کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
بعید هم نیست که اعلام شده باشه چون قبلا هم از این بی نظمی ها تو لاتاری اتفاق افتاده ولی از صبر کردن کسی ضرر نکرده این همه صبر کردیم چند روز دیگه هم روش
تشکر کنندگان:
آره اعلام شده،من الان زنگ زدم،صحبت کردم،خانومه گفتش نتایج جدید دیروز آپلود شده توی سایت
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 17:18)ramtin228 نوشته:  آره اعلام شده،من الان زنگ زدم،صحبت کردم،خانومه گفتش نتایج جدید دیروز آپلود شده توی سایت

چه بد Sad
کاش میشد ازشون پرسید چند نفر رو سری جدید اعلام کردن؟ یا حداقل چند نفر رو از ایران؟
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان:
مخصوصا ازش دو بار پرسیدم که مطمینید؟گفتش :I'M PRETTY SURE،یعنی کاملا مطمینم.
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
تشکر کنندگان:
سلام من هم تماس گرفتم گفتند که اعلام شده
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 17:30)ramtin228 نوشته:  مخصوصا ازش دو بار پرسیدم که مطمینید؟گفتش :I'M PRETTY SURE،یعنی کاملا مطمینم.

SadSadSadSadSadSadSadSad
اما من از ديروز تا حالا يك ميليون بار چك كردم، هيچ اتفاقي در سايت نيفتاده...شايد ديگه نميخواستند كسي رو اعلام كنند...چه حيفSad
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 17:36)feligoli نوشته:  به خدا این بار اگه هر کسی آدم های دیگرو همینجوری ثبت نام کنه که بهشون یهو بگه سوپرایز شن, یا هر کسی بگه من که شرایطشو ندارم یا زیاد دوست ندارم برم ولی بذار ببینم چی شه؟ واقعا مدیونه همه ماست.

ای بابا , توی همین مهاجرسرا آدم های هستن حتی واسه ننه بزرگشونم ثبت نام کردن
یه نفر بود می گفت واسه 34 نفر از فامیل اسم نوشته
تشکر کنندگان:
من اصلا نمی تونم سایت رو باز کنم . شما راحت این کار رو می کننین؟؟ همش ارور می ده!
تشکر کنندگان:
دوستان الان یعنی‌ اعلام شده یا نه؟! یکی‌ میگه شده یکی‌ میگه نشده!! عجله ندارم فقط می‌خوام بدونم کی‌ چک کنم....
Smile
تشکر کنندگان:
آقا این هنوز پیغام زیر رو میزنه وقتی کد رو وارد میکنی :

More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.

پیغام مال قبله ها ! این به این معنیه که نتایج هنوز اعلام نشده یا اینکه شده و کسانی که جدید برنده شدند پیغام جدیدی دریافت می کنند ؟؟

دیوانه شدیم به مولا !
تشکر کنندگان:
نتایج اعلام شده و از ایران به تعداد انگشت های دست انتخاب شدن که فکر کنم به چشم هم نیاد از کنسولگری کنتاکی فهمیدم .بیشتر از بقیه کشور ها اعلام شده چون ایرانیا پیگیر نبودن.با این وضع فکر کنم ایران بیشترین شرکت کننده جهان رو امسال داره و امکان زیاد وجود داره مثل بنگلادش ظرفیت تکمیل بشه و از لیست سال های بعد خارج بشه
تشکر کنندگان:
سلام من درآمریکا زندگی می کنم. الان زنگ زدم گفت نتایج جدید دیروز توی سایت آپلود شده و باید مثل قبل چک کنید
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان: نیما121
(2012-10-23 ساعت 18:37)ali9645 نوشته:  نتایج اعلام شده و از ایران به تعداد انگشت های دست انتخاب شدن که فکر کنم به چشم هم نیاد از کنسولگری کنتاکی فهمیدم .بیشتر از بقیه کشور ها اعلام شده چون ایرانیا پیگیر نبودن.با این وضع فکر کنم ایران بیشترین شرکت کننده جهان رو امسال داره و امکان زیاد وجود داره مثل بنگلادش ظرفیت تکمیل بشه و از لیست سال های بعد خارج بشه

دوست من منبع حرفتون که نوشتید از کنسولگری کنتاکی فهمیدید چیه ؟ ایمیل زدن ؟ ایمیل زدید ؟ تلفن ؟؟

ضمن اینکه یک جا نوشتید " بیشتر از بقیه کشور ها اعلام شده چون ایرانیا پیگیر نبودن " و بعدش نوشتید " فکر کنم ایران بیشترین شرکت کننده جهان رو امسال داره " !! آخر سر ما نفهمیدیم به نظر شما ایرانی ها پیگیر اند و شرکت کننده داریم یا بی خیال اند و شرکت کننده نداریم ؟! کدوم درسته بالاخره !
تشکر کنندگان: daria ، butterfly1987
(2012-10-23 ساعت 03:47)3rip نوشته:  خب دوست من طبق نظریه شما لاتاری دروغی بیش نیست و آمریکاییا در لاتاری فقط افراد تحصیل کرده و خوشگل و خوشتیپ و دلبر رو انتخاب میکنن

1. شما که با درایت خودتون به این حقیقت سترگ و ظالمانه پی بردید الان واسه من یه سوال پیش اومده، اگه شما تحصیل کرده و خوشگل و خوشتیپ و دلبر نیستی پس چرا لاتاری شرکت میکنی؟ شما که هیچ شانسی برای برنده شدن نداری!!!!!!!!!!!!!!!

2. اگر هم تحصیل کرده و خوشگل و خوشتیپ و تو دل برو هستی پس چرا لاتاری برنده نشدی ؟؟؟؟؟؟

دوست من هدف سایت مهاجر سرا اطلاع رسانی و کمک افراد به همدیگست، نه تضعیف روحیه افراد و برهم زدن جو روانی

پ.ن : به همه دوستان پیشنهاد میکنم حتما این مطلب رو مطالعه کنند:
http://mohajersara.com/thread-4429.html?...9%88%D9%84

3rip عزیز، مدیران محترم،
این قصه سر دراز دارد و خدا رو شکر بنده حافظه ام خوب یاری میکنه در اینجور مواقع! اینها رو بخونید و ببینید که مشکل بعضی از کاربرها مزمنه.
اینجا: http://mohajersara.com/thread-5173-post-...#pid199142
اینجا: http://mohajersara.com/thread-5173-post-...#pid199351

(2012-10-23 ساعت 14:36)munny نوشته:  من نمیدونم چرا هیچکی حرف منو باور نمیکنه من مطمئنم که این فامیلمون که قبول شده سری دوم بوده چون من هفته قبل همه رو چک کرده بودم ولی هیچکی selectee نبود. ضمنا نمی دونم وضعیت کیس نامبر ها امسال چطوری شده ول فک می کنم کیس 10XXX خیلی بالا باشه نظر دوستان چیه؟

من باور میکنم دوست عزیز و تصور شخصیم هم همینه که لزومی نداره بعد از آپدیت کردن دیتابیسشون 100% متن رو هم عوض کنند.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mani.iht ، armin1 ، 3rip ، roeentan ، munny
(2012-10-23 ساعت 18:37)ali9645 نوشته:  نتایج اعلام شده و از ایران به تعداد انگشت های دست انتخاب شدن که فکر کنم به چشم هم نیاد از کنسولگری کنتاکی فهمیدم .بیشتر از بقیه کشور ها اعلام شده چون ایرانیا پیگیر نبودن.با این وضع فکر کنم ایران بیشترین شرکت کننده جهان رو امسال داره و امکان زیاد وجود داره مثل بنگلادش ظرفیت تکمیل بشه و از لیست سال های بعد خارج بشه

یعنی چی ایرانیا پیگیر نبودن ؟
همینه دیگه , ورمیدارید واسه تمام فامیل نسبی , سببی و کل محله اسم مینویسین
از ماست که بر ماست
تشکر کنندگان: feligoli ، butterfly1987

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان