کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
فعلا كه اصلا صفحه اعلام نتيج رو باز نميكنه
از ميان كساني كه براي دعاي باران به بيايان ميروند،تنها كساني به كار خود ايمان دارند كه با خود چتر ميبرند
لازم است گاهی از خود بیرون آمده و از فاصله ای دورتر به خودت بنگری واز خود بپرسی که سالها سپری شد تا آن بشوم که اکنون هستم. آیا
ارزشش را داشت ...؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 21:35)leila42 نوشته:  بچه ها برا نتایج به چه اذرسی باید بریم؟؟

https://www.dvlottery.state.gov/
تشکر کنندگان:
اگه اینجوریه من هم قبول نشدم......به خاطر شرایط تحصیلی و سنی احتمالا زیاد این آخرین سالی بود که ثبت نام کردم.......با آرزوی موفقیت و قبولی برای همه شما دوستان در سال بعد ...
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 21:35)leila42 نوشته:  بچه ها برا نتایج به چه اذرسی باید بریم؟؟
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(k...Check.aspx

موفق باشید
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان:
یادم میاد اون سالی هم که من قبول شده بودم نامه کی سی سی با پست به دستم رسیده بود ولی تا ۲ ماه هر چقدر سایت رو چک می کردم NOT BEEN SELECTED برام میومد.

بگذریم، شواهد نشون میده نتایج جدید همینی هست که الان رو سایتشون هست و دیتا بروز شده.باز هم نشد که بشه.

به امید موفقیت برای تمام دوستان
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان: lilistar
(2012-10-23 ساعت 21:33)yoosef61 نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 21:10)beelzebub نوشته:  دوستان اگه نتایج اعلام بشه و کسی قبول بشه که الان برای لاتاری 2014 ثبت نام کرده اسمش حذف میشه یا احتمال داره دوباره اسمش دربیاد؟

چون رندوم هست پس احتمال داره یا نه؟

اگه نظره منو بخواین میگم هنوز اعلام نکردند چون پیام قبلی رو میده / در ضمن این مدیران سایت کجان بیان تایید کنن اینجا هر کی یه چیز میگه

سلام
من بارها گفتم احتمال قبول شدن در لاتاری کمتر از 1% است اما متاسفانه ما ایرانی ها می خواهیم بدون زحمت به اهدافمون برسیم . خیلی ها را در این سایت دیدم چند سال اومدن و بیخودی وقت گذاشتن و عمرشون را تباه کردن بدون اینکه به نتیجه ایی برسند در حالیکه می تونستند از تجربیات بقیه استفاده کنند و به مقصد برسند . یکی از افراد اینجا بود که دوست داشت لاتاری برنده بشه شاید بیش از 3 یا 4 سال اومد رفت و این فرد به جای اینکه بشینه درس بخونه و زبان یاد بگیره دنبال تفریح بود و.... حالا اگر همون فرد از سال اول در رشته ایی که مهاجر پذیر است تحصیل میکرد الان خیلی راحت داشت در کانادا و یا استرالیا برای خودش زندگی میکرد .در حالیکه هنوزم اون فرد دیپلمه است و هیچ تخصصی نداره
باز هم به دوستان میگم به لاتاری دلخوش نباشید اگر واقعا به فکر مهاجرت هستید به جای اینکه رویایی فکر کنید و خودتون را جزو 1% برندگان لاتاری بدونید. سعی کنید اگه هنوز دانشگاه نرفتید در رشته های معدن و نفت و برق و..... که اکثر کشورهای مهاجر پذیر به انها سخت احتیاج دارند تحصیل کنید . نه رشته زبان که در کشور انگلیسی زبان هیچ تخصصی به حساب نمیاد . زبان را هم سعی کنید در کنارش به شکل حرفه ایی یاد بگیرید اینطوری هم تخصص دارید و هم زبانتون قوی میشه .
به هر حال از ما گفتن بود
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
(2012-10-23 ساعت 22:48)ParsTrader نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 21:33)yoosef61 نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 21:10)beelzebub نوشته:  دوستان اگه نتایج اعلام بشه و کسی قبول بشه که الان برای لاتاری 2014 ثبت نام کرده اسمش حذف میشه یا احتمال داره دوباره اسمش دربیاد؟

چون رندوم هست پس احتمال داره یا نه؟

اگه نظره منو بخواین میگم هنوز اعلام نکردند چون پیام قبلی رو میده / در ضمن این مدیران سایت کجان بیان تایید کنن اینجا هر کی یه چیز میگه

سلام
من بارها گفتم احتمال قبول شدن در لاتاری کمتر از 1% است اما متاسفانه ما ایرانی ها می خواهیم بدون زحمت به اهدافمون برسیم . خیلی ها را در این سایت دیدم چند سال اومدن و بیخودی وقت گذاشتن و عمرشون را تباه کردن بدون اینکه به نتیجه ایی برسند در حالیکه می تونستند از تجربیات بقیه استفاده کنند و به مقصد برسند . یکی از افراد اینجا بود که دوست داشت لاتاری برنده بشه شاید بیش از 3 یا 4 سال اومد رفت و این فرد به جای اینکه بشینه درس بخونه و زبان یاد بگیره دنبال تفریح بود و.... حالا اگر همون فرد از سال اول در رشته ایی که مهاجر پذیر است تحصیل میکرد الان خیلی راحت داشت در کانادا و یا استرالیا برای خودش زندگی میکرد .در حالیکه هنوزم اون فرد دیپلمه است و هیچ تخصصی نداره
باز هم به دوستان میگم به لاتاری دلخوش نباشید اگر واقعا به فکر مهاجرت هستید به جای اینکه رویایی فکر کنید و خودتون را جزو 1% برندگان لاتاری بدونید. سعی کنید اگه هنوز دانشگاه نرفتید در رشته های معدن و نفت و برق و..... که اکثر کشورهای مهاجر پذیر به انها سخت احتیاج دارند تحصیل کنید . نه رشته زبان که در کشور انگلیسی زبان هیچ تخصصی به حساب نمیاد . زبان را هم سعی کنید در کنارش به شکل حرفه ایی یاد بگیرید اینطوری هم تخصص دارید و هم زبانتون قوی میشه .
به هر حال از ما گفتن بود
با ارزوی موفقیت برای همه
درود
من با نظر آقای پارس تریدر 100% موافق هستم . لاتری فقط یک فرصت هست که زیر یک درصد هم شانس نداریم و تقریبا صفر هست شانس موفقیت هر فرد . کسی که به فکر آینده هست نباید روی این موارد حساب باز کنه و باید آگاهانه حرکت کنه و در کنارش این هم بد نیست . اما نباید مسیر اصلی اقدام باشه .
من خودم الان فوق لیسانس دارم می خونم و شکر ایزد منان شروع کردم برای آیلتس به کلاس زبان میرم . تا بتونم خودم آینده روشن خودم را بسازم نه بشینم یه کامپیوتر (فاقد درک و شعور) منو رندوم انتخاب کنه از میان این همه شرکت کننده
با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه دوستانی که آگاهانه قدم بر میدارند
تشکر کنندگان: reza6966 ، butterfly1987 ، persian_viper ، ParsTrader
خوب کاشف به عمل اومد که این بار نیز عمو سام از فیض حضور ما در ایالات متحده بی بهره موند. به حول و قوه الهی باز سعی خواهیم نمود. و بنا بر توصیه دوست عزیز و گرامی تاجر پارسی راه های دیگر را نیز برای مهاجرت می آزمائیم. دعای خیر شما بدرقه راه ما. همچنین از الطاف دوستان نشکر و سپاسگذارم.
کیس نامبر:201XAS000000xx
رویت قبولی: May
مقصد: کالیفرنیا - لوس آنجلس
دریافت گرین کارت:دو هفته بعد از ورود
تشکر کنندگان: mansour***
دوستان بنده به یکی از دوستانم در تگزاس شماره تماس رو دادم و ایشان زنگ زدن و این جواب رو به بنده دادن :‌She says will do it as soon,maybe tomorrow (ایشان گفتن این کار به زودی انجام میشه.. شاید فردا اسامی روی سایت بیاد)
این دوست برای من قابل اعتماد است و بنده مطمئن شدم که هنوز جواب ها نیامده...
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
یعنی میگی هنوز نزدن؟
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

تشکر کنندگان:
دیروز ۱۰۰۰۰ اسم جدید اعلام کردن.اگر اسمتون نیست یعنی برنده نشدین...
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
تشکر کنندگان: نیما121
(2012-10-23 ساعت 23:17)artemis21 نوشته:  دوستان بنده به یکی از دوستانم در تگزاس شماره تماس رو دادم و ایشان زنگ زدن و این جواب رو به بنده دادن :‌She says will do it as soon,maybe tomorrow (ایشان گفتن این کار به زودی انجام میشه.. شاید فردا اسامی روی سایت بیاد)

و حالا هم یک خبر جدید از این دوستمون

خداییش دیوانه شدیم از بس یکی گفت جوابا اومده و تعداد قبولی از ایران خیلیییی کم بوده و یک نفر دیگه خبر خوب میده مبنی بر اینکه هنوز اسامی جدید نیمده !

مدیران محترم خبر موثق ندارند ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
تشکر کنندگان: persian_viper ، نیما121
اگر نتایج رو اعلام کرده باشن از بین این همه از بچه های مهاجر سرا نباید کسی اعلام میکرد بابا ما برنده شدیم ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
موفق باشید SmileSmile
تشکر کنندگان: نیما121 ، silia
به نظر من هنوز اعلام نكرده چون الان كنترل كردم ميگه EARLY IN OCTOBERهر چند EARLY به اخر اكتبر تبديل شده
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 23:17)artemis21 نوشته:  دوستان بنده به یکی از دوستانم در تگزاس شماره تماس رو دادم و ایشان زنگ زدن و این جواب رو به بنده دادن :‌She says will do it as soon,maybe tomorrow (ایشان گفتن این کار به زودی انجام میشه.. شاید فردا اسامی روی سایت بیاد)

بنده هم از همین آمریکا زنگ زدم و بهم گفتن همون دیروز نتایج اعلام شده! بعدشم اینجا اینقدا هم بی‌ قانون نیست که هر وقت دلشون بخواد نتیجه رو اعلام کنند! البته من هم از خدامه که حرف دوست شما درست باشه چون اسم خودم هم نبود امسال ؛)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان