کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2014-12-16 ساعت 10:08)ps5 نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 01:22)ZAN نوشته:  سئوالی در مورد گواهی عدم سوء پیشینه
با سلام بر شما و همه دوستان
اگه این سئوال تکراری است معذرت می خواهم ولی چون هنوز جوابی دریافت نکردم دوباره می فرستم

ما درحال آماده کردن مدارک برای ارسال به NVC هستیم. من و همسرم حدود 5 سال در امريکا تحصیل کردیم و الان در ایران هستیم. آیا ما باید گواهی عدم سوء پیشینه را از آمریکا تهیه کنیم یا لازم نیست.
اگر کسی جواب بدهد ممنون میشم.
ضیاء

بهتره ایمیل بزنید به سفارت و ازشون بپرسید اینطوری هم سریع تر جواب میگیرید هم مطمئن تره.

مرسی از پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-17 ساعت 00:42)hasanhasan نوشته:  [quote='Ninashd' pid='568257' dateline='1418759936']
با سلام من در كتگورى f4 هستم و 8march 2002 هستم ميخواستم بدانم با توجه به اينكه ويزا بولتون الان روى22 march2002 ميخواستم بدانم كى نامه مصاحبه ما مياد بعد 12سال حدودا چند ماه ديگه بايد منتظر بمونم

سلام
شما بیاید الان وقت مصاحبه رو گرفته باشید. باید باهاشون تماس بگیرید
[

با سلام من بايد زنگ بزنم يا كسى كه برام اقدام كرده و به كجا به nvc. بايد زنگ بزنم من خواهرم برام اقدام كرده كه امريكا زندگى ميكنه/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان: shahabjafari
(2014-12-16 ساعت 10:08)ps5 نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 01:22)ZAN نوشته:  سئوالی در مورد گواهی عدم سوء پیشینه
با سلام بر شما و همه دوستان
اگه این سئوال تکراری است معذرت می خواهم ولی چون هنوز جوابی دریافت نکردم دوباره می فرستم

ما درحال آماده کردن مدارک برای ارسال به NVC هستیم. من و همسرم حدود 5 سال در امريکا تحصیل کردیم و الان در ایران هستیم. آیا ما باید گواهی عدم سوء پیشینه را از آمریکا تهیه کنیم یا لازم نیست.
اگر کسی جواب بدهد ممنون میشم.
ضیاء

بهتره ایمیل بزنید به سفارت و ازشون بپرسید اینطوری هم سریع تر جواب میگیرید هم مطمئن تره.
نیازی نیست. فقط زمانش را تو فرمهاتون می نویسید خودشون چک می کنند. از ما نخواستند ولی اگر اروپا بودید میخواستند.
F4 /مصاحبه :دسامبر 2013 در ابوظبی . بعد 6 ماه یک ایمیل زدم و  اثر داشت!!!Smile
بعد از مدیکال مجدد  در تاریخ 10 جولای گرفتن پاسپورتها همراه با ویزا از سفارت.
فعلا اقامت در شارلوت/کارولینای شمالی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-17 ساعت 00:42)hasanhasan نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 00:28)Ninashd نوشته:  با سلام من در كتگورى f4 هستم و 8march 2002 هستم ميخواستم بدانم با توجه به اينكه ويزا بولتون الان روى22 march2002 ميخواستم بدانم كى نامه مصاحبه ما مياد بعد 12سال حدودا چند ماه ديگه بايد منتظر بمونم

سلام
شما بیاید الان وقت مصاحبه رو گرفته باشید. باید باهاشون تماس بگیرید

حدود 2 هفته قبل از اینکه پروندتون کارنت بشه و در ویزا بولتن بزنند بهتون خبر میدند. حتما تماس بگیرید .با اسپانسرتون با ایمیل در تماس هستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad
سلام دوستان در ایمیل برای من مدرک financial-eviden خواستن منظور چیه ؟ ایا همون فرم مالیاتی اسپانسر هست من گروهf4 هستم و اینکه اصل شناسنامه اسپانسر را هم خواستن ایا ترجمه هم لازمه ببریم یا فقط اصل شناسنامه را ببرم سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یک سوال دارم... آدرسی که روی پاکت زرد، برای ارسال گرین کارت برادر من داده است در کالیفرنیا هست. آیا برادر من حتما باید از فرودگاه لس آنجلس وارد آمریکا شه... یا میتونه نره لس آنجلس و بره واشنگتن و گرین کارتش پست شه به همون آدرس در ایالت کالیفرنیا یا کلاً آدرس رو تغییر بده و گرین کارت و سوشیال کارتش بره به آدرسی در مریلند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک سوال حیاتی دیگه... با توجه به اینکه شخص اصلی کیس پدرم هستن و ایشان شش ماه پیش گرین کارت رو گرفتن و الآن در ایران هستند، برادرم تنها میتونه وارد آمریکا بشه یا حتماً باید با پدرم وارد آمریکا بشه؟ چون در یک قسمت از ویزاش نوشته:
valid if Acc/FTJ father
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-20 ساعت 11:24)m_ganj نوشته:  دوستان یک سوال دارم... آدرسی که روی پاکت زرد، برای ارسال گرین کارت برادر من داده است در کالیفرنیا هست. آیا برادر من حتما باید از فرودگاه لس آنجلس وارد آمریکا شه... یا میتونه نره لس آنجلس و بره واشنگتن و گرین کارتش پست شه به همون آدرس در ایالت کالیفرنیا یا کلاً آدرس رو تغییر بده و گرین کارت و سوشیال کارتش بره به آدرسی در مریلند؟

فرقی نمیکنه از کجا وارد آمر یک ا بشن.
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: m_ganj
سلام دوستان سوالی دارم1- ایا من که گروه f4هستم قبل از روز مصاحبه باید برای گرفتن ویزا در cscثبت نام کنم؟2-هزینه ویزا مهاجرتی خانوادگی را چگونه باید پرداخت کنم ؟ ایا فرمی باید پر کنیم بفرستیم چون بعضی از دوستان فرم ds 260 را همراه داشتن ضمنا مصاحبه من در ابوظبی هست با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-23 ساعت 14:15)مهتاب 83 نوشته:  سلام دوستان سوالی دارم1- ایا من که گروه f4هستم قبل از روز مصاحبه باید برای گرفتن ویزا در cscثبت نام کنم؟2-هزینه ویزا مهاجرتی خانوادگی را چگونه باید پرداخت کنم ؟ ایا فرمی باید پر کنیم بفرستیم چون بعضی از دوستان فرم ds 260 را همراه داشتن ضمنا مصاحبه من در ابوظبی هست با تشکر

ما کهf4 بودیم همه هزینه ها قبلا پرداخت شده از طرف برادرم.معمولا قبول شده ها در لاتاری تو سفارت پول میدهند. وقتی پروندتون در حال تکمیل هست با اسپانسرتون تماس می گیرند که فرم را پر کنید و چه مدارکی اگه لازمه بفرستید براشون.اگر البته نداده باشید مثل ترجمه وکپی شناسنامه یا سند ازدواج یا اگر خارج از کشور زندگی میکردید عدم سوپیشینه از همون کشور و عکس. موفق باشین
کمکی از دستم بر میاد در خدمتم.البته دوستان اگر اشکالی هست تصحیح میکنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: مهتاب 83
(2014-12-24 ساعت 10:32)AZAR 1335 نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 14:15)مهتاب 83 نوشته:  سلام دوستان سوالی دارم1- ایا من که گروه f4هستم قبل از روز مصاحبه باید برای گرفتن ویزا در cscثبت نام کنم؟2-هزینه ویزا مهاجرتی خانوادگی را چگونه باید پرداخت کنم ؟ ایا فرمی باید پر کنیم بفرستیم چون بعضی از دوستان فرم ds 260 را همراه داشتن ضمنا مصاحبه من در ابوظبی هست با تشکر

ما کهf4 بودیم همه هزینه ها قبلا پرداخت شده از طرف برادرم.معمولا قبول شده ها در لاتاری تو سفارت پول میدهند. وقتی پروندتون در حال تکمیل هست با اسپانسرتون تماس می گیرند که فرم را پر کنید و چه مدارکی اگه لازمه بفرستید براشون.اگر البته نداده باشید مثل ترجمه وکپی شناسنامه یا سند ازدواج یا اگر خارج از کشور زندگی میکردید عدم سوپیشینه از همون کشور و عکس. موفق باشین

ممنون از شما من نمیدونم ایا نیازه که در csc قبل مصاحبه ثبت نام کنم برای گرفتن ویزا و اینکه بعضی از دوستان فرم ds260 را پر کردن و انلاین فرستادن دوستان لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-24 ساعت 12:29)مهتاب 83 نوشته:  
(2014-12-24 ساعت 10:32)AZAR 1335 نوشته:  

ممنون از شما من نمیدونم ایا نیازه که در csc قبل مصاحبه ثبت نام کنم برای گرفتن ویزا و اینکه بعضی از دوستان فرم ds260 را پر کردن و انلاین فرستادن دوستان لطفا راهنمایی کنید

با سلام
من هم گروه F4 هستم . شما باید فرم ds260 را آنلاین و هزینه های آن را پرداخت نمایید . برای هر نفر یک فرم و پرداخت جداگانه . برای پرداخت هم می توانید از شخص درخواست کننده در آمریکا کمک بگیرید .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ

F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
1.شما تنها وقتی از گرفتن ویزا بطور یکضرب مطمین شدید ثبت نام کنید. 2.هزینه در کنسول پرداخت میشود. 3.فرم مربوطه قبلن ارسال شده برای پتیشتر مگر آن را امضا نکرده و نفرستاده اید؟!!
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
با سلام كيس نامبر من 8march 2002 لا توجه به اينكه ويزا بولتون الان يك ماه از تاريخ من جلو رفته

ولى خبرى از وقت مصاحبه نيست البته بايد بگم خواهرم براى من اقدام كرده و 12 سال پيش من مجرد

بودم ولى الان ازدواج كردم و يك بچه 5ساله دارم سال2011كه يكدفعه ويزا بولتن 2سال جلو رفت از nvc

براى من ايميل امد كه مدارك جديد بفرستيد و من همان موقع مدارك همسر وپسرم را وارد پرونده خودم كردم

و بهnvcمدارك پسرم وهمسرم را ايميل كردم وحتى مبلغ پولى كه بايد ميداديم را براى هر سه نفر خواستند

و ما داديم حالا سوال من اينست ايا ميشود براى اينكه همسر و پسرم وارد كيس من شدن اين وقت مصاحبه

بيشتر طول بكشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، battosai ، shahabjafari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان