کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
سایت سفارت تو آنکارا امروز 21 sep به روز رسانی شده ولی دوباره یه سری دیگه از 2012 ایها زو اعلام کرده که مصاحبشون 20-27 سپتامبره.کلا هم 18 نفر . به نظر می رسه آخرین نفرها باشن.
قبولي:١ مي ٢٠١٢،پست:ارامكس كارنت: نوامبر، مصاحبه ايروان: w2dec
case:21xx نتيجه:آبي . كليرنس: 5feb
تشکر کنندگان: مانترا
(2012-09-21 ساعت 14:44)nooshshahnar نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 17:27)Hamilton نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 09:13)Emma_a432 نوشته:  تبریک به همه ی کسایی که نامه ی دومشون اومده
میشه لینک سفارت آنکارا رو بذارید(همونی که توش تاریخ مصاحبه ها لیست شدم(
ممنون...

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

دوست عزیز در این لینکی که شما گذاشتید که فقط تاریخ 2012 ها هست پس 2013 ها چی می شوند؟

هنوز سایت 2013 ایها رو نگذاشته امروز تازه یک سری جدید از 2012 ایها رو گذاشته. انشا.. مال 2013 ایها هم میاد تو سایت
قبولي:١ مي ٢٠١٢،پست:ارامكس كارنت: نوامبر، مصاحبه ايروان: w2dec
case:21xx نتيجه:آبي . كليرنس: 5feb
تشکر کنندگان: rezagh ، مانترا
جهت تکمیل اطلاعات جدول باید عرض کنم که کیس ما دو نفره و مدارکو با TNT ارسال کردیم. اگه دوستان لطف کنند و پاسخ ارسال قبلیمو بدن ممنون میشم.
کیس: 2013AS4##
اتعداد: 2 نفر
ارسال مدارک: 15 جولای
کارنتی: آگوست
سفارت : آنکارا
نامه دوم: 20 نوامبر
مصاحبه: 23 ژانویه
آخرین آپدیت CEAC : می 21
تشکر کنندگان:
برای برادر منهم با کیس 2013as00006xx نامه دوم امده هفته اول نوامبر
تشکر کنندگان: sayeh_m ، saljoogh ، ehsan_ati ، rezagh ، مانترا ، pooyash ، Saeedv13
به همه دوستان که تاریخ مصاحبشون مشخص شده تبریک میگم

ولی امسال دارن خیلی بی نظم بررسی میکنن و اصلا درست نمیشه حدس زد که کی کی کارنت میشه یا تارخ مصاحبه کی هست؟
قایقی باید ساخت
تشکر کنندگان: itsmasoud ، mooj ، مانترا
دوستان من روی این قضیه مغز گذاشتم مطمئن باشید تا یک دو هفته دیگه تاریخ مصاحبه همه دوستانی که کارنت شدن مشخص می شه ..... من مطمئن مطمئنم ... ببینم تا حالا شده کسی تماس بگیره یا ایمیل بده جواب نادرست بگیره .... یادتونه وقتی زنگ زدین KCC تاریخ مصاحبه تون رو بپرسین ... بهتون گفتن از 20 سپتامبر به بعد چک کنین ؟ دارن کار میکنن بابا بدبخت ها .....یک کم سرشون شلوغه .... باور کنید یا نه .... واقعا کارهاشون حساب کتاب داره و مثل ما دیمی نیست . ...( خودمو می گم کسی به خودش نگیره ) یک مقدار تحمل کنید ردیف می شه.

جدای از این که امیدوارم به زودی همه دوستان عزیزی که کارنت شدن ، تاریخ مصاحبه بگیرن .... آرزوی ویزای یک ضرب برای همه دوستان رو دارم .
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
گيون جان تو فقط مثبت فكر كن همه چي حله Big GrinBig Grin
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: achi686 ، mooj ، barmak ، Ali DV-2013 ، farmiz ، bayat_r ، Given ، lilistar ، Emma_a432 ، مانترا ، Saeedv13
(2012-09-21 ساعت 14:44)nooshshahnar نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 17:27)Hamilton نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 09:13)Emma_a432 نوشته:  تبریک به همه ی کسایی که نامه ی دومشون اومده
میشه لینک سفارت آنکارا رو بذارید(همونی که توش تاریخ مصاحبه ها لیست شدم(
ممنون...

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

دوست عزیز در این لینکی که شما گذاشتید که فقط تاریخ 2012 ها هست پس 2013 ها چی می شوند؟
سلام دوست عزیزSmile
فکر می کنم اگه قراره که مصاحبه ها از نوامبر شروع بشه به این زودیا آپدیت نکنن.
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: Ali DV-2013
خوب ديگه از امشب هم گذشت. من که ايميلي دريافت نکردم! به احتمال خيلي زياد پنجشنبه هفته ديگه نامه هاي شماره 1000 تا 1900 رو اعلام ميکنن. اين هفته زير 1000 ها رو از دوشنبه تا پنجشنبه Schedule کردن، هفته ديگه نوبت ما بالاي هزاريا اه ديگه Cool
تشکر کنندگان: mooj ، Emma_a432 ، hamedhamed
سلام دوستان
اول از همه مجددا تبريك ميگم به همه اونهائي كه نامه دومشون اومده و آرزوي موفقيت دارم براي تك تكشون به نظر من 3 عامل تو تعيين ترتيب تاريخ هاي مصاحبه مهم هستش:
1- تاريخ ارسال مدارك
2- شماره كيس نامبر
3- اتمام FBI Check
عامل سوم رو نباس از ياد برد و اينكه ما هيچ نوع اطلاعي از نحوه بررسي ها نداريم .........

با ارزوي موفقيت
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: mooj ، sayeh_m ، ehsan99 ، صوفیا صوری ، Omid91 ، Emma_a432 ، achi686
با سلام ویژه خدمت همه دوستانSmile
من هم از صمیم قلب به همه دوستان هر جا که هستن (مونترال ، هلسینکی، لندن،بمبئی، کوالا لامپور،ابوظبی و آنکارا و...)که کارنت شدن و نامشونو گرفتن تبریک می گم.انشا اله یه پروسه موفق و با خاطره ای شیرین براتون رقم بخوره.
بقیه دوستان هم امیدوارم به زودی نامشونو دریافت کنن.Wink
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، Ali DV-2013 ، ehsan99 ، Stewie ، iman677 ، صوفیا صوری ، raham ، nagoo ، Emma_a432 ، hamedhamed ، achi686
با سلام به همه دوستان من تازه واردم ولی بسیار خوشحالم که در جمع شما هستم ؛ من شماره کیسم 2013AS00004000 می باشد ؛ نمی دونم که زمان مصاحبه ام چه موقع است؛ امروز 31 شهریور یکی می گفت که برام میل اومده و باید آبان ماه برم مصاحبه ، این رو بگم که کیس اون زیر 1000 بود ؛ لطف کنید و به من کمک کنید بگید من با کیس 4000 کی نوبتم میشه و آیا این درست هستش که همون سایتی که اعلام کرده که من برنده شدم همون جا اعلام میکنه زمان مصاحبه من رو ؛ از همتون ممنون اگه سئوال ابتدایی و پیش پا افتادس ببخشید اخه من تازه واردم . با تشکر از همه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، fire dragon
(2012-09-21 ساعت 23:54)babak2013 نوشته:  با سلام به همه دوستان من تازه واردم ولی بسیار خوشحالم که در جمع شما هستم ؛ من شماره کیسم 2013AS00004000 می باشد ؛ نمی دونم که زمان مصاحبه ام چه موقع است؛ امروز 31 شهریور یکی می گفت که برام میل اومده و باید آبان ماه برم مصاحبه ، این رو بگم که کیس اون زیر 1000 بود ؛ لطف کنید و به من کمک کنید بگید من با کیس 4000 کی نوبتم میشه و آیا این درست هستش که همون سایتی که اعلام کرده که من برنده شدم همون جا اعلام میکنه زمان مصاحبه من رو ؛ از همتون ممنون اگه سئوال ابتدایی و پیش پا افتادس ببخشید اخه من تازه واردم . با تشکر از همه
سلام دوست عزيز
به جمع ما خوش اومدي Smile قبل از همه اگر همين تاپيكهاي ٢٠١٣ رو مطالعه كني نه فقط به جواب تمام سوالهاتون ميرسين بلكه يه استاد در امر مهاجرت و لاتاري و اين چيزا ميشين Big Grin در مورد زمان مصاحبتون هم نميتونم كمكي بكنم ولي اين درسته كه درسايتي كه برنده شدين زمان مصاحبه تون مياد. البته قبلش بايد كيس نامبرتون كارنت بشه و يه چند وقتي هم بگذره Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، ASALI ، barmak ، mrr777 ، Ali DV-2013 ، hamedhamed ، مانترا ، Saeedv13
خانم سایه ممنون از جوابتون ،در مورد کارنت شدن من همون موقع که مدارک رو فرستادم میلی زدم و به من میل دادن که 4 تا 6 هفته دیگه اقدام میشه ، لطف کنید و به من بگید آیا برای کارنت شدن باید میلی از آنها دریافت کنم و یا باید به جایی مراجعه کنم ، چطور باید بفهمم که کارنت شدم یا نه ؟ از شما خیلی خیلی ممنون میشه اگه به من بگید . با سپاس از شما
تشکر کنندگان:
(2012-09-21 ساعت 23:54)babak2013 نوشته:  با سلام به همه دوستان من تازه واردم ولی بسیار خوشحالم که در جمع شما هستم ؛ من شماره کیسم 2013AS00004000 می باشد ؛ نمی دونم که زمان مصاحبه ام چه موقع است؛ امروز 31 شهریور یکی می گفت که برام میل اومده و باید آبان ماه برم مصاحبه ، این رو بگم که کیس اون زیر 1000 بود ؛ لطف کنید و به من کمک کنید بگید من با کیس 4000 کی نوبتم میشه و آیا این درست هستش که همون سایتی که اعلام کرده که من برنده شدم همون جا اعلام میکنه زمان مصاحبه من رو ؛ از همتون ممنون اگه سئوال ابتدایی و پیش پا افتادس ببخشید اخه من تازه واردم . با تشکر از همه

دوست عزیز
برای اطلاع از تاریخ تقریبی کارنت شدنتون ارسال ۱۳۴۹ در این لینک رو ببینید

http://mohajersara.com/thread-5243-post-...#pid212951

با توجه به اینکه تازه واردید اگه یه کم وقت بزارید و صفحات پر از اطلاعات ارزشمند این فروم رو بخونید خیلی زود حرفه ای می شید.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، babak2013 ، fire dragon ، hamedhamed

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان