کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
دوستاي عزيزم...اگه توجه كرده باشيد قبلا كه به سايت لاتاري وارد ميشديد و در صورت برنده نشدن اين پيغام رو ميديديد:
The Entry Has not been selected. More entrants May be selected on October 1 ,2012 (at noon)

اما از دو روز پيش كه سايت به روز شد با اين پيغام رو به رو شديد:
The entry has not been selected. More entrants Will be selected on october 1,2012(at noon)
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: lilistar ، Tomas
سلام....کسی میدونه این ارور ماله چیه؟ وقتی مشخصاتو وارد میکنم ، دکمه سابمیتو که میزنم این ارور و میده.

(An unexpected error has occurred. Unable to load DLL 'OraOps10.dll': The specified module could not be found. (Exception from HRESULT: 0x8007007E
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان:
(2012-09-03 ساعت 18:10)JOOOJOOO نوشته:  سلام....کسی میدونه این ارور ماله چیه؟ وقتی مشخصاتو وارد میکنم ، دکمه سابمیتو که میزنم این ارور و میده.

(An unexpected error has occurred. Unable to load DLL 'OraOps10.dll': The specified module could not be found. (Exception from HRESULT: 0x8007007E

بله منم می زنم این ارور و میده.
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-09-03 ساعت 19:56)mreza_ce نوشته:  
(2012-09-03 ساعت 18:10)JOOOJOOO نوشته:  سلام....کسی میدونه این ارور ماله چیه؟ وقتی مشخصاتو وارد میکنم ، دکمه سابمیتو که میزنم این ارور و میده.

معمولا این مشکل از رابط نرم افزاری مرورگر سيستم شما با سرور بانک اطلاعات است و مربوط میشه به مشکلات ارتباطی بانک اطلاعات اوراکل. دراصل اطلاعات در اختيار سيستم شما قرار داده نميشه و ارتباط برقرار نمي شه این اتفاق زمانی میافته که سیستم سرور در حال بروز رسانی یا دیتا بکاپ باشه. احتمالا به زودی برطرف میشه. مدتی بعد چک کنید قطعا برطرف میشه. به احتمال زیاد این مشکل که در سایت دیده میشه مربوط به مرحله دوم قرعه کشی میتونه باشه.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: JOOOJOOO ، lilistar ، Tomas
(2012-09-02 ساعت 10:38)leilabakht نوشته:  با سلام
بنده هم با وجود بیشتر از یک دهه شرکت در لاتاری هنوز هم ناامید نشده ام حتماً سری دوم که اول اکتبر است اسمم هست......Tongue

ایشالا حتما لیلا جان....
تشکر کنندگان: armin1 ، lilistar ، Tomas
(2012-09-03 ساعت 21:17)amir_cool_2001 نوشته:  
(2012-09-03 ساعت 19:56)mreza_ce نوشته:  

معمولا این مشکل از رابط نرم افزاری مرورگر با بانک اطلاعات است و مربوط میشه به مشکلات ارتباطی بانک اطلاعات اوراکل که سیستم شما نمیتونه ارتباط برقرار کنه این اتفاق زمانی میافته که سیستم در حال بروز رسانی یا دیتا بکاپ باشه. احتمالا به زودی برطرف میشه. مدتی بعد چک کنید قطعا برطرف میشه. به احتمال زیاد این مشکل که سایت دیده میشه مربوط به مرحله دوم قرعه کشی میتونه باشه.

یکبار کامپیوتر را را ریستارت کنید دوباره امتحان کنید.
تشکر کنندگان: JOOOJOOO ، Tomas
(2012-09-02 ساعت 23:07)samijoon نوشته:  دوستاي عزيزم...اگه توجه كرده باشيد قبلا كه به سايت لاتاري وارد ميشديد و در صورت برنده نشدن اين پيغام رو ميديديد:
The Entry Has not been selected. More entrants May be selected on October 1 ,2012 (at noon)

The entry has not been selected. More entrants Will be selected on october 1,2012(at noon)

منظورش چیه دقیقا؟! Big Grin
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: NarcisJ ، mhz_ir ، mohammad.maleki ، Tomas ، barooni_sho
(2012-09-09 ساعت 12:43)reyhaneh_h نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 23:07)samijoon نوشته:  دوستاي عزيزم...اگه توجه كرده باشيد قبلا كه به سايت لاتاري وارد ميشديد و در صورت برنده نشدن اين پيغام رو ميديديد:

منظورش چیه دقیقا؟! Big Grin

منظورش اينه كه قبلن با اين پيغام روبرو مي شديم:
"نفرات(داوطلبان)بيشتري در تاريخ 1 اكتبر ممكن است اعلام شوند."
اما در اين هفته:
"نفرات (داوطلبان)بيشتري در تاريخ 1اكتبر اعلام خواهند شد"
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، saeed2568 ، Tomas
(2012-09-09 ساعت 12:43)reyhaneh_h نوشته:  [quote='samijoon' pid='209619' dateline='1346611068']
دوستاي عزيزم...اگه توجه كرده باشيد قبلا كه به سايت لاتاري وارد ميشديد و در صورت برنده نشدن اين پيغام رو ميديديد:

آره همینو نوشته، یعنی به احتمال خیلی زیاد که نه حتما افراد بیشتری اوایل اکتبر انتخاب میشن...
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
بــــــــــــــه بــــــــــــــه! بعد از ماه‌ها دوباره ریحانه خانوم رو ملاقات کردیم! خوش برگشتی! Smile

نبینم این تاپیک دو روز یه بار خاک بخوره، بالا نگهش دارین!
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، mhz_ir ، mohammad.maleki ، Tomas
اين تاپيك خيلي داره خاك ميخوره!!!!!! 19 روز ديگه باقيمونده به اعلام نتايج سري دوم.....

تو اين روز هاي نزديك به اعلام نتايج يه خورده فعالتر باشين...
تشکر کنندگان: ario ، ali899 ، mhz_ir ، Tomas ، delir
شمارش معكوس 19 18 17 16 ...

من كه به دلم افتاده اسمم در مياد
(2012-09-11 ساعت 12:20)iSalar نوشته:  بــــــــــــــه بــــــــــــــه! بعد از ماه‌ها دوباره ریحانه خانوم رو ملاقات کردیم! خوش برگشتی! Smile

من همواره در صحنه حضور دارم؛ فقط حرف خاصی نیست که بشه زد!
فعلا منتظریم... Cool
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، iSalar ، mohammad.maleki ، pooya.n ، Tomas ، barooni_sho
(2012-09-11 ساعت 20:01)reyhaneh_h نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 12:20)iSalar نوشته:  بــــــــــــــه بــــــــــــــه! بعد از ماه‌ها دوباره ریحانه خانوم رو ملاقات کردیم! خوش برگشتی! Smile

فعلا منتظریم... Cool

ریحانه با خواندن در صحنه حضور دارم میدونی یاد چی افتادم؟ مثل مسابقات خاص که افراد رقیب روی صحنه منتظر اعلام نتایج هستند و در آخر همه برنده رو بغل می کنند...من با تمام سلول های وجودم سالهاست که می خوام برم .بچه هامو باید ببرم برای اعلام نتایج لحظه شماری می کنم ولی اول می برای تو با اون همه احساس اشک ریختم . و از برنده شدن برنده ها بیشتر کیف می کردم تنها چیزی که منو ناراحت می کرد افرادی بودند بدون آگاهی های اولیه که حتی بعضی نمی دونستند لاتاری چیه؟! وقبول شده بودند!!! درسته که حرفی نیست ولی سکوت سرشار از ناگفته هاست ...
تشکر کنندگان: mani.iht ، feligoli ، alireza_hsi ، reyhaneh_h ، amir0_0amir ، hvm ، mortezajn ، 3pideh ، Tomas
(2012-09-12 ساعت 01:09)nora نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 20:01)reyhaneh_h نوشته:  

فعلا منتظریم... Cool

ریحانه با خواندن در صحنه حضور دارم میدونی یاد چی افتادم؟ مثل مسابقات خاص که افراد رقیب روی صحنه منتظر اعلام نتایج هستند و در آخر همه برنده رو بغل می کنند...من با تمام سلول های وجودم سالهاست که می خوام برم .بچه هامو باید ببرم برای اعلام نتایج لحظه شماری می کنم ولی اول می برای تو با اون همه احساس اشک ریختم . و از برنده شدن برنده ها بیشتر کیف می کردم تنها چیزی که منو ناراحت می کرد افرادی بودند بدون آگاهی های اولیه که حتی بعضی نمی دونستند لاتاری چیه؟! وقبول شده بودند!!! درسته که حرفی نیست ولی سکوت سرشار از ناگفته هاست ...

ممنونم. امیدوارم اکتبر شما هم جز برنده ها باشین.
اون گوشه کنارا هم اگه جایی بود منو راه بدین!
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024