کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
من امشب یه حس خوب غیر قابل وصف دارم. احساس می کنم خودم و خیلیای دیگه که اینجا هستن قرار هست خبر خوبی بشنون. هیچ وقت اینقدر شوق رفتن نداشتم. نمی دونم! شاید به این علت هست که همیشه بغیر از خونوادم یه چیزایی برای از دست دادن داشتم، مثل کار و رویای پیش رو تو کشور خودم. اما الآن که بعد از 12 سال کار تو حرفه تبلیغات و داشتن چند کارمند دفتر و دستک، به علت گرونی ارز کاغذ و کلا همه چیز و تعطیل شدن صنعت تبلیغات و خداحافظی با بچه هایی که چند سال با هم کار می کردیم و تعطیل شدن دفترم به عنوان یه بنگاه کوچیک کار آفرینی، احساس میکنم باید خیلی چیزا عوض بشه.
برای همتون بهترین ها رو آرزو دارم.
تشکر کنندگان: reza6966 ، Onlysat ، dreamer60 ، estaji.mehdi ، alonak ، amir82 ، bambo_26 ، f.az ، butterfly1987 ، babak433
هنوز نتایج رو علام نکردن؟
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 02:19)persian_viper نوشته:  هنوز نتایج رو علام نکردن؟

فردا شب اعلام میکنن. ساعت هفت و نیم یا هشت شب به وقت ما. ایشالا فردا شب هممون خوشحال باشیم.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان: dreamer60 ، parsaboj ، f.az
نتایج اعلام شده ؟
تشکر کنندگان:
بنده هم چند سالی هست که به دنبال رفتن هستم.. پارسال هم از طرف یک شیاد با وعده کانادا آشنا شدم.. کلی هم خرج کردم.. از هزینه سفر تایلند برای طرف به عنوان شیرینی بگیرید تا .... حتی تا خود سفارت کانادا تو آنکارا هم رفتم.. اما همه چیز به گونه ای برنامه ریزی شد توسط این شخص که ما دیر به سفارت برسیم.. ۲ماه پیش هم برای امریکا اقدام کردم.. اما اینطور که معلومه با این شخص جدید هم به جایی نخواهیم رسید.. چون ۲ماهه یه مقداری پول گرفته و هیچ کاریم نکرده و فقط امروز و فردا میکنه.. امیدوارم ما هم فردا خوشحال شیم و خلاص شیم از دست یک سری شیاد که دست میگذارن رو نقطه ضعفت که رفتن هست و با امیدت بازی میکنن.. به امید موفقیت همهء شما عزیزان..
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان: pr.kia ، reza6966 ، dreamer60 ، sepandarA ، lilistar ، butterfly1987 ، RamRain
(2012-10-22 ساعت 03:01)artemis21 نوشته:  بنده هم چند سالی هست که به دنبال رفتن هستم.. پارسال هم از طرف یک شیاد با وعده کانادا آشنا شدم.. کلی هم خرج کردم.. از هزینه سفر تایلند برای طرف به عنوان شیرینی بگیرید تا .... حتی تا خود سفارت کانادا تو آنکارا هم رفتم.. اما همه چیز به گونه ای برنامه ریزی شد توسط این شخص که ما دیر به سفارت برسیم.. ۲ماه پیش هم برای آمریکا اقدام کردم.. اما اینطور که معلومه با این شخص جدید هم به جایی نخواهیم رسید.. چون ۲ماهه یه مقداری پول گرفته و هیچ کاریم نکرده و فقط امروز و فردا میکنه.. امیدوارم ما هم فردا خوشحال شیم و خلاص شیم از دست یک سری شیاد که دست میگذارن رو نقطه ضعفت که رفتن هست و با امیدت بازی میکنن.. به امید موفقیت همهء شما عزیزان..

امیدوارم قسمتتون طوری باشه که هرجا زندگی شادتری دارید اونجا باشید.
به امید موفقیت همه.
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان: artemis21 ، dreamer60 ، f.az ، butterfly1987
وقتي كمك هاي بچه هارو بهم ديدم خيلي رفتم تو فكر...

تا الان فكر ميكردم با كارهاي كه كردم يكي از نيكوكارترين آدم هاي روي زمين هستم اما تازه فهميدم كه خيلي از ماجرا پرتم. وقتي ميبينم چجوري بهم بدون هيچ چشم داشتي كمك ميكنين حتي براي كسايي را كه حتي نمي شناسين خالصانه قدم برميدارين
براي كسايي كه قبول شدن از هيچ كمكي دريغ نمي كنين و حتي يكم هم حسادت نمي كنين، خيلي كم ميارم.
من وقتي يه كمك به كسي مي كنم تا به صد نفر نگم راضي نميشم اما بعضي شماها حاضرين از حق خودتون بگذرين براي برنده شدن ديگران، واقعا ديگه نميدونم چي بگم ...

من بعد ١٠ سال شركت در لاتاري سال آخري بود شركت ميكردم. الانم به فردا اميدي ندارم. شب آخريم هست كه ميام تو سايت مهاجرسرا.

الان فقط آرزو دارم مثل شماها بشم و برنده شدن ديگه برام مهم نيست
آرزو ميكنم اگه قراره برنده بشم يكي از شما بامعرفتا بجاي من برنده بشين.

ياحق
(2012-10-22 ساعت 03:42)neverland نوشته:  وقتي كمك هاي بچه هارو بهم ديدم خيلي رفتم تو فكر...

تا الان فكر ميكردم با كارهاي كه كردم يكي از نيكوكارترين آدم هاي روي زمين هستم اما تازه فهميدم كه خيلي از ماجرا پرتم. وقتي ميبينم چجوري بهم بدون هيچ چشم داشتي كمك ميكنين حتي براي كسايي را كه حتي نمي شناسين خالصانه قدم برميدارين
براي كسايي كه قبول شدن از هيچ كمكي دريغ نمي كنين و حتي يكم هم حسادت نمي كنين، خيلي كم ميارم.
من وقتي يه كمك به كسي مي كنم تا به صد نفر نگم راضي نميشم اما بعضي شماها حاضرين از حق خودتون بگذرين براي برنده شدن ديگران، واقعا ديگه نميدونم چي بگم ...

من بعد ١٠ سال شركت در لاتاري سال آخري بود شركت ميكردم. الانم به فردا اميدي ندارم. شب آخريم هست كه ميام تو سايت مهاجرسرا.

الان فقط آرزو دارم مثل شماها بشم و برنده شدن ديگه برام مهم نيست
آرزو ميكنم اگه قراره برنده بشم يكي از شما بامعرفتا بجاي من برنده بشين.

ياحق

چرا نا امید؟ چرا شب آخریه که میاید تو مهاجرسرا؟... انقدر نا امید نباشید. امیدوارم هر چی صلاحتونه براتون پیش بیاد و همیشه با امید زندگی کنید.
منم واقعا از کمک کردن بچه ها به هم خیلی لذت میبرم. خیلی قشنگه.
به امید موفقیت همه.
تشکر کنندگان: artemis21 ، lilistar ، mmm3hd ، f.az
neverland عزیز اگه خودتو عضوی از خانواده مهاجر سرا میدونی پس تا آخرش باید ادامه بدی ....
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
تشکر کنندگان: estaji.mehdi ، artemis21 ، lilistar ، f.az ، butterfly1987
حس خوبيه الان.ضربان قلب وقتي از روي شوقه ديدن قبولي لاتاري باشه.وقتي منتظر چيزي هستي كه شايد همين لحظه دكمه ي استوپ زندگيت رو بزنه و يه زندگي نو رو برات پلي كنه.

ولي واقعا چه حس بديه بعد قبول نشدن((همه چي ساكته.صداي ضربان قلبتم ديگه كامل داري ميشنوي،نگاه سرد به صفحه مانيتور و شايدم مثل سه دفعه قبلي من جاي يه مشت روي ميز سيستمت خالي باشه))

ايشاالله همه بچه هاي گل مهاجرسرا به اين آرزوشون برسن.ديگه بايد بگم امشب بازم از اون شباس كه من...
از ميان كساني كه براي دعاي باران به بيايان ميروند،تنها كساني به كار خود ايمان دارند كه با خود چتر ميبرند
لازم است گاهی از خود بیرون آمده و از فاصله ای دورتر به خودت بنگری واز خود بپرسی که سالها سپری شد تا آن بشوم که اکنون هستم. آیا
ارزشش را داشت ...؟
تشکر کنندگان: artemis21 ، lilistar ، f.az
(2012-10-22 ساعت 03:09)lottery_23 نوشته:  
(2012-10-22 ساعت 03:01)artemis21 نوشته:  بنده هم چند سالی هست که به دنبال رفتن هستم.. پارسال هم از طرف یک شیاد با وعده کانادا آشنا شدم.. کلی هم خرج کردم.. از هزینه سفر تایلند برای طرف به عنوان شیرینی بگیرید تا .... حتی تا خود سفارت کانادا تو آنکارا هم رفتم.. اما همه چیز به گونه ای برنامه ریزی شد توسط این شخص که ما دیر به سفارت برسیم.. ۲ماه پیش هم برای آمریکا اقدام کردم.. اما اینطور که معلومه با این شخص جدید هم به جایی نخواهیم رسید.. چون ۲ماهه یه مقداری پول گرفته و هیچ کاریم نکرده و فقط امروز و فردا میکنه.. امیدوارم ما هم فردا خوشحال شیم و خلاص شیم از دست یک سری شیاد که دست میگذارن رو نقطه ضعفت که رفتن هست و با امیدت بازی میکنن.. به امید موفقیت همهء شما عزیزان..

امیدوارم قسمتتون طوری باشه که هرجا زندگی شادتری دارید اونجا باشید.
به امید موفقیت همه.
شما اگر شرایط مهاجرت به کانادا رو داشته باشین و پیش یک وکیل برین حتما می تونین مهاجرت کنین من خودم این کارو کردم و خیلی های دیگرو هم می شناسم که از طریق سرمایه گذاری یا مدرک تحصیلی یا حتی ویزای دانشجویی اینجان و امریکا هم می تونین پذیرش بگیرین از یک دانشگاه
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: artemis21
(2012-10-22 ساعت 05:17)shari نوشته:  شما اگر شرایط مهاجرت به کانادا رو داشته باشین و پیش یک وکیل برین حتما می تونین مهاجرت کنین من خودم این کارو کردم و خیلی های دیگرو هم می شناسم که از طریق سرمایه گذاری یا مدرک تحصیلی یا حتی ویزای دانشجویی اینجان و آمریکا هم می تونین پذیرش بگیرین از یک دانشگاه
حرفتون کاملاْ درسته.. ما هم داشتیم در زمینهء ویزای تحصیلی از آلمان اقدام میکردیم که این شخص با معرفی خودش به عنوان برادر یکی از خواننده ها و تایید معرفش که از معتمدین ما بود به ما قول داده بود از طریق آژانس هواپیمایی که در کانادا با عموی خودشون دارن.. از ما همه جوره حمایت کنند تا بتونیم بعد از ۶ ماه و یک تمدید دیگر و نشان دادن رزومه مالی بتونیم پ.ن.ا.ه.ن.د.گ.ی اجتماعی بگیریم که راه سریعی به نظر می آمد.. شغل بنده هم وابسته به مکان خاصی نیست و به راحتی میتونم از طریق شغلم همه جا از پس خودم بر بیام و صرفاْ اقامت کشوری چون کانادا برام مهم بود.. خیلی مفصله نحوهء شیادی این شخص و زود باوری ما.. فقط امیدوارم هیچ کس گرفتار این قبیل افراد نشه که وقتی میفهمی چطور از نقطه ضعفت برای فریبت و دادن امید استفاده کردن... حس و حال خیلی بدی بهت دست میده...
امیدوارم همگی فردا با خبر های خوش اینجا باشیم....
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان: lilistar
دوست عزیز ، ضمن اینکه آرزو می‌کنم حتما قبول بشید و کاراتون جور بشه، باید بگم طبق قوانین مهاجرسرا، کاربرا نباید از کلمهٔ پ.ن.ا.ه.ن.د.گ#ی استفاده کنن، چون ممکن سایت دچار فیلتر بشه، گفتم قبل از اینکه مدیرا بیان پستتو پاک کنن، بهت بگم خودت ادیتش کنی‌.
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان: 3pideh ، tenardie2bai ، Karma ، artemis21 ، butterfly1987
دقیقا 11 ساعت و 30 دقیقه تا اعلام نتایج
Case Number:2015AS00000XXX
Embassy:Montreal,Canada
State:California,Los Angeles
تشکر کنندگان: 3pideh ، tenardie2bai ، aden ، sayeh_m
دل تو دلم نیست .. چند ساعت بیشتر نمونده.. امیدوارم هممون خبرای خوب اینجا بنویسیم Smile
برای منم مثل خودتون دعا کنین لطفا.. خیلی محتاجم به دعای همتون...
به امید شنیدن خبرای خوش Smile
تشکر کنندگان: lilistar ، f.az

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان