کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
بچه ها اگه قرار باشه نتایج 1 اکتبر دوباره اعلام بشه پس ثبت نام 2014 کی هست؟با هم تداخل ندارن؟
تشکر کنندگان: delir
(2012-05-02 ساعت 22:26)sina454 نوشته:  با سلام
سوالی در رابطه با شرایط ثبت نام در لاتاری دارم که ممنون میشوم اگر میدانید جواب بدهید.
من خواهرم که سیتیزن میباشد سال 2009 پیش برایم در خواست گرین کارت کرده ولی مثل اینکه خیلی پروسه طولانیه. حالا سوالم اینکه با وجود این پرونده میتوانم در لاتاری شرکت کنم .و در صورت قبولی یا عدم قبولی موجب باطل شدن قبولی و یا بدتر از ان ازدست دادن پروسه قبلی ام میشود یا خیر.
با ارزوی توفیق

در خصوص لاتاری بعید می دونم. معمولا لاتاری چون لاتاریه حسابش از همه فعالیت ها جداست. خب اسمش روشه ، لاتاری .
اما در کل به نظرم شما بهتره با یکی از وکلای این کار مشورت کنی . اینطوری بهتر جواب می گیرین.
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 22:16)@r3N نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 21:49)atefe777 نوشته:  میدونم که نباید کیس نامبر بزنم واسه گرفتن نتیجه!!!! میگم میشه با کیس نامبر با kcc مکاتبه کنم که این مشکل برام پیش اومده؟یا باید حتما کانفرمیشن نامبر هم داشته باشم؟تا کی مهلت داریم واسه ارسال مدارک؟اگه چند ماه دیگه بفرستیم مشکلی پیش نمیاد؟

تا اونجا که من متوجه شدم مشکل شما اینه :
1 - اول کانفرمیشن نامبر . . . 20132 رو در سایت وارد کردین و دیدین که برنده شدین
2 - در نامه برنده شدنتون شماره کیس نامبرتون رو نوشته 7000
3 - بعد از چند وقت رفتین تو سایت و دوباره کانفرمیشن نامبر . . . 20132 رو زدین و پیغام خطا اومده

با توجه به اینکه الان حجم زیادی ایمیل داره روانه kcc می شه مطمئنن آنها بسیاری از ایمیل ها را بی پاسخ می گذارن چون خیلی از اونها سوالات بیهوده است. اما کلا kcc موظفه به مکاتبات برندگان پاسخ بده. حالا از کجا متوجه می شه که کی برنده است ؟؟؟ از روی شماره کیس نامبر 7000 که شما در موضوع ایمیلی که می زنین می نویسیین.
کاری که شما انجام می دیدن اینکه که در موضوع ایمیلتون به صورت انگیزشی شماره کیس رو بنویسین و خیلی خلاصه در موضوع ایمیل بگین که با این شماره مشکل دارین . در این شرایط به احتمال زیاد متن ایمیل رو می خونن.
اگه از این روش جواب نگرفتین با kcc تلفنی صحبت کنین . حتما جواب می گیرین.
ممنون دوست عزیز
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 22:30)shahyad نوشته:  بچه ها اگه قرار باشه نتایج 1 اکتبر دوباره اعلام بشه پس ثبت نام 2014 کی هست؟با هم تداخل ندارن؟

باید منتظر بود و دید که مجلس نمایندگان امریکا چه تصمیمی در مورد لاتاری می گیره.
جهت اطلاع برنامه لاتاری هر سال باید در مجلس امریکا رای بیاره که اجرا بشه .
تشکر کنندگان: rad_95
سلام حالا چند درصد اونایی که قرار قبول بشنو 1 اکتبر اعلام میکنن؟
تشکر کنندگان: rad_95
(2012-05-02 ساعت 22:43)hooshyar نوشته:  سلام حالا چند درصد اونایی که قرار قبول بشنو 1 اکتبر اعلام میکنن؟
معلوم نیست هرکی 1 اماری میده بعضی ها میگن این نتایجی که اعلام کردن فقط 10 در صده نتایجه 90 در صدش 1 اکتبر اعلام میشه
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 22:43)hooshyar نوشته:  سلام حالا چند درصد اونایی که قرار قبول بشنو 1 اکتبر اعلام میکنن؟

هیچی مشخص نیست . خیلی سیاسی نوشتن. دلیلش رو هم فقط وفقط خودشون می دونن ولاغیر. اینا همه گمانه زنی است که دوستان می گن.
به هر حال صحبته دیگه . داریم انجام می دیم Smile
به نظر من اصلا قرعه کشی انجام نشده
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 22:24)saraaaaa نوشته:  بچه ها من که می گم دیگه خیلی واسه اکتبر انرژی نذارین. اینا اصلا کارشون معلوم نیست. من همه زندگیم مختل شد سر این سری انقدر که حرص و جوش خوردم آخرم بعد 4 سال نشد!!!!

من كه فكر ميكنم اگر كسى براى لاتارى انرژى بذاره اشتباه كرده و فقط خودشو اذيت كرده . لاتارى نهايتش يه option و يك امتيازه كه درست مثل هر قرعه كشى ديگه اى اومد نيومد داره . مگه كسى واسه قرعه كشى بانك انرژى ميذاره و استرس ميگيره؟! البته كه اگه من يه مزدا ٣ تو قرعه كشى بانك ببرم خييييييلى خوشحال ميشم اما اگه نبرم ناراحت نميشم چون از اولشم روى بردن قرعه كشى بانك حساب باز نكردم.
لاتارى هم همينه ديگه يه قرعه كشيه و صرفا امتحان شانس. اونايى كه شبانه روز به لاتارى فكركردن و حتى ايالت و شهر و خيابون محل زندگيشونو تو آمريكا تو خيالاتشون انتخاب كردن خيلى اشتباه كردن چون با برنده نشدن تو لاتارى تمام اون خيالات دود ميشه و اين ضدحال بزرگيه. اما اگه خيالبافى نكرده باشيم و برنده شيم به اين برنده شدن به چشم يه فرصت جديد نگاه ميكنيم و ازش حداكثر استفاده رو ميبريم.
بچه ها من با فایر فاکس نمیتونم سایت لاتاری رو باز کنم فکر کنم تنظیماتش بهم خورده کسی میتونه کمک کنه؟
تشکر کنندگان:
کیس نامبرها رو چطوری میگین؟ مال من این شکلیه یعنی چنده؟؟ :
2013as00001985
البته 4 رقم آخر رو خالی بستم!
الان شما به این میگین 1985؟؟؟؟ یا احیانا 0 هاش هم حسابه؟؟؟!!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2012-05-02 ساعت 22:59)shahyad نوشته:  بچه ها من با فایر فاکس نمیتونم سایت لاتاری رو باز کنم فکر کنم تنظیماتش بهم خورده کسی میتونه کمک کنه؟

با اینترنت اکسپلورر برو چون تو سایت لاتاری نوشته که صرفا از اکسپلورر استفاده کنین
یک مسئله مهم که من فکر می کنم وزارت خارجه us بهش رسیده مسئله ثبت نام های fake از ایرانه.همینکه امسال 100 هزار نفر شرکت کننده از ایران بیشتر شده خودش مشکوکه. به این مسئله به صراحت بهش اشاره نکردن اما همینکه جند روز پیش سخنگوشون توی رادیو فردا به 1000 نفر برنده پارسال از ایران اشاره کرد که اصلا اقدام نکردن بنظر من این نشون میده میخوان یک سیاست هایی برای رد ثبت نام های زاید بریزن. درواقع ایجاد اختلال در لاتاری گرین کارت رو خنثی کنن یعنی مثلا دولت ها یا گروه ها با انگیزه های مختلف ممکنه برای نام های جعلی ثبت نام بکنن تا اینکه در کار لاتاری اختلال ایجاد بشه.
از طرف دیگه تعداد زیادی از برندگان حقیقی هم از ایران اقدام نکردن. اینها باعث شده امسال پروسه رو دو مرحله ای کنن. اول گفته بودن MAYBE ممکنه اینکارو بکنیم .الان گفتن WE WILL یعنی خواهیم کرد. کیس نامبر ها هم که پایین 10000 هست پس بنظر من امید زیادی به ماه اکتبر هست .
تشکر کنندگان: jayjay ، delir ، ramiz ، Ehsan2013 ، Hadi joon ، Haghighat ، A_M_R
please keep your confirmation information until at least that time.

این یعنی شاید نیاز باشه بعد از اکتبر بازهم نگهش دارین Smile
تشکر کنندگان: Solitude ، Ehsan2013
(2012-05-02 ساعت 23:03)hooshyar نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 22:59)shahyad نوشته:  بچه ها من با فایر فاکس نمیتونم سایت لاتاری رو باز کنم فکر کنم تنظیماتش بهم خورده کسی میتونه کمک کنه؟

با اینترنت اکسپلورر برو چون تو سایت لاتاری نوشته که صرفا از اکسپلورر استفاده کنین
تنظیمات فایر فاکسم بهم خورده میشه کمک کنید قبلا بچه ها توضیح دادن چکار کنم درست بشه فراموش کردم میشه توضیح بدید؟

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان