کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
از این تعداد فقط 4400 نفر ویزا میگیرن

تشکر کنندگان:
(2012-05-10 ساعت 23:01)shidbahram نوشته:  من برنده شدم و تاریخ به بعد اکتبر زده برای آنکارا
اما یک کاری کردم می ترسم عکسی را که فرستادم مربوط میشده به پاسپورتم که عکس جدید نبود ومال چهار سال پیش بود حالا پاسپورتم وقتش تموم شده ورفتم پاسپورت جدید بگیرم می گین باید عکس جدید بیاری وگرنه پاسپورتت برگشت می خوره الان با عکس جدید برام توی آنکارا دچار مشکل می شم یا نه ممنون که راهنماییم کنید

دوست عزیز تبریک بخاطر برنده شدنتون. ولی‌ این سوالو تو تاپیک "سوالات مطرح شدهٔ برندگان ۲۰۱۳ " مطرح کنید جواب میگیرید.این تاپیک بازار آزاده.Big Grin
تشکر کنندگان: shahyad ، smith ، امیر مهاجر
بچه ها بهتره اول هر ماه میلادی نتیجتونو دوباره چک کنید شاید بخوان بتدریج اول هر ماه میلادی تا 1 اکتبر افراد جدیدی اعلام کنند
تشکر کنندگان: smith ، foad5514 ، persian_viper

من تا امروز با 52 نفر از افرادی که برنده شدن صحبت کردم و کاراشون رو انجام دادم یا یه جورایی بهشون کمک کردم
همشون زیر 10000 بودن
اگه بالای 10000 دیدین به ما بگین

والا ما که بالای ۱۰۰۰۰ اصلا ندیدیم اسمیت جان.خوب شما بزرگواری می‌کنید درحق ماها که سوالمونو جواب میدید و هم سوالات برندگان رو تا ایشالا به ویزاشون برسن.خدا خیرت بده مرد.Smile
تشکر کنندگان: smith ، foad5514 ، golesang ، shahyad ، sanaz2009
درود
منم برنده نشدم ولی امیدوارم راهی پیدا شه یا اینکه اول اکتبر برنده بشم. برای همه آرزوی موفقیت دارم
تشکر کنندگان:
(2012-05-10 ساعت 22:45)k9k9 نوشته:  سلام به دوستان
برادرم با کیس ***3 برنده شده ولی داره میره سربازی
یک سوال داشتم
زمان مصاحبه بعد از ارسال مدارک
حدودا چقدر میشه ؟
(فرصت میکنه پاس بگیره یا نه ؟)
میتونه مدارکش رو تو آخرین محدوده زمانی بفرسته که زمان پروسسه کاریش طولاتی تر بشه؟

خیلی بعید به نظر میرسه چون تا مهر 92 همه تکلیفشون معلوم میشه با کیس 3000 هم فکر کنم تا قبل عید باید پاسپورت داشته باشه
(2012-05-10 ساعت 21:49)shahyad نوشته:  
(2012-05-10 ساعت 21:31)reyhaneh_h نوشته:  
(2012-05-10 ساعت 21:17)smith نوشته:  طبق بولتین جدید که اعلام شده زیاد نمیشه امید داشت به لاتری اکتبر ماه
چون تا همینجاش 6027 نفر از ایران برنده شدند
یه چیز واقعا جالب اینه که ایران همه شماره کیسشون زیر 10000 هست
خیلی جالبه عقلم به هیچ چی قد نمیده

به نظر من با توجه به اینکه پارسال یک چهارم ایرانی ها پیگیر کارهاشون نبودن،
امسال کیس نامبر ابرانی هارو پایین اعلام کردن تا زودتر کارنت بشن و برای مصاحبه برن،
تا اگه قراره باز هم مثل پارسال عده ی زیادی نرن زودتر مشخص بشه و
برای پر کردن اون تعداد اکتبر تعداد دیگه ای رو اعلام کنن.
نظر من هم همینه و پارسال 2012 حدود 1000 نفر پیگیر کارشون نبودند امسال 2013 هم تعدادی بشون اضافه میشه به نظر من شانس قبولی تو اکتبر زیاده خودشون هم تو سایت اصلی اعلام کردن تعداد بیشتری برنده اعلام میشه باید منتظر بود

عمرا اگه اینجور نباشه یا فرمول کیس نامبر عوض شده یا هنوز همه برنده ها رو اعلام نکردن
(2012-05-10 ساعت 23:36)pegah_mazarei نوشته:  از این تعداد فقط 4400 نفر ویزا میگیرن

نه فقط 3000 تا 3500 نفر
تشکر کنندگان:
لطفا لینک سایت که گفته 6027 نفر امسال از ایران برنده شدن را در سایت قرار دهید. 1 اکتبر پس دیگه چیزی واسه ایران نمی مونه
تشکر کنندگان: persian_viper
(2012-05-11 ساعت 08:24)siavash64 نوشته:  لطفا لینک سایت که گفته 6027 نفر امسال از ایران برنده شدن را در سایت قرار دهید. 1 اکتبر پس دیگه چیزی واسه ایران نمی مونه

دوست عریز چند صفحه قبل همه چی هست میتونی ببینی.
تشکر کنندگان:
بچه ها کسی میدونه زمان شروع ثبت نام 2014 کی هست؟ با اعلام نتایج 1 اکتبر تداخل داره یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 13:33)ukraine نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 13:18)m9780 نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 13:16)atefe777 نوشته:  جریان این هر ماه قرعه کشی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی با منبع توضیح بده

جو سازی نکنBig Grin
نه دوست عزیز اون فقط در حد یک حدس از طرف یکی از بچه ها بود... فقط یک حدس..باید منتظر باشیم تا ببینیم بقیه جواب ها کی میاد.
همین

(2012-05-02 ساعت 13:17)ukraine نوشته:  سلام
همهگی خسته نباشید.
من وقتی که مشخصات رووارد میکنم این پیغام رو میده
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure
you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.
تمامی مشخصات رو هم درست وارد میکنم.
خواهش میکنم توضیح بدهید
احتمالا داری یه چیزی رو اشتباه وارد میکنی!
اولا کانفرمیشن نامبرت مثلا حرف o و عدد 0 رو اشتباه نمیکنی؟؟؟
دوما نام خانوادگیت رو درست وارد کردی تو سایت؟؟؟ از پرینتی که قبلا گرفتی نگاه کن.
سوماً سال تولدت رو درست زدی؟ به میلادی؟
و کد امنیتی! مثل خودش دقیق وارد کن درستمیشه

اصلا داخلش 0-o نیست
20132T9S8HD6IS2B
سلام ای مشکل برای من هم اتفاق افتاده یک ایمیل به کی سی سی بزنید من زدم اگه تعداد بر بالا شاید اقدام کنند
تشکر کنندگان:
(2012-05-11 ساعت 11:30)shahyad نوشته:  بچه ها کسی میدونه زمان شروع ثبت نام 2014 کی هست؟ با اعلام نتایج 1 اکتبر تداخل داره یا نه؟

خوب معلومه مثل همیشه ثبت نام از 4 یا 5 اکتبر شروع میشه به نظر من هیچ تداخلی نمی تونه بوجود بیاد هر کسی که برنده بشه خوش بحالش میشه هرکس هم که برنده نشه دوباره اسمش رو چند روز بعد مینویسه
(2012-05-10 ساعت 23:43)shahyad نوشته:  بچه ها بهتره اول هر ماه میلادی نتیجتونو دوباره چک کنید شاید بخوان بتدریج اول هر ماه میلادی تا 1 اکتبر افراد جدیدی اعلام کنند

عزیز من چرا الکی شایعه درست میکنی وقتی خودشون میگن 1 اکتبر دیگه هر ماه چک کردن چه معنی ای میتونه داشته باشه؟
تشکر کنندگان:
لطفا لینک سایت که گفته 6027 نفر امسال از ایران برنده شدن را در سایت قرار دهید.
(2012-05-10 ساعت 21:17)smith نوشته:  طبق بولتین جدید که اعلام شده زیاد نمیشه امید داشت به لاتری اکتبر ماه

لطفا لینک سایت که گفته 6027 نفر امسال از ایران برنده شدن را در سایت قرار دهید.
تشکر کنندگان: persian_viper
(2012-05-10 ساعت 23:24)smith نوشته:  
(2012-05-10 ساعت 21:51)usamohajer نوشته:  

تعداد برندها 6027 نفره. از اونجایی که تمام کیس های اعلام شده زیر 10000 هستن این احتمال که تمام ایرانی ها یعنی 6027 زیر 10000 باشن خیلی کمه پس این احتمال که فقط درصدی از 6027 اعلام شده باشه زیاده و به اکتبر امیدی هست.

من تا امروز با 52 نفر از افرادی که برنده شدن صحبت کردم و کاراشون رو انجام دادم یا یه جورایی بهشون کمک کردم
همشون زیر 10000 بودن
(2012-05-10 ساعت 21:53)ammar نوشته:  6027 نفر ؟!؟؟! چند نفر از آنلاین های اون شب جزء اینا بودن ؟! یه سری به بحث برندگان بزنید خیلی کم هستند به نظرم .

پس ما رفتیم واسه سال بعد ، که معلوم نیست اصلا ایران بهش سهمیه تعلق میگیره یا خیر ...

مگه قراره همه عضو این اجمن باشن؟
(2012-05-10 ساعت 22:00)shahyad نوشته:  شاید دیگه سال بعدلاتاری وجود نداشته باشه یا حداقل واسه ایران نباشه بخصوص اینکه زمان اعلام نتایج رو گذاشتن 1 اکتبر که همزمان میشه با ثبت نام 2014 ممکنه اکثر ایرانیها رو 1 اکتبر قبول کنن و کیس نامبرها بطور چشمگیری بالای 10000 بره

چرا با تمام اتفاقاتی که توی کنگره ی آمریکا افتادش تا این برنامه رو لغو کنن اما برای سال 2014 هم این برنامه به امید خدا اجرا خواهد شد
طبق گفته ی www.state.gov

من بازم میگم این این قضیه لاتاری 2013 مشکوکه و یه جاش میلنگه. چطور ممکنه که برندگان ایرانی از پارسال بیشتر باشن و تازه اونم 6026 نفر هم از ایران با کیس زیر 10000 قبول شده باشند. حالا اگر به فرض بخوان که تا اکتبر به کارهای این افراد رسیدگی کنند تقریبا چهار ماه مونده و 6026 نفر هم برنده هستند یعنی سفارت ابوظبی و آنکارا باید روزی 25 نفر رو مصاحبه کنند واین غیر معقوله. یعنی سفارت خونه های ابوظبی و آنکارا باید تمام کارهاشون رو تعطیل کنند و به کارهای ایرانی ها بپردازند. من بازم میگم این قضیه بو داره.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: delir ، tao ، malaysia ، Mitram ، June
(2012-05-11 ساعت 15:02)amir_cool_2001 نوشته:  
(2012-05-10 ساعت 23:24)smith نوشته:  
(2012-05-10 ساعت 21:51)usamohajer نوشته:  

تعداد برندها 6027 نفره. از اونجایی که تمام کیس های اعلام شده زیر 10000 هستن این احتمال که تمام ایرانی ها یعنی 6027 زیر 10000 باشن خیلی کمه پس این احتمال که فقط درصدی از 6027 اعلام شده باشه زیاده و به اکتبر امیدی هست.

همشون زیر 10000 بودن
(2012-05-10 ساعت 21:53)ammar نوشته:  6027 نفر ؟!؟؟! چند نفر از آنلاین های اون شب جزء اینا بودن ؟! یه سری به بحث برندگان بزنید خیلی کم هستند به نظرم .

پس ما رفتیم واسه سال بعد ، که معلوم نیست اصلا ایران بهش سهمیه تعلق میگیره یا خیر ...

مگه قراره همه عضو این اجمن باشن؟
(2012-05-10 ساعت 22:00)shahyad نوشته:  شاید دیگه سال بعدلاتاری وجود نداشته باشه یا حداقل واسه ایران نباشه بخصوص اینکه زمان اعلام نتایج رو گذاشتن 1 اکتبر که همزمان میشه با ثبت نام 2014 ممکنه اکثر ایرانیها رو 1 اکتبر قبول کنن و کیس نامبرها بطور چشمگیری بالای 10000 بره

چرا با تمام اتفاقاتی که توی کنگره ی آمریکا افتادش تا این برنامه رو لغو کنن اما برای سال 2014 هم این برنامه به امید خدا اجرا خواهد شد
طبق گفته ی www.state.gov

من بازم میگم این این قضیه لاتاری 2013 مشکوکه و یه جاش میلنگه. چطور ممکنه که برندگان ایرانی از پارسال بیشتر باشن و تازه اونم 6026 نفر هم از ایران با کیس زیر 10000 قبول شده باشند. حالا اگر به فرض بخوان که تا اکتبر به کارهای این افراد رسیدگی کنند تقریبا چهار ماه مونده و 6026 نفر هم برنده هستند یعنی سفارت ابوظبی و آنکارا باید روزی 25 نفر رو مصاحبه کنند واین غیر معقوله. یعنی سفارت خونه های ابوظبی و آنکارا باید تمام کارهاشون رو تعطیل کنند و به کارهای ایرانی ها بپردازند. من بازم میگم این قضیه بو داره.
خب پس نظر شما چیه؟ چه توضیح منطقی واسه این جریان داری؟

تشکر کنندگان: delir ، tao ، ASALI
سلام عزیزان

من یه خبر مهم دارم !!!!

راستش یکی از آشنایان بنده یک دوست بسیار صمیمی توی kcc داره و ازش در خصوص لاتاری امسال پرسیده و ایشون گفتن:

اداره همچنان پیگیر مسائل برندگان سال های پیشه و فقط شمار بسیاری کمی از 2013 ها اعلام کرده. اکتبر امسال شمار بیشتری رو اعلام میکنه و همچنین امکان داره یک دوره هم بعد از اون باشه، یعنی امسال 3 بار قرعه کشی کنن!!!

آشنای ما گفت دوستش یه جورایی نمیخواسته بار 3 ام رو بگه مثل اینکه از دهن در رفته باشه...

در هر حال نگران نباشید چون که اگه دوبار دیگه اعلام نشه حدااقل یکبار اکتبر حتمی هستش!!Cool
تشکر کنندگان: tao ، ali899 ، foad5514 ، reyhaneh_h ، delir ، malaysia ، ammar ، Naz_jo ، God.hope ، babak433 ، امیر مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان