کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
عجب استرسی دارم انگار میخوان کارنامه ها رو بدن امید وارم همه مون قبول شیم Sad
تشکر کنندگان: payan
(2012-10-02 ساعت 00:32)rohesargardan نوشته:  عجب استرسی دارم انگار میخوان کارنامه ها رو بدن امید وارم همه مون قبول شیم Sad

من که هیچ استرسی ندارم، فقط می خوام مطمئن شمم که برنده نشدم، تکلیف خودمو بدونم Big Grin
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان: arash1986
من همه زندگی مو رو لاتاری گذاشتم از بلاتکلیفی خسته شدم زودتر مرحله دوم اعلام کنن و اگه دوباره برنده نشدم زودتر بفهمم.
تشکر کنندگان: payan
سلام دوستان یک سئوال داشتم من منتظر اعلام نتایج سری دوم هستم با این حال آیا میتونم در لاتاری 2014 ثبت نام کنم نمی خوام فرصت را از دست بدم درسته که نتایج 22 اکتبر اعلام میشه مرسی از همه

سلام دوستان شنیدم نتایج دور دوم 22 اکتبر اعلام میشه درسته و یک سئوال دیگه آیا میتونم الانم در لاتاری 2014 شرکت کنم قبل از اعلام نتایج 22 اکتبر یا اینکه منتظر بمونم لطفا راهنمایی کنید مرسی
تشکر کنندگان:
(2012-10-01 ساعت 21:55)mdhn نوشته:  با سلام به همگی دوستان خوب و با معرفت و امیدوار!
من همیشه ترجیح دادم از نوشته های شما دوستان استفاده کنم و کمتر نوشتم. اما بخدا امشب دیگه طاقت نیاوردم و نمی دونم چرا به لاتاری شک کردم!!!! سال قبل که اون جریان ابطالو پیش آوردن و امسال هم این تناقض گویی را!!!! واقعا چه اتفاقی داره می افته؟؟ در کشوری که تمام لحظه لحظه هاش قاعدتا باید طبق برنامه ریزی دقیق باشه ، چرا تناقض در سایتش پیدا می شه؟؟؟؟؟ یه جا به قول دوست عزیزمون Karma اول اکتبر را روز قرعه کشی مرحله دوم معرفی می کنن و یه جای دیگه ( در یک زمان ) 22 اکتبر را ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! از دوستانی که تجربه بیشتری دارن یا خارج از این مرز و بوم هستن خواهش میکنم اگر در این مورد چیزی میدونن به ما هم بگن. در هر حال فکر کنم بی احترامی به این واضحی به شرکت کننده گان با هیچ زبانی توجیه نشود. حتی اگر وزیر خارجه آمریکا هم بیاد و بابت اون معذرت خواهی کنه. با تشکر از تمامی شما دوستان که وقت خود را برای خواندن مطلب من گذاشتید

دوست عزیز آمریکا همون قدر که منظمه بی نظم هم هست.
تشکر کنندگان: lilistar ، payan ، Tomas
یعنی 22 اکتبر امیدی هست؟
من که خیلی مضطربم.
تشکر کنندگان:
(2012-10-02 ساعت 08:39)m.mehr نوشته:  سلام دوستان یک سئوال داشتم من منتظر اعلام نتایج سری دوم هستم با این حال آیا میتونم در لاتاری 2014 ثبت نام کنم نمی خوام فرصت را از دست بدم درسته که نتایج 22 اکتبر اعلام میشه مرسی از همه

سلام دوستان شنیدم نتایج دور دوم 22 اکتبر اعلام میشه درسته و یک سئوال دیگه آیا میتونم الانم در لاتاری 2014 شرکت کنم قبل از اعلام نتایج 22 اکتبر یا اینکه منتظر بمونم لطفا راهنمایی کنید مرسی

دوست عزیز شما میتونید از امروز ۲ اکتبر نسبت به ثبت نام ۲۰۱۴ dv lottery اقدام نمیید،در ضمن اعلام نتایج ۲۰۱۳ dv lottery هم ۲۲ اکتبر خواهد بود،موفق باشید.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: lilistar ، m.mehr
(2012-10-01 ساعت 20:18)mani.iht نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 19:19)aminvo نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 19:06)mani.iht نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 18:55)aminvo نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 17:10)usamohajer نوشته:  سهمیه اسیا 16500 نفره و فقط 10000 اعلام شده. سهمیه ایران 6000 نفره و معلوم نیست چند نفر رو اعلام کرده. در نتیجه 22 اکتبر 6500 نفر از اسیا اعلام میشه امیدوارم از ایران 2000 نفر اعلام بشه

سلام
می بخشید از کجا مطمئن هستید که فقط 10000 نفر را از آسیا اعلام کردند و تازه 6000 نفر دیگه باقی مانده، ممنون میشم اگه لینک جایی که خوندید را بزارید.
موفق و پیروز باشید

۵۰۰۰۰ ویزا کلی‌ هست که از بین 105618 کیس نامبر ۲۰۱۳ انتخاب می‌شه،من بررسی کردم کل کیس نامبر‌های اعلام شده 105618 کیس نامبر می‌باشد که به شرح ذیل هست :

آفریقا : ۵۲۰۸۰ کیس نامبر

آسیا :۱۶۰۴۲ کیس نامبر
اقیانسیه : ۲۱۹۰ کیس نامبر
اروپای :۳۳۰۸۸ کیس نامبر

آمریکای شمالی : ۱۶ کیس نامبر

آمریکای جنوبی و مرکزی و حوزه دریای کارائیب : ۲۲۰۵ کیس نامبر

مرسی از پاسختون،
اشتباه تایپی جالبی بود. ولی در کل من هنوز متوجه نشدم که شما از کجا می دونید که 10000نفر از آسیا اعلام شدند و 6000 نفر دیگه باقی مونده، خواهشا یک منبع معتبر را اعلام کنید.

دوست عزیز تمام کیس نامبر‌هایی‌ که در مرحلهٔ اول اعلام شده از آسیا زیر ۱۰۰۰۰ هست،در ضمن هیچ تضمینی وجود نداره که ۶۰۰۰ در مرحلهٔ دوم اعلام کنن همون طور که تو سایتشون اعلام کردن که ممکن هست تعداد بیشتری در مرحلهٔ دوم اعلام کنند،از صمیم قالب آرزو می‌کنم که تعداد بیشتری از هموطنامون رو در مرحلهٔ دوم اعلام کنن به عنوانه برنده و امیدوارم که ۶۲۵۰ نفر برندهٔ ایرانی‌ در مرحلهٔ اول اعلام نشده باشه،

عزیز جان 10000 نفرم برنده اعلام کنن فقط به 3500 نفر ویزا می دن پس هیچ تاثیری نداره!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: pooya.n
الان هم تو صفحه ای که بعد از وارد کردن مشخصات می یاد نوشته
More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.

early october یعنی اوایل اکتبر. تو صفحه اول هم نوشته تا 22 اکتبر شماره هارو نگه دارید.
این یعنی تا 22ام به تدریج اعلام می کنن؟؟
تشکر کنندگان: pooya.n ، feligoli
دوستان اگر کسی به خاطر صحیح نبودن عکس ریجکت شده باشه
میشه فهمید به خاطر عکس بوده؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-02 ساعت 12:12)poxer نوشته:  دوستان اگر کسی به خاطر صحیح نبودن عکس ریجکت شده باشه

اصولا اگر عكس موقع ثبت نام مطابق فرمت نباشد، خود سايت ثبت نام را تا اصلاح عكس ادامه نميدهد. ولي فكر خود را درگير مسائل ديگرش نكنيد.تعداد شركت كنندگان انقدر زياد است كه هيچ توضحي بابت مسائل داده نميشود.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: poxer ، Mehrafarin ، lilistar ، pooya.n ، Saeedv13
سلام دوستان

امروز جواب میزنن یا رفت 22 ام؟؟ اگه میزن ساعتش به وقت ایران کی میشه؟

ممنونم
(2012-10-02 ساعت 12:12)poxer نوشته:  دوستان اگر کسی به خاطر صحیح نبودن عکس ریجکت شده باشه

متاسفانه نمی شه فهمید. موقع ثبت نام هم سایت فقط از نظر اندازه و جحم چک می کنه نه چیزه دیگه. یعنی اگه شما به جای عکس خودتون عکس یه منظره رو با اندازه گفته شده اپلود میکردید قبول می کرد!
(2012-10-02 ساعت 08:54)hamidreza1940 نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 21:55)mdhn نوشته:  با سلام به همگی دوستان خوب و با معرفت و امیدوار!
من همیشه ترجیح دادم از نوشته های شما دوستان استفاده کنم و کمتر نوشتم. اما بخدا امشب دیگه طاقت نیاوردم و نمی دونم چرا به لاتاری شک کردم!!!! سال قبل که اون جریان ابطالو پیش آوردن و امسال هم این تناقض گویی را!!!! واقعا چه اتفاقی داره می افته؟؟ در کشوری که تمام لحظه لحظه هاش قاعدتا باید طبق برنامه ریزی دقیق باشه ، چرا تناقض در سایتش پیدا می شه؟؟؟؟؟ یه جا به قول دوست عزیزمون Karma اول اکتبر را روز قرعه کشی مرحله دوم معرفی می کنن و یه جای دیگه ( در یک زمان ) 22 اکتبر را ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! از دوستانی که تجربه بیشتری دارن یا خارج از این مرز و بوم هستن خواهش میکنم اگر در این مورد چیزی میدونن به ما هم بگن. در هر حال فکر کنم بی احترامی به این واضحی به شرکت کننده گان با هیچ زبانی توجیه نشود. حتی اگر وزیر خارجه آمریکا هم بیاد و بابت اون معذرت خواهی کنه. با تشکر از تمامی شما دوستان که وقت خود را برای خواندن مطلب من گذاشتید

دوست عزیز آمریکا همون قدر که منظمه بی نظم هم هست.

من البته داخل ایران هستم و راجع به نظم و بی نظمی امریکا نظری ندارم ولی در مورد اعلام نتایج هم ماه می تو سایت لاتاری نوشته بود ممکنه اول اکتبر اعلام بشه و هم حتی الان تو سایت نوشته که ممکنه 22 اکتبر اعلام بشه پس زیاد روش نمی شه حساب کرد.... اصولا هم که به نظر من ممکن نیست همزمان ثبت نام کنن و هم اعلام نتایج چون همه این کارا از یه سایت انجام می شه مگه اینکه یه لینک جدید بذارن برای اعلام نتایج!!!!!
کیس نامبر خواهرم حدود 1000 از برندگان 2013..وقت مصاحبه اکتبر ارمنستان...زمان کلیرنس 4 هفته ...پرواز ترکیش به لس آنجلس آوریل 2013 کل هزینه های ویزا حدود 7 تا 8 میلیون
تشکر کنندگان: lilistar ، amir_cool_2001 ، pooya.n ، silia
سلام به همه!
چجوری می شه فهمید توی دور دوم کسی برنده شده یا نه؟ جائی هست که توش برنده شده ها اعلام کنند (‌مثل همین تاپیک برندگان دور اول ) یا جائی آماری اعلام می شه یا خبری ... یا اصلا این برنامه یه توهم بزرگه و اصلا هیچ وقت کسی توی طول تاریخ برنده نشده؟ ( این آخری رو البته بگذارید به حساب فشار روحی بالا! Big Grin )
کیس نامبر: جون مادر اوباما یه دونشم به من نرسید!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان