کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-10-15 ساعت 11:30)bmojtaba نوشته:  
(2012-10-15 ساعت 11:16)bayat_r نوشته:  ضمناً سری دوم برندگان براساس اعلام سایت مربوطه 7 روز دیگه اعلام می شوند

منبع این 7 روز کجاست؟؟؟؟ یعنی 7 روز دیگه تو سایت انکارا می زنن؟؟؟
به این آدرس مراجعه کنید:

http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1322.html
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: amirhr123 ، sayeh_m ، pooya.n ، SOROUSHSOFT ، bmojtaba ، hamedhamed ، mohssen
(2012-10-15 ساعت 12:36)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-10-15 ساعت 12:22)farmiz نوشته:  [quote='farmiz' pid='225107' dateline='1350245822']
بچه ها من زیاد نبودم سایت ویزا بولتون آپدیت شده یه سری بزنید آسیا ۲۷۰۰ شده برای دسامبر
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5779.html

جالبه کسی نظری نداره

دوست عزيز بچه ها نظراشونو جمعه شب گفتن و سر و صدايي تو سايت به پا كرد شما فكر كنم دير متوجه شدي Big Grin
[/quote
از شما ممنوننم که محترمانه جواب بنده دادید خدمت دوستان عرض کرده بودم که نبودم درست نیست که از این کلمه از قافله عقبی .... استفاده شودمن همیشه سعی میکنم محترمانه جوابگو باشم من آدم بسیار جدی هستم و با کسی هم شوخی ندارم
و خواهشمندم دوستانی که چیزی میپرسن احترام شخص مقابل حفظ کنید این از قوانیین سایت
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: nagoo ، lilistar ، hassan1358arab
(2012-10-15 ساعت 12:30)jazirehh نوشته:  
(2012-10-14 ساعت 21:23)hassanghobadi نوشته:  سلام
باکیس***9 امیدوار باشیم؟
100 درصد. ناامیدی کار شیطونِBig Grin.

سلام
امیدوارم خوب باشین ...
من هم کیس نامبرم ###8 هستش ، اما اگه قرار باشه به ما نرسه پس چرا دوباره 22 اکتبر دارن یه سری های جدید رو اعلام می کنن ؟ راستی دوستان من یه سئوالی دارم ، آیا از نظر شما 2014 دوباره ثبت نام جدید بکنیم که اگه 2013 نشد اونجا شانسمون رو دوباره امتحان کرده باشیم ؟؟؟
حتما شرکت کنید من تلفنی پرسیدم و گفتند میتونید شرکت کنید
شماره کیس: 2013AS90xx
تاریخ رویت قبولی: چندم می
کنسولگری:انکارا
ارسال فرمهای سری اول:اواخر می یا اوایل جون-پنج نفر-
کارنت(هفته دوم جولای) كليرنس برگه بنفش
update
خودم 10و12و15 جولای و 23 اگست و 10و12و13و16و17و22,و26سپتمبر
همراهان 10و12 جولای و 13 و 17و22و26 سپتمبر
کلیرنس 17 سپتامبر و 18 سپتامبر
ویزا.....هرگزWink
تشکر کنندگان: aziking ، rezagh ، ani_sheiton
سلام دوست عزيز ......... پارسال با شماره 55000 رفتن ........... امسال سيستم شماره ها فرق كرده و گرنه روال همونه ........ به طور قطع به شما هم نوبت خواهد رسيد ........... يكم امسال به مشكل برخوردن ......... قطعا مصاحبه ها شروع بشه ....... ماه هاي بعد تسريع ميشه من مطمئنم ماه بعد اقلا تا 4000 رو كارنت مي كنن .......... نگران نباشين
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: Debian ، mani.iht ، mehdi110 ، amir82 ، rezagh
سلام

دوستانیِ که قرار بود ۱۵ اکتبر نامه دومشان بیاد خبری هست؟؟؟؟
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: Debian
(2012-10-15 ساعت 21:06)MARYAM2 نوشته:  سلام

فعلا که خبری نیست!! Sad اگه این هفته هم ندن چی؟ بلاتکلیفیم!!
تشکر کنندگان: MARYAM2
(2012-10-15 ساعت 21:14)mazy نوشته:  

درسته هنوز که خبری نیست
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
بله هنوز ماله ماهم نیومده؟

یسوال دارم خدمت دوستان ممنون جواب بدین.

میشه در مورد ساپورت مالی یه توضیحی بدین.آیا ما که لاتاری برنده شدیم باید ساپرت مالی داشته یاشیم؟اگر اینطوره ساپرت مالی باید چجوری باشه؟
ممنون یه راهنمایی بکنید..
تشکر کنندگان:
(2012-10-15 ساعت 22:08)mohammad_mstr نوشته:  بله هنوز ماله ماهم نیومده؟

یسوال دارم خدمت دوستان ممنون جواب بدین.

میشه در مورد ساپورت مالی یه توضیحی بدین.آیا ما که لاتاری برنده شدیم باید ساپرت مالی داشته یاشیم؟اگر اینطوره ساپرت مالی باید چجوری باشه؟
ممنون یه راهنمایی بکنید..

اگه اسپانسر نداری باید نامه تمکن مالی از بانک بگیری شاید با این وضع (چیز)بالای 80 تا باید بریزی به حساب
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: mohammad_mstr ، barmak ، rezagh
اسپانسرمون باید سیتیزن آمریکا باشه یا فقط کافیه که اقامت آمریکارو داشته باشه؟؟؟ البته این اسپانسر ما خودش جهار ساله آمریکاس و از طریق لاتاری رفته آمریکا

اسپانسر حداقل چقدر باید قدرت مالی داشته باشه و چیکار باید بکنه؟

چقدر وقت داریم؟

حالا اگر اسپانسرمون اکی نشه 80 میلیون بریزیم تو حساب و تمکن مالی بگیری کافیه؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-15 ساعت 11:04)moji1361 نوشته:  سلام دوستان امروز دوشنبه ست و 15 اکتبر پس چرا خبری از نامه دوم نیست ؟؟؟!
از اون دوستانی که نامه دومشون نیومده بود ، مال کسی اومد ؟

دوست عزیز سلام
ببین اون دسته از دوستانی که گفته بودن تماس گرفتیم و گفتند 15 اکتبر نامه دوم میاد ، یکیشون ایمیل هم زده بود و متن ایمیل رو گذاشته بود برای عموم ، اما طبق ترجمه اون متن نگفته بود که 15 اکتبر نامه دوم میاد ، فقط همون جمله معروف KCC بود که برای تمام کسانی که منتظر هستن و ایمیلی زدن میفرسته و جمله هم این بود که شما میتونین از 15 هر ماه داخل سایت (بولیتن ویزا) چک کنین که شماره های کارنتی کیا هستن و پرونده شما در حال پراسس میباشد.
من فکر میکنم توکل کردن به خدا و خونسرد بودن ، از همه چیز بهتر باشه، من خودم از 13 آگوست کارنت شدم ، اما هر بار که ایمیل زدم بهم گفتن که هر وقت مصاحبه برنامه ریزی بشه، ما برای شما یک نوتیفیکیشن میفرستیم که برید داخل سایت ( همونجا که نامه اول رو دیدی) نامه دعوت به مصاحبه تون رو ببینید...
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: barmak ، moji1361 ، nagoo

متاسفانه 15اکتبر هم رسید هیچ خبری نیست دوستان اگر خبری شد اطلاع رسانی کنید
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
البته من که زنگ زده بودم به من گفتند از ۱۵ اکتبر تا ۳۰ اکتبر
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، ranebr ، amirhr123
(2012-10-15 ساعت 21:50)hassan1358arab نوشته:  
(2012-10-15 ساعت 21:14)mazy نوشته:  

درسته هنوز که خبری نیست

من که با شماره **19 25 مرداد کارنت شدم ولی هنوز از نامه دوم خبری نیست که نیست ایمیل هم زدم فقط گفتند مدارکم رسیده مشکلی نداره داره بررسی میشه همین و همین هیچ خبری از تاریخ مصاحبه نیست فعلا. ولی امیدوارم حداقل وضعیت ---- بهتر بشه خدا را چه دیدید آن موقع نامه دوم هم به دستمان برسه. مطمئنم.
تشکر کنندگان:
سلام من جزو کارنت شده های اتبر هستم و شماره کیس نامبر من 3 رقمی است و سفارت آنکارا انتخاب کردم و امروز دیدم که اپدیت شده و شماره کیس من نبود جزو اعلام شده ها برای مصاحبه
لطفاً اگه کسی می دونه بگه که آیا قبل از ای آپدیتی بوده یا خیر و اگر بوده چه طور می شه لیست های قبل رو چک کرد .... ؟؟؟؟
***Case No.2013AS0000

سلام من جزو کارنت شده های اکتبر هستم و شماره کیس نامبر من 3 رقمی است و سفارت آنکارا انتخاب کردم و امروز دیدم که اپدیت شده و شماره کیس من نبود جزو اعلام شده ها برای مصاحبه
لطفاً اگه کسی می دونه بگه که آیا قبل از ای آپدیتی بوده یا خیر و اگر بوده چه طور می شه لیست های قبل رو چک کرد .... ؟؟؟؟
***Case No.2013AS0000
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان