کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-21 ساعت 21:52)samsepehri نوشته:  سلام دوست خوبم.من تو ثبت نامم تاریخ تولد رو به جای 1985 زدم 1958.آیا مشکلی پیش میاد؟میشه بعدا تصحیحش کرد؟
(2012-10-21 ساعت 21:29)Old_Spider نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 20:52)reyhaneh_h نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 20:11)mashmoji نوشته:  با سلام
من در ثبت نام لاتاری 2013 جای اسم و فامیلم رو متاسفانه جابجا وارد کردم. اگه خدا خواست و قبول شدم برام مشکل ساز میشه؟
از مدیران و دوستان سایت ممنون میشم جواب بدن. سپاس

من یادمه تو همین مهاجرسرا خوندم یه نفر تو سال های قبل همین مشکل شما رو داشته، بعد قبولی یه ایمیل به کی سی سی زده و مشکل رو توضیح داده و اون ها هم قبول کردن. دیگه نمیدونم تا چه حد درسته!

دوست من اگر اسم و فامیل رو جابجا بنویسی و یا اسپلینگ اسم و یا فامیل رو اشتباه تایپ کنی بعد از قبولی میتوانید با ایمیل حقیقت رو به کی سی سی بگید و در فرمهای ارسالی درستش رو تایپ کنید و هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد / ولی اونها به تاریخ تولد حساس هستند اگر اشتباه کنید امکان رد شدن کیستون وجود داره / موفق باشید

دوست عزیز چون بیش از یک بار ثبت نام تقلب به حساب میاد شما چاره ای جز صبر کردن ندارید / اگر ایشا الله قبول بشید قبل از پر کردن فرمها به کی سی سی مشکلت رو بگو و قانعش کن که اشتباه کردی و هدفت تقلب نبوده / اگر اونها رو قانع کنی بعدش تو فرمهای ارسالی صحیحش رو مینویسی و مشکلت حل میشه / ولی بنظر شخص من تاریخ تولد رو از 58 به 85 بعیده قبول کنند / اگر اشتباهت در نام و یا فامیل بود مشکلی نبود ولی تاریخ تولد رو سخت میگیرند / موفق باشی
تشکر کنندگان: 3pideh ، mashmoji
سلام دوستان

اگه ممکنه لینکی که فردا بخوایم چک کنیم رو اینجا قرار بدید. البته اگه اصلا لینکی الان باشه!!

ممنونم
تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 22:20)Mehdiest نوشته:  سلام دوستان

اگه ممکنه لینکی که فردا بخوایم چک کنیم رو اینجا قرار بدید. البته اگه اصلا لینکی الان باشه!!

ممنونم
https://www.dvlottery.state.gov/
تشکر کنندگان: Mehdiest
ممنون از پاسختون. میشه بفرمایید کی سی سی چی هست وچجوری میشه اطلاع داد؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 22:58)mashmoji نوشته:  ممنون از پاسختون. میشه بفرمایید کی سی سی چی هست وچجوری میشه اطلاع داد؟

دوست عزیز KCCمخفف kentucky consular center که میشه مرکز کنسولی کنتاکی و مشخصات تماسشان هم به این صورت هست.

KCCDV@state.gov

001606-526-7500
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، mashmoji ، حامد
http://www.timeanddate.com/countdown/vac...8%B1%D8%A7
تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 22:58)mashmoji نوشته:  ممنون از پاسختون. میشه بفرمایید کی سی سی چی هست وچجوری میشه اطلاع داد؟

Kentucky Consular Center یا کی سی سی محلی است که پس از قبولی باید مدارکت را به اونجا پست کنی و از این به بعد تمام مکاتباتت در رابطه به لاتاری با این مرکز می باشد.بهتر این تاپیک رو مطالعه کنی
http://mohajersara.com/thread-5178.html
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mashmoji ، حامد
از دوستان مهربانی که وقت میگذارن و با حوصله جواب میدن یک دنیا سپاس گزارم.

سوال نهایی: کی اعلام می کنن نتایج رو امشب یا فردا؟

(2012-10-21 ساعت 23:45)afshin2012 نوشته:  با سلام خدمت دوستان گرامی
من از برندگان لاتاری ۲۰۱۲ هستم ، در شهر ارواین در منطقه اورنج کانتی کالیفرنیا زندگی می‌کنم و حدود یک ساله که اینجام . دوستانی که علاقه مندید برای زندگی به بهترین شهر کالیفرنیا یعنی ارواین بیایند ( امسال برای چندمین سال متوالی این شهر بهترین شهر کالیفرنیا برای زندگی چه از نظر امنیت و چه ازنظر زیبایی، تمیزی و دارا بودن مراکز بسیار معتبر آموزشی در کلیه مقاطع تحصیلی معرفی شده است) و دوست آشنا و اقوامی در این شهر ندارند که در بدو ورود کمک‌تان کند با من تماس بگیرید. (البته در مورد اسپانسر شدن نمی‌توانم کمکی کنم ولی برای بعد از ورود درخدمتتان هستم)
با تشکر از مهربانی شما، می خواستم بدونم از لحاظ موقعیت شغلی کدوم ایالت و یا چه شهری برای کار بهتره؟
تشکر کنندگان: mani.iht ، bambo_26 ، f.az ، samsepehri
با این وضع دلار من حتی اگه 1% هم قبول بشم نمیدونم خودمو چه جوری باید به ترکیه واسه مصاحبه برسونم چون پول ندارم . اصلا آماری که من از قبول شده ها گرفتم اینو میگه که همه اونها آدمهای موفقی بودند چه تو کار چه تحصیل یا شغل ... همشون خوشبختن و آمریکا این خوشبختیشونو تکمیل میکنه . چرا منو قبول کنن ! من که یه دانشجوی بی پول و بیکار بیشتر نیستم ! فردا هم نمیدونم چیزی اعلام میکنن یا نه شاید فردا رو هم بپیچونن مثل 2 اکتبر .
تشکر کنندگان: dreamer60
(2012-10-21 ساعت 23:53)mashmoji نوشته:  از دوستان مهربانی که وقت میگذارن و با حوصله جواب میدن یک دنیا سپاس گزارم.

سوال نهایی: کی اعلام می کنن نتایج رو امشب یا فردا؟

من از برندگان لاتاری ۲۰۱۲ هستم ، در شهر ارواین در منطقه اورنج کانتی کالیفرنیا زندگی می‌کنم و حدود یک ساله که اینجام . دوستانی که علاقه مندید برای زندگی به بهترین شهر کالیفرنیا یعنی ارواین بیایند ( امسال برای چندمین سال متوالی این شهر بهترین شهر کالیفرنیا برای زندگی چه از نظر امنیت و چه ازنظر زیبایی، تمیزی و دارا بودن مراکز بسیار معتبر آموزشی در کلیه مقاطع تحصیلی معرفی شده است) و دوست آشنا و اقوامی در این شهر ندارند که در بدو ورود کمک‌تان کند با من تماس بگیرید. (البته در مورد اسپانسر شدن نمی‌توانم کمکی کنم ولی برای بعد از ورود درخدمتتان هستم)
با تشکر از مهربانی شما، می خواستم بدونم از لحاظ موقعیت شغلی کدوم ایالت و یا چه شهری برای کار بهتره؟

دوست عزیز فردا شب ساعت ۸ شب به وقت ما
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: mashmoji ، حامد

بابا دمت گرم
تشکر کنندگان: God.hope
از لحاظ موقعیت شغلی کدوم ایالت و یا چه شهری برای کار بهتره؟
تشکر کنندگان:
سلام به مهاجرسرایی های امیدوار و محکم، خواستم دو موضوع رو براساس تجربه ام که یکی اش در زندگی داشته ام و دیگری در کنسولگری ابوظبی ( البته برای گرفتن ویزای دوستم نه برای خودم ) در مورد تجربه زندگی ام اینو باید بگم که همیشه وقتی برای کاری یا تصمیمی کاملا و ۱۰۰٪ فوکوس کردم و حتی خیلی از برنامه های دیگر در زندگی ام رو کنار گذاشته ام و یا حتی خیلی از برنامه های دیگر م رو بعد از رسیدن به برنامه یا تصمیم اصلی ام گذاشته ام در نهایت به اون چیزی که خواستم رسیدم ( مثل فیلم secret ) یعنی خواستم اینو بگم که هر وقت تصمیمی یا برنامه ای در زندگی می گیرید، کاملا به اون توجه کرده یا باز بهتر بگم کاملا روش فوکوس کنید شک نکنید که به اون هدف می رسید ( من حتی برای رسیدن به یک سری اهدافم، خیلی از هدف های دیگر تو زندگی ام رو از دست دادم یا بهتر بگم کنسل کردم و بارها شده روزی ۱۰۰ بار هدف ام رو تو ذهنم مرور کردم و یا تکراراش کردم و یا با صدای بلند و انرژی زیاد فریاد زدم.
در مورد گرفتن یا نگرفتن ویزا می خوام تجربه ویزای لاتاری دوستم رو براتون تعریف کنم‌:

دوست من الان در کالیفرنیا داره زندگی می کنه و تقریبا ۷ ماه ی میشه که اونجاست، ولی خواستم اینو بگم در اصل به علت تاخیر در مراجعه به سفارت و پایان یافتن زمان ویزای ۲۰۱۲، وقتی من به کنسولگری مواجعه کردم، کیس آفیسر به من گفت که دیر اومدید و دیگه نمی تونیم بهتون ویزا بدیم ( البته با برخوردی کاملا خشک و حتی کمی عصبانی که البته خیلی از بچه هایی که برای گرفتن ویزا و ... رفتن تجربه اش رو کردن )، وقتی من از کنسولگری اودم بیرون با وجود اینکه ویزای خودم نبود کاملا بغض کرده بودم و نمی دونستم چی به دوستم بگم ( البته تقصیر خودش بود که نتونست بیاد و در آخر پاسپوردشو به من داد که براش ویزاشو بگیرم )، ولی در نهایت اینو بگم که یکدفعه یه فکری به ذهنم اومد و بهش زنگ زدم و خیلی عادی و خویشتن داری ازش خواستم که به kcc ایمل بزنه و کل ماجرا رو بگه و ازشون تقاضا کنه که ویزاشو بهش بدن اونم اینکارو کرد و شانسش ۲ ساعت بعد kcc بهش جواب داد و گفت این ایمل رو برای دوستت که من باشم forward و بهش بگو که اونو پرینت بگیره و ببره کنسولگری و ویزاتو بگیره و همینم شد و من با دستی پر به ایران برگشتم و الان اون اونجا و من اینجا ( ایران ) هستم، ولی براش همیشه آرزوی موفقیت و خشبختی می کنم.
در نهایت این همه قصه گفتم که بگم که...
بچه های اصلا نگرون نتیجه نباشید، اگه سرنوشت شما رفتن به آمریکا باشه هیچ هیچ هیچ عاملی نمیتونه جولوشو بگیره ( شک نکنید )
برای همتون آرزوش موفقیت می کنم که روزی مثل دوست من آمریکا باشید و باز من اینجا ( ایران ) باشم :دی
چقدر اینجا خلوته؟؟ ناا سلامتی‌ شب اعلام نتایجه
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان: mani.iht ، butterfly1987

مرامت عشقه!
تازه تفاوت كسايي كه برنده ميشن با خودم فهميدم. من صد سال از اين كارا نميكردم.
راحت زندگي كنين انجا، نوش جونتون ...
تشکر کنندگان: mani.iht ، نازنین 932 ، butterfly1987

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان