کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
سلام و تبريك به همه اونهايي كه قبول شدند
سوالي داشتم و بهتره بگم مشكلي كه شايد مال خيلي هاي ديگه هم باشه.
آيا كسي از دور دوم قرعه كشي 2013 خبر داره؟ قرار بود 22 اكتبر باشه اما بعد از اينهمه انتظار هنوز خبري نيست Sad

(2012-10-23 ساعت 12:42)samijoon نوشته:  بنظر من اصلا اونا سایت رو آپدیت نکردن...به چند دلیل:
1- هنوز تو صفحه ی dvlottery.satte.gov/ESCs عبارت The Entrant Status Check for (DV -2012) applicants will remain open until September 30, 2012 رو پاک نکردن...
2- تو صفحه ای که اطلاعاتتون رو وارد می کنید هنوز هم 2012ای ها رو پاک نکردن::In the space below, type the confirmation number that was given when you appliedFormat: 2012xxxxxxxxxxxx or 2013xxxxxxxxxxxx.
پس دو تا نتیجه میشه گرفت: 1- اصلا سایت رو هنوز آپدیت نکردن
2- به گفته ی خودشون تو سایت وزارت خارجه که از کلمه ی MAY استفاده کردن، پس اصلا قرعه کشی نکردن...

الان ديگه May تبديل شده به Will اما متاسفانه بعد از 22 اكتبر هم هنوز خبري نيست...Sad
تشکر کنندگان:
دوستان این فقط ۱ شانسه
take it easy Wink
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: ZZR ، Karma ، refiusa
دوستان من به سفارت مجازی آمریکا ایمیل زدم هنوز جوابی ندادن.
تشکر کنندگان:
سایت لاتری اصلا هنوز آپدیت نشده که بخوان نتیجه ی جدید داخلش بزارن
تشکر کنندگان: Dilectio6 ، ani_sheiton
سلام دوستان
لطفا به یک نکته توجه کنید.
نوشته:
DV 2013 Entrants: Please keep your confirmation number until at least September 2013, even if you were not selected on May 1, 2012. The Department of State may select more DV 2013 entries on October 22, 2012 at noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4).
گفته May
یعنی شاید
خوب پس یه جوری گفتن این کار (قرعه کشی دور دوم ) 100% نیست.
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: usamilad ، ani_sheiton ، dreamer60
(2012-10-23 ساعت 12:37)RamRain نوشته:  عزیزان مهاجرسرایی صبح همگی بخیر باشه، مثل اینکه هنوز نتایج اعلام نشده ولی با این وجود اخبار یا بهتر بگم شایعات طبق روال همیشه چه تو این فریوم فارسی زبان و چه در فریوم انگلیسی زبان ها داره خود نمایی می کنه و یا متاسفانه بهتر بگم داره با اعصاب و روحیه بقیه بازی می کنه، من می خوام اعلان یک اطمینان ۱۰۰٪ بدم و اونم اینکه نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــتایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــج هنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوز اعلــــــــــــــــــــــــــــــــام نشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــده، فهمیدین یا بلند تر بگم ( من طی history analytics سایت لاتاری متوجه شدم که آپدیت سایتشون و یا بهتر بگم تغییر در سایتشون همون برای ۵ اکتبر که برای ثبت نام برای سال بعد آپدیت شده هستش و همین جان از طرف همه شما عزیزان به اون ............ که فقط تو اینجور موارد یاد داستان چوپان دروغگو می افتن و ان هم دست خودشون نیست، چون گریبان گیر مرضی به اسم سادیسم هستند، بگم که اطمینان داشته باشید اگرم بعدا برنده بشید با این ذات ( دروغگویی ) ۱۰۰٪ تو مصاحبه رد می شید، چون آمریکا دنبال آدم های صادق و منطقی و ... می گرده ( به خاطر همینه که بعد قرعه کشی اگه قبول بشین می گن که ۱۰۰٪ نیست ویزاتون و باید مراحلی رو رد کنید مثل مدیکال چک، مصاحبه و ... )، در نهایت عزیزان مهاجرسرایی از پشت کامپیوترتون بلند شید اینقدر هم زانوی غم رو بغل نکنید و بری سر کاراتون یا پیش دوستاتون و ... و سر خودتون رو با چیزی گرم کنید، به خدا اگه قرار که نتیجه بیاد، و شیک نکید که بزرگ و به رنگ قرمز تو سایتشون می نویسند که آقا چک کنید که برنده شدید مجددا یا نا و حواستون هم باشه که تا این تاریخ فرصت دارید که چک کنید و بعدش سایت بسته می شه، طبق روال سال های گذشته، و همینطور هم تو لینک travel.state.gov هم خبرشو میزاره، شک نکنید، حالا بلند شید و برید مثل همیشه زندگی عادتون رو بکنید و نزارید یه موضوعی اینقدر درگیرتون کنه.
به امید موفقیت همه شما و خلاص شدن سایت مهاجر سرا از دست شما عزیزان :دی

RamRain عزیز، من تو یه پست دیگه ازتون خواهش کردم اگه امکان داره اگر خبری از اون دوستتون که تو kcc کار می کنن گرفتید اطلاع بدید.
ممنون
تشکر کنندگان: Dilectio6 ، ani_sheiton
(2012-10-23 ساعت 12:37)Karma نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 11:58)molasani نوشته:  من با این موضوع که بر اساس ظاهر و مدرک انتخاب میکنن مخالفم اما نظر من اینه که هر سال تعداد اونایی که بار اول هست شرکت میکنن توی برنده ها نسبت به بقیه بیشتره. کیا این موضوع رو قبول دارن؟
منم با وجود خيلي نظرات منفي با شما كاملا موافقم و اصلا نميتونم باور كنم كه امريكا با اون همه سياست و برنامه ريزي هر قشري آدم رو توي خودش بپذيره..تمام اين برنامه ها هدف يزرگي رو دنبال ميكنه كه مسلما ما فعلا از درك اون عاجزيم
تشکر کنندگان: Karma
(2012-10-23 ساعت 12:37)RamRain نوشته:  عزیزان مهاجرسرایی صبح همگی بخیر باشه، مثل اینکه هنوز نتایج اعلام نشده ولی با این وجود اخبار یا بهتر بگم شایعات طبق روال همیشه چه تو این فریوم فارسی زبان و چه در فریوم انگلیسی زبان ها داره خود نمایی می کنه و یا متاسفانه بهتر بگم داره با اعصاب و روحیه بقیه بازی می کنه، من می خوام اعلان یک اطمینان ۱۰۰٪ بدم و اونم اینکه نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــتایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــج هنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوز اعلــــــــــــــــــــــــــــــــام نشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــده، فهمیدین یا بلند تر بگم ( من طی history analytics سایت لاتاری متوجه شدم که آپدیت سایتشون و یا بهتر بگم تغییر در سایتشون همون برای ۵ اکتبر که برای ثبت نام برای سال بعد آپدیت شده هستش و همین جان از طرف همه شما عزیزان به اون ............ که فقط تو اینجور موارد یاد داستان چوپان دروغگو می افتن و ان هم دست خودشون نیست، چون گریبان گیر مرضی به اسم سادیسم هستند، بگم که اطمینان داشته باشید اگرم بعدا برنده بشید با این ذات ( دروغگویی ) ۱۰۰٪ تو مصاحبه رد می شید، چون آمریکا دنبال آدم های صادق و منطقی و ... می گرده ( به خاطر همینه که بعد قرعه کشی اگه قبول بشین می گن که ۱۰۰٪ نیست ویزاتون و باید مراحلی رو رد کنید مثل مدیکال چک، مصاحبه و ... )، در نهایت عزیزان مهاجرسرایی از پشت کامپیوترتون بلند شید اینقدر هم زانوی غم رو بغل نکنید و بری سر کاراتون یا پیش دوستاتون و ... و سر خودتون رو با چیزی گرم کنید، به خدا اگه قرار که نتیجه بیاد، و شیک نکید که بزرگ و به رنگ قرمز تو سایتشون می نویسند که آقا چک کنید که برنده شدید مجددا یا نا و حواستون هم باشه که تا این تاریخ فرصت دارید که چک کنید و بعدش سایت بسته می شه، طبق روال سال های گذشته، و همینطور هم تو لینک travel.state.gov هم خبرشو میزاره، شک نکنید، حالا بلند شید و برید مثل همیشه زندگی عادتون رو بکنید و نزارید یه موضوعی اینقدر درگیرتون کنه.
به امید موفقیت همه شما و خلاص شدن سایت مهاجر سرا از دست شما عزیزان :دی
ثبت نام که از 2 اکنبر شروع شده، چطوری آپدیت سایتشون و یا بهتر بگم تغییر در سایتشون همون برای ۵ اکتبر که برای ثبت نام برای سال بعد آپدیت شده هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، elman1998
به نظر من:

روال طراحی یک وب سایتی شبیه وب سایت لاتاری که معمولا از چند بخش تشکیل شده، یک قسمت استراکچر وب سایت هست که از کدهای html، java، php و ... تشکیل میشه. قسمتی بعدی database وب سایت هست.

حالا این دو قسمت را در نظر بگیرین:
قسمت اولی نیاز به دانستن برنامه نویسی تحت وب داره اما قسمت دومی که همان دیتابیس است اگر طراح آن را یکم هوشمند ساخته باشه برای آپدیت آن نیازی به دانستن هیچ برنامه ای تحت وب نیست.

حالا تاکید میکنم فقط به نظر من، قسمت دیتابیس سایت توسط کارمندان معمولی کنتاکی آپدیت شده و نتایج همان چیزی است که میبینین و قسمت کدهای سایت که نوشته ها و عکس ها (همان تاریخ اکتبر و ...) را می سازد بعدا توسط یک برنامه نویس عوض خواهد شد.

متاسفانه نتایج همینیه که میبینین.
تشکر کنندگان: Karma ، amir_cool_2001
(2012-10-23 ساعت 12:59)neverland نوشته:  به نظر من:
روال طراحی یک وب سایتی شبیه وب سایت لاتاری که معمولا از چند بخش تشکیل شده، یک قسمت استراکچر وب سایت هست که از کدهای html، java، php و ... تشکیل میشه. قسمتی بعدی database وب سایت هست.
حالا این دو قسمت را در نظر بگیرین:
قسمت اولی نیاز به دانستن برنامه نویسی تحت وب داره اما قسمت دومی که همان دیتابیس است اگر طراح آن را یکم هوشمند ساخته باشه برای آپدیت آن نیازی به دانستن هیچ برنامه ای تحت وب نیست.
حالا تاکید میکنم فقط به نظر من، قسمت دیتابیس سایت توسط کارمندان معمولی کنتاکی آپدیت شده و نتایج همان چیزی است که میبینین و قسمت کدهای سایت که نوشته ها و عکس ها (همان تاریخ اکتبر و ...) را می سازد بعدا توسط یک برنامه نویس عوض خواهد شد.
متاسفانه نتایج همینیه که میبینین.
کامندان معمولی!
خیر عزیز . این کار ( آپدیت بانک اطلاعاتی ) توسط مسئولان قرعه کشی ( کامندان رتبه دوم KCC انجام میشه) چون تغییر دیتا بیس یه سایتی مثل این مسئولیت بزرگی است و در صورت اشتباه نتایج بدی داره .
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: ani_sheiton
شایدم به قول یکی از دوستانمون قرعه کشی کردن و اعلام کردن....ولی اگر اینطوری باشه خیلی نامردیه چون اصلا سایت رو آپدیت نکردن و حرفی که توسایت زدن که تعداد بیشتری پذیرفته میشن دروغ بوده
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
هيچ کس به kcc اي ميل يا تلفن نزده و درباره اعلام نتايج پرسيده باشه؟ مطمئن شيم اعلام شده حتي با اينكه قبول نشديم دستكم خيالمون راحت مي شه و دیگه هر ثانيه لازم نيست بریم سایت رو چک کنیم!!
تشکر کنندگان: Karma ، ani_sheiton
(2012-10-23 ساعت 13:10)malmo نوشته:  هيچ کس به kcc اي ميل يا تلفن نزده و درباره اعلام نتايج پرسيده باشه؟ مطمئن شيم اعلام شده حتي با اينكه قبول نشديم دستكم خيالمون راحت مي شه و دیگه هر ثانيه لازم نيست بریم سایت رو چک کنیم!!

ممنون میشم یک نفر زحمت تماس را بکشد تا حداقل تکلیف خودمونو بدونیم و برای لاتاری2014 ثبت نام کنیم
تشکر کنندگان:
اگر هم فرضاً قرعه کشی کرده باشن باید برای اونایی که قبول نشدن دیگه این عبارت رو حذف کنن:
more entrants will be selected on early october 2012
دیگه گیج دارم میشم

من ایمیل فرستادم به KCC و الآنم زنگ زدم امام کسی جواب نداد(ساعت کاری باید شروع بشه)
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: ani_sheiton
من کم کم دارم شک میکنم و دیگه از حالت خوش بینی در میام که با کیس **66 برم مصاحبه.یه سری گفتن برای تعمیراته که کم کارنت میکنن که انگار این شایعات رو به 2012 هم گفتن .یه سری گفتن انتخاباته!!!خلاصه دارن کم کارنت میکنن دیگه!!! منم دیگه نا امید شدم

(2012-10-23 ساعت 13:15)samijoon نوشته:  اگر هم فرضاً قرعه کشی کرده باشن باید برای اونایی که قبول نشدن دیگه این عبارت رو حذف کنن:
more entrants will be selected on early october 2012
دیگه گیج دارم میشم

من ایمیل فرستادم به KCC و الآنم زنگ زدم امام کسی جواب نداد(ساعت کاری باید شروع بشه)

آخه مگه به وقت اونا 1 شب نیست؟پس ججوری جواب بدن؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان