کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-24 ساعت 02:48)rohesargardan نوشته:  اگر نتایج اعلام شده پس چرا هنوز میزنه early octobet ?!!!!

خیلی ساده است دوست من! هنوز متن رو اصلاح نکردند!
از این کارا میکنند و بار اولشون نیست. مهم دیتابیس هستش که شواهد حاکی از اینه که آپدیت شده.
تشکر کنندگان: rohesargardan ، mani.iht ، sayeh_m ، نیما121 ، Tomas
تبریک منو با دستهای کوچکم بپذیر حتما امشب از خوشحالی نمیخوابی!!!!!شوک بهت وارد شده ولی به قول دوستان سریع بفرست سول کن پرس و جو کن ماهم کمکت میکنیم
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، amiz.abdollah ، mani.iht ، itsmasoud ، Tomas ، USA for LIFE
(2012-10-24 ساعت 02:49)amiz.abdollah نوشته:  کیس نامبر من 10500 هست

دوست عزیز خیلی خیلی تبریک می گم.
امیدوارم با یک برنامه ریزی دقیق تو این مدت باقی مونده بتونی حداکثر استفاده را از زمان ببری و زبانت را هم در حد خیلی زیادی تقویت کنی تا یک گام عظیمی از مهاجرت را برداشته باشی.
به طور خلاصه بگم، قدر فرصتی را که به دست آوردی بدون و به نحو احسنت ازش استفاده کن
تجربه هم که می تونی از بچه های مهاجرسرا و با مطالعه پست های گذشته بگیری.

این هم کیس نامبر بالای 10000، رکورد شکستی و خودت خبر نداری.
بازهم بخاطر قبولیتون تبریک میگم.
امیدوارم که کارنت بشید و به مصاحبه برسید.
موفق و پیروز باشید.
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
خب دوستان قضیه خیلی ساده ست, الان قرعه کشی انجام نشده, کل قرعه کشی در ماه می انجام شده, یکسری رو همون ماه می اعلام کردن, و یکسری از برنده ها رو الان اعلام کردن.

احتمالا هدفشون از اینکار این بوده که امسال راحت تر بتونن به پرونده ها رسیدگی کنن.
کسانی که الان برنده شدن در واقع همون ماه می برنده شدن, ولی الان اسمشون توی سایت اعلام شده
تشکر کنندگان: sayeh_m ، lilistar ، mani.iht ، Tomas ، امیر مهاجر ، mrr777
یه سوال دارم لطفا پاسخ بدین. برای چک کردن نتایج حتما باید از اینترنت اکسپلورر استفاده کنیم یا اینکه میشه از اپرا هم استفاده کرد؟ تو سایتش که زده فقط آی ای را ساپورت میکنه؟
شماره کیس: 2011AS00028000
تاريخ دریافت نامه قبولي : 21/4/2010 آمریکا
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 12/5/2010
تاریخ کارنت شدن کیس: MAY 2011
تاریخ مصاحبه:9jun
تاریخ دریافت کلیرنس:5jul ،ویزا 30jul
جمع تقریبی هزینه ها: 8,6 میلیون تا ویزا
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-10-24 ساعت 06:24)obama نوشته:  یه سوال دارم لطفا پاسخ بدین. برای چک کردن نتایج حتما باید از اینترنت اکسپلورر استفاده کنیم یا اینکه میشه از اپرا هم استفاده کرد؟ تو سایتش که زده فقط آی ای را ساپورت میکنه؟

بله همانطور که خودتان گفتید فقط IE
اگه يك روزي به يك ديوار بزرگ رسيدي و ديدي يك درب با قفل خيلي بزرگ داره نااميد نشو
" چون اگه قرار بود درب باز نشه بجاش حتماً ديوار مي گذاشتن "
خدایا شکرت برای آنچه که میدانی و من نمیدانم . حتما یه حکمتی هست که یه عده برنده میشن و یه عده نه ، دوستان زیاد خودتون رو ناراحت نکنید
تشکر کنندگان: Tomas ، ramiz
(2012-10-24 ساعت 02:49)amiz.abdollah نوشته:  کیس نامبر من 10500 هست
دوست عزيز
من هم بهتون تبريك ميگم . اميدوارم در تمام مراحل زندگي موفق باشيد . Smile
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، Tomas ، امیر مهاجر
(2012-10-23 ساعت 18:30)zaza2z نوشته:  آقا این هنوز پیغام زیر رو میزنه وقتی کد رو وارد میکنی :

More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.

پیغام مال قبله ها ! این به این معنیه که نتایج هنوز اعلام نشده یا اینکه شده و کسانی که جدید برنده شدند پیغام جدیدی دریافت می کنند ؟؟

دیوانه شدیم به مولا !

سلام دوست عزیز
به نظر من اعلام نشده
چون اگه می شد دیگه اکتبر 2012 نمی نوشت.
تشکر کنندگان: نیما121
(2012-10-24 ساعت 02:48)rohesargardan نوشته:  اگر نتایج اعلام شده پس چرا هنوز میزنه early octobet ?!!!!

چون نتایج هنوز اعلام نشده
اگه اعلام بشه حد اقلش اینه که دیگه نمینویسه اکتبر 2012
تشکر کنندگان: نیما121 ، Tomas ، yesIcan
با سلام

ما هم که با سابقه شرکت بیش از 11 سال باز هم برنده نشدیم. ولی زندگی جریان دارد.... به امید موفقیت همگیTongue
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، Tomas ، bardia9 ، pooya.n ، butterfly1987 ، mhz_ir ، ani_sheiton
منم فکر می کنم هنوز اعلام نشده
بچه ها ، ببخشیدا :

این کیس نامبر مگه همون Confirmation Number: نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه اینه پس چرا برا من و بقیه با هم فرق دارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Confirmation Number: 2013 343 K 6 P R Z L 7 BS

مموووووووووووووووون
تشکر کنندگان:
(2012-10-24 ساعت 09:57)نیما121 نوشته:  بچه ها ، ببخشیدا :

اگه اینه پس چرا برا من و بقیه با هم فرق دارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Confirmation Number: 2013 343 K 6 P R Z L 7 BS

مموووووووووووووووون

نه. کامفرمیشن نامبر یه چیزی مثل ID شخص شرکت کننده ذر لاتاری هست و کیس نامبر ، ID کسی که در لاتاری قبول شده. کیس نامبر فقط در صورت قبولی در لاتاری به شما تعلق میگیره.
یکی بود یکی نبود، غیر از خدا همه بودن!
تشکر کنندگان: نیما121 ، امیر مهاجر ، amir82
(2012-10-24 ساعت 09:57)نیما121 نوشته:  بچه ها ، ببخشیدا :

مموووووووووووووووون

اقا نیما... کانفرمیشن نامبر اونیه که بعد از ثبت نام اولیه به شما میده
کیس نامبر اونیه که زمان قبولی به شما داده میشه و با 2013AS شروع میشه .
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: نیما121 ، امیر مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان