کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-23 ساعت 23:17)artemis21 نوشته:  دوستان بنده به یکی از دوستانم در تگزاس شماره تماس رو دادم و ایشان زنگ زدن و این جواب رو به بنده دادن :‌She says will do it as soon,maybe tomorrow (ایشان گفتن این کار به زودی انجام میشه.. شاید فردا اسامی روی سایت بیاد)
این دوست برای من قابل اعتماد است و بنده مطمئن شدم که هنوز جواب ها نیامده...
دوست عزیز قصد بی احترامی به شما یا دوستتونو ندارم ولی ایشون 100% اشتباه می کنند؛حدودا 10 نفر از بچه های این سایت از جمله خود من به kcc زنگ زدیم،نتایج اعلام شده.
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
تشکر کنندگان: نیما121
اعلام شده سندی واضحتر از تماس گرفتن خود ما ! باور کنید که قبول نشدیمSmile

خوب حتما خواست خدا اینطور بوده من داداشم در ماه می قبول شد ولی بقیه اعضای خانوادم نه
تشکر کنندگان:
دوستان اگر اعلام شده چرا کسی نیست اطلاع ازقبولیش درسایت بده مثل سالهای گذشته امیدوارم اعلام نشده باشد من که کارهای شما را دارم دنبال میکنم.
2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

تشکر کنندگان:
اصلاً 2013 به خاطر 13 بودنش نحس بود !
همون بهتر که قبول نشدین . 2014 رو عشقه !!!
( والا با این نون پختنشون Big Grin ، دیگه اینو نگیم چی بگیم Shy )
تشکر کنندگان: USA for LIFE
ولی واقعا اصلا دیروز سایتش مثل ماه می قفل نکرد و خیلی راحت می یومد بالا ولی در ماه می اصلا سایتش ساعت اعلام نتایج راه نمیداد ما 6 صبحش فهمیدیم ولی چرا این دوره اینطوری نشد من واسه همین هم بود که به اعلام نتایج شک کرده بودم که با تماسی که گرفتم مطمئن شدم این هم بخت ماست دیگه
تشکر کنندگان:
سلام خدمت تون عرض کنم من امروز چک کردم و در کمال نا باوری قبول شده بودم

**2013as000105

هنوز ام باورم نیست
اگر اعلام کردند چرا پس در متن پاسخ می نویسه: "More entries will be selected in early October 2012," ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، lilistar
اولین نفری از بچه های مهاجرسرا هستند که اعلام می کنند دور دوم برنده شدند ...

مبارک باشه دوست عزیز
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، نیما121 ، asxz ، mani.iht
(2012-10-24 ساعت 01:13)amiz.abdollah نوشته:  سلام خدمت تون عرض کنم من امروز چک کردم و در کمال نا باوری قبول شده بودم

***2013as000105

هنوز ام باورم نیست

دوست عزیز با تبریک خیلی زیاد بابت قبولی،اگه امکانش هست بفرمائید که تاریخ بالای نامهٔ قبولی می هست یا اکتبر؟موفق باشین.مجدد تبریک،هر سوالی داشتین در رابطه با پر کردن فرمها در خدمتم.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: ani_sheiton
(2012-10-24 ساعت 01:13)amiz.abdollah نوشته:  سلام خدمت تون عرض کنم من امروز چک کردم و در کمال نا باوری قبول شده بودم

***2013as000105

هنوز ام باورم نیست

با سلام و عرض تبریک فراوان خدمت شما
شما با کدوم مرورگر چک می کنید ؟
می تونین مشخصاتتون رو بدید ما هم چک کنیم او صفحه زیبا رو ببینیم؟
اگه نه ، میشه از صفحه قبولی یه screen shot یا عکس بگیرید ببینیم اصلن چه جوری هستش ؟
تشکر کنندگان: elman1998 ، نیما121 ، Tomas

***2013as000105

هنوز ام باورم نیست

دوست عزیز! تبریک بابت قبولیِ شما! اگه یه تصویر مصدق از نامتون و گوشه ای از کیس نامبرتون میذاشتین یه امّتیو از نگرانی و شک نجات میدادی دعاتم میکردیمBig Grin
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: Tomas

***2013as000105

هنوز ام باورم نیست

به به آقا مبارك باشه
به سلامتي
دوست عزيز يك كم توضيح بده دفه چندمت بود شركت ميكردي - و ضمنا اگه امكانش هست از صفحه قبوليتون 1 عكس بگذاريد ممنونت ميشم
باز هم تبريك و شاد باش Smile
تشکر کنندگان:
(2012-10-24 ساعت 01:31)mani.iht نوشته:  

***2013as000105

هنوز ام باورم نیست

دوست عزیز با تبریک خیلی زیاد بابت قبولی،اگه امکانش هست بفرمائید که تاریخ بالای نامهٔ قبولی می هست یا اکتبر؟موفق باشین.مجدد تبریک،هر سوالی داشتین در رابطه با پر کردن فرمها در خدمتم.

سلام
خیلی ممنون . اگر منظورتون تاریخ بالای بارکد هست نوشته می
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-10-24 ساعت 01:42)amiz.abdollah نوشته:  

***2013as000105

هنوز ام باورم نیست

سلام
دوست گرامی‌ شما اطمینان دارین که قبلا چک نکردین؟تو ماه‌های گذشته منظورم هست.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2012-10-24 ساعت 01:42)amiz.abdollah نوشته:  

***2013as000105

هنوز ام باورم نیست

سلام

خوب پس شما همون سری اول برنده شدی ولی خبر نداشتی....Big Grin با این کیس نامبر یک کم از جریان کارنتی ها عقب افتادی ....بجنب
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ali2316

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان