کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
واقعا امسال چی کار دارن میکنن خدا میدونه
تشکر کنندگان:
بابا یکی جواب مارو نمیدی شماره نامبرمو گم کردم میشه کاری کرد یا نه
کیس نامبر:2014xxxxxx
کنسولگری : برلین (آلمان)
دلمونو خوش کردیم به آب خنک تو جهنم
تشکر کنندگان:
(2012-09-27 ساعت 12:42)farshid.70 نوشته:  بابا یکی جواب مارو نمیدی شماره نامبرمو گم کردم میشه کاری کرد یا نه
دوست عزيز اگر شماره كانفرميشن خودتونو فراموش كرديد، هيچ راهي وجود نداره متاسفانه...
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان:
3 روز و 23 ساعت و 22 دقیقه
تا اعلام نتایج! (1 اکتبر) Big Grin
----------------------------------
25 روز و 23 ساعت و 22 دقیقه
تا اعلام نتایج! (22 اکتبر) :|
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: barooni_sho
(2012-09-27 ساعت 12:42)farshid.70 نوشته:  بابا یکی جواب مارو نمیدی شماره نامبرمو گم کردم میشه کاری کرد یا نه

نا امید نشو یه ایمیل به kcc بزن مشخصات خودتم بفرست احتمال داره جواب بدنSmile
تشکر کنندگان:
دوستان پس بالاخره شد اول اکتبر یا ۲۲ اکتبر...؟! آخه اونجوری میخوره تو ۲۰۱۴ قاطی‌ میشن!
Smile
تشکر کنندگان:
دوستان من الان به KCC ایمیل زدم و بهشون گفتم که قبلاً تو سایت زده بودین که نتایج رو 1 اکتبر اعلام می کنید...اما الان تاریخ 22 اکتبر درج شده ...سوال ما اینه که آیا اعلام نتایج از 1 اکتبر شروع میشه و تا 22 اکتبر ادامه داره یا نه کلاً نتایج مرحله دوم رو 22 اکتبر با تأخیر اعلام میکنید؟ در ضمن چون زمان ثبت نام برای dv 2014 از 2 اکتبر شروع میشه راهنماییتون واسه ماها که منتظر نتایج مرحله دوم هستیم چیه ؟ آیا ثبت نام کنیم یا صبر کنیم تا اعلام نتایج در زمانی که اعلام کردین؟

هر جوابی که دادن شما رو هم در جریان میذارم... تا ببینیم تکلیف چیه
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

من هم دو روز پيش به كي سي سي ايميل زدم و منتظر جوابم
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: feligoli ، tenardie2bai ، pooya.n ، mehrdad288
سلام
حال به فرض هم یکی 2.2 اکتبر اسمش در بیاد و قبلش این طرف مثلا در 8 اکتبر درdv 2014 ثبت نام کرده باشه این موضوع ثبت نام دوباره از نظر اونا مشکل داره ؟هم طرف ثبت نام کرده و امسال هم جزء برندگان هست!
تشکر کنندگان: pooya.n ، mehrdad288
بچه ها انگار 22 اكتبر ديگه صد در صد درسته....هيچ مشكلي ايجاد نميكنه با لاتاري2014..شما براي 2014 ثبت نام ميكنين اگر اسمتون تو 2013 درومد خود به خود اسمتون از ليست 2014 حذف خواهد شد....
تشکر کنندگان: neverland ، SH1A2R3 ، lilistar ، mehrdad288
(2012-09-28 ساعت 01:48)samijoon نوشته:  بچه ها انگار 22 اكتبر ديگه صد در صد درسته....هيچ مشكلي ايجاد نميكنه با لاتاري2014..شما براي 2014 ثبت نام ميكنين اگر اسمتون تو 2013 درومد خود به خود اسمتون از ليست 2014 حذف خواهد شد....
دوستان
اگر کسی 2013 برنده بشه و 2014 هم ثبت نامه کنه مشکلی پیش نمیاد . هیچ ربطی هم به هم ندارن . یکی از بچه های 2013 یکماه پیش متوجه شد که 2012 رو هم برنده شده بوده و توی یکماه کاراش رو انجام داد و اینطور که من شنیدم ویزا رو هم یکضرب گرفتن . نگران نباشید Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
دوستان عزیز اگه بخوام به kcc ایمیل بزن باید به زبان فینگلیش باشه یا فرقی نداره لصفا ایمیل kccرا هم بهم بدید میخوام ببینم میتونم کیسم را بگیرم که گمش کردم.. ممنونم از همتون
کیس نامبر:2014xxxxxx
کنسولگری : برلین (آلمان)
دلمونو خوش کردیم به آب خنک تو جهنم
تشکر کنندگان: pooya.n
با تشکر از دوستان خوبم بابت اطلاعات خوبی که در اختیارمون قرار دادن... پس خوب دیگه حالا تا ۲۲ صبر می‌کنیم ولی‌ ۲۰۱۴ رو هم ثبت نام می‌کنیم... صبور باشید دوستان!
Smile
تشکر کنندگان: pooya.n ، mehrdad288
فینگلیش؟ نکنه میگی فرقی نداره میخواستی فارسی بفرستی؟
تو خوده ایران هم فینگیش میل بزنی جواب نمیدن
انگلیسی باید بنویسی مگه بی کارن بیان ترجمه کنن میلتا

(2012-09-28 ساعت 18:45)farshid.70 نوشته:  دوستان عزیز اگه بخوام به kcc ایمیل بزن باید به زبان فینگلیش باشه یا فرقی نداره لصفا ایمیل kccرا هم بهم بدید میخوام ببینم میتونم کیسم را بگیرم که گمش کردم.. ممنونم از همتون

فینگلیش؟ نکنه میگی فرقی نداره میخواستی فارسی بفرستی؟
تو خوده ایران هم فینگیش میل بزنی جواب نمیدن
انگلیسی باید بنویسی مگه بی کارن بیان ترجمه کنن میلتا
تشکر کنندگان: pooya.n
خدا نکنه که کار به 22octobr بکشه، من دیگه واقعا تحمل انتظار ندارم، بابا این مسخره بعضیا چیه! تا الان منتظر موندیم، حالا باید تا ۲۲دوم هم صبر کنیم. بلاتکلیفم، می‌خوام بدونم اگه قبول نشدم، از یه راه دیگه اقدام کنم. دیگه واقعا کلافه شدم.
لاتاری خیلی‌ جنگ اعصابه، از من به شما نصیحت، اونایی که مثل من هیچ آیندی به جز مهاجرت نمی‌تونن واسه خودشون تصور کنن، و لنگ یه زندگی جدید تو شرایط جدید هستن، اصلا و ابداً فقط به لاتاری بسنده نکنن. وگرنه ممکن آرزوشون رو با خودشون به گور ببرن، من دفعهٔ اولم بود ثبت نام کردم، اما تو طول این مدت با پوستو گوشتم فهمیدم که فقط لاتاری ثبت نام کردن، و منتظر موندن کار کاملا اشتباهیه، ممکن سال، پشت سال همینجوری بگذره و گرد پیری روی چهرمون بشینه اما راه به جای نبریم ، به نظرم این انتظار آدمو مریض می‌کنه، پس بجنبیم، واسه خواستمون تلاش کنیم، و مطمئن باشید که آمریکا رفتن چیز دست نیافتنی نیست و فقط باید با برسی‌ درست روی انواع ویزاها، بهترین رو برای خودمون انتخاب کنیم، و بریم واسه رسیدن بهش تلاش کنیم، حالا در کنارشم لاتاری ثبت نام کنیم، شاید شانسمون گرفت و برنده شدیم. اما مبنای زندگیمون نباید بر پای لاتاری باشه. تنها راه رسیدن به گرین کارت که لاتاری نیست. خدا هم گفته از تو حرکت، از من برکت. بخواهید تا داده شود.
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، tenardie2bai ، pooya.n ، bat ، feligoli ، Sunday ، iSalar ، amir82 ، Seattle2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان