کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
اداره مهاجرت و شهروندی آمریکا (USCIS) بررسی تمامی درخواستهای معافیت از منع ورود به آمریکا را در یک مرکز متمرکز نموده است.

در این سیستم جدید مراحل درخواست ویزای مهاجرتی برای کلیه متقاضیان در تمامی دنیا استاندارد خواهد شد.

از تاریخ 4 ژوئن 2012 به بعد درخواست کنندگان نوع خاصی از ویزای مهاجرتی که مصاحبه آنها در کشوری غیر از آمریکا صورت گرفته و در هنگام مصاحبه از طرف مامور کنسولگری ورود آنها به آمریکا منع شده، می توانند درخواست معافیت از منع ورود خود (I-601 و I-212) را به طور مستقیم به آدرس پستی اداره خدمات مهاجرتی و شهروندی آمریکا (USCIS) ارسال نمایند. با توجه به این تغییرات کسانیکه در خارج از آمریکا زندگی می کنند و درخواست ویزای مهاجرتی و یا غیر مهاجرتی ( ویزای نوع K و یا V) کرده اند، درخواست معافیت از منع ورود به آمریکا را فقط از طریق پست میتوانند ارسال نمایند.

پیش از این تغییرات، مشخص شدن نتیجه بررسی درخواست معافیت ازمنع ورود به آمریکای درخواست کنندگان با توجه به فشردگی کاری محل اقدام آنان، بین یک ماه تا یک سال به طول می انجامید.

این متمرکزسازی برای درخواست کنندگان،هم روند درخواست را سریعتر و کارآمدتر کرده وهم فرصت ارزیابی مناسبتری را فراهم نموده است.

تحولات ایجاد شده فقط در زمینه محل ارسال و بررسی درخواستها می باشد و هیچگونه تغییری در زمینه مراحل اجرائی و معیارهای ارزیابی بوجود نیامده است.

کسانیکه درخواست معافیت از منع ورود به آمریکا را از طریق پست به اداره مهاجرت و شهروندی آمریکا (USCIS) فرستاده اند، می توانند وضعیت درخواست خود را در اینترنت تعقیب کنند.

فرم I-601 فرم درخواست معافیت از منع ورود به آمریکا

فرم I-212 اجازه ورود مجدد به کسانی که از آمریکا اخراج شده اند.

فرم I-290 B( در صورت پذیرفته نشدن فرم I-601 و یا فرم I-212)

کسانی که درخواست معافیت خود را از طریق پست ارسال نموده اند، می توانند به آدرس لینکی که در سایت اداره مهاجرت و شهروندی آمریکا به روز شده است، مراجعه کنند.

پس از ارسال درخواست معافیت از منع ورود به اداره مهاجرت و شهروندی آمریکا، کسانی که مایل به دریافت پست الکترنیکی و یا پیامک تائید دریافت مدارک می باشند می بایست قسمت E فرم اطلاع رسانی G-1145, را ضمیمه درخواست خود نمایند.

این تحولات، از پیشنهاد معافیت موقتی که در تاریخ 30 مارس 2012 در دفتر ثبت فدرال منتشر شده است مجزا و جداگانه می باشد.

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات و برنامه های اداره مهاجرت و شهروندی آمریکا (USCIS) به آدرس www.uscis.gov مراجعه نمائید.
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: USA Citizen ، Soap McTavish ، lilistar ، alonak ، saljoogh ، payam62
(2012-09-18 ساعت 22:08)mohammad.maleki نوشته:  
(2012-09-18 ساعت 19:11)vahiho22 نوشته:  به نظر شما حداقل شرایط برای مهاجرت موفق ( تأ کید : مهاجرت موفق) به آمریکا با استفاده از لاتاری چیست؟ از جهات مختلف مثل پول ، تخصص ، آشنا داشتن درآمریکا و ...

من خودم مقداری پول دارم ولی نمی دونم که پول تنها واسه یه مهاجرت موفق کافی هست یا نه نظر شما چیه؟
دوست عزیز حداقل شرایط برای مهاجرت!!!؟؟؟؟
داشتن هدف و داشتن هدف و باز هم داشتن هدف
پول داشته باشی و هدف نداشته باشی موفق نخواهی شد
تخصص ، اشنا و هر چیز دیگه بدون داشتن هدف موفق نخواهی بود.

یک سری به تاپیک هدف از مهاجرت بزنید

داشتن همه اینها خوبه / اما داشتن یا نداشتن اینها تو موفقیت شما تاثیری نمیزاره اگر هدفی داشته باشی و براش بجنگی

با ارزوی موفقیت برای همه

دوست عزیزم شما کاملاً درست میگید ولی برای رسیدن به هدف باید یک سری ابزار موجود باشهCool
اولین شرط لازم برای رسیدن به هدف " اراده قوی " هست ، اراده قوی خیلی مهمه Rolleyes
ولی یه عامل دیگه که وجود داره "محیط " هستش. بعضی نظریه پردازان معتقد هستند که محیط تابع " اراده" هست.و اگر اراده قوی باشد محیط را به میل خود تغییر می دهد .و بعضی ها هم برعکسش را عنوان میکنن . یعنی معتقد هستن که اراده های قوی توسط محیط های مناسب ساخته میشود .
پس درسته که هدف ، اصل موضوع هست.ولی هدف خالی داشتن کافی نیست
اراده و محیط هم فاکتور های مهم و تأثیر گذار هستند. چون اراده یه فاکتور درونی هست کاری بهش ندارم ولی محیط یه عامل کاملاً تأثیر گذار در رسیدن به هدف هست.به همین خاطر من پیشنهاد دادم که در مورد محیط بعد از مهاجرت بیشتر نظر بدیم تا آگاه تر بشیمCool
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
(2012-09-18 ساعت 19:11)vahiho22 نوشته:  سلام دوستان
اولاً که خیلی خوشحالم که تاپیک از اون حالت " شمارش معکوس" خارج شده ، و دوستان قراره که حتی المقدور پست های مفید و پر بار بنویسند.

دویماً من بشخصه بعد از گرون شدن دلار (2500 تومان) واقعاً نمی دونم که شرایط مهاجرت به آمریکا را دارم یا نه
گرچه واقعاً دوست دارم به آمریکا مهاجرت کنم ولی اصلاً حاضر نیستم که بخوام بیگدار به آب بزنم

من می خوام این جا یه موضوع مطرح کنم که دوست دارم دوستان در این مورد نظر بدن ، تا هم انتظار را فراموش کنند و هم جنبه های مختلف مهاجرت بیشتر آشکار بشه

به نظر شما حداقل شرایط برای مهاجرت موفق ( تأ کید : مهاجرت موفق) به آمریکا با استفاده از لاتاری چیست؟ از جهات مختلف مثل پول ، تخصص ، آشنا داشتن درآمریکا و ...

من خودم مقداری پول دارم ولی نمی دونم که پول تنها واسه یه مهاجرت موفق کافی هست یا نه نظر شما چیه؟
با سلام دوست من برای داشتن یک مهاجرت موفق در درجه اول باید انگیزه قوی یا اراده انجام کار و بعد لوازم آن مثل داشتن توانایی مالی مناسب و از همه مهمتر آشنایی به زبان کشور مقصد بسیار مهم هستند . داشتن آشنا ویا فامیل هم در بدو ورود میتواند بسیار دلگرم کننده باشد به هر حال انشاله که موفق باشی.
کیس نامبر: ***2012AS00012
تاریخ مصاحبه:20 ژانویه
تاریخ دریافت ویزا:22Feb
تاریخ ورود به آمریکا:june 21 2012Wink
تاریخ گرفتن گرین کارت:July 26 2012
تشکر کنندگان: lilistar ، alonak ، mohammad.maleki ، amir_cool_2001
[عکس: gold-sand-glass-clock1.jpg]

.
بازم انتظار...
چشم انتظاری جاذبه‌ای قوی دارد.
منتظر چیزهایی باش که می‌خواهی...
نه چیزهایی که نمی‌خواهی.

arAsh
تشکر کنندگان: lilistar
(2012-09-19 ساعت 07:40)M.Haghighi نوشته:  
اولاً که خیلی خوشحالم که تاپیک از اون حالت " شمارش معکوس" خارج شده ، و دوستان قراره که حتی المقدور پست های مفید و پر بار بنویسند.

دویماً من بشخصه بعد از گرون شدن دلار (2500 تومان) واقعاً نمی دونم که شرایط مهاجرت به آمریکا را دارم یا نه
گرچه واقعاً دوست دارم به آمریکا مهاجرت کنم ولی اصلاً حاضر نیستم که بخوام بیگدار به آب بزنم

من می خوام این جا یه موضوع مطرح کنم که دوست دارم دوستان در این مورد نظر بدن ، تا هم انتظار را فراموش کنند و هم جنبه های مختلف مهاجرت بیشتر آشکار بشه

به نظر شما حداقل شرایط برای مهاجرت موفق ( تأ کید : مهاجرت موفق) به آمریکا با استفاده از لاتاری چیست؟ از جهات مختلف مثل پول ، تخصص ، آشنا داشتن درآمریکا و ...

با سلام دوست من برای داشتن یک مهاجرت موفق در درجه اول باید انگیزه قوی یا اراده انجام کار و بعد لوازم آن مثل داشتن توانایی مالی مناسب و از همه مهمتر آشنایی به زبان کشور مقصد بسیار مهم هستند . داشتن آشنا ویا فامیل هم در بدو ورود میتواند بسیار دلگرم کننده باشد به هر حال انشاله که موفق باشی.

سلام
با توجه به این ایه (خداوند هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر اینکه خودشان بخواهند.).
به نظر من اگر انسان بخواهد می تواند هرچیزی را که دوست دارد و آرزو می کند بدست آورد. وقتی که زندگینامه یا سرگذشت بزرگان تاریخ (اعم از دانشمندان، فرماندهان جنگ و ...) را می خوانیم متوجه می شویم که تنها عامل موفقیت آن ها داشتن اراده ای قوی، هدفی مشخص و در نهایت تلاش برای رسیدن به آنها بوده که باعث موفقیت و ماندگاری آنها در تاریخ شده است.
مهاجرت موفق هم از این قاعده مستثنا نیست و به قول سهراب سپهری "چشم ها راباید شست ..." و باید با دقت همه شرایط را در نظر بگیریم و آمادۀ هر پیش آمد (خوب یا بد، تلخ یا شیرین و ...) بود و آماده یک گام بلند، حساب شده و برنامه ریزی شده باشیم و در هیچ شرایطی برای رسیدن به اهدافمان کوتاه نیاییم.
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
تشکر کنندگان:

سلام دوستان
یه نظر من داشتن هدف و یک برنامه فکر شده برای رسیدن به اهداف ضروری است ولی ما که تا الان در آکواریوم بودیم و می خواهیم به اقیانوس بزنیم برامون سخته . باید با توجه به متغیرهای مختلفی از قبیل سن- تحصیلات-زبان-وابستگی های عاطفی و ... این مهم را انجام داد. به نظر من باید در یک کلام با رفتن و زندگی کردن در اونجا حال کرد در غیر انصورت درصد موفقیت کم خواهد بود.چون ما در اکواریوم بوده ایم سخته ولی باید از این فرصت استفاده کرد یادتون نره که ماها را به آمریکا دعوت کرده اند.

سلام دوستان
یه نظر من داشتن هدف و یک برنامه فکر شده برای رسیدن به اهداف ضروری است ولی ما که تا الان در آکواریوم بودیم و می خواهیم به اقیانوس بزنیم برامون سخته . باید با توجه به متغیرهای مختلفی از قبیل سن- تحصیلات-زبان-وابستگی های عاطفی و ... این مهم را انجام داد. به نظر من باید در یک کلام با رفتن و زندگی کردن در اونجا حال کرد در غیر انصورت درصد موفقیت کم خواهد بود.چون ما در اکواریوم بوده ایم سخته ولی باید از این فرصت استفاده کرد یادتون نره که ماها را به آمریکا دعوت کرده اند.
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، alonak
با این وضیعت دلار من کلا نا امبد شدم. دیگه 1/3 پولی که مد نظرم بود رو هم نمیتونم ببرم.
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان: storagemeter ، tenardie2bai ، baran2020
دلار بانک 2 درصد زیر قیمت بازار برای (وارد کنندگان خاص) دلار چی میشه
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ASALI
12 روز و 3 ساعت و 51 دقیقه
تا اعلام نتایج!
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: iSalar ، ASALI ، mortezajn ، homayoon13 ، Seattle2015 ، payam62 ، barooni_sho
ديگه داريم به روز موعود نزديك ميشيماااااااااااا.......
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان:
(2012-09-19 ساعت 11:43)sadfar نوشته:  

سلام دوستان

سلام دوستان

با سلام.
نمی خواهم موعظه کنم. نمی خواهم که دیدگاه های فیلسوف مآبانه ارائه دهم. ولی این نکته حائظ اهمیت است که دوستانی که تصمیم به مهاجرت گرفته اند ، قبل از آن تصمیم به تحول گرفته اند؟
اگر به مهاجرت به عنوان یک وسیله برای رهایی از شرایط و مشکلات موجود می نگرید ، سخت در اشتباه می باشید. به قول یکی از استادان بنده در زمان تحصیل می فرمودند: مشکلات بچه با بزرگ شدن او هم بزرگ می گردد.
اگر به مهاجرت به عنوان یک نقطه تحول از وضعیت موجود به وضعیت آتی که برای شما چندان مشخص نمی باشد می نگرید، هر آنچه پیش آید ، چه مثبت و چه منفی برای شما مفید خواهد بود. زیرا از نکات مثبت استفاده نموده و از نکات منفی عبرت می گیرید.
تحول مقوله ای است که همواره انسان را به چالش می کشد. زیرا آن سوی تحول مبهم می باشد. ولی انسان همواره ناگزیر به تحول است. زیرا در این صورت هیچ نوزادی متولد نمی گردید. هیچ بچه ای به مدرسه نمی رفت. هیچ نوجوان و جوانی از پدر و مادر جدا نمی گردید و هیچ جوانی ازدواج نمی نمود. به نظر شخصی بنده ، حتی مرگ نیز خود یک نوع تحول است. البته در اینجا صحبت از مرگ چندان مناسب نبوده و از این بابت عذرخواهی می نمایم.
تشکر کنندگان: ali899 ، mahyar66 ، alonak ، HRSH ، lilistar ، Mehdiest
این بالا رفتن قیمت دلار واقعا اعصاب خردکن شده...
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: asal1907
11 روز و 1 ساعت و 38 دقیقه
تا اعلام نتایج!
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: neverland ، storagemeter ، barooni_sho
(2012-09-20 ساعت 18:54)neverland نوشته:  
(2012-09-17 ساعت 20:27)arefsteps نوشته:  خدا کنه این سری برنده بشم....3 ساله دارم شرکت میکنم

زندگیم گند خورده بهش....تنها امید رهاییم همینه!

بچه ها دعا کنید.

مطمئنم برنده نميشي. چرا!؟ چون احتمالش يك درصده
پس از الان خودتو مثل من آماده كن كه روز موعود شوكه نشي ...

بابا این حرفا چیه؟! ینی چی که مطمئنم قبول نمی شی؟! :|
پس امید کجاست؟! توکل چی؟! انرژی مثبت کوش؟!
اینم بخون:
http://mohajersara.com/thread-5173-post-...#pid214456

درسته که احتمالش کمه ولی نباید ناامید بود! وگرنه حتما قبولی درکار نیست!
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: sayeh_m ، storagemeter ، delir ، baran2020 ، lilistar ، Mehdiest ، barooni_sho
کاربران محترم
ضمن اینکه اعلام میکنم امید همین جاست لطفا
از طرح تحلیل های 30 یا C در پست ها خوداری فرمایید.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، mortezajn ، saljoogh ، ASALI ، homayoon13 ، lilistar ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان