کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-25 ساعت 23:26)God.hope نوشته:  خدایا ، ای خدای بزرگ کمکمون کن . امیدمون فقط تویی بس

دلم گرفت، ایشالا هرکسی که واقعا دیگه نمیتونه اینجا ادامه بده، اسمش در بیاد. اون کسایی که لنگ یه تحول بزرگ تو زندگیشونن و آگاهانه و هدفمند مهاجرتو انتخاب کردن.
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان: nora ، lottery_23 ، God.hope
من هم امیدوارم کسانی‌ که واقعاً استحقاقش رو دارن برنده بشن..... چیزی نمونده دیگه! امیدوارم!
Smile
تشکر کنندگان: nora ، mohammad.maleki ، God.hope
(2012-09-22 ساعت 21:34)drkam نوشته:  دوستان برای من دعا کنیدلطفا تا قبول بشم و اسمم در لیست پذیرفته شده های اول اکتبر امسال باشه . یه جورایی نیاز به شروع تازه در زندگی دارم و در حال حاضر تنها راهم این لاتری هست . . .

امید بر خدا
پیشاپیش ممنون

من هم قلبن براتون آرزوی موفقیت و قبولی دارم.Smile
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: sayeh_m ، 3pideh ، God.hope
(2012-09-25 ساعت 23:26)God.hope نوشته:  خدایا ، ای خدای بزرگ کمکمون کن . امیدمون فقط تویی بس

تا الان سه چهار سالهِ زمان اعلام نتایج میام میبینم که بعضیها میان رازو نیاز و دعا میکنن که شاید برنده بشن اما بعد اعلام نتایج بدجوری میرن تو لک ...
دوستانه میگم خودتونُ درگیر نکنین.
تشکر کنندگان: 3pideh ، bat
(2012-09-26 ساعت 12:01)neverland نوشته:  

تا الان سه چهار سالهِ زمان اعلام نتایج میام میبینم که بعضیها میان رازو نیاز و دعا میکنن که شاید برنده بشن اما بعد اعلام نتایج بدجوری میرن تو لک ...

درهرصورت امیدون فقط اوست . خواه به مانظری کنه یا نه . خودش ازهمه به ما وشرایطمون اشناتره . ایشالا که گوشه جشمی به من وهمه کسانی که نیاز دارندداشته باشه
تشکر کنندگان:
فقط 5 روز تا اتمام زمان انتظار.
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان:
چرا 5 روز مگه 1 اکتبر اعلام نمیشه؟؟؟
اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013
تشکر کنندگان:
(2012-09-26 ساعت 14:01)God.hope نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 12:01)neverland نوشته:  

درهرصورت امیدون فقط اوست . خواه به مانظری کنه یا نه . خودش ازهمه به ما وشرایطمون اشناتره . ایشالا که گوشه جشمی به من وهمه کسانی که نیاز دارندداشته باشه
دوستان عزیز
دعا کنید هرچه خیر است براتون پیش بیاد و گاهی اوقات رخ داد شر است ولی ما نمی دانیم.
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: lilistar ، itsmasoud ، itsmasoud ، God.hope
جووووونم
اسم من در اومد
تشکر کنندگان: feligoli
(2012-09-25 ساعت 13:27)farshid.70 نوشته:  کیس نامبرم گم شده کاری میشه کرد یا بیخیال
سلام دوست عزيز
اگه منظورتون confirmation number است راستش يه مبحثي مربوط به فراموش كردن اين شماره در فروم هاي سال 2013 و 2012 بود كه بچه ها تونسته بودند كانفرميشن نامبرهاشونو بدست بيارند . حالا شما اون قسمت هارو چك كن اميدوارم پيداش كنيد . ( البته اگه اشتباه نكرده باشم )
تشکر کنندگان: Szsanazsz
همه چی دست خودته خداجون امضای مارو هم بزن بریم ، بنای مصلحت رو به رفتن همه ی اونایی که تو زندگیشون برنامه و هدف های مثبت دارن بزار . نسل من سختی زیاد کشیده میدونم اونجام سختی هست ولی میدونی آخرش آرامشه
دوست دار تو ایمان.
RolleyesRolleyes
تشکر کنندگان: lilistar ، Szsanazsz ، God.hope ، nora
دوستان این داستانیرو که می گفتن کیس نامبرای برندها پائین 10000 هستش وسالهای قبل 30000.40000 می اومد و الان امید داشته باشید ، بلاخر نتیجش چی شد و اینکه دوستان تو صحبتهاشون اشاره کردن از این 6000 نفر 3000خورده ایی کارنت میشن . حالا یک سئوال اگه بدین شکل باشه اگه هزار نفرم نیان باز افرادی هستن که پرش کنند دیگه چرا قرعه کشی برای مرحله ی بعد . ممنون میشم روشن کنین برام سپاسگذارم.
تشکر کنندگان: saeed2568 ، feligoli
(2012-09-26 ساعت 19:43)neverland نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 21:19)afs نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 20:24)neverland نوشته:  اينجا باحاليش اينكه فقط هركي هركس ديگه رو ميشناسه ازش تشكر ميكنه!

من تشکر کردم! شما رو هم نمی شناسم. الان دیگه باحال نیست!

شما فعلا ادامه داستانتُ بنویس تموم شد باهم حرف میزنیم...

یه باحالی دیگه هم اینه که اینجا به جای اینکه مشکل پاک بشه کامنتها پاک میشه !!!
و فقط تعریفها و تمجیدها همچنان تا ابد در تاپیکها خود نمایی میکنه. جالبه

تشکر کنندگان: neverland
تو این هشت نه ساله هیچوقت اندازه الان واسه بهبود روابط ایران و امریکا دعا نکرده بودم...شما هم دعا کنید چون رو سرنوشت ماهایی که قصد مهاجرت داریم خیلی تأثییر داره ...از قیمت دلار گرفته تا چیزای دیگه...
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: God.hope ، persian_viper
خب با اجازه عزيزان‌:
امروز چهارشنبه 5 مهرماه 1391 = 26 سپتامبر 2012
4 روز مانده به اعلام نتايج ( اول اكتبر) = حدودا 96 ساعت

پس ديگه چيزي نمونده...بياين تو اين ساعات پاياني براي همديگه دعا كنيم كه هركي مستحقه برنده بشه
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، God.hope ، nora ، bat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان