کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB3
جهت اطلاع شما در applyabroad پستی را نمیتوان پاک کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان به نظر من حق با آقای کشاورز است . ظاهرا یک خدا نشناسی پیدا شده

هر چه که ایشان میگوید کپی برداری میکند در سایت همسایه (کسی که به مردم

درباره ی چنین مسائل مهمی دروغ بگوید و باعث گمراهی مردم بشود ، این

شخص ، خدانشناس نامیده میشود چرا که اگر خدا را میشناخت چنین با آینده ی

مردم بازی نمیکرد)

مثلا آقای کشاورز توی همین سایت ، گفتن که :

(2015-01-28 ساعت 10:43)arman.keshavarz نوشته:  سلام امید عزیز

من مدتها روی این مطلب تحقیق کردم. حتی دوستانی در آمریکا داشتم که مستقیما از اداره مهاجرت انجا پیگیری و تحقیق کردن. خود من مدرکم مهندسی برق است و از این روش اقدام کردم. مطمئن باش که میتونی از این روش اقدام کنی. روش مطمئنی هاست. بر اساس آخرین گزارش سازمان مهاجرت حدود ١ سال و نیم طول میکشه. ١٠٠% بعد از یک سال امکان ترک کار و آغاز یک کار جدید و تخصصی وجود داره. ظاهر ظرفیت این روش محدود است اگر قصد اقدام داری زمان را از دست نده. اگر هم اطلاعات بیشتری لازم داشتی بفرماید.

آدرس پست ایشان در این سایت :

http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%88...#pid576029

دقیقا فردای آن روز ، آن خدا نشناس همین متن را در سایت همسایه کپی برداری میکنند با همان الفاظ :

نقل قول:من مدتها روی این مطلب EB3 تحقیق کردم. حتی دوستانی در آمریکا داشتم که مستقیما از اداره مهاجرت انجا پیگیری و تحقیق کردن. خود من مدرکم مهندسی برق است و از این روش اقدام کردم. مطمئن باش که میتونی از این روش اقدام کنی. روش مطمئنی هاست. بر اساس آخرین گزارش سازمان مهاجرت حدود ١ سال و نیم طول میکشه. ١٠٠% بعد از یک سال امکان ترک کار و آغاز یک کار جدید و تخصصی وجود داره. ظاهر ظرفیت این روش محدود است اگر قصد اقدام داری زمان را از دست نده. اگر هم اطلاعات بیشتری لازم داشتی بفرماید.

آدرس پست خدا نشناس در فروم همسایه :

(چون نباید لینک داد ، جای HAMSAYE همون نامی که خودتان میدانید را بذارید به پست خدانشناس خواهید رسید . )

http://www.HAMSAYE.org/forum/showthread....ost1873328

همونطوری که میبینید اول آقای کشاورز در تاریخ 28 JAN این پست رو دادن و بعدا

در تاریخ 29 JAN ، خدانشناس مطلب ایشان رو کپی کرده . که این صحت ادعای

آقای کشاورز رو ثابت میکنه که کسی از روی ایشون کپی کرده .

البته شخص خدانشناس نشون میده خیلی هم بی کار بوده ، چرا که ظاهرا تمام

پست های جناب کشاورز رو لحظه به لحظه دنبال میکرده ، تا بلافاصله در سایت

همسایه متن ایشون رو وارد کنه .

مثل این پست جناب کشاورز که خبر خوبی رو میدن ، یکی دو ساعت بعد ، شخص

خدانشناس هم همان پست ایشان رو عینا در فروم همسایه کپی میکنند :

پست جناب کشاورز (17/APR در ساعت 6:34 PM) :

(2015-04-17 ساعت 19:34)arman.keshavarz نوشته:  خبر خوب. مجوز کار من (Labor certificate) از وزارت کار آمریکا صادر شد.

http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%88...#pid595605

پست شخص خدانشناس (17/APR در ساعت 9:18 PM) :

abahadorian;1940537 نوشته: خبر خوب. مجوز کار من (Labor certificate) از وزارت کار آمریکا صادر شد.

http://www.HAMSAYE.org/forum/showthread....ost1940537

داستان شخص خدانشناس به همین جا ختم نمیشود . بلکه ظاهرا این شخص

آنقدر خدانشناس بوده اند که قدرت های مافوق طبیعی پیدا کرده بودند !

مثل این مرتاض ها ! چرا که شخص خدانشناس این بار دیگر دیر تر از آقای کشاورز

متنشان را کپی نمیکنند . حتی با اختلاف زمانی اندک هم این کار را نمیکنند . بلکه

این بار طی عملیات محیر العقولی قبل از آقای کشاورز ، پست ایشان را پیش بینی

میکنند و دقیقا همان عباراتی را به کار میبرند که آقای کشاورز قرار بوده 2 روز بعد

به کار ببرند ! جل الخالق! ، خدانشناسی چه قدرت هایی که به انسان نمیدهد !

پست خدانشناس در تاریخ (4/MAY) :

abahadorian;1957839 نوشته: خبر جدید: دوستان فایل من که از وزارت کار به اداره مهاجرت ارسال شده بود تاییدیه گرفت.

http://www.HAMSAYE.org/forum/showthread....ost1957839

پست دوست عزیز کشاورز در تاریخ (6/MAY) :

(2015-05-06 ساعت 08:11)arman.keshavarz نوشته:  خبر جدید: دوستان فایل من که از وزارت کار به اداره مهاجرت ارسال شده بود تاییدیه گرفت.

http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%88...#pid605394

همان طوری که ملاحظه کردید حق با آقای کشاورز است .

حالا نکته ی دیگر این که شخص خدا نشناس نمیفهمیده که آخر برادر من اگر میخواهی

از آقای کشاورز کپی برداری کنی ، ایشان مهندس برق هستن ، اگر خطایی در

املای ایشان رخ میدهد ، به خاطر اشتباهات تایپی بوده ، ایشان سریع تایپ میکنند،

اندک خطایی هم رخ میدهد . تو که دیگر نباید این خطاها را عینا نقل کنی .

مثلا آقای کشاورز اشتباها "واضح" را "وازه" نوشته اند . این خوب مشخص است که

ایشان حتما میدانسته اند "واضح" صحیح است ، اما چون مهندس برق هستند

و با کامپیوتر زیاد سر و کار دارند ، سرعت تایپ ایشان آنقدر بالا می رود که این جور

اشتباهات امری عادی است .

یا مثلا بنده ی خدا آقای کشاورز یک بار حالا خواسته اند

بنویسند "هست" ، یک الفی سهوا این وسط زیاد شده ، تایپ شده "هاست" .

شما که نباید همیشه به جای "هست" بگویی "هاست" !

این جوری خوب مردم میفهمند که شما کپی کردی و خود آقای کشاورز نیستی !
پاسخ
تشکر کنندگان: dr.omid ، arash891010
یعنی‌ خوشم میاد که حالا که نتونستید منطقی‌ ثابت کنید که حرف من نادرست است چند تا ID تقلبی درست کردید که درستی‌ حرف را به لجن بکشید. جالب است که دوستانی که ورداشتند این کار را کردند به صورت کاملا خود جوش و با یک هماهنگی‌ بی‌ نظیر همگی‌ از صبح شروع کردند به تهیه اسکرین شات از سایتهای مختلف که ثابت کنند که من متقلب هستم. خوب برادر من تو که انقدر بی‌ کاری که برای اینکه من را به لجن بکشی این همه وقت میذ‌اری، یک کم سود انگیلیسیت را بیشتر کن ببین که چه مغایرتی بین حرف من با قانون وجود داره و بیا منطقی‌ بحث کن. نه اینکه انتظار داشته باشی‌ همه بیان اطلاعات را مفت بدن بهت چون ۲۰ میلیون هم نداری!

البته من به یک چیز دیگه هم شک دارم، این حرفها را یک بنده خدا دیگه که دائم از صبح تا شب تو ماهواره داره مردم را با دلسوزی!!! به برنامه EB5 500,000$ دلاری دعوت میکنه هم میزانه. آخه حق داره. 500 هزار دلار کجا 50 هزار دلار کجا!
پاسخ
تشکر کنندگان: VAHIDEH1362
(2015-05-16 ساعت 08:31)arman.keshavarz نوشته:  یعنی‌ خوشم میاد که حالا که نتونستید منطقی‌ ثابت کنید که حرف من نادرست است چند تا ID تقلبی درست کردید که درستی‌ حرف را به لجن بکشید. جالب است که دوستانی که ورداشتند این کار را کردند به صورت کاملا خود جوش و با یک هماهنگی‌ بی‌ نظیر همگی‌ از صبح شروع کردند به تهیه اسکرین شات از سایتهای مختلف که ثابت کنند که من متقلب هستم. خوب برادر من تو که انقدر بی‌ کاری که برای اینکه من را به لجن بکشی این همه وقت میذ‌اری، یک کم سود انگیلیسیت را بیشتر کن ببین که چه مغایرتی بین حرف من با قانون وجود داره و بیا منطقی‌ بحث کن. نه اینکه انتظار داشته باشی‌ همه بیان اطلاعات را مفت بدن بهت چون ۲۰ میلیون هم نداری!

البته من به یک چیز دیگه هم شک دارم، این حرفها را یک بنده خدا دیگه که دائم از صبح تا شب تو ماهواره داره مردم را با دلسوزی!!! به برنامه EB5 500,000$ دلاری دعوت میکنه هم میزانه. آخه حق داره. 500 هزار دلار کجا 50 هزار دلار کجا!

مودب تر باشید!
روی صحبت من، با قانونی یا غیر قانونی بودن اظهارات شما نسبت به ویزای EB3 نیست که پیوسته حریف می طلبید!
غرض صرفا اثبات فعالیت شما با چند نام کاربری است که با استفاده از آن ها، مدام از پیشرفت کارتان و رضایت از وکیل صحبت می کنید تا در پیام های خصوصی شرکتتان را برای دیگران تبلیغ کنید.
همانطور که قبلا هم گفتم خودِ بنده دو ماهی هست که از برای این نوع ویزا اقدام کرده ام، اما نه از طریق شرکت شما، پس نیازی نیست بضاعت مالی رو دستاویز توهین به من قرار بدید!
سوابق بنده و باقی دوستان عزیزی که مد نظر شما هستند، در فروم مهاجرسرا واضح و مبرهن است و می توانید پست هایی که در شمارش معکوس لاتاری های اخیر یا تایپیک های دیگر موجود هست رو مشاهده کنید.
اینکه بنده برای شفاف سازی فعالیت های شما وقت گذاشته ام نشان از بیکار بودنم نیست، بلکه بیانگر علاقه ی من به این فروم مهاجرتی است که سالها از اطلاعات و مباحث مفید آن سود برده ام و نمی توانم ببینم که فردی، این فروم و افرادی که جهت حصول اطلاعات به آن مراجعه می کنند را دستاویز رسیدن به اهداف شخصی خود قرار دهد.
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
پاسخ
تشکر کنندگان: babak82 ، Paradox ، sanazdst ، رضا٨٦
اسکرین شات را من همون روز اول که این تاپیک و تاپیک مشابه فروم همسایه را دیدم تهیه کردم. ولی همان روز بارگذاری نکردم. البته نمیدانم چرا الان پست اصلی من پاک شده چون هیچ لینکی به فروم دیگر نبود و هیچ اسمی هم از فروم دیگر برده نشده بود و طبق قوانین نباید پاک میشد. خیلی خوشحال میشم که از مدیران محترم یکی علت این موضوع را بفرماید. ببینید دوست عزیز کاملا مشخص هست که پشت این قضیه سود جویی فردی یا شرکتی قرار دارد چرا که اگر شما صادقانه رفتار میکردید و با همان یک آیدی در انجمن فعالیت میکردید چه بسا هم اعتماد سازی میکردید و هم مشتریان قابل توجهی از طریق انجمن جذب میکردید (اگر نمونه موفق با دلیل و مدرک ارائه میکردید) . لطفا اسم فعالیت و تحقیقات دوستان برای انجام کار عقلانی را بیکاری نگذارید. این کار حق هر فردی است برای جلوگیری از به باد رفتن سرمایه اش. از طرفی شما خیلی مانوور روی این ۵۰۰ هزار دلار میدهید و دائم با ۵۰ هزار دلار مقایسه میکنید. مطمئن باشید کسی که ۵۰۰ هزار دلار کنار دارد بطوری اگر ازدستش بدهد خیلی زندگیش دچار نوسان نمیشود هیچ موقع نمیاد وقت خودشو صرف این کند که برود یک سال در یک شغل سطح پایین در آمریکا کار کند. پس اون روش ۵۰۰ هزار دلار(حدود ۲ میلیارد) فقط برای قشر اندکی از جامعه است.
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa ، Kaveh ، Paradox ، sanazdst ، رضا٨٦ ، mehre cyrus
موضوع بررسی و یوزر arman.keshavarz به علت مولتی اکانت بودن به صورت دائمی بن شد.
سایر آیدی ها:
pedram.ndr
amir.bh
taha.k
kiarash.m
neda.mz
kamran.mlkt
پاسخ
(2015-05-16 ساعت 11:55)Masbafa نوشته:  
(2015-05-16 ساعت 08:31)arman.keshavarz نوشته:  یعنی‌ خوشم میاد که حالا که نتونستید منطقی‌ ثابت کنید که حرف من نادرست است چند تا ID تقلبی درست کردید که درستی‌ حرف را به لجن بکشید. جالب است که دوستانی که ورداشتند این کار را کردند به صورت کاملا خود جوش و با یک هماهنگی‌ بی‌ نظیر همگی‌ از صبح شروع کردند به تهیه اسکرین شات از سایتهای مختلف که ثابت کنند که من متقلب هستم. خوب برادر من تو که انقدر بی‌ کاری که برای اینکه من را به لجن بکشی این همه وقت میذ‌اری، یک کم سود انگیلیسیت را بیشتر کن ببین که چه مغایرتی بین حرف من با قانون وجود داره و بیا منطقی‌ بحث کن. نه اینکه انتظار داشته باشی‌ همه بیان اطلاعات را مفت بدن بهت چون ۲۰ میلیون هم نداری!

مودب تر باشید!
روی صحبت من، با قانونی یا غیر قانونی بودن اظهارات شما نسبت به ویزای EB3 نیست که پیوسته حریف می طلبید!
غرض صرفا اثبات فعالیت شما با چند نام کاربری است که با استفاده از آن ها، مدام از پیشرفت کارتان و رضایت از وکیل صحبت می کنید تا در پیام های خصوصی شرکتتان را برای دیگران تبلیغ کنید.
همانطور که قبلا هم گفتم خودِ بنده دو ماهی هست که از برای این نوع ویزا اقدام کرده ام، اما نه از طریق شرکت شما، پس نیازی نیست بضاعت مالی رو دستاویز توهین به من قرار بدید!
سوابق بنده و باقی دوستان عزیزی که مد نظر شما هستند، در فروم مهاجرسرا واضح و مبرهن است و می توانید پست هایی که در شمارش معکوس لاتاری های اخیر یا تایپیک های دیگر موجود هست رو مشاهده کنید.
اینکه بنده برای شفاف سازی فعالیت های شما وقت گذاشته ام نشان از بیکار بودنم نیست، بلکه بیانگر علاقه ی من به این فروم مهاجرتی است که سالها از اطلاعات و مباحث مفید آن سود برده ام و نمی توانم ببینم که فردی، این فروم و افرادی که جهت حصول اطلاعات به آن مراجعه می کنند را دستاویز رسیدن به اهداف شخصی خود قرار دهد.

نه آقا ایشون روی صحبتشون با من بود که 20 میلیون هم نداری . چون من قدیم

گفته بودم که یک دهم این سرمایه رو هم ندارم .

البته خوب مشخص است وقتی کسی پول نداشته باشد این جور افراد دیگر کاری

با شخص ندارند و محل سگ هم به او نمیگذارند .

بالاخره مهم اون 70 هزار دلار هست که باید در جیب وکیل خوشگل ایشان برود .

الحمد لله مدیران جلوی این شیاد رو گرفتن .

البته این شخص با اون رویی که داره بعید میدونم ول کن باشه ، احتمالا شیو ه ی

دروغگوییش رو تغییر بده .
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسی از دوستان که باعث شفاف سازی شدن، چه خوب شد که اسم شرکتی که ایشون هی می خواست تبلیغش کنه رو توی مسیج خصوصی ازشون پرسیدم، اما من باز برگشتم سر خونه ی اول باز نا امید شدم که ایا این راه واقعا شدنیه یا نه، چون مثلا یکی از ابهام هام اینه که چطور اون ۵۰۰ هزار دلاری گرین کارتی که بهت میده ۲ ساله هست و بعد از ۲ سال تحت شرط و شروطی می تونه به گرین کارت چند ساله تبدیل شه، بعد این eb3 بعد از دو سه ماه از ورودت به آمریکا راحت میشه گرین کارت؟ فقط هم لازمه آدم یه سال توی اون جا کار کنه؟

و مشکل بعدی اینه که تا الان کسی نبوده که تا مرحله آخر رو رفته باشه Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: syrene1685 ، رضا٨٦
ما هم گيج شديم،بالاخره چه بايد كرد؟اين روش درسته يا نادرست؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-16 ساعت 16:20)amirriza نوشته:  ما هم گيج شديم،بالاخره چه بايد كرد؟اين روش درسته يا نادرست؟

مدیریت سایت همسایه هم ایشان و آی دی های قلابی این شخص را بن کرد .

متاسفانه چون این تاپیک محل جولان دادن این شخص بود ، نمیشود به اطلاعاتی

که از این شخص و آی دی های دیگرش منتشر شده اعتماد کرد .

برای همین هم به نظرم بهتر است تا مادامی که مدیران و اعضای با سابقه یا

کسانی که واقعا از روند دریافت این ویزا اطلاع کافی دارند و یا خودشان اقدام کرده اند،

در این تاپیک فعالیت نکرده اند ، از هر گونه اقدامی پرهیز کرد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
بنده قبل از اينكه اقدام كنم تقريباً به تمامى شركت هاى مهاجرتى تهران كه تو اين زمينه فعاليت مى كردند سر زدم و از اونها مشورت گرفتم ، در صحبت هاى وكلا هيچ تناقضى ديده نميشد و همه چيز نرمال به نظر مى رسيد. اين شد كه من كار رو شروع كردم و قسط اول قرارداد رو هم پرداخت كردم.
هرچند كه تا الان هيچ اتفاقى نيفتاده و در صورت خوب پيش رفتن همه چيز قاعدتاً بايد تا ٦،٥ ماه ديگه مجوز كار من صادر بشه، اما اتفاقاتى كه شاهدش بوديم باعث دلسردى بنده شده، از دوستانى كه تو اين زمينه با تجربه تر هستند تقاضا دارم كه راهنمايى كنند تا نسبت به وضع موجود آگاه تر بشيم.
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
پاسخ
تشکر کنندگان: Paradox ، sanazdst ، syrene1685 ، sara.e
(2015-05-16 ساعت 17:10)Masbafa نوشته:  بنده قبل از اينكه اقدام كنم تقريباً به تمامى شركت هاى مهاجرتى تهران كه تو اين زمينه فعاليت مى كردند سر زدم و از اونها مشورت گرفتم ، در صحبت هاى وكلا هيچ تناقضى ديده نميشد و همه چيز نرمال به نظر مى رسيد. اين شد كه من كار رو شروع كردم و قسط اول قرارداد رو هم پرداخت كردم.
هرچند كه تا الان هيچ اتفاقى نيفتاده و در صورت خوب پيش رفتن همه چيز قاعدتاً بايد تا ٦،٥ ماه ديگه مجوز كار من صادر بشه، اما اتفاقاتى كه شاهدش بوديم باعث دلسردى بنده شده، از دوستانى كه تو اين زمينه با تجربه تر هستند تقاضا دارم كه راهنمايى كنند تا نسبت به وضع موجود آگاه تر بشيم.
بنظر من اطلاعاتی که Lordsaramon ارائه می کنند قابل اتکا هستند زیرا ایشان تمام مراجع اصلی را برای مطالبشان ذکر می کنند .
پاسخ
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، رضا٨٦
(2015-05-16 ساعت 12:53)Kaveh نوشته:  موضوع بررسی و یوزر arman.keshavarz به علت مولتی اکانت بودن به صورت دائمی بن شد.
سایر آیدی ها:
pedram.ndr
amir.bh
taha.k
kiarash.m
neda.mz
kamran.mlkt
با سلام
اگر مسولین محترم سایت ترتیبی اتخاذ کنند که در هنگام ساخت account شماره موبایلی از متقاضی اخذ شود و مثلاً پسورد به آن شماره sms شود شاید بتوان از ساخت account های مختلف توسط افراد جلوگیری نمود .
پاسخ
تشکر کنندگان: sara.e ، ENA ، رضا٨٦
(2015-05-16 ساعت 15:13)sanazdst نوشته:  مرسی از دوستان که باعث شفاف سازی شدن، چه خوب شد که اسم شرکتی که ایشون هی می خواست تبلیغش کنه رو توی مسیج خصوصی ازشون پرسیدم، اما من باز برگشتم سر خونه ی اول باز نا امید شدم که ایا این راه واقعا شدنیه یا نه، چون مثلا یکی از ابهام هام اینه که چطور اون ۵۰۰ هزار دلاری گرین کارتی که بهت میده ۲ ساله هست و بعد از ۲ سال تحت شرط و شروطی می تونه به گرین کارت چند ساله تبدیل شه، بعد این eb3 بعد از دو سه ماه از ورودت به آمریکا راحت میشه گرین کارت؟ فقط هم لازمه آدم یه سال توی اون جا کار کنه؟

و مشکل بعدی اینه که تا الان کسی نبوده که تا مرحله آخر رو رفته باشه Sad

با سلام و عرض ادب :
ميشه لطف كنيد نام شركتي كه قصد تبليغش را داشتن در پست خصوصي من ارسال كنيد ، با تشكر از شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-16 ساعت 17:10)Masbafa نوشته:  بنده قبل از اينكه اقدام كنم تقريباً به تمامى شركت هاى مهاجرتى تهران كه تو اين زمينه فعاليت مى كردند سر زدم و از اونها مشورت گرفتم ، در صحبت هاى وكلا هيچ تناقضى ديده نميشد و همه چيز نرمال به نظر مى رسيد. اين شد كه من كار رو شروع كردم و قسط اول قرارداد رو هم پرداخت كردم.

بله من هم خیلی دلسرد هستم و نسبت به نتیجه فرآیند خوش بین نیستم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان