را از آمریکا تهیه کنیم یا لازم نیست.
اگر کسی جواب بدهد ممنون میشم.
ضیاء
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان لطفا به ما مهاجرین خانوادگی کمک کنید ما را تنها نگذارید با تشکر از شما دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 01:22)ZAN نوشته:  سئوالی در مورد گواهی عدم سوء پیشینه

ما درحال آماده کردن مدارک برای ارسال به NVC هستیم. من و همسرم حدود 5 سال در امريکا تحصیل کردیم و الان در ایران هستیم. آیا ما باید گواهی عدم سوء پیشینه را از آمریکا تهیه کنیم یا لازم نیست.
اگر کسی جواب بدهد ممنون میشم.
ضیاء

بهتره ایمیل بزنید به سفارت و ازشون بپرسید اینطوری هم سریع تر جواب میگیرید هم مطمئن تره.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahabjafari
(2014-12-16 ساعت 00:40)مهتاب 83 نوشته:  سلام دوستان چند سوال داشتم1-غیر از فرم مالیاتی 1040 و tax returns اسپانسر برای سال 2012 هست موردی نداره w2 هم باید باشه یا خیر2- همسرم بازنشسته ارتش هست مدرکی لازمه سفارت بده3-فیش پرداخت شده برای مهاجرت منظور کدومه قبلا دادیم هست لطفا راهنمایی کنید ممنون

اگر میشه در امضاتون کتگوری خودتون رو بنوسید اینطوری دوستان سریع تر و بهتر راهنماییتون میکنن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 10:10)ps5 نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 00:40)مهتاب 83 نوشته:  سلام دوستان چند سوال داشتم1-غیر از فرم مالیاتی 1040 و tax returns اسپانسر برای سال 2012 هست موردی نداره w2 هم باید باشه یا خیر2- همسرم بازنشسته ارتش هست مدرکی لازمه سفارت بده3-فیش پرداخت شده برای مهاجرت منظور کدومه قبلا دادیم هست لطفا راهنمایی کنید ممنون

اگر میشه در امضاتون کتگوری خودتون رو بنوسید اینطوری دوستان سریع تر و بهتر راهنماییتون میکنن.

من گروه f4 هستم و ژانویه مصاحبم هست 1-ایا غیر از فرم مالیاتی 1040وtax returns تا سال 2013 فرم یا مدرک از اسپانسرم لازمه ببرم سفارت2-و منظور از قبض واریز پول پرداخت شده چیه باید بدم سفارت3-همسرم بازنشسته ارتش بوده ایا باید مدرکی با خودش ببره سفارت چون در ایمیل نوشته military-records این کلمه رو متوجه نمیشم چی میخوان دوستان می بخشن که دوباره سوالاتمو تکرار کردم ممنون از پاسخ عزیزان

ز
پاسخ
جواب سوال های اولتون رو نمیدونم اما military records اگر گفته میخواد یعنی باید هر پرونده ای که مربوط به ارتششون میشه رو براشون ببرید که مثلا کی وارد ارتش شده کارش اونجا چی بوده کی بازنشسته شده و غیره.(همگی باید رسمی باشه)
پاسخ
تشکر کنندگان: مهتاب 83
با سلام من در كتگورى f4 هستم و 8march 2002 هستم ميخواستم بدانم با توجه به اينكه ويزا بولتون الان روى22 march2002 ميخواستم بدانم كى نامه مصاحبه ما مياد بعد 12سال حدودا چند ماه ديگه بايد منتظر بمونم
پاسخ
(2014-12-17 ساعت 00:28)Ninashd نوشته:  با سلام من در كتگورى f4 هستم و 8march 2002 هستم ميخواستم بدانم با توجه به اينكه ويزا بولتون الان روى22 march2002 ميخواستم بدانم كى نامه مصاحبه ما مياد بعد 12سال حدودا چند ماه ديگه بايد منتظر بمونم

سلام
شما بیاید الان وقت مصاحبه رو گرفته باشید. باید باهاشون تماس بگیرید
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان