کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-10-03 ساعت 02:49)armin1 نوشته:  
(2012-10-03 ساعت 01:21)rayanmoli نوشته:  با سلام به تمامی دوستان

ما با شماره 900 هنوز نامه دوم رو دریافت نکردیم. گفتند چند هفته طول می کشه. راستی کسی می دونه سفارت آنکارا و یا ایروان دقیقا" چه مدارکی رو می خوان. اکه لیست مدارک رو یکی از دوستان بذاره ممنونو می شم.

چك ليست مدارك

با سلام
نگفتند چه ماهی مصاحبتون هست؟
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان:
دوستان ... عزیزان ... سروران ... می دونم که نباید سوال تکراری پرسید ... میدونم که باید صفحات کل سایتو مطالعه کرد ... ولی خداییش دیگه گیج شدم و قاطی کردم ... یه جوونمرد سر جدش فقط یه کلام بگه " من چجوری بفهمم که کارنت شدم یا نه " ... مدارکمو اواخر آگوست فرستادم ... الانم که 3 اکتبره ... کیس نامبرم هم بین 1900 و 2000 هستش ... تو ویزا بولتن برا ماه اکتبر نوشته تا 1900 کارنت شدن ... اما برای سپتامبر نوشته CURRENT .. خب این یعنی اینکه کل مدارکی که در سپتامبر به دستشون رسیده همگی CURRENT هستن ؟ یعنی منم که اواخر آگوست فرستادم و احتمالا" تو سپتامبر رسیده جزء همینا هستم ؟؟؟ یا نه ؟؟؟
مردونه یه توضیح صاف و روشن بدیم ... ایشاللا اونور جبران میکنم ... ( نامردم اگه جبران نکنم ... ) .
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
تشکر کنندگان: fire dragon
کارنت شدیننننننننننننننننننننننن
تا 2350 کارنت شدن
شما یه کم پایین تر بری میبینی جدول جدید ترو

همون صفحه ای که د یدین تا 1900 هست و برین پایین اخرین جدول به روزترینشه
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5770.html
تشکر کنندگان: el333 ، AMIR2852 ، roeentan ، rezagh
[quote='AMIR2852' pid='221214' dateline='1349266847']
دوستان ... عزیزان ... سروران ... می دونم که نباید سوال تکراری پرسید ... میدونم که باید صفحات کل سایتو مطالعه کرد ... ولی خداییش دیگه گیج شدم و قاطی کردم ... یه جوونمرد سر جدش فقط یه کلام بگه " من چجوری بفهمم که کارنت شدم یا نه " ... مدارکمو اواخر آگوست فرستادم ... الانم که 3 اکتبره ... کیس نامبرم هم بین 1900 و 2000 هستش ... تو ویزا بولتن برا ماه اکتبر نوشته تا 1900 کارنت شدن ... اما برای سپتامبر نوشته CURRENT .. خب این یعنی اینکه کل مدارکی که در سپتامبر به دستشون رسیده همگی CURRENT هستن ؟ یعنی منم که اواخر آگوست فرستادم و احتمالا" تو سپتامبر رسیده جزء همینا هستم ؟؟؟ یا نه ؟؟؟
مردونه یه توضیح صاف و روشن بدیم ... ایشاللا اونور جبران میکنم ... ( نامردم اگه جبران نکنم ... ) .
[/q

سلام دوست کم حوصله
داداش تا شماره ی 2350 کارنت شده ولی تاریخ مصاحبه ات هنوز معلوم نیست
اول برات ایمیل میاد بعد باید به همون صفحه ی نامه ی اولت بری تا زمان ومحل مصاحبه ات رو ببینی
اگه ابو ظبی رو انتخاب کردی برو یه سری به نامه ات بزن
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: el333 ، AMIR2852 ، roeentan
شما هر روز ایمیلتونو چک کنین تا براتون روز مصاحبه اتون مشخص شه
شما نسبت به بقیه یه کم دیر تر مدارکتونو فرستادین احتمالا چند روز دیر تر مصاحبه اتون میشه ولی با ایمیل بهتون خبر میدن یا خودتون همون جایی که نامه قبولیتون رو دیدین چک کنین تا نامه مصاحبه جایگزینش بشه
دیگه نمی دونم چه طوری توضیح بدم که واضح باشهSmile
تشکر کنندگان: el333 ، AMIR2852 ، mehdiii ، sayeh_m ، roeentan ، مانترا ، hamedhamed
(2012-10-03 ساعت 16:50)AMIR2852 نوشته:  دوستان ... عزیزان ... سروران ... می دونم که نباید سوال تکراری پرسید ... میدونم که باید صفحات کل سایتو مطالعه کرد ... ولی خداییش دیگه گیج شدم و قاطی کردم ... یه جوونمرد سر جدش فقط یه کلام بگه " من چجوری بفهمم که کارنت شدم یا نه " ... مدارکمو اواخر آگوست فرستادم ... الانم که 3 اکتبره ... کیس نامبرم هم بین 1900 و 2000 هستش ... تو ویزا بولتن برا ماه اکتبر نوشته تا 1900 کارنت شدن ... اما برای سپتامبر نوشته CURRENT .. خب این یعنی اینکه کل مدارکی که در سپتامبر به دستشون رسیده همگی CURRENT هستن ؟ یعنی منم که اواخر آگوست فرستادم و احتمالا" تو سپتامبر رسیده جزء همینا هستم ؟؟؟ یا نه ؟؟؟
دوست عزیز یک سوال پرسیدن که دیگه این حرفا را ندارهBig GrinBig Grin...الان تا شمارۀ 2350 کارنت شدن و شمارۀ شما هم کارنت شده..که اینجا در آخرین جدول میتوانید ببیید.(جلوی آسیا نوشته 2350)..آن هم که دیدین برای سپتامبر نوشته current برای 2012 بوده نه ما که لاتاری 2013 هستیم.
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: AMIR2852 ، hamedhamed
(2012-10-03 ساعت 16:56)marjani نوشته:  [quote='AMIR2852' pid='221214' dateline='1349266847']
[/q

سلام دوست کم حوصله
داداش تا شماره ی 2350 کارنت شده ولی تاریخ مصاحبه ات هنوز معلوم نیست
اول برات ایمیل میاد بعد باید به همون صفحه ی نامه ی اولت بری تا زمان ومحل مصاحبه ات رو ببینی
اگه ابو ظبی رو انتخاب کردی برو یه سری به نامه ات بزن

قربون صفای شما ... اولا" محل مصاحبم آنکارا هستش ... حالا چیکار باید بکنم ؟
دوما" تو سایت ویزا بولتن مگه نباید قسمت B رو دید و اصلا" فرق قسمتهای B و C چی هستش ؟؟؟ ای قربون مرام داداشم ...
پرواز ماهان،هتل گولد.
تشکر کنندگان:
(2012-10-03 ساعت 16:50)AMIR2852 نوشته:  دوستان ... عزیزان ... سروران ... می دونم که نباید سوال تکراری پرسید ... میدونم که باید صفحات کل سایتو مطالعه کرد ... ولی خداییش دیگه گیج شدم و قاطی کردم ...

سلام دوست عزیز شما احتمالا بولتن سپتامبر رو باز کردی اگه بولتن اکتبر 2012 رو باز کنی تو بخش B برای اکتبر در آسیا تا 1900 و زیر همون در قسمت C برای نوامبر تا 2350 رو کارنت اعلام کرده که شامل شما هم میشه.موفق باشی.
شماره کیس : 2013AS2xxx - کنسولگری : ایروان- قبولی : 2 may -- تاریخ ارسال : 26 jun با mail -- تعداد : 3 نفر -- مصاحبه : W2DEC ایروان--> کلیر: 24 JAN
تشکر کنندگان: AMIR2852
دوستان خوب و گل و ... تو سایت ویزا بولتن مگه نباید قسمت B رو دید و اصلا" فرق قسمتهای B و C چی هستش ؟؟؟
ضمنا" اینکه مثلا" کیسی در نوامبر کارنتیش اعلام میشه یعنی مصاحبش هم در همون نوامبر خواهد بود ؟
خداوند به پاسخ دهندگان اجر جزیل در دیار کفر عطا فرماید ...
پرواز ماهان،هتل گولد.
تشکر کنندگان:
ای بابا من الان 3 تا پست گذاشتم براتون و توضیح دادم شما اخرین جدولو نگاه کن حالا فرق بی و سی و .. میخوای چکار
تشکر کنندگان: tatoole ، rezagh ، hamedhamed
(2012-10-03 ساعت 17:13)مهتاب - 2251 نوشته:  ای بابا من الان 3 تا پست گذاشتم براتون و توضیح دادم شما اخرین جدولو نگاه کن حالا فرق بی و سی و .. میخوای چکار

چشم ... چشم ...
پرواز ماهان،هتل گولد.
تشکر کنندگان: مهتاب - 2251
سلام دوستان
من ديشب به KCC زنگ زدم........... خانم اپراتور گفت كه همچنان منتظر باشيد داره پروسس ميشه ......... و ايميلتون رو چك بكنيد به قول يارو گفتني هنوز ول معطليم ............. هي .............Sad
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: ranebr ، mooj ، roeentan ، rezagh ، pooya.n ، Emma_a432 ، SOROUSHSOFT ، Ali DV-2013
(2012-10-02 ساعت 01:20)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-10-01 ساعت 10:52)Hamilton نوشته:  من در مورد فرستادن مدارك دو تا سوال دارم لطفا كمكم كنيد
اول اينكه ما بايد اصل ترجمه ها رو بفرستيم يا كپي ترجمه ها رو؟
دوم اينكه تو قسمت contact information مداركي كه بايد بفرستيم
يك جا local mailing adresss خواسته. ادرس تو انكارا رو بايد بديم
يا همين ايران؟

سلام دوست عزیز
1) اگر دو سری ترجمه کردید یک سری رو ببرید مصاحبه و یک سری رو بفرستید و اگر فقط یه نسخه ترجمه دارید کپی ترجمه رو بفرستید و اصل ترجمه رو به همراه اصل خود مدرک فارسی ببرید

2) آدرس ایران

بسيار ممنون
قبولي:١ مي ٢٠١٢،پست:ارامكس كارنت: نوامبر، مصاحبه ايروان: w2dec
case:21xx نتيجه:آبي . كليرنس: 5feb
تشکر کنندگان: Ali DV-2013
سلام بچه ها
به نظر من اگر 22 اکتبر بچه های بیشتری انتخاب شوند ما هم که کیس نامبرمون مثلا 8500 است این ماه به احتمال بیشتر کارنت شیم
تشکر کنندگان: barmak
(2012-10-04 ساعت 02:35)Old_Spider نوشته:  سلام بچه ها
به نظر من اگر 22 اکتبر بچه های بیشتری انتخاب شوند ما هم که کیس نامبرمون مثلا 8500 است این ماه به احتمال بیشتر کارنت شیم

به شدت بعیده. امیدوارم هر چه زودتر کارنت بشین. ولی نظر شخصی من در خصوص کیس نامبری مثل کیس نامبر شما سال آینده ی میلادی هستش.
تشکر کنندگان: nagoo ، IN.USA@2013 ، Old_Spider ، Szsanazsz ، rezagh ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان