کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-23 ساعت 03:35)Karma نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 03:16)3rip نوشته:  جالبه . از قدیم رسم بوده انگار که هرکی برنده میشد آمریکا بهشت برین و آمریکایی فرشته خدا بوده، اگه طرف برنده نمیشد آمریکا آشغالدونی و آمریکایی اخ و تف بوده

البته تقصیری نداریم، جایی زندگی کردیم که از صبح که از خواب پا میشیم تا شب که میخوایم بخوابیم تو گوشمون رو با حرف دروغ پر میکنند، واسه همین به همه چیز بدبین هستیم. به همه چیز با دید دایی جان ناپلئونی نگاه میکنیم.

اگه این لاتاری نیست چیه؟ چرا دو دقیقه به حرفای خودمون فکر نمیکنیم؟ مگه آمریکا باهامون رودرواسی داره ؟ خب اگه مدرک تحصیلی و چهره شخص براش مهم بود که قانون لاتاری رو نمیزاشت حداقل دیپلم 12 ساله، بجاش میگفت شرایط ثبت نام: حداقل مدرک PHD، شرایط عکس هم مینوشت: چشمان آبی، موهای بور، لبخند زیبا
خیلی احمقن وقتی دنبال افراد تحصیل کرده و زیبا میگردن میان اجازه میدن همه افراد ثبت نام کنن و بعد بشینن از بین همه افراد زشت و زیبا و تحصیل کرده و تحصیل نکرده خوشگلا و تحصیل کرده ها رو گلچین کنن، مگه نه؟

فکر میکنم دوستانی که در شانسی بودن یا نبودن لاتاری شک داشتن چوابشونو گرفتن.
دوستانی هم که قصد ترول بازی دارن و فقط به دلیل اینکه برنده نشدن میخوان جو بحث رو خراب کنند خواهش دارم اعصاب خوردیشون رو جای دیگه و سر افراد دیگه خالی کنن.

...

خب دوست من طبق نظریه شما لاتاری دروغی بیش نیست و امریکاییا در لاتاری فقط افراد تحصیل کرده و خوشگل و خوشتیپ و دلبر رو انتخاب میکنن

1. شما که با درایت خودتون به این حقیقت سترگ و ظالمانه پی بردید الان واسه من یه سوال پیش اومده، اگه شما تحصیل کرده و خوشگل و خوشتیپ و دلبر نیستی پس چرا لاتاری شرکت میکنی؟ شما که هیچ شانسی برای برنده شدن نداری!!!!!!!!!!!!!!!

2. اگر هم تحصیل کرده و خوشگل و خوشتیپ و تو دل برو هستی پس چرا لاتاری برنده نشدی ؟؟؟؟؟؟

دوست من هدف سایت مهاجر سرا اطلاع رسانی و کمک افراد به همدیگست، نه تضعیف روحیه افراد و برهم زدن جو روانی

پ.ن : به همه دوستان پیشنهاد میکنم حتما این مطلب رو مطالعه کنند:
http://mohajersara.com/thread-4429.html?...9%88%D9%84
(2012-10-23 ساعت 03:17)Karma نوشته:  توجه! توجه! یه چیز مشکوک یافت شد!

این جمله رو بخونید: More entries will be selected in early October

به واژه early توجه کنید که چند ساعتی هست که اضافه شده و قبلا به جای اون مینوشت October 22 !
این معنیش اینه که بچه های مرغ دونیه کنتاکی امروز حال نداشتن، نرسیدن تموم کنن لیستو با اضافه کرد....

عزیزجان این رو که من از ۵-۶ اکتبر دارم رو سایت میبینم و تازه تغییر نکرده....
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان:
دوستان توجه کنید گفته شده beginning october 22 !!! یعنی لزوماً امروز نبوده و فردا میتونه باشه!

Entrant Status Check

DV 2013 Program: Beginning on May 1, 2012 at noon Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), entrants from DV 2013 (those who submitted entry between October 4, 2011 and November 5, 2011) may check the status of their entry using the confirmation number through Entrant Status Check on the E-DV website. Be advised that additional DV 2013 entrants MAY be selected beginning October 22, 2012 at noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4). The DV-2013 registration period was from October 4, 2011, until November 5, 2011. To view instructions for DV-2013 entrants and selectees, see Instructions for the 2013 Diversity Visa Program.
تشکر کنندگان: artemis21 ، نیما121 ، کیانا ، parsaboj
The Department of State may select more DV 2013 entries on October 22, 2012 at noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4).
نوشته ممکنه تعداد بیشتری انتخاب بشن در تاریخ 22 اکتبر
اگه کسی رو اعلام نکنن کسی نمیتونه بهشون ایراد بگیره چون خودشون نوشتن ممکنه تعداد بیشتری اعلام بشه
ولی من فکر میکنم تا امروز فردا نتایج رو اعلام میکنن زیاد حساس نباشید بقول دوستمون هم که جدیدا نوشته از ابتدای 22 اکتبر پس حتما بزودی یه خبرایی میشه
تشکر کنندگان:
سلام بچه هامن یک هفته پیش هم رفتم سایت همین جمله رادیدم واسه همین زیاد تعجب نکردم. More entries will be selected in early October
تشکر کنندگان:
ای بابا.گفتم برم بخوابم فردا صبح نتایجو زدن دیگه.مثل این که خبری نیست!!!!!!!!
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 03:23)هایده نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 01:51)reza6966 نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 01:37)omid2013 نوشته:  ...

دوست عزیز در این که لاتاری کاملا شانسی هست شکی توش نیست
اما بر اساس مدرک هم گلچین بکنند کسی حق اعتراض نداره

در ضمن واقعا با این نوع فکر شما , قید مهاجرت رو بزن ...
واقعا شانسی است پسر خواهر من یکی از دوستانشون همینجوری عکسش و انداخت و براش پرسشنامه پر کرد اسمش در اومد و الان ویزاش دستشه و آماده رفتن اصلا بدون اینکه خودش هم مایل به رفتن باشه ولی همونی که بزور اسم اینو نوشت سالهاست خودش شرکت میکنه ولی برنده نمیشه در صورتیکه پدر و مادر شوهر پیرش را اسمشونو نوشت اونا هم برنده شدندالان آمریکا هستند

پسر خواهرتون مثل اینکه دست به خیر داره میشه بگین برای ما هم ثبت نام کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: 3pideh
بالاخره كاشف به عمل اومد كه ديشب نتايج مرحله دوم اعلام شد يا نه ما كه نفهميديم چه خبره اگه كسي فهميد به ما هم بگه.
کیس نامبر:201XAS000000xx
رویت قبولی: May
مقصد: کالیفرنیا - لوس آنجلس
دریافت گرین کارت:دو هفته بعد از ورود
هر کسی که میاد 100 نفر از دوست و آشنا و فامیل رو ثبت نام میکنه حقشه که خودش برنده نشه . آ خه این نمیدونم چه رسمیه !!! بابا جان اگه میخواید شانستون زیاد بشه دیگه اکبر و اصغر و کبری رو ننویسید Sad

[/quote]واقعا شانسی است پسر خواهر من یکی از دوستانشون همینجوری عکسش و انداخت و براش پرسشنامه پر کرد اسمش در اومد و الان ویزاش دستشه و آماده رفتن اصلا بدون اینکه خودش هم مایل به رفتن باشه ولی همونی که بزور اسم اینو نوشت سالهاست خودش شرکت میکنه ولی برنده نمیشه در صورتیکه پدر و مادر شوهر پیرش را اسمشونو نوشت اونا هم برنده شدندالان آمریکا هستند
[/quote]
تشکر کنندگان: refiusa ، 3pideh ، ZZR ، Seattle2015 ، نیما121
(2012-10-23 ساعت 03:35)Karma نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 03:16)3rip نوشته:  جالبه . از قدیم رسم بوده انگار که هرکی برنده میشد آمریکا بهشت برین و آمریکایی فرشته خدا بوده، اگه طرف برنده نمیشد آمریکا آشغالدونی و آمریکایی اخ و تف بوده
البته تقصیری نداریم، جایی زندگی کردیم که از صبح که از خواب پا میشیم تا شب که میخوایم بخوابیم تو گوشمون رو با حرف دروغ پر میکنند، واسه همین به همه چیز بدبین هستیم. به همه چیز با دید دایی جان ناپلئونی نگاه میکنیم.
اگه این لاتاری نیست چیه؟ چرا دو دقیقه به حرفای خودمون فکر نمیکنیم؟ مگه آمریکا باهامون رودرواسی داره ؟ خب اگه مدرک تحصیلی و چهره شخص براش مهم بود که قانون لاتاری رو نمیزاشت حداقل دیپلم 12 ساله، بجاش میگفت شرایط ثبت نام: حداقل مدرک PHD، شرایط عکس هم مینوشت: چشمان آبی، موهای بور، لبخند زیبا
خیلی احمقن وقتی دنبال افراد تحصیل کرده و زیبا میگردن میان اجازه میدن همه افراد ثبت نام کنن و بعد بشینن از بین همه افراد زشت و زیبا و تحصیل کرده و تحصیل نکرده خوشگلا و تحصیل کرده ها رو گلچین کنن، مگه نه؟
فکر میکنم دوستانی که در شانسی بودن یا نبودن لاتاری شک داشتن چوابشونو گرفتن.
دوستانی هم که قصد ترول بازی دارن و فقط به دلیل اینکه برنده نشدن میخوان جو بحث رو خراب کنند خواهش دارم اعصاب خوردیشون رو جای دیگه و سر افراد دیگه خالی کنن.
...
اگه کسی فکر کنه بهشت برین در انتضارشه براش تلاش کنه و وقت بزاره کسی حرفی نداره ولی وقتی یه نفر برای آشغال دونی تلاش میکنه یکم باید در موردش شک کرد
دوستای عزیزی هم که اصرار دارن که بنا بر زیبایی یا تحصیلات هست یا تحصیلاتشون رو بالا ببرن یا جراحی زیبایی کنن هر سال وقت نزارن!!!!!!!!!
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
(2012-10-23 ساعت 04:32)artemis21 نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 03:17)Karma نوشته:  توجه! توجه! یه چیز مشکوک یافت شد!

این جمله رو بخونید: More entries will be selected in early October

به واژه early توجه کنید که چند ساعتی هست که اضافه شده و قبلا به جای اون مینوشت October 22 !
این معنیش اینه که بچه های مرغ دونیه کنتاکی امروز حال نداشتن، نرسیدن تموم کنن لیستو با اضافه کرد....

عزیزجان این رو که من از ۵-۶ اکتبر دارم رو سایت میبینم و تازه تغییر نکرده....

کجایین شما؟خیلی وقته همونو مینویسه
تشکر کنندگان: refiusa
پس کی اعلام میشه نتایج؟چه قدر انتظار!!!
تشکر کنندگان: farnaz82
(2012-10-23 ساعت 10:06)iman67 نوشته:  ...

عزیز اونجا هر سازمانی کار خودش را انجام میده .ارتباط مستفیمی نداره Wink کنسولگری کتناکی کاری به سخنرانی اوباما نداره .
تشکر کنندگان: dreamer60 ، refiusa ، butterfly1987 ، نیما121
چی شد پس؟ هیچکس خبر موثق نداره؟
تشکر کنندگان:
سلام ،
دوستان لطفا آرامش خودتون رو حفظ كنيد
به نظر من هنوز اعلام نشده چون اگه اعلام شده بود نوشتن اينكه "كانفرميشن نامبرتون رو نگهداريد و به زودي در اكتبر اعلام مي شه" در نامه ها بي معنيه!!!!
وقتي اعلام بشه اين جملات حذف مي شه
البته اين فقط نظر منه شايد هم اشتباه باشه
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: refiusa ، barsa ، khabaloo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان