کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-10-02 ساعت 11:28)MARYAM2 نوشته:  سلام

دوستان من خیلی خیلی نگرانم آخه چطور میشه هنوز من با شماره کمتر ۱۷۰۰ که مدارکم را انقدر زود فرستادم یعنی‌ ۴ می هنوز وقت مصاحبه نداشته باشم یا به قول اپراتور تو دسامبر باشه چون دیر افتادن مصاحبه برای کارنتیهای سری اول درصورتی عقب میفته که مدارکشان دیر فرستاده باشنده یعنی‌ ممکنه نوامبر هم مصاحبه نشوم؟؟؟ خواهش می‌کنم اگر کسی‌ میدونه جواب من را بده پیشاپیش سپاسگزارم

نگران نباش اين اختلالها تو ماه اول به دليل تراكم پرونده ها اتفاق افتاده، بارها گفتن كه چند هفته از برنامه عقبن.
تا چند روز ديگه همه چيز نرمال ميشه.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: MARYAM2 ، pooya.n ، tatoole ، Emma_a432
(2012-10-02 ساعت 12:53)mrr777 نوشته:  
(2012-10-02 ساعت 11:28)MARYAM2 نوشته:  سلام

دوستان من خیلی خیلی نگرانم آخه چطور میشه هنوز من با شماره کمتر ۱۷۰۰ که مدارکم را انقدر زود فرستادم یعنی‌ ۴ می هنوز وقت مصاحبه نداشته باشم یا به قول اپراتور تو دسامبر باشه چون دیر افتادن مصاحبه برای کارنتیهای سری اول درصورتی عقب میفته که مدارکشان دیر فرستاده باشنده یعنی‌ ممکنه نوامبر هم مصاحبه نشوم؟؟؟ خواهش می‌کنم اگر کسی‌ میدونه جواب من را بده پیشاپیش سپاسگزارم

نگران نباش اين اختلالها تو ماه اول به دليل تراكم پرونده ها اتفاق افتاده، بارها گفتن كه چند هفته از برنامه عقبن.
تا چند روز ديگه همه چيز نرمال ميشه.

کاملا درسته. یه 10 روز دیگه صبر کنین تا کارنتیهای سری بعد هم اعلام بشن و جدول زمانبندی اونها هم یه نظمی بگیره. به امید خدا زمان مصاحبه ی شما هم میاد.
تشکر کنندگان: MARYAM2 ، tatoole ، Emma_a432
(2012-10-02 ساعت 09:43)moji1361 نوشته:  سلام دوستان خوب مهاجرسرایی
من خیلی حالم بده ،به 2 دلیل :
1- اینکه هنوز تاریخ مصاحبم نیومده و همه برنامه هام رو گذاشتم کنار و فقط میرم پیجم رو رفرش میکنم تا آپدیت شه .
2- خیلی استرس دارم ، همش فکرم درگیره . با این اوضاع دلار چجوری میخوایم بریم ؟؟ چقدر ما بدشانسیم ، اینطور که معلومه میخوان بلیطهای هواپیما رو هم گرون کنن !!! شنیدم که بلیط یو.اس.ای حدود 6 میلیون تومن
سلام ؛

این دو دلیل بد بودن حالتون اپیدمی شده !!! همه اونهایی که هنوز منتظر هستند همین حس و حال رو دارن . درست مثل خودم .

ضمنا چرا شماره کیس شما تو امضاتون با 2012 شروع میشه !؟ اشتباهه ؟
شماره کیستون هم زیر 1000 هستش آره ؟
شماره کیس: 2013AS000016XX
تاریخ رویت قبولی: JUN 16th 2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
ارسال فرم های سری اول: Jun 21
دریافت توسط کی سی سی:14 Jun 26 ,cnfrmd Aug
کارنت شدن کیس: Aug 15
تاریخ مصاحبه :هفته اول دسامبر
جمع تقریبی هزینه ها: عکس +پست 80 +ترجمه 170+واکسن 140
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، moji1361 ، poopak
سلام ؛

این دو دلیل بد بودن حالتون اپیدمی شده !!! همه اونهایی که هنوز منتظر هستند همین حس و حال رو دارن . درست مثل خودم .

ضمنا چرا شماره کیس شما تو امضاتون با 2012 شروع میشه !؟ اشتباهه ؟
شماره کیستون هم زیر 1000 هستش آره ؟

[/quote]
مرسی که گفتید ، درستش کردم Wink بله من زیر 1000 هستم و هنوز از زمان مصاحبم خبری نیست Sad
شماره کیس:**2013AS9
ارسال فرمها:23 جون 2012 - ایمیل
کارنت شدن:Sep 2012
تاریخ اعلام مصاحبه:18 Oct
تاریخ و مکان: اواسط دسامبر-ابوظبی
کلیر: بعد از 30 روز
تشکر کنندگان: pooya.n
این دلار بی خیال بشین لطفا خودتون واسه شرایط سخت ترزندگی درآمریکا آماده کنید ممکنه اینجا دکتری اما مثل دوست من که مهندس بوده الان
اونجاست یه مدتی خرچنگ پاک کنی یا لباس خرس بپوشی جلورستوران .
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: shima1364 ، pooya.n ، bayat_r ، roeentan
بچه ها توروخدا بهم کمک کنید!من چه جوری می تونم به کی سی سی زنگ بزنم؟
به اون تلفن که رو برگه ی برنده نوشته زنگ میزنم یه تلفن گویا برمیداره ادرس سایت و میده !
می خوام تاریخ مصاحبه م وپی گیری کنم...
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
(2012-10-02 ساعت 16:15)Emma_a432 نوشته:  بچه ها توروخدا بهم کمک کنید!من چه جوری می تونم به کی سی سی زنگ بزنم؟
به اون تلفن که رو برگه ی برنده نوشته زنگ میزنم یه تلفن گویا برمیداره ادرس سایت و میده !
باید تلفن رو نگه دارین تا آدرسها رو کامل بگه . بعد هم اگر اشتباه نکنم یه داخلی آخرش اعلام میکنه . فکر کنم شماره 1 باشه ولی یادم نیست . بعد اپراتور گوشی رو برمیداره . شاید هم خیلی طول بکشه که گوشی رو بردارن . هی اعلام میکنه که باید پشت خط بمونین Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: pooya.n ، el333 ، studpk ، Saeedv13 ، roeentan ، Emma_a432 ، hamedhamed
(2012-10-02 ساعت 16:15)Emma_a432 نوشته:  بچه ها توروخدا بهم کمک کنید!من چه جوری می تونم به کی سی سی زنگ بزنم؟
وقتی زنگ میزنید میره رو تلفن گویا اگر قطع نکنید حرفش که تمام شد چند ثانیه بعدش بوق میخوره و گوشیو برمیدارن..(شمارشونم که اینه:606-526-7500 )
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: pooya.n ، Saeedv13 ، mrr777 ، roeentan ، Emma_a432 ، hamedhamed

شماره همونه. اگه تو ساعت اداری زنگ بزنین بعد از گفتن همه این حرفها وصل میشه به اپراتور
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: pooya.n ، Emma_a432 ، hamedhamed
سلام به همگی و با تشکر از راهنمایی های خوبتون .
می خواستم بدونم میشه بعد از کارنت شدن وقت مصاحبم رو عقب بندازم ؟؟ چون مدارکم کامل نیست . و اگر میشه حداکثر تا چند وقت میشه عقب انداخت ؟
من ابوظبی رو انتخاب کردم برای مصاحبه .
2013AS8xxx
کنسولگری: ابوظبی 1 نفر
مصاحبه: june 2 2013
دریافت ویزا: یکضرب Smile
شهر انتخابی : LAS VEGAS
اگر کسی مایل بود برای همسفر و همخانه بودن(اول آبان) پیام خصوصی بگذارید لطفا ممنون
تشکر کنندگان: roeentan

سلام دوست عزيز

بايد با همون شماره تماس بگيرين (6065267500) بعد كه توضيحات رو تا آخر گوش كنيد ......... بعد صداي بوق رو مي شنويد كه به اپراتور وصل ميشه ...... بايد منتظر شين تا اپراتور جواب بده، اپراتور شماره كيس اسم و فاميل و سال تولد مي پرسه بعدش شما مشكلت رو بگو)

سلام دوستان

زنگ زدم KCC صحبت كردم گفتم اين برگ مصاحبه كي ما آد گفت داره پروسس ميشه و هر چند وقت يكبار چك كنيد .......... به خدا مونديم حيرون ............

سلام دوستان

زنگ زدم KCC صحبت كردم گفتم اين برگ مصاحبه كي ما آد گفت داره پروسس ميشه و هر چند وقت يكبار چك كنيد .......... به خدا مونديم حيرون ............
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، MARYAM2 ، Emma_a432
(2012-10-02 ساعت 19:48)ARSHIYA USA نوشته:  سلام به همگی و با تشکر از راهنمایی های خوبتون .
می خواستم بدونم میشه بعد از کارنت شدن وقت مصاحبم رو عقب بندازم ؟؟ چون مدارکم کامل نیست . و اگر میشه حداکثر تا چند وقت میشه عقب انداخت ؟
من ابوظبی رو انتخاب کردم برای مصاحبه .
اگه دلیل موجه با مدرک قابل ارائه به سفارت داشته باشی میتونی مصاحبتو عقب بندازی اما برای شما با کیس نامبر 8000 عقب انداختن مصاحبه یه ریسک بزرگه و ممکنه اگه کلیرنس بهتون بخوره وقت کم بیارید و موفق نشید ویزا بگیرید. حالا مشکل مدرکت چی هست. بگو شاید دوستان اینجا بتونن راهنماییت کنن.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، bayat_r ، Emma_a432 ، pooya.n ، afshin4749
(2012-10-03 ساعت 01:21)rayanmoli نوشته:  با سلام به تمامی دوستان

ما با شماره 900 هنوز نامه دوم رو دریافت نکردیم. گفتند چند هفته طول می کشه. راستی کسی می دونه سفارت آنکارا و یا ایروان دقیقا" چه مدارکی رو می خوان. اکه لیست مدارک رو یکی از دوستان بذاره ممنونو می شم.

چك ليست مدارك
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: Emma_a432 ، Szsanazsz ، pooya.n ، مانترا ، rezagh
(2012-10-03 ساعت 02:49)armin1 نوشته:  

ما با شماره 900 هنوز نامه دوم رو دریافت نکردیم. گفتند چند هفته طول می کشه. راستی کسی می دونه سفارت آنکارا و یا ایروان دقیقا" چه مدارکی رو می خوان. اکه لیست مدارک رو یکی از دوستان بذاره ممنونو می شم.

چك ليست مدارك

لینک رو اشتباه گذاشتین
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
(2012-10-03 ساعت 10:41)bmojtaba نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 02:49)armin1 نوشته:  

چك ليست مدارك

لینک رو اشتباه گذاشتین
من توی لینک اشتباهی نمی بینم لینک کاملا درسته .شما لینک رو باز میکنید و فایل ورد را دانلود میکنید.
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: Emma_a432 ، tatoole ، bmojtaba ، nooshshahnar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان