کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-17 ساعت 20:27)arefsteps نوشته:  خدا کنه این سری برنده بشم....3 ساله دارم شرکت میکنم

زندگیم گند خورده بهش....تنها امید رهاییم همینه!

بچه ها دعا کنید.

دوست عزیز،از صمیم قالب آرزو می‌کنم که تو ۲ هفتهٔ آینده اسمتون جز اسامی برنده‌ها باشد.با آرزوی بهروزی.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: lilistar ، mohammad.maleki ، karpenter ، arefsteps
به نظر من هر چه به قبول نشدن بیشتر فکر کنید......مطمئنا قبول نمیشید
به نظر من فقط ایمان داشته باشید که قبول میشید و دیگه ولش کنید برید برسید به زندگیتون تا روز اعلام نتایج و بیاید و قبولیتون رو چک کنید
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

تشکر کنندگان: ASALI ، feligoli ، lilistar ، mohammad.maleki
[
100 درصد باهات موافقم
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
سلام به همه دوستان گلم
بله درسته اصلا بهش فکر نکنید فقط ایمان داشته باشیدShyShy
به امید آرزوهای در انتظار
تشکر کنندگان: alonak ، lilistar ، mohammad.maleki
بچه ها به قبول شدن و نشدن اصلا فكر نكنين...خب اگر قبول بشين چه بهتر اگرم نشدين كه زندگي به آخر نرسيده...اين همه راه هاي مهاجرت وجود داره...حالا امريكا نشد،اروپا اين همه كشور كه به راحتي و با هزينه كم ويزا ميدن...
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: lilistar ، mohammad.maleki ، karpenter
سلام بچه ها
من خودم هنوز برنده نشده ام خواهرم امسال برنده شده . براي من هم دعا كنيد . به اميد موفقيت همه
تشکر کنندگان: afs ، afshin sadeghi 2 ، mohammad.maleki ، alonak ، lottery_23
.
[عکس: us-dept-of-state-logo_0.jpg]
طبق شرح وبسایت رسمی اعلام نتایج:
https://www.dvlottery.state.gov

DV-2013 entrants should keep their confirmation number as it is possible that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon - EDT

در صورتی که (at noon) رو راس ساعت 12 ظهر به وقت (EDT) فرض کنیم:
[عکس: 270px-Kentucky_in_United_States.svg.png]
EDT: Eastern Daylight Time
Time zone offset: UTC - 4 hours
EDT is 4 hours behind of Coordinated Universal Time - UTC

و با توجه به اینکه روز دوشنبه 10 مهر قراره نتایج اعلام بشه و اون موقع ساعت رسمی ایران به حالت زمستانه یعنی 3:30+ برگشته و ساعت کنتاکی هم 4:00- هست، پس:
7:30=(4:00-)-(3:30+)
19:30=(7:30)+(12:00)
با این اوصاف نتایج باید راس ساعت 19:30 روز دوشنبه 10 مهر اعلام بشه.

دوتا تایمر هم درست کردم که میتونین ازش استفاده کنین. یکی بر اساس زمان کنتاکی و دیگری بر اساس زمان ایران:

.
بازم انتظار...
چشم انتظاری جاذبه‌ای قوی دارد.
منتظر چیزهایی باش که می‌خواهی...
نه چیزهایی که نمی‌خواهی.

arAsh
تشکر کنندگان: lilistar ، afshin sadeghi 2 ، iSalar ، mohammad.maleki ، bahram_fadakar ، ario ، Sunday ، feligoli ، nora ، HRSH ، amir_cool_2001 ، alonak ، Xman ، delir ، soltan
درسته...به اميد اينكه اول كتبر(10مهر) همه به آرزوشون برسن
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: مهتاب - 2251 ، mohammad.maleki ، bobby ، sh_aytak ، alonak
یعنی میشه من قبول بشم ؟؟؟ با نفر بعدیم ؟؟؟ هر کی هست قبوله
2013 I WIN
تشکر کنندگان: bahram_fadakar ، mohammad.maleki ، lilistar
يعنی بعد از 7سال ميشه که بشه
خدایا حال نداریم به راه راست هدایت شویم...خودت راه راست را به سوی ما کج بفرما...!!!

Tongue
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، arefsteps ، payam62
سلام دوستان
اولاً که خیلی خوشحالم که تاپیک از اون حالت " شمارش معکوس" خارج شده ، و دوستان قراره که حتی المقدور پست های مفید و پر بار بنویسند.

دویماً من بشخصه بعد از گرون شدن دلار (2500 تومان) واقعاً نمی دونم که شرایط مهاجرت به آمریکا را دارم یا نه
گرچه واقعاً دوست دارم به آمریکا مهاجرت کنم ولی اصلاً حاضر نیستم که بخوام بیگدار به آب بزنم

من می خوام این جا یه موضوع مطرح کنم که دوست دارم دوستان در این مورد نظر بدن ، تا هم انتظار را فراموش کنند و هم جنبه های مختلف مهاجرت بیشتر آشکار بشه

به نظر شما حداقل شرایط برای مهاجرت موفق ( تأ کید : مهاجرت موفق) به آمریکا با استفاده از لاتاری چیست؟ از جهات مختلف مثل پول ، تخصص ، آشنا داشتن درآمریکا و ...

من خودم مقداری پول دارم ولی نمی دونم که پول تنها واسه یه مهاجرت موفق کافی هست یا نه نظر شما چیه؟
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، delir
خب INSTRUCTIONS FOR THE 2014 DIVERSITY IMMIGRANT VISA PROGRAM - DV-2014 هم اومد و خدا رو شکر ایران حذف نشده.
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html
تشکر کنندگان: mhz_ir ، afs ، achi686 ، mohammad.maleki ، maneia ، rouzbehdarvishi ، feligoli ، nora ، farmiz ، hamed. ، amir_cool_2001 ، mar308 ، Omidooo ، Salvaa ، payam62
بچه ها من قبول شدم....می گی نه؟بگو ها!!!!! دقیقا ساعت 8 مشخص می شه10 مهر......چاکر تمام برو بچ منتظر
بخدا له له لهم
چندین ساله دارم شرکت می کنم برام دعا کنید...

تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، feligoli ، lilistar ، neverland
ايشالا همه مهاجرسرايي هاي منتظر قبول بشن...ايشالاااااااااااا.....بشمارررر
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، feligoli ، lilistar
(2012-09-18 ساعت 19:11)vahiho22 نوشته:  به نظر شما حداقل شرایط برای مهاجرت موفق ( تأ کید : مهاجرت موفق) به آمریکا با استفاده از لاتاری چیست؟ از جهات مختلف مثل پول ، تخصص ، آشنا داشتن درآمریکا و ...

من خودم مقداری پول دارم ولی نمی دونم که پول تنها واسه یه مهاجرت موفق کافی هست یا نه نظر شما چیه؟
دوست عزیز حداقل شرایط برای مهاجرت!!!؟؟؟؟
داشتن هدف و داشتن هدف و باز هم داشتن هدف
پول داشته باشی و هدف نداشته باشی موفق نخواهی شد
تخصص ، اشنا و هر چیز دیگه بدون داشتن هدف موفق نخواهی بود.

یک سری به تاپیک هدف از مهاجرت بزنید

داشتن همه اینها خوبه / اما داشتن یا نداشتن اینها تو موفقیت شما تاثیری نمیزاره اگر هدفی داشته باشی و براش بجنگی

با ارزوی موفقیت برای همه
تشکر کنندگان: 2013

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان