کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
میشه بگید چه مبلغی لازمه؟
و اینکه این مبلغ برای یه نفر اصلی لازمه یا تو حساب همه افراد خانواده باید باشه؟
تشکر کنندگان: delir
چقدر تایپیک خلوته نزدیکه اعلام نتایج ساعتهای اخر چه شور و هیجانی موج می زد تعداد کاربرا ثانیه به ثانیه بیشتر میشد اما الان...................؟
تشکر کنندگان:
چرا همه دايورت كردن؟؟؟؟!!! كجايين پس؟؟
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان:
آخه چی بگیم که اسپم نباشه؟
نتایجمون رو که اعلام کردیم؛ تحلیل هارو هم که دوستان متخصص انجام دادن.
دیگه فقط باید منتظر باشیم؛ باز....
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: smith ، delir ، Naz_jo ، mohammad.maleki ، barooni_sho
یه پرینت اسکرین از صفحه مهاجرسرا موقع اعلام نتایج 2013 - ازدحام دوستان واقعاً بی نظیر !
[عکس: 2113.jpg]
كساني كه مخالف آزادي ديگرانند، خود لياقت آزادي را ندارند. (آبراهام لينكلن)
تشکر کنندگان: mavarfan ، delir ، 3rip ، mohammad.maleki ، امیر مهاجر
(2012-05-10 ساعت 21:17)smith نوشته:  طبق بولتین جدید که اعلام شده زیاد نمیشه امید داشت به لاتری اکتبر ماه
چون تا همینجاش 6027 نفر از ایران برنده شدند
یه چیز واقعا جالب اینه که ایران همه شماره کیسشون زیر 10000 هست
خیلی جالبه عقلم به هیچ چی قد نمیده

به نظر من با توجه به اینکه پارسال یک چهارم ایرانی ها پیگیر کارهاشون نبودن،
امسال کیس نامبر ابرانی هارو پایین اعلام کردن تا زودتر کارنت بشن و برای مصاحبه برن،
تا اگه قراره باز هم مثل پارسال عده ی زیادی نرن زودتر مشخص بشه و
برای پر کردن اون تعداد اکتبر تعداد دیگه ای رو اعلام کنن.
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: ammar ، farhad_vakili ، smith ، mohammad.maleki ، امیر مهاجر ، barooni_sho
(2012-05-10 ساعت 21:31)reyhaneh_h نوشته:  
(2012-05-10 ساعت 21:17)smith نوشته:  طبق بولتین جدید که اعلام شده زیاد نمیشه امید داشت به لاتری اکتبر ماه

به نظر من با توجه به اینکه پارسال یک چهارم ایرانی ها پیگیر کارهاشون نبودن،
امسال کیس نامبر ابرانی هارو پایین اعلام کردن تا زودتر کارنت بشن و برای مصاحبه برن،
تا اگه قراره باز هم مثل پارسال عده ی زیادی نرن زودتر مشخص بشه و
برای پر کردن اون تعداد اکتبر تعداد دیگه ای رو اعلام کنن.
نظر من هم همینه و پارسال 2012 حدود 1000 نفر پیگیر کارشون نبودند امسال 2013 هم تعدادی بشون اضافه میشه به نظر من شانس قبولی تو اکتبر زیاده خودشون هم تو سایت اصلی اعلام کردن تعداد بیشتری برنده اعلام میشه باید منتظر بود
تشکر کنندگان: capricorn ، farhad_vakili ، smith ، delir

تعداد برندها 6027 نفره. از اونجایی که تمام کیس های اعلام شده زیر 10000 هستن این احتمال که تمام ایرانی ها یعنی 6027 زیر 10000 باشن خیلی کمه پس این احتمال که فقط درصدی از 6027 اعلام شده باشه زیاده و به اکتبر امیدی هست.

اتفاقا به اكتبر اميد زيادي داشته باشيد...
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان:
6027 نفر ؟!؟؟! چند نفر از آنلاین های اون شب جزء اینا بودن ؟! یه سری به بحث برندگان بزنید خیلی کم هستند به نظرم .

پس ما رفتیم واسه سال بعد ، که معلوم نیست اصلا ایران بهش سهمیه تعلق میگیره یا خیر ...
شاید دیگه سال بعدلاتاری وجود نداشته باشه یا حداقل واسه ایران نباشه بخصوص اینکه زمان اعلام نتایج رو گذاشتن 1 اکتبر که همزمان میشه با ثبت نام 2014 ممکنه اکثر ایرانیها رو 1 اکتبر قبول کنن و کیس نامبرها بطور چشمگیری بالای 10000 بره
سلام به دوستان
برادرم با کیس ***3 برنده شده ولی داره میره سربازی
یک سوال داشتم
زمان مصاحبه بعد از ارسال مدارک
حدودا چقدر میشه ؟
(فرصت میکنه پاس بگیره یا نه ؟)
میتونه مدارکش رو تو آخرین محدوده زمانی بفرسته که زمان پروسسه کاریش طولاتی تر بشه؟
تشکر کنندگان:
من برنده شدم و تاریخ به بعد اکتبر زده برای آنکارا
اما یک کاری کردم می ترسم عکسی را که فرستادم مربوط میشده به پاسپورتم که عکس جدید نبود ومال چهار سال پیش بود حالا پاسپورتم وقتش تموم شده ورفتم پاسپورت جدید بگیرم می گین باید عکس جدید بیاری وگرنه پاسپورتت برگشت می خوره الان با عکس جدید برام توی آنکارا دچار مشکل می شم یا نه ممنون که راهنماییم کنید
تشکر کنندگان:
من که نفهمیدم بالاخره این جریان اعلام نتایج ایرانیها چی بود؟چی شد؟ بولتن جدید؟ 6027 نفر ؟!!!
من که نه خودم و نه هیچ کدوم از دوستانم (حدود 30 نفر ) که ثبت نام کرده بودیم قبول نشدیم..!!

اما اینا میدونم که این بساطی که امسال برای ایرانیا چیدن به خاطر اون 1000 نفری هست که اقدامی برای دریافت ویزا نکردن...

آخه یکی نیست از این آدمای علاف و بی کار و بی برنامه و هدف بپرسه شما که نمیخوای بری آمریکا چرا ثبت نام کردی؟!! چرا حق دیگران را ضایع کردی؟!!

در سقوط هم می توان سهمگین،باشکوه،با صلابت و زیبا بود این را آبشار به من آموخت...
تشکر کنندگان: shahyad ، delir ، mavarfan
احتمالا اول کیس نامبرهای زیر 10000 رو اعلام کردند و 1 اکتبر بقیه کیس نامبرها رو اعلام میکنن که شامل افراد بیشتری میشه شاید هم همه شرکت کنندها رو اعلام کنن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان