کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-10-01 ساعت 13:10)MEHDIREZAEI نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 00:18)nooshin nasiri نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 14:20)MEHDIREZAEI نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 14:08)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 13:13)taba60 نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 13:05)nooshin nasiri نوشته:  امسال کیس نامبرها همه اش تا 10000 هست، امکان نداره ماه دیگه تا 6000 کارنت بشن!!!
6000 احتمالا بعد از ژانویه کارنت بشه...
البته این هم فقط یک حدسه...
حر ف شما درسته ولی چون قراره یک سری دیگه قرعه کشی بشه میگم.کلا فکر کنم که کیس نامبرا اعدادشون بره بالا بازم باید صبر کنیم .تا 22 اکتبر.کی قراره دوباره بولتن تغییر کنه

درسته که قراره مجدداً قرعه کشی صورت بگیره، ولی تضمینی وجود نداره که از آسیا یا از ایران کسی انتخاب بشه، همه اینها حدس و گمانه، شاید به این خاطر این مرحله از قرعه کشی برگزار میشه که اگر درصدی از برندگان اقدام نکردن بتونن کسری بوجود اومده رو پوشش بدن تا اتفاقاتی که برای 2012 پیش اومد مجدداً تکرار نشه.
دوستان من فكر مي كنم با توجه به اينكه از آسيا 16045 نفر برنده داشتيم برنده هارو توي دو سري اعلام مي كنند سري اول تا كيس نامبر 10000 رو اعلام كردن تا توي اين زمان بتونن مداركو طبق كيس نامبرها كارنت كنن و سري دوم بقيه رو توي اكتبر
اينطوري حجم مداركي كه به كنتاكي ميرسه كمتر مي شه و راحتتر مي تونن شمارهارو كارنت كنند
امیدوارم همین طوری باشه که شما میگید...
چون من خیلی نگران این هستم که با کیس نامبر بالایی که دارم اصلا کارنت نشم Sad
اما بعید میدونم این خبرها باشه، با توجه به تعداد دوستان برنده ای که در مهاجرسرا ثبت شده با یک مقایسه با سالهای گذشته نشون میده که گویا کل برندگان اعلام شده باشند!!
اگه بخواهيم منطقي چك كنيم نميشه كه از آسيا 16045 نفر قبولي داشته باشيم و همه 6021 نفر ايراني شماره كيس زير 10000 داشته باشند.
توي همين مهاجر سرا 480 نفر شماره شون رو ثبت كردن كه 98 درصد زير 10000 هستش
چرا نمی شه؟
خوب 16045 کیس که قبول نشدن... 16045 نفر قبول شدن...
خوب بعضی کیس ها هم سه یا 4 نفره هستن....
یعنی این 16045 نفر 10000 کیس را تشکیل میدن و اصلا غیر منطقی نیست!!!
من بعید میدونم از ایران برنده جدیدی با کیس نامبر بالای 10000 اعلام بشه، اما خوب باید یک 20 روز دیگه هم صبر کرد ببینیم این قضیه برنده های جدید آخرش چی میشه!!!
كيس نامبر : 2013AS000087xx
دیدن قبولی: 2-May
ارسال مدارك:30- May ، پست TNT
مصاحبه: 4 تیر
دريافت ويزا: یک ضرب- 5تیر!
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: pooya.n ، amir82 ، funnybluesolea
دوستان من امروز برای درخواست وقت مصاحبه برای ویزای توریستی از سفارت ایروان تماس گرفتم گفتن آفیسر فارسی هم دارن خیال کسایی که ایروان مصاحبه دارن راحت باشه مشکل زبان ندارید
تشکر کنندگان: el333 ، pooya.n ، bardia9 ، Saeedv13 ، libra_sky ، nagoo ، مانترا ، amir82 ، mohajer13 ، achi686 ، HRSH ، armin1 ، Emma_a432 ، roeentan
(2012-10-01 ساعت 00:24)alirezass نوشته:  سلام
این ارمنستان که میگید درسته تو رو به خدا من خودم رو آماده کرده بودم برم آنکارا همه سفرنامه ها هم که ترکیه است!!!! یعنی که چی؟؟؟ اجبار از طرف سفارت آنکاراست یا بعضی ها خودشان عوض میکن این قضیه مشکوک از من گفتن لطفا پیگیری کنید؟؟!!!
اگر خدا نکرده عوض شد تو سفارت ارمنستان کسی فارسی بلد هست یا نه؟اصلا حق انتخاب داریم اونجا
مطب دکتر کجاست؟؟ واییییییی خدای من چه کنیم جون هر کی دوست دارید انقدر استرس ندید....

آقا زیاد سخت نگیر اولا خود KCC تغیر داده به ایروان که دستش درد نکنه چون پرونده ها سریعتر جریان پیدا می کنه ثانیا ارمنستان به نظرم از دو نظر بهتره :
1- سرش خیلی خلوت تر از آنکاراس که خیلی بهتره!
2- رابطه ارمنستان و کلا ارامنه با ایران الان خیلی بهتر از ترکیه هست !
پس حله !
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: pooya.n ، lilistar ، Saeedv13 ، mrr777 ، مانترا ، marjani ، Emma_a432 ، ehsan_ati
سلام
من بعد مدت‌ها اومدم مهاجرسرا بالاخره
از برندگان جدید خبری دارید؟ کسایی که احتمالا امروز، یعنی ۱ اکتبر، اسمشون دراومده باشه

Smile
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-10-01 ساعت 16:36)naarestan نوشته:  سلام
من بعد مدت‌ها اومدم مهاجرسرا بالاخره
از برندگان جدید خبری دارید؟ کسایی که احتمالا امروز، یعنی ۱ اکتبر، اسمشون دراومده باشه

Smile
نه دوست عزيز 22 اكتبر برنده هاي جديد را اعلام ميكنند . ( يعني اميدوارم كه اعلام كنند ) .
(2012-10-01 ساعت 13:21)nooshin nasiri نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 13:10)MEHDIREZAEI نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 00:18)nooshin nasiri نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 14:20)MEHDIREZAEI نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 14:08)mehdi.pazoki نوشته:  درسته که قراره مجدداً قرعه کشی صورت بگیره، ولی تضمینی وجود نداره که از آسیا یا از ایران کسی انتخاب بشه، همه اینها حدس و گمانه، شاید به این خاطر این مرحله از قرعه کشی برگزار میشه که اگر درصدی از برندگان اقدام نکردن بتونن کسری بوجود اومده رو پوشش بدن تا اتفاقاتی که برای 2012 پیش اومد مجدداً تکرار نشه.
دوستان من فكر مي كنم با توجه به اينكه از آسيا 16045 نفر برنده داشتيم برنده هارو توي دو سري اعلام مي كنند سري اول تا كيس نامبر 10000 رو اعلام كردن تا توي اين زمان بتونن مداركو طبق كيس نامبرها كارنت كنن و سري دوم بقيه رو توي اكتبر
اينطوري حجم مداركي كه به كنتاكي ميرسه كمتر مي شه و راحتتر مي تونن شمارهارو كارنت كنند
امیدوارم همین طوری باشه که شما میگید...
چون من خیلی نگران این هستم که با کیس نامبر بالایی که دارم اصلا کارنت نشم Sad
اما بعید میدونم این خبرها باشه، با توجه به تعداد دوستان برنده ای که در مهاجرسرا ثبت شده با یک مقایسه با سالهای گذشته نشون میده که گویا کل برندگان اعلام شده باشند!!
اگه بخواهيم منطقي چك كنيم نميشه كه از آسيا 16045 نفر قبولي داشته باشيم و همه 6021 نفر ايراني شماره كيس زير 10000 داشته باشند.
توي همين مهاجر سرا 480 نفر شماره شون رو ثبت كردن كه 98 درصد زير 10000 هستش
چرا نمی شه؟
خوب 16045 کیس که قبول نشدن... 16045 نفر قبول شدن...
خوب بعضی کیس ها هم سه یا 4 نفره هستن....
یعنی این 16045 نفر 10000 کیس را تشکیل میدن و اصلا غیر منطقی نیست!!!
من بعید میدونم از ایران برنده جدیدی با کیس نامبر بالای 10000 اعلام بشه، اما خوب باید یک 20 روز دیگه هم صبر کرد ببینیم این قضیه برنده های جدید آخرش چی میشه!!!
سلام به دوستان
من چند روز زنگ زدم به کی سی سی واسه مدارکم و البته اینکه کی کارنت می شم.بهم گفتن که احتمال زیاد نوامبر کیس نامبر من هم کارنت بشه. با این توضیح که کیس نامبر من زیر یه کم از ۸۰۰۰ کمتر هستش. اینکه تا چه حد صحت داره راستشو بخوایید نمی دونم ولی گفتم حالا محض اطلاع بگم به دوستان
تشکر کنندگان: amir82 ، مهتاب - 2251 ، Given ، roeentan
یعنی میشهههههههه تا 8000 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//// ایشاللهههههههههههههههههههههههSmile
تشکر کنندگان: shima1364 ، shimoda ، soheila_chem ، roeentan
دوستان میتونین منو راهنمایی کنین؟
از کجا بفهمم که پروندم کاررنت شده؟
Case Number: 2013AS000065xx
تاریخ مصاحبه: 9 می آنکارا
تعداد کیس: 1 نفر
برگه صورتی
کلیر شده در 17 سپتامبر 2013
تاریخ دریافت ویزا: هیچ وقت
تشکر کنندگان:
(2012-10-01 ساعت 20:54)Arash R نوشته:  دوستان میتونین منو راهنمایی کنین؟
از کجا بفهمم که پروندم کاررنت شده؟
از آخرین جدولی که اینجا میبینید..جلوی آسیا هم نوشته 2350 یعنی تا این شماره کارنت شدن.
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: Arash R ، sayeh_m ، libra_sky ، Tomas ، amirhr123 ، roeentan
سلام

من با شماره کمتر از ۱۷۰۰ که مدارکم ۴ می فرستادم به کنتاکی هنوز نامه دوم دریاقت نکردم. ۲ هفته پیش زنگ زدم به کی‌ سی‌ سی‌ و اپراتور گفت تا ۱ اکتبر میاد و تقریباً اوائل نوامبر مصاحبتن هست ولی‌ امروز دوباره زنگ زدم و به من گفتند که تا ۱۵ اکتبر نمیاد و اول دسامبر مصاحبتن هست حالا من گیجم یعنی‌ چی‌؟؟؟
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: amirhr123
(2012-10-01 ساعت 10:52)Hamilton نوشته:  من در مورد فرستادن مدارك دو تا سوال دارم لطفا كمكم كنيد
اول اينكه ما بايد اصل ترجمه ها رو بفرستيم يا كپي ترجمه ها رو؟
دوم اينكه تو قسمت contact information مداركي كه بايد بفرستيم
يك جا local mailing adresss خواسته. ادرس تو انكارا رو بايد بديم
يا همين ايران؟

سلام دوست عزیز
1) اگر دو سری ترجمه کردید یک سری رو ببرید مصاحبه و یک سری رو بفرستید و اگر فقط یه نسخه ترجمه دارید کپی ترجمه رو بفرستید و اصل ترجمه رو به همراه اصل خود مدرک فارسی ببرید

2) آدرس ایران
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Emma_a432 ، Hamilton
بچه ها کارنتی نوامبر هم در حال اومدنه دیدین چقدر سریع گذشت نگران نباشید همه میریم مصاحبه دیر و زودش فرقی نمیکنه
کیس نامبر :2013AS00003### تاریخ رویت قبولی:2 می(روز تولدم) کنسولگری:ارمنستان کارنت :نوامبر مصاحبه:اواخر ژانویه کلیرنس:اوایل مارچ
تشکر کنندگان: roeentan
سلام بچه ها
چطوری میشه شماره های کارنت شده این ماه رو فهمید ؟
دوستان لطفا به منظور جلوگیری از بی نظم شدن تاپیکها بحثهای مربوط به دلار و موضوعات متفرقه رو توی این تاپیک مطرح کنین .

http://mohajersara.com/thread-5572-page-60.html
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، moji1361 ، hamedhamed ، far-dv2013 ، pooya.n ، sayeh_m ، roeentan ، mohammadrezah
سلام

دوستان من خیلی خیلی نگرانم آخه چطور میشه هنوز من با شماره کمتر ۱۷۰۰ که مدارکم را انقدر زود فرستادم یعنی‌ ۴ می هنوز وقت مصاحبه نداشته باشم یا به قول اپراتور تو دسامبر باشه چون دیر افتادن مصاحبه برای کارنتیهای سری اول درصورتی عقب میفته که مدارکشان دیر فرستاده باشنده یعنی‌ ممکنه نوامبر هم مصاحبه نشوم؟؟؟ خواهش می‌کنم اگر کسی‌ میدونه جواب من را بده پیشاپیش سپاسگزارم
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان