کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
نتیجه برندگان دوره DV2013 تا تاریخ 8 مهر ماه 1392 از طریق دستورالعمل زیر قابل چک نمودن است.
نتیجه برندگان دوره DV2012 تا تاریخ 8 مهر ماه 1391 از طریق دستورالعمل زیر قابل چک نمودن است.
نکته بسیار مهم این دوره: اعلام برندگان این دوره دو مرحله ای است: یعنی در صورتیکه با چک نمودن نتیجه زیر مشخص شد که قبول نشده اید رسید و کدهای دوره DV2013 را دور نیاندازید. چون طبق اعلام امسال اداره مهاجرت آمریکا، تعداد دیگری از اسامی برندگان که در مرحله اول اعلام نشده اند از تاریخ یک اکتبر 2012 یعنی حدود 10 مهر 1391 اعلام خواهند شد یعنی در آن تاریخ یکبار دیگر نتیجه خود را می توانید چک کنید.
تشکر کنندگان: Mehdiest ، delir
بالاخره ما امیدی داشته باشیم یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 23:39)samijoon نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 23:34)Voroujak نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 23:27)shahyad نوشته:  Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time. طبق این جمله قبولی های بیشتری نزدیک اکتبر اعلام میشه اما بعدش گفته شمارتونو حداقل تا این تاریخ (اکتبر) نگه دارید یعنی ممکنه بعد اکتبر هم دوباره نتایج اعلام کنن این دیگه چه مسخره بازیه؟

بعد اکتبر رو از کجای این متن خوندی؟!
گفته اطلاعات رو تا اکتبر که قراره دوباره قرعه کشی بشه نگهدار چون تعداد بیشتری انتخاب میشن.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________
تشکر فراموش نشه!
امید آخرین دارایی هر انسانیست.

اين يعني تعداد بيشتري از متقاضي ها در اوايل اكتبرماه دوباره قرعه كشي ميشن.
کلمه least به معنی اقلا یا حداقل هست یعنی اقلا یا حداقل تا اکتبر نگه دارید شاید بعد از اونم لازم بشه چون نگفته حداکثر

تشکر کنندگان: jayjay ، Ehsan2013 ، امیر مهاجر
(2012-05-02 ساعت 23:43)miladx نوشته:  بالاخره ما امیدی داشته باشیم یا نه؟

همه پا در هواییم
تشکر کنندگان: Ehsan2013
(2012-05-02 ساعت 23:46)shahyad نوشته:  [quote='samijoon' pid='168869' dateline='1335985755']
[quote='Voroujak' pid='168857' dateline='1335985465']
[quote='shahyad' pid='168850' dateline='1335985024']
کلمه least به معنی اقلا یا حداقل هست یعنی اقلا یا حداقل تا اکتبر نگه دارید شاید بعد از اونم لازم بشه چون نگفته حداکثر

دوست من!
میگه: "لطفا حداقل تا اون موقع اطلاعاتتون رو نگه دارید." ( شاید که اون موقع بختت باز بشه ).
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________
تشکر فراموش نشه!
یا شانس و یا اقبال...
امید آخرین دارایی هر انسانیست...
تشکر کنندگان: idn ، jayjay ، eagla ، امیر مهاجر
(2012-05-02 ساعت 23:51)hooshyar نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 23:43)miladx نوشته:  بالاخره ما امیدی داشته باشیم یا نه؟

همه پا در هواییم
چراپا در هوا ؟ به زندگیت ادامه بده تا 1 اکتبر اگه قبول شدید که پروسشو طی میکنید اگه هم نشد که روز از نو روزی از نو تا 2014

(2012-05-02 ساعت 23:56)Voroujak نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 23:46)shahyad نوشته:  [quote='samijoon' pid='168869' dateline='1335985755']
[quote='Voroujak' pid='168857' dateline='1335985465']
[quote='shahyad' pid='168850' dateline='1335985024']

دوست من!
میگه: "لطفا حداقل تا اون موقع اطلاعاتتون رو نگه دارید." ( شاید که اون موقع بختت باز بشه ).
تشکر فراموش نشه!
منم همینو میگم میگه حداقل تا 1 اکتبر نگه دارید شاید بعد از 1 اکتبر یا ماههای بعد اکتبر هم لازم باشه دوباره چک کنیم

تشکر کنندگان: mehdi23 ، shahrzad_h24 ، delir ، Ehsan2013 ، امیر مهاجر
(2012-05-02 ساعت 23:38)farshid_net نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 23:35)shahyad نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 23:29)2013lottery2013 نوشته:  خبر داااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااغه داااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااغ
صدای آمریکا http://www.voanews.com/persian/news/amer...28485.html
در نظر داشته باشید این نتایج مرحله اول قرعه کشی سال ۲۰۱۳ است و مرحله دوم آن در ماه اکتبر ۲۰۱۲(مهر ماه ۹۱) انجام خواهد شد
میشه متن خبرو بذاری من vpn ندارم باز نمیشه فیلتره

متن خبر :
مرحله اول قرعه کشی گرین کارت سال ۲۰۱۳ دیروز سه شنبه ۱ ماه مه برابر با ۱۲ اردیبهشت انجام شد. اگر شما نیز در این قرعه کشی شرکت کرده اید می توانید با کلیک روی عکس زیر به وب سایت مربوط به قرعه کشی کارت سبز اقامت در آمریکا مراجعه کنید.

سپس روی گزینه countinue کلیک کرده و در صفحه بعد مشخصات خود را وارد کنید.

این مشخصات شامل شماره مخصوص تأیید (confirmation number ) که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید، نام خانوادگی، و سال تولد شما است. سپس با کلیک روی submit شما قادر خواهید بود نتایج قرعه کشی را دریافت نمایید.

در نظر داشته باشید این نتایج مرحله اول قرعه کشی سال ۲۰۱۳ است و مرحله دوم آن در ماه اکتبر ۲۰۱۲(مهر ماه ۹۱) انجام خواهد شد.

ُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُُ
تشکر کنندگان: shahyad ، Dr.Fox
منم همینو میگم میگه حداقل تا 1 اکتبر نگه دارید شاید بعد از 1 اکتبر یا ماههای بعد اکتبر هم لازم باشه دوباره چک کنیم
[/quote]

گرفتی ما رو؟
اگر منظورت از "بعد از اکتبر اینه که برای سومین بار قرعه کشی میکنن"، که اشتباه میکنی، اگر منظورت اینه که "از 1اکتبر به بعد برای مرحله دوم قرعه کشی سایت رو چک کنید" درست میگی
یا شانس و یا اقبال...
امید آخرین دارایی هر انسانیست...
تشکر کنندگان: کبوتر قشنگم کی میایی ؟ ، delir ، jayjay
(2012-05-03 ساعت 00:10)Voroujak نوشته:  منم همینو میگم میگه حداقل تا 1 اکتبر نگه دارید شاید بعد از 1 اکتبر یا ماههای بعد اکتبر هم لازم باشه دوباره چک کنیم

گرفتی ما رو؟
اگر منظورت از "بعد از اکتبر اینه که برای سومین بار قرعه کشی میکنن"، که اشتباه میکنی، اگر منظورت اینه که "از 1اکتبر به بعد برای مرحله دوم قرعه کشی سایت رو چک کنید" درست میگی

[/quote]
هر دوش احتمال داره البته تو سایت نوشته early october(نزدیک اکتبر) یعنی اخر سبتامبر یا اول اکتبر باید منتظر موند دید چی میشه هر دو فرض امکان پذیره
تشکر کنندگان:
[/quote]
Voroujak
دوست من!

[/quote]

من معنی حرف شما رو کامل متوجه می شم. اما این در ادبیات ایران هستش که از لحن حداقل برای موردی که شما منظورتونه استفاده می کنیم که کاملا هم درسته .
اما در ادبیات انگلیسی تا آنجا که سواد من میرسه اگر منظور سایت همونی بود که شما می گین به جای at least یا فقط از until استفاده می کرد یا از maximum .
کلا احساس می کنم سیاستشون هرچی هست open ended هستش. یعنی همیشه در ادبیات سیاسی انتهای قضیه رو یه جورایی باز می گذارن که بتونن آن طور که می خوان تفسیر کنن، ادامه یا خاتمه بدن.
تشکر کنندگان: Taraneh935 ، Mehdiest ، delir ، Ehsan2013 ، rad_95
سلام دوستان.
با توجه به کیس نامبر برنده ها که همه زیر 10000 هستن (حداقل اینایی که من میشناسم) و خیلی خیلی با سالهای قبل فرق داره، حدث من اینه که دارن دسته دسته اعلام می کنن. برای همین گفتن اواخر اکتبر مجددا افرادی اعلام میشن.
خیلی عجیبه. هدفشون رو نمی فهمم.
(یک از آشناهای بسیار نزدیک من با کیس نامبر حدود 4000 برنده شده. بار اول!!)
تشکر کنندگان: Mehdiest ، delir ، rad_95

more enteries will be selected

در مورد جمله بالا هم باید چند تا نکته حائز اهمیت بشه :
1 - ممکنه more به معنای تعداد بیشتر از تعداد الانی که برنده شدن نباشه. منظورم اینکه که اینجا more یعنی تعداد دیگه ای در پروسه انتخاب قرار خواهند گرفت.
2 - ممکنه more به معنای دقیقا تعداد بیشتر باشه
3- حتی ممکنه تا الان 55000 انتخاب شدن و می خوان تعداد بیشتری رو انتخاب کنن. چون ممکنه سال اخر باشه.
4 - ممکنه . . .. Smile
تشکر کنندگان: Dr.Fox
Voroujak
دوست من!

[/quote]

من معنی حرف شما رو کامل متوجه می شم. اما این در ادبیات ایران هستش که از لحن حداقل برای موردی که شما منظورتونه استفاده می کنیم که کاملا هم درسته .
اما در ادبیات انگلیسی تا آنجا که سواد من میرسه اگر منظور سایت همونی بود که شما می گین به جای at least یا فقط از until استفاده می کرد یا از maximum .
کلا احساس می کنم سیاستشون هرچی هست open ended هستش. یعنی همیشه در ادبیات سیاسی انتهای قضیه رو یه جورایی باز می گذارن که بتونن آن طور که می خوان تفسیر کنن، ادامه یا خاتمه بدن.
[/quote]
نوشته لطفا اطلاعات کانفرمیشنو تا حداقل اون زمان (1 اکتبر) نگه دارید

(2012-05-03 ساعت 00:31)imand نوشته:  سلام دوستان.
با توجه به کیس نامبر برنده ها که همه زیر 10000 هستن (حداقل اینایی که من میشناسم) و خیلی خیلی با سالهای قبل فرق داره، حدث من اینه که دارن دسته دسته اعلام می کنن. برای همین گفتن اواخر اکتبر مجددا افرادی اعلام میشن.
خیلی عجیبه. هدفشون رو نمی فهمم.
(یک از آشناهای بسیار نزدیک من با کیس نامبر حدود 4000 برنده شده. بار اول!!)
نه اواخر اکتبر اواخر سبتامبر یا اول اکتبر

(2012-05-03 ساعت 00:31)@r3N نوشته:  more enteries will be selected

در مورد جمله بالا هم باید چند تا نکته حائز اهمیت بشه :
1 - ممکنه more به معنای تعداد بیشتر از تعداد الانی که برنده شدن نباشه. منظورم اینکه که اینجا more یعنی تعداد دیگه ای در پروسه انتخاب قرار خواهند گرفت.
2 - ممکنه more به معنای دقیقا تعداد بیشتر باشه
3- حتی ممکنه تا الان 55000 انتخاب شدن و می خوان تعداد بیشتری رو انتخاب کنن. چون ممکنه سال اخر باشه.
4 - ممکنه . . .. Smile
ببخشید میشه مورد اول و دوم را دوباره واضحتر و دقیقتر توضیح بدید من متوجه نشدم

تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 21:58)@r3N نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 21:47)molasani نوشته:  دوستان در مورد این که همه کیس نامبرها زیر 10000 است من فکر میکنم که اولاً اونا میخوان با تراکم و فشار کمتری کارها رو انجام بدن و ثانیاً اینکه فکر میکنم میخوان که اگر از بین برندگان اعلام شده کسی مراحل بعدی رو دنبال نکرد حذف بشه و یه نفر دیگه جایگزین اون بشه و در دور دوم اسمش اعلام بشه. ضمناً من نمیدونم بعضی از دوستان بر چه اساسی میگن که هر ماه قرار هست که یه تعداد از برندگان معرفی بشن. آخه کجای سایت لاتاری چنین چیزی گفته شده؟؟؟!!! خود سایت دقیقاً این رو نوشته:
.More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time
بنابراین همه چیز واضح و مشخصه دیگه. تا اون زمان یعنی اول اکتبر 2012 باید صبر کرد. و اینجوری نیست که تا اول اکتبر به صورت ماهیانه برندگان جدید اعلام بشن.

در خصوص کیس های زیر 10000 باید بگم که کلا در ایجاد شماره کیس ها از سال های گذشته قانون های متفاوتی حاکم بوده . به عبارت دیگه کیس نامبر در سال 2007 تا 2009 کیس نامبر اگه بالای 16 یا 17 هزار بود احتمال رسیده به ویزا خیلی کم بود.
از سال 2010 به بعد حتی کیس نامبر های بلای 30 هزار هم به ویزا میرسیدن.
امسال هم به نظر پروسس عوض شده . اینو از اون جایی می گم شماره های بالای 20 هزار هم وجود داره . یه سر به فروم های خارجی بزنید.
احتمال داره امسال اومدن با توجه به قاره دسته بندی کردن شایدم هر چیز دیگه.

منم همین فکرو میکنم اون دوستمونو خاطرتون هست که سیستم اشتباهی مشخصات یه روسیه ای رو براش باز میکرد؟
کیس نامبر روسه بالای 10000 بود اگه اشتباه نکنم حول وحوش 22000 بود
پس امسال کیس نامبر بالا هم بوده واختصاص کیس نامبرای زیر 10000برای این دوره کنسل میشه

دوستان با تجربه و مدیران لطفا نظراتشونو اعلام کنند
تشکر کنندگان:
سلام به دوستای خوبم
دوستان من یک سوال داشتم این که کیس نامبر من اصلا بعد 2013AS نداره
یعنی به ابن صورت : 20132N7JCDFxxxx
AS هماطور که دوستان گفتن برای آسیا هست من هم تهران هستم ولی AS نیست
و سوال بدی من این که بعد از 2013 باید یک عدد 10000 به بالا مگه نیاید باشه واسه من فقط 2 هست؟
و این که زمان اعلام این کیس نامبر من کی هست؟

ممنون میشم از دوستانی که کمکم کنن
تشکر کنندگان: rad_95

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان