کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
نمیدونم چرا من هم مثل بیشتر منتظران 22 اکتبر احساس می کنم ایندفعه برنده میشم.آنقدر امسال بعد از قبول شدن 2 سال پیش برادرم برام جدی شده که همکارام میگن امسال دیگه قبولی.راستش سالهاست که مثل یک شهروند آمریکایی! رفتار میکنم تاجایی که احساس میکنم اینجا غریبم.راستش انگار همه چیز دست به دست هم داده مه من رفتنی هستم.دیگه به دلایلی که ناجوانمردانه اند دارم از کارم هم بیکار میشم.
اما خیالی نیست من که دارم دوباره متولد میشم.در آخر اینو مینویسم که خدا اگه سالهاست درد دل من رو نمیدونه یا اعتنا نمیکنه اینبار تو اینترنت بخونه و به درد دل من پاسخ بده.
تشکر کنندگان: mani.iht ، lottory ، lottery_23 ، zohreh36 ، reza6966 ، sib 24 ، amir82 ، lilistar
تا جایی که میدونم که البته امیدوارم اشتباه نکرده باشم یه جایی تو قرآن نوشته همه چیز به اراده و خواست خداوند است حتی افتادن برگ خشکیده ای از درخت من آدم مذهبی نیستم ولی به این نتیجه رسیدم چیزی به نام شانس وجود نداره همه چیز خواست خداست وتا خدا نخواد کسی به آرزوش نمیرسه هروقت تو گرین کارت برنده نمیشم میفهمم که یه حکمتی هست که فقط به نفع خودمه علتش هم اینه که 11 سال پیش یکی رو میشناختم که نمازخون بود خیلی هم دعا میکرد بره آمریکا اما نمیشد با اینکه موقعیت های خیلی خوبی داشت ولی بالاخره تونست بره بعد از چند سال که اومد ایران برای دیدن خانواده نماز رو مسخره میکرد اون موقع بود که فهمیدم رفتن آمریکا ممکنه من رو به خوشبختی نرسونه به جهنم ببره نمیدونم چند نفر اینو قبول دارن ولی من که فقط میگم هرچی به صلاحه بشه نه اونی که من فکر میکنم درسته
خداكنه همه برنده بشن منم برنده بشم...اگه برنده شم شيريني بچه هاي مهاجرسرا مخصوصه...........
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: parsaboj
(2012-10-15 ساعت 08:39)parsaboj نوشته:  تا جایی که میدونم که البته امیدوارم اشتباه نکرده باشم یه جایی تو قرآن نوشته همه چیز به اراده و خواست خداوند است حتی افتادن برگ خشکیده ای از درخت من آدم مذهبی نیستم ولی به این نتیجه رسیدم چیزی به نام شانس وجود نداره همه چیز خواست خداست وتا خدا نخواد کسی به آرزوش نمیرسه هروقت تو گرین کارت برنده نمیشم میفهمم که یه حکمتی هست که فقط به نفع خودمه علتش هم اینه که 11 سال پیش یکی رو میشناختم که نمازخون بود خیلی هم دعا میکرد بره آمریکا اما نمیشد با اینکه موقعیت های خیلی خوبی داشت ولی بالاخره تونست بره بعد از چند سال که اومد ایران برای دیدن خانواده نماز رو مسخره میکرد اون موقع بود که فهمیدم رفتن آمریکا ممکنه من رو به خوشبختی نرسونه به جهنم ببره نمیدونم چند نفر اینو قبول دارن ولی من که فقط میگم هرچی به صلاحه بشه نه اونی که من فکر میکنم درسته

کاملا باهاتون موافقم.
تشکر کنندگان: parsaboj ، dm_april
تنها چیزی که میدونم اینه که مثل روح سرگردان تو مهاجر سرا از این تاپیک به اون تاپیک می رم اما نمیدونم حکمت این همه تحمل انتظار و زجر در طی 15سال چی میتونه باشه؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-15 ساعت 20:12)nora نوشته:  تنها چیزی که میدونم اینه که مثل روح سرگردان تو مهاجر سرا از این تاپیک به اون تاپیک می رم اما نمیدونم حکمت این همه تحمل انتظار و زجر در طی 15سال چی میتونه باشه؟

از ته دل امیدوارم شما امسال برنده بشین، حتی اگه خودم برنده نشم؛ جدی میگم (من فعلا جا دارم!).
انشالله همه ی اون هایی که مدت هاست منتظرن، همه ی اون هایی که واقعا احتیاج دارن به رفتن، همه اون هایی که نمیتونن اینجا به هر دلیلی زندگی کنن، همه ی ... اسمشون تو همین دوره دوم 2013 دربیاد.
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
(2012-10-15 ساعت 21:29)reza6966 نوشته:  
(2012-10-15 ساعت 03:34)reza6966 نوشته:  ایشالله همه دوستان مهاجرسرایی برنده شن 22 اکتبر Shy

دوستان مگه این نفرات برنده شده رو طی چند مرحله اعلام می کنند ؟؟؟ آخه خیلی از دوستان مشخص شده کیس نامبرشون !!!

امسال نتایج طی 2 مرحله اعلام میشه.
مرحله اول مثل هر سال اوایل ماه می بود و قراره تعداد بیشتری رو توی اکتبر (22م) اعلام کنند.
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: reza6966 ، barooni_sho
من که می ترسم شماره ها جدیدو که اعلام می کنن کمتر از شماره ها اعلام شده باشه.
شماره کیس: 2013AS6XXX آنکارا کارنت شدن:اسفند مصاحبه:اردیبهشت برگه صورتی تایپ شده +فرم 9سوالی-آپدیت 18-19-21-24-25 JUNE کلیر :5JUL
تشکر کنندگان:
آنها که می‌روند وطن‌فروش نیستند
آن‌ها که می‌مانند عقب مانده نیستند
آن‌هایی که می‌روند، نمی‌روند آن طرف که مشروب بخورند
آنهایی که می‌مانند، نمانده‌اند که دینشان را حفظ کنند
همه‌ آنهایی که می‌روند سبز نیستند
همه آن‌هایی که می‌مانند پرچم به دست ندارند
آن‌ها که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند.یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود
آن‌ها که می‌مانند، می مانند تا شاید روزی وطن را جایی برای ماندن کنند
كساني كه مخالف آزادي ديگرانند، خود لياقت آزادي را ندارند. (آبراهام لينكلن)
تشکر کنندگان: artemis21 ، sadfar ، lilistar ، nelly afshar ، hamedk1122
(2012-10-15 ساعت 21:27)reyhaneh_h نوشته:  
(2012-10-15 ساعت 20:12)nora نوشته:  تنها چیزی که میدونم اینه که مثل روح سرگردان تو مهاجر سرا از این تاپیک به اون تاپیک می رم اما نمیدونم حکمت این همه تحمل انتظار و زجر در طی 15سال چی میتونه باشه؟

از ته دل امیدوارم شما امسال برنده بشین، حتی اگه خودم برنده نشم؛ جدی میگم (من فعلا جا دارم!).
انشالله همه ی اون هایی که مدت هاست منتظرن، همه ی اون هایی که واقعا احتیاج دارن به رفتن، همه اون هایی که نمیتونن اینجا به هر دلیلی زندگی کنن، همه ی ... اسمشون تو همین دوره دوم 2013 دربیاد.
ریحانه گلم من هر زمانی که ارسال های تورا می بینم چشمام استوپ میشه ولحظاتی درگیر این همه تقلا برای رهایی...من آرزومند قبولی برای تو وتو برای من ...ولی امیدوارم کسانی قبول بشن که میدونن برای چه چیزی دارند میرن.
تشکر کنندگان: lottery_23 ، lilistar ، reyhaneh_h ، parsaboj ، mdna ، Blacking
(2012-10-15 ساعت 23:48)nora نوشته:  
(2012-10-15 ساعت 21:27)reyhaneh_h نوشته:  

ریحانه گلم من هر زمانی که ارسال های تورا می بینم چشمام استوپ میشه ولحظاتی درگیر این همه تقلا برای رهایی...من آرزومند قبولی برای تو وتو برای من ...ولی امیدوارم کسانی قبول بشن که میدونن برای چه چیزی دارند میرن.

واقعا امیدوارم برنده بشید و هر کی به هر چی می خواد برسه
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
تشکر کنندگان: pooya.n ، mani.iht ، reyhaneh_h ، parsaboj ، nora
(2012-10-14 ساعت 17:54)Artin_xx نوشته:  اگه من برنده بشم بعد از 19 سال ! که میشم ! شام و نهار که میدونم نمیشه واقعا" به بچه های مهاجرسرا داد ولی قول شرف میدم چون خواهر برنده شده در دور اول و تمام فرمهاش رو من پر کرذم و تجارب زیادی از خوندن سفرنامه ها و پر کردن فرمها بدست آوردم و فرستادم فرمها رو ( امضا مربوط به کیس خواهرم هست که ایضا" به خاطر اشتباه در ثبت نام اولیه که من هم توش اصلا" و ابدا دخیل نبودم ،باطل خواهد شد !) تو پر کردن فرمهای کسایی که برنده شدن بهشون حتی کار کردن با نرم افزار آکروبات و مشکلات کامپیوتری و ... تا جایی که سوادم اجازه بده به کسانی که برنده بشن و نیاز داشته باشن تا فرستادن فرمهاشون کمک کنم .
این از من .

یادتون باشه قول دادین انشاله برنده میشین
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
(2012-10-15 ساعت 22:17)soroushmm نوشته:  من که می ترسم شماره ها جدیدو که اعلام می کنن کمتر از شماره ها اعلام شده باشه.
من فکر میکنم همین طور باشه چون از روی کیس نامبرها و تعداد کارنت هایی که تا الان اعلام شده (تا کیس نامبر 2700 برای ماه نوامبر کارنت شده) مشخصه که تعداد بیشترشون همون مرحله اول اعلام شدن
تشکر کنندگان:
دوست عزيزم
من هم از ته دل براتون دعا ميكنم اميدوارم تو همين مرحله دوم 2013 يعني 22 اكتبر برنده بشيد .
تشکر کنندگان: nora
دوستان به نظرتون کسایی که برنده اعلام میشن شانس گرفتن ویزاشون از کسای که ماه می برنده شدن کمتر نیست ؟ چون زمان براشون تا سپتامبر 2013 کمتره ؟
یعنی میشه منم بعد از 15 سال غصه خوردن و 8 سال شرکت تویه لاتاری برنده بشم ؟ Sad
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان