کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
دقیقا 9 ساعت تا اعلام نتایج
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
تشکر کنندگان: Karma
سلام ببخشید ۱سوال دارم سرری دوم کی‌ اعلام می‌شه?
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: Karma
امیدوارم همه شما که در اینجا پست میزارید برنده شید / به امید خدا صبر کنیم / دعا یادتون نره
تشکر کنندگان: Karma ، lilistar ، najik
از صمیم قلب آرزو میکنم که همه قبولیهای سری دوم آسیا اکثرش از ایران باشه و همگیمون قبول بشیم به اتفاق کسایی که دوستشون داریمSmile
تشکر کنندگان: lilistar ، najik
کاش مرزی بین کشورها نبود که اینجا اینطوری .........
تشکر کنندگان: lilistar ، f.az ، tenardie2bai ، samsepehri
اميدوارم همه دوستان عزيز مهاجرسرا و خودم برنده شويم . من كه دل تو دلم نيست . ( امضا مربوط به خودم نيست )
تشکر کنندگان: f.az ، tenardie2bai ، Old_Spider ، najik ، parsaboj
(2012-10-22 ساعت 11:31)taba60 نوشته:  سلام ببخشید ۱سوال دارم سرری دوم کی‌ اعلام می‌شه?

امروز ساعت ۸-۹ شب به وقت ایران
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
همه برای یه هدف مشترک اینجا جمع شدن و درست و نادرست بودن اون هم فقط و فقط به خود اون شخص مربوطه و هر کسی هم فقط (البته به صورت محترمانه ) میتونه تجربه شخصی خودش رو بیان کنه . لطفا" توی این ساعتهای باقی مونده که استرس هم برای بعضی ها خیلی زیاده , از کلمات و جملات مناسب تری استفاده کنید تا باعث رنجش دیگران نشه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، rezagh ، lilistar ، parsaboj
(2012-10-22 ساعت 12:08)asopass نوشته:  کاش مرزی بین کشورها نبود که اینجا اینطوری .........

مرز اینجاست => ذهن ما
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان: parsaboj
دقیقا 8 ساعت مونده تا اعلام نتایج

پیشنهاد طلایی در این لحظه:آماده کردن پول برای شیرینی دادن به دوستان و آشنایان
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
تشکر کنندگان: najik ، f.az
(2012-10-22 ساعت 12:27)sayeh_m نوشته:  دوستان عزیز
همه برای یه هدف مشترک اینجا جمع شدن و درست و نادرست بودن اون هم فقط و فقط به خود اون شخص مربوطه و هر کسی هم فقط (البته به صورت محترمانه ) میتونه تجربه شخصی خودش رو بیان کنه . لطفا" توی این ساعتهای باقی مونده که استرس هم برای بعضی ها خیلی زیاده , از کلمات و جملات مناسب تری استفاده کنید تا باعث رنجش دیگران نشه .

خانم ما هر چی می نویسیم شما پشت سر ما یه جارو و خاک انداز گرفتی دونه دونه پاک می کنید! کاش با توجه به قوانین مهاجرسرا دلیل پاک کردن پست های مارو هم می گفتید، این یکی مونده به آخری رو دیگه چرا پاک کردین؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 22:58)mashmoji نوشته:  ممنون از پاسختون. میشه بفرمایید کی سی سی چی هست وچجوری میشه اطلاع داد؟

کنسولگری کنتاکی هست

Kentucky Consular Center

KCCDV@state.gov

001606-526-7500

http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1321.html
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 12:12)lilistar نوشته:  اميدوارم همه دوستان عزيز مهاجرسرا و خودم برنده شويم . من كه دل تو دلم نيست . ( امضا مربوط به خودم نيست )

از صمیم قلب دعا میکنم برنده بشی بعد امضای خودت رو بنویسی
تشکر کنندگان: najik ، f.az ، lilistar
(2012-10-22 ساعت 12:32)marallena نوشته:  emruz dige hatmie elam natayej?? omidvaram hamamun barnade shim,hich chizi mahal nist vaghti behesh omid dashte bashim

بععله!! امروز دیگه قول دادن خیال همه رو راحت کنن! (به مدت یک سال)
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 12:32)marallena نوشته:  emruz dige hatmie elam natayej?? omidvaram hamamun barnade shim,hich chizi mahal nist vaghti behesh omid dashte bashim

از کجا باید متوجه شیم اگه امروز نتایج رو اعلام کنن؟
تو سایت فقط نوشته 2013 استتوس چک. مشخص نکرده مالِ اعلام نتایج ماه می هست یا اکتبر؟
اگه خبر شدین امروز اعلام کردن لطفا ما رو هم خبر کنین
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان