کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
من دیگه حوصله اعلام تایم باقی مونده تا اعلام نتایج رو هم ندارم!
دیگه خودتون بفهمین اوضاع رو! :|
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: barooni_sho
(2012-10-02 ساعت 22:08)reyhaneh_h نوشته:  من دیگه حوصله اعلام تایم باقی مونده تا اعلام نتایج رو هم ندارم!
بابا شما اینقد تو این چند وقته جو منفی دادی که دیگه ....
یخورده مثبت فک کن..
تشکر کنندگان:
بچه ها مثل اینکه اولین کامت من مصادف با یه سوپرایز شده:
DV-2013 entrants (those who entered the DV lottery between October 3, 2011 and November 5, 2011) have until September 30, 2012 to check the status of their entry through this website. The DV-2013 registration period was from October 3, 2011, until November 5, 2011.

لطفا لینک https://www.dvlottery.state.gov رو چک کنید...
۲ روز مانده به قرعه کشی دور دوم ...
برای همه آرزوی موفقیت می کنم.
تشکر کنندگان:
(2012-10-02 ساعت 23:12)RamRain نوشته:  بچه ها مثل اینکه اولین کامت من مصادف با یه سوپرایز شده:
DV-2013 entrants (those who entered the DV lottery between October 3, 2011 and November 5, 2011) have until September 30, 2012 to check the status of their entry through this website. The DV-2013 registration period was from October 3, 2011, until November 5, 2011.

لطفا لینک https://www.dvlottery.state.gov رو چک کنید...
۲ روز مانده به قرعه کشی دور دوم ...
برای همه آرزوی موفقیت می کنم.

فکر کنم منظوزتون جمله دوم باشه ولی اونجا نوشته زمان ثبت نام برای 2013 از 3 اکتبر 2011 تا 5 نوامبر 2011 بود!! توجه کنید 2011

من چک کردم همه تاریخهارو برای دور دوم قرعه کشی برداشته و نوشته اوایل اکتبر افراد جدیدی "انتخاب خواهند شد".maybe به will be تغییر یافته است.

More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
دیگه توی صفحه اول برای کسانی که پارسال ثبت نام کردن (امروز) دیگه اون قسمتی رو قراره بعضی ها اکتبر اعلام بشن رو برداشته . چرا ؟!!
تشکر کنندگان:
(2012-10-02 ساعت 22:44)mortezajn نوشته:  
(2012-10-02 ساعت 22:08)reyhaneh_h نوشته:  من دیگه حوصله اعلام تایم باقی مونده تا اعلام نتایج رو هم ندارم!
بابا شما اینقد تو این چند وقته جو منفی دادی که دیگه ....
یخورده مثبت فک کن..

من؟!!! شما حالت خوبه؟!
برو یکم ارسال های منو مطالعه بفرما لطفا!
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: lilistar ، barooni_sho
من يك ساعت پيش جوابمو از كي سي سي گرفتم:
Dear applicant; Please pay attention to this message: k
DV2013Entrants, More entrants will be selected on October 22,2012 so keep your confirmation number until october 22.
this delay is just for DV2012 program and more entrants of DV2013 will be selected as soon as the DV2012 Program finish in the early October
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: Onlysat ، Mehdiest ، persian_viper ، lilistar ، mani.iht ، sasbk ، amir82 ، silia ، bat ، nelly afshar
(2012-10-02 ساعت 23:56)Onlysat نوشته:  دوستان سلام
دیگه توی صفحه اول برای کسانی که پارسال ثبت نام کردن (امروز) دیگه اون قسمتی رو قراره بعضی ها اکتبر اعلام بشن رو برداشته . چرا ؟!!
قبلا گفته بودن ممکنه برنده های جدیدی اول اکتبر اعلام بشه و دوباره نظرشون عوض شد و تصمیم گرفتن برنده های جدید رو 22 اکتبر اعلام کنن که البته بازم گفتن ممکنه خوب شاید نظرشون عوض شده و نمیخوان دوباره کسی رو اعلام کنن قول صد در صد که نداده بودن فقط گفته بودن ممکنه درکل فکر کنم با این وضع 50 درصد امید هست که دوباره یه تعداد رو اعلام کنن چون دیگه بدجوری تداخل داره با دور جدید ثبت نام شاید دیدن حوصله و وقت اینکه بیان برنده های جدید رو از بین ثبت نام های سال 2014 حذف کنن ندارن نمونه این بی حوصله گی ها و نداشتن وقت و بی برنامه گی ها رو قبلا هم ازشون دیدیم آیا اینطور نیست؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 07:31)ashkan.b10 نوشته:  یه سوال که ذهن منو 2سال درگیر خودش کرده اینه که چرا هر کس که قبول میشه کیس نامبرش به این صورت هست 2013ASبعد 2013 یه حرف مثل a,s,... دقیقا مثل سال قبل،اما من حداقل تو این 2سال که واسه 10 نفری ثبت نام کردم کیس نامبراش به این صورت هست 20132P که بعد از 2013 یک عدد وجود داره(که هیچ کدوم هم قبول نشده)...کسی توضیحی داره واسش؟ یا مثال نقضی داشته باشه واسش؟

کیس نامبراشون دوست عزیز یا کانفرمیشن نامبراشون چون میگید قبول نشدند اگر قبول نشدند که دیگه کیس نامبر ندارند؟ شاید منظورتون بعد از قبولی پذیرفته نشدن درسته ؟ چون من امشب ثبت نام کردم و بعد از عدد 2014 عدد هست نه حرف میشه جوابمو بدید که اگر اینطور هست الکی یکسال معطل نشم؟
تشکر کنندگان:
[quote='samijoon' pid='220917' dateline='1349207856']
من يك ساعت پيش جوابمو از كي سي سي گرفتم:
Dear applicant; Please pay attention to this message: k
DV2013Entrants, More entrants will be selected on October 22,2012 so keep your confirmation number until october 22.
this delay is just for DV2012 program and more entrants of DV2013 will be selected as soon as the DV2012 Program finish in the early October
[/quote

پس اینطور از جواب کی سی سی برمی آید اینکه قرعه کشی مرحله دوم 22 اکتبر خواهد بود و این تاخیر هم برای جمع و جور کردن برنامه 2012 هست.
تشکر کنندگان: Mehdiest
در موقع ثبت نام شماره كانفرميشن نامبر همون طوري كه ايراندخت عزيز گفتن ممكنه عدد و مخلوطي از عدد و حروف باشه البته بعد از مثلاً٢٠١٤ . در مورد كيس نامبر براي ما كه از اسيا شركت ميكنيم بعد از قبولي حتماً بايدAS باشه و اگر غير از اين باشه يعني در موقع ثبت نام قاره ديگه اي رو اشتباهاً انتخاب كردين كه البته دوستاني كه اين اشتباه رو ميكنن كيسشون صد در صد رد ميشه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir82
(2012-10-03 ساعت 09:58)sayeh_m نوشته:  در موقع ثبت نام شماره كانفرميشن نامبر همون طوري كه ايراندخت عزيز گفتن ممكنه عدد و مخلوطي از عدد و حروف باشه البته بعد از مثلاً٢٠١٤ . در مورد كيس نامبر براي ما كه از اسيا شركت ميكنيم بعد از قبولي حتماً بايدAS باشه و اگر غير از اين باشه يعني در موقع ثبت نام قاره ديگه اي رو اشتباهاً انتخاب كردين كه البته دوستاني كه اين اشتباه رو ميكنن كيسشون صد در صد رد ميشه .

دوستم.... فقط تو فرم ثبت نام نام کشور بود نامی از قاره نبود امسال

سایه جون شما که مدیر هستین میشه به این سوال من جواب بدین؟ من dpi عکس دیجیتالمو از304 به300 تغییر دادم و 5*5 شد 5.8 *5.8 چون وقتی عکسمو crop کردم تو سایت دیدم خودشم 5.8*5.8 میشه ...دلمو زدم به دریا و ثبت نام کردم......به نظرتون گند زدم؟ لطفا یکی از مدیران جواب بده تا اگر خراب کردم بی خودی بکسال منتظر نشم...
آیا جایی در مورد 5* 5 بودن عکس تاکید کرده؟ اگر عکسی 5.8*5.8 باشه ولی سایت تایید کنه که از نطر پیکسل و فنی درسته باید 5*5 حتما باشه؟ اگر اشتباه کردم تو رو خدا بگید ناراحت نمیشم و سال دیگه شرکت میکنم عیبی نداره .....

تشکر کنندگان:
(2012-10-03 ساعت 09:07)parsaboj نوشته:  
(2012-10-02 ساعت 23:56)Onlysat نوشته:  دوستان سلام
قبلا گفته بودن ممکنه برنده های جدیدی اول اکتبر اعلام بشه و دوباره نظرشون عوض شد و تصمیم گرفتن برنده های جدید رو 22 اکتبر اعلام کنن که البته بازم گفتن ممکنه خوب شاید نظرشون عوض شده و نمیخوان دوباره کسی رو اعلام کنن قول صد در صد که نداده بودن فقط گفته بودن ممکنه درکل فکر کنم با این وضع 50 درصد امید هست که دوباره یه تعداد رو اعلام کنن چون دیگه بدجوری تداخل داره با دور جدید ثبت نام شاید دیدن حوصله و وقت اینکه بیان برنده های جدید رو از بین ثبت نام های سال 2014 حذف کنن ندارن نمونه این بی حوصله گی ها و نداشتن وقت و بی برنامه گی ها رو قبلا هم ازشون دیدیم آیا اینطور نیست؟

دوستان در این لینک هنوز 22 اکتبر را زمان اعلام نتایج مرحله دوم اعلام کرده :
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1322.html
تشکر کنندگان:
(2012-10-03 ساعت 10:02)IRANDOKHT نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 09:58)sayeh_m نوشته:  در موقع ثبت نام شماره كانفرميشن نامبر همون طوري كه ايراندخت عزيز گفتن ممكنه عدد و مخلوطي از عدد و حروف باشه البته بعد از مثلاً٢٠١٤ . در مورد كيس نامبر براي ما كه از اسيا شركت ميكنيم بعد از قبولي حتماً بايدAS باشه و اگر غير از اين باشه يعني در موقع ثبت نام قاره ديگه اي رو اشتباهاً انتخاب كردين كه البته دوستاني كه اين اشتباه رو ميكنن كيسشون صد در صد رد ميشه .

دوستم.... فقط تو فرم ثبت نام نام کشور بود نامی از قاره نبود امسال

سایه جون شما که مدیر هستین میشه به این سوال من جواب بدین؟ من dpi عکس دیجیتالمو از304 به300 تغییر دادم و 5*5 شد 5.8 *5.8 چون وقتی عکسمو crop کردم تو سایت دیدم خودشم 5.8*5.8 میشه ...دلمو زدم به دریا و ثبت نام کردم......به نظرتون گند زدم؟ لطفا یکی از مدیران جواب بده تا اگر خراب کردم بی خودی بکسال منتظر نشم...
آیا جایی در مورد 5* 5 بودن عکس تاکید کرده؟ اگر عکسی 5.8*5.8 باشه ولی سایت تایید کنه که از نطر پیکسل و فنی درسته باید 5*5 حتما باشه؟ اگر اشتباه کردم تو رو خدا بگید ناراحت نمیشم و سال دیگه شرکت میکنم عیبی نداره .....

وقتي كه كشور رو درست بنويسيد اون اتوماتيك وار AS رو انتخاب ميكنه كه مخفف قاره اسياست Smile در مورد عكس هم من خودم تجربه ندارم چون خودم ثبت نام نكردم و كسي ديگه اين كارو برام انجام داد ولي يادمه افشين عزيز كه خيلي هم توي اين مسايل وارده گفته بود كه يك كم جابجا شدن عكس مهم نيست Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
ضمن تبریک برای شروع ثبت نام sok sok 2014=Dv2014
اینی که اینجا تو صفحه اول سایت زده یعنیییییی چههههه Big Grin
https://www.dvlottery.state.gov/

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/
The U.S. Department of State Electronic Diversity Visa Entrant Status Check for Diversity Visa Program for DV- 2013 is available until September 30, 2013. The Entrant Status Check for (DV -2012) applicants will remain open until September 30, 2012.
این جمله خیلی جدیده تو سایتشون . یکم توجیه کننده وضعیت پارسالشون نیست که عده ای اصلا مراجه نکرده بودند به ایمیلاشون و باعث شداز امسال دو مرحله ای بشه
یااین که آخر ایرانی بازیه !!!
[font=Tahoma]خدایا آسمونت چه مزه ایه؟ما که همش زمین خوردیم ![/font]
تشکر کنندگان: Seattle2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان