کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-22 ساعت 18:16)sosol نوشته:  سلام
وای قلبم ...!
وای قلبم عجیب میزنه!...

دوستان هرچی حساسیتو بیشتر کنید غم درنیومدنش بیشتره.
پس سعی کنید اینم عادی پیشه خودتون جلوه بدید . امید به 2 اکتبر و شروع لاتاری 2014 داشته باشید. و سعی کنید به جلو بردن رندگیتون تو همین شرایط ادامه بدید.
توکلتونم بخدا باشه چراکه خدا بغیر از خیر بنده اش چیزی نمیحواد.
تشکر کنندگان: alonak ، mohammad.maleki ، lilistar ، Mehdiest
انرژی مثبت برای همتون و با آرزوی قبولی.
***2013AS00002 * روئیت قبولی 1 May * ارسال فرمها:7May * ارسال مجدد فرم با ایمیل 8Oct*افراد کیس:1نفر* تاریخ کارنت شدن: 8 Nov* مصاحبه آنکارا هفته 3 ژانویه* ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: nora ، mar308 ، ASALI ، lottery_23
اينجا باحاليش اينكه فقط هركي هركس ديگه رو ميشناسه ازش تشكر ميكنه!
تشکر کنندگان: havay_bahari ، afs ، byousefi_p
(2012-09-23 ساعت 20:24)neverland نوشته:  اينجا باحاليش اينكه فقط هركي هركس ديگه رو ميشناسه ازش تشكر ميكنه!

دوست عزیز اگر شما پستی گذاشته باشید که مفید باشه، یعنی اگر بار اطلاعاتی داشته باشه، بار روحی مثبت داشته باشه، یا جنبه طنز داشته باشه (البته در تاپیک مناسب که فقط در تاپیک گفتگوی آزاد مجازید و البته در چارچوب قوانین سایت و قوانین اخلاقی) و ... قطعاً از شما تشکر خواهد شد.
اگر مثالی دارید که موارد بالارو نقض میکنه خوشحال میشم که در تاپیک گفتگوی آزاد اون رو با هم دنبال کنیم، شاید سوءتفاهمی پیش اومده.
تشکر کنندگان: ASALI ، reyhaneh_h ، tenardie2bai ، sayeh_m ، امیر مهاجر
(2012-09-23 ساعت 20:24)neverland نوشته:  اينجا باحاليش اينكه فقط هركي هركس ديگه رو ميشناسه ازش تشكر ميكنه!

من تشکر کردم! شما رو هم نمی شناسم. الان دیگه باحال نیست!
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
7 روز و 23 ساعت و 7 دقیقه
تا اعلام نتایج!
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، Szsanazsz ، bat ، ASALI ، hamedhamed ، sayeh_m ، mortezajn ، barooni_sho

والا مام مثل شما غریبیم اینجا ...ولی این حس مشترک انتظار و امید به آیندست که ماها رو با هم آشنا و همدل و همراه کرده دوست عزیز...

اما راجع به تبریک و تشکر . شما همون اول که عضو بشی باید قوانین مهاجرسرا رو بخونی اونجا حسابی توضیح داده شده که چه پستهایی تبریک و تشکر باید بشه چه پستهایی جواب داده بشه و یا اصولاً چه مطالبی رو باید پست کنیم...

مطالعه اون قوانین هم کمک به خودتونه که در آینده دچار سوءتفاهم اینچنینی نشید هم به مدیران واسه کنترل بحثهای هر تاپیک کمک میکنه هم به بقیه اعضا واسه پیدا کردن مطالب مفید

برای شما و بقیه مهاجرسرایی های عزیز آرزوی بهترینها رو دارم
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

كاري نداره! براي مثال به آخرين پست هاي mortezajan و reyhaneh_h نگاه كنين با يك تم و مضمون هستند (البته به نظر من براي مرتضي خيلي جامع تره) اما تعداد تشكرات ٤ به ١٢ است.
من خيلي نمونه ديدم كه اين ميگم، از خودم درنميارم!
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
با سلام. دوستان من مثلا اگه اکتبر قبول بشم کی‌ میرم واسه مصاحبه؟!
Smile
تشکر کنندگان:
(2012-09-23 ساعت 22:56)bat نوشته:  با سلام. دوستان من مثلا اگه اکتبر قبول بشم کی‌ میرم واسه مصاحبه؟!

بستگی داره که کیستون کی کارنت بشه ...یه سر به تاپیک انتظار برای مصاحبه بزنین به جوابتون میرسید
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: ASALI ، 3pideh ، persian_viper ، mohammad.maleki ، bat
(2012-09-23 ساعت 22:46)neverland نوشته:  كاري نداره! براي مثال به آخرين پست هاي mortezajan و reyhaneh_h نگاه كنين با يك تم و مضمون هستند.....
نه اینطور هم نیست دوست عزیز
زدن یا نزدن تشکر به این معنا نیست که پست خیلی خوب بوده یا خیلی بد
reyhaneh_h عزیز رو خوب ما بیشتر از 6 ماه هست که میشناسیمش توی این انجمن و یکی از دلایل این که پست هاش زیاد لایک میخوره به این دلیل هست که ، من و دوستان من با زدن دکمه تشکر به ریحانه میگن که پستت رو خوندیم
شاید پستی باشه که فقط تاریخ اعلام نتایج رو نوشته باشه ، اما زیاد لایک میخوره که خوب این هم یک جور ابراز محبت در انجمن هست
وگر دلیل این موضوع ، به خوب یا بد بودن پست ها نیست
تشکر کنندگان: hamedhamed ، sayeh_m ، pooya.n ، reyhaneh_h ، saeed2568
دوستان برای من یک سوال پیش اومده :

در قسمت ششم مدارک مورد نیاز برای سفارت که مربوط میشه به Financial Document ، پررنگ نوشته شده :
Financial documents must be prepared as one set for each family member
این دقیقن به چه معنا می تونه باشه ؟ آیا من باید برای همسرم هم تمکن مالی جدا بگیرم ؟ یا فقط من بگیرم کافیه ؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-24 ساعت 11:25)mohammad.maleki نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 22:46)neverland نوشته:  كاري نداره! براي مثال به آخرين پست هاي mortezajan و reyhaneh_h نگاه كنين با يك تم و مضمون هستند.....
نه اینطور هم نیست دوست عزیز
زدن یا نزدن تشکر به این معنا نیست که پست خیلی خوب بوده یا خیلی بد
reyhaneh_h عزیز رو خوب ما بیشتر از 6 ماه هست که میشناسیمش توی این انجمن و یکی از دلایل این که پست هاش زیاد لایک میخوره به این دلیل هست که ، من و دوستان من با زدن دکمه تشکر به ریحانه میگن که پستت رو خوندیم
شاید پستی باشه که فقط تاریخ اعلام نتایج رو نوشته باشه ، اما زیاد لایک میخوره که خوب این هم یک جور ابراز محبت در انجمن هست
وگر دلیل این موضوع ، به خوب یا بد بودن پست ها نیست
بیایید در این لحظات امید و انتظار آرزومند برنده شدن افرادی باشیم که با تمام وجودشان میدانند چرا می خواهند مهاجرت کنند. برنده شدن تمامی رقیبان پیشاپیش تبریک
تشکر کنندگان: sayeh_m ، mehdiii ، kia_0950 ، bardia9 ، reyhaneh_h ، saeed2568 ، mohammad.maleki ، mortezajn
(2012-09-23 ساعت 21:19)afs نوشته:  

من تشکر کردم! شما رو هم نمی شناسم. الان دیگه باحال نیست!

در کلیت موضوع من با این شخص موافقم برای من هم پیش اومده ولی خوب چون برام مهم نبود اصلا بهش فکر نکردم. یه عده اینجا دوست شدن و خوب این حقشونه که با هم بخوان باشن و گفتگو کنن بر این حرجی نیست ولی در کل عرض میکنم اینجا برای حل مشکل تمامی اعضا هست گمون کنم و جناب افشین خان ایشون لنگ تشکر کسی نبودن البته جسارتا اینو عرض میکنم فکر کنم بیشتر یه صحبت دوستانه بوده Smile

تشکر کنندگان: feligoli ، sayeh_m ، neverland ، saeed2568 ، mohammad.maleki
(2012-09-24 ساعت 13:01)Debian نوشته:  دوستان برای من یک سوال پیش اومده :

در قسمت ششم مدارک مورد نیاز برای سفارت که مربوط میشه به Financial Document ، پررنگ نوشته شده :
Financial documents must be prepared as one set for each family member
این دقیقن به چه معنا می تونه باشه ؟ آیا من باید برای همسرم هم تمکن مالی جدا بگیرم ؟ یا فقط من بگیرم کافیه ؟

دوستان من منتظر یاری سبزتان هستم !!!
تشکر کنندگان: pooya.n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان