کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-10-18 ساعت 23:13)hassan1358arab نوشته:  خدمت همه دوستان عرض کنم که تاریخ مصاحبه ما هم مشخص شد همین الان December ...., 2012 08:30 AM

سلام
دوستانی که شمارشون بالای ۱۵۰۰ هست و آنکار ا هستند ایا نامه دوم دریافت کردند؟
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: hassan1358arab
(2012-10-18 ساعت 23:34)MARYAM2 نوشته:  
(2012-10-18 ساعت 23:13)hassan1358arab نوشته:  خدمت همه دوستان عرض کنم که تاریخ مصاحبه ما هم مشخص شد همین الان December ...., 2012 08:30 AM

سلام

من انکارا رو نمیدونم چونکه ما ابوظبی هستیم و کلا فکر کنم روند اعلام تاریخ مصاحبه در این دو سفارت با هم کمی فرق داره
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، MARYAM2 ، bmojtaba ، mooj ، مانترا
(2012-10-18 ساعت 23:58)hassan1358arab نوشته:  

سلام

من انکارا رو نمیدونم چونکه ما ابوظبی هستیم و کلا فکر کنم روند اعلام تاریخ مصاحبه در این دو سفارت با هم کمی فرق داره
تبریک می گم حسن آقاSmile
خوبه که شما خیلی منتظر نبودین و فاصله کارنت شدنو نامه دومتون کم بود.
دسامبر هم ماه خوبیه واسه مصاحبه تو ابوظبی. یعنی آب و هوا هم عالیه.
انشالا موفق باشی و با دست پر برگردینWink
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: hassan1358arab ، hassanghobadi
(2012-10-18 ساعت 23:58)hassan1358arab نوشته:  

سلام

خیلی مبارک دوستم.سری سوم کارنتی دوستایی که ابوظبی انتخابم کردن اومد ولی متاسفانه انکارا هنوز سری اول کارنتیاش شماره بالا 1500 وضعیت مصاحبشون معلوم نیس
CN:2013AS2XXX
سفارت:ایروان
افراد این کیس:1
مصاحبه:w3dec
دریافت ویزا:یکضربCool
تشکر کنندگان: MARYAM2 ، hassan1358arab ، مانترا ، sgkco24
(2012-10-13 ساعت 17:07)pooya.n نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 17:02)afshin sadeghi 2 نوشته:  
(2012-10-13 ساعت 16:42)pooya.n نوشته:  
تا حالا کسی از دوستان به این موضوع فکر کرده که مطمئنا تو آسیا و با پسوند AS حدود 16 هزار و خرده ای کیس نامبر داریم. یعنی دقیقا به تعداد برندگان. مثلا تو همین مهاجرسرا چرا کیسهای بچه های ایران هیچکدوم حتی به 10 هزار هم نمیرسه؟ پس بقیه ی کیس نامبرها کجا هستن؟ مگه میشه پراکندگی اینقدر نامنظم باشه؟!
البته یه نکته هست. با احتساب این موضوع کیس نامبرهای ما ها که بین 7 هزار تا 10 هزار هستیم تقریبا کیس نامبرهای میانی محسوب میشه تو آسیا و اونقدر هم کیس نامبر بالایی نداریم.

و از حرفای شما نتیجه میگیریک که... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نتیجه میگیریم که:
اولا زیاد نگران نباشیم بهتره. همه کارنت و مصاحبه میشیم Big Grin
ثانیا تاریخ های تو ی امضات اشتباهه. لطفا اصلاحشون کن Tongue
ff
ببخشید ولی میشه این طور استنباط کرد که مثلا 10000 کیس برنده داریم بعد اومدن خانواده هاشون را هم بهش اضافه کردن شده 16000 حدودا ، لطفا نظر بدین
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان: hassanghobadi

عزيز جان پس از اين همه انتظار كه كشيدي ،وقتي سابقه عضويتت رو ميبينم، به صبر و حوصلت حسوديم ميشه اميدوارم همه چي روبراه باشه و خوب پيش بره
موفق باشيد
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sayeh_m ، enchantress_boy ، 3pideh ، hassan1358arab ، مانترا ، afs ، mooj ، rezagh ، r_ent ، Emma_a432
دوستای عزیزبه عنوان عضوی از این مجموعه دوست دارم به یک نکته ای اشاره کنم. ببینید ماها همه اسممون تو یه قرعه کشی در اومده، همون جوری که تا این مرحلش ما خودمون نقشی نداشتیم توی بقیه پروسش هم که آیا ویزا بهمون برسه یا نرسه نقش زیادی نداریم. میشه گفت بقیه این پروسه هم به یه سری عواملی بستگی داره که از کنترل ما خارجه، پس چه ما روحیمونو حفظ کنیم چه تضعیف روحیه بشیم هیچ تاثیری توی اصل قضیه (ویزا) نخواهد داشت. تنها کاری که می تونیم بکنیم اینه که یکم صبور باشیم تا ببینیم تو زمان خودش چه اتفاقی می افته. اصلا نیازی به این همه ریز شدن توی جزئیات این پروسه نیست وقتی که هیچ اطلاع دقیقی هم از این روند در دست نیست. اگر هم ویزا نگرفتیم اصلا نباید روحیتونو از دست بدین این یه امتیازه اگه دادن که خیلی خوبه اگه ندادن هم دیگه نمیشه کاریش کرد. پس لطفا آرامش داشته باشین، خونسرد باشین، تو این مدت به زندگی عادی و روزمرتون ادامه بدین، یکم زبان بخونین، زیاد هم به این که ویزا میگیرین یا نمیگیرین فکر نکنین تا این مدت براتون راحت تر بگذره. من هم شرایط شما رو دارم با کیس نامبر 8000،
یادمون نره این یه امتیازه دادن دادن، ندادن اگه خیلی دوست داریم از ایران بریم خودمون دوباره میریم دنبالش از یه راه دیگه. هیچ وقت ناامید نمیشیم
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
سلام دوستان من که شمارم 25XX هستش و سفارتی که باید مصاحبه بشم آنکاراست چرا هنوز نامه دومم نیومده در صورتی که شماره های بالاتر از من نامه مصاحبشون اومده. ممکنه مشکلی پیش اومده باشه؟
سایتی هست که لیست شماره های کارنت شدرو اعلام کنه؟
تشکر کنندگان:

(2012-10-19 ساعت 13:29)mohammad_mstr نوشته:  سلام دوستان من که شمارم 25XX هستش و سفارتی که باید مصاحبه بشم آنکاراست چرا هنوز نامه دومم نیومده در صورتی که شماره های بالاتر از من نامه مصاحبشون اومده. ممکنه مشکلی پیش اومده باشه؟

دوست عزيز شما خيلي عجله داريد.
از كيس نامبرتون پيداست كه كارنتي سري سوم هستيد.
من با كيس نامبر ##20 كه كارنتي سري دوم هستم و كنسولگري آنكارا را انتخاب كرده بودم بعد از گذشت 40 روز از تاريخ كارنتي هنوز تاريخ مصاحبه ندارم Sad
مال شما كه تازه امروز ميشه يك هفته كه كارنت شديد.
هنوز دوستاني هستند با كيس نامبر 1500 تا 1900 كه كارنتي سري اول هستند و كنسولگريشون هم آنكاراست و هنوز چشم به راه تاريخ مصاحبه!!!!
توصيه ميكنم يه ذره رو صبرتون كار كنيد Wink
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: mohammad_mstr ، Ali DV-2013 ، مانترا ، sahar-k ، amirhr123 ، aziking ، mahdiyegh
(2012-10-19 ساعت 13:37)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-10-19 ساعت 13:29)mohammad_mstr نوشته:  سلام دوستان من که شمارم 25XX هستش و سفارتی که باید مصاحبه بشم آنکاراست چرا هنوز نامه دومم نیومده در صورتی که شماره های بالاتر از من نامه مصاحبشون اومده. ممکنه مشکلی پیش اومده باشه؟

دوست عزيز شما خيلي عجله داريد.
از كيس نامبرتون پيداست كه كارنتي سري سوم هستيد.
من با كيس نامبر ##20 كه كارنتي سري دوم هستم و كنسولگري آنكارا را انتخاب كرده بودم بعد از گذشت 40 روز از تاريخ كارنتي هنوز تاريخ مصاحبه ندارم Sad
مال شما كه تازه امروز ميشه يك هفته كه كارنت شديد.
هنوز دوستاني هستند با كيس نامبر 1500 تا 1900 كه كارنتي سري اول هستند و كنسولگريشون هم آنكاراست و هنوز چشم به راه تاريخ مصاحبه!!!!
توصيه ميكنم يه ذره رو صبرتون كار كنيد Wink

ممنون .حتما Wink
تشکر کنندگان: مانترا
سلام دوستان
من با توجه به اینکه دارم به کشور کانادا مهاجرت میکنم الان یه ایمیل به کی سی سی زدم و اعلام کردم که محل مصاحبه منو از آنکارا به مونتریال کانادا تغییر بدن
قبلا که ایمیل میزدم پشتش سریع یک ایمیل اوتو ریسپاند میومد ولی این بار با اینکه ۲ بار هم سند کردم نیومد
به نظرتون رسیده به دستشون؟
خوش باشید
کیس: **AS38 ، رویت قبولی: 1 می ارسال فرم ها:20 می
کنسولگری: مونتریال کانادا مصاحبه:
مقصد : Maryland افراد كيس: 2نفر
تشکر کنندگان: مانترا ، aziking

دوست عزیز کمی باید صبر کنی به زودی انشاالله نامه دوم شما میاد
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
دوست عزیز، این مورد چند وقتی هست که اتفاق میفته و اون جواب اتوماتیک نمیاد، برای من هم اتفاق افتاد، ولی بعد از ده روز جوابمو دادن و ایمیل من رسیده بود بهشون.
موفق باشید
(2012-10-19 ساعت 13:44)Championking نوشته:  سلام دوستان
من با توجه به اینکه دارم به کشور کانادا مهاجرت میکنم الان یه ایمیل به کی سی سی زدم و اعلام کردم که محل مصاحبه منو از آنکارا به مونتریال کانادا تغییر بدن
قبلا که ایمیل میزدم پشتش سریع یک ایمیل اوتو ریسپاند میومد ولی این بار با اینکه ۲ بار هم سند کردم نیومد
به نظرتون رسیده به دستشون؟
خوش باشید
تشکر کنندگان: Championking
دوستان ، ديگه ايميل اتوماتيك نمياد و از يكهفته زودتر هم جواب نمي دن
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، Championking ، lilac ، Ali DV-2013 ، sgkco24 ، Emma_a432
دوستان عزیز
من توی سفر نامه یا ۲۰۱۲ یا ۲۰۱۱ یکی رو دیدم که توی کانادا مصاحبه شده بود
الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم
کسی میتونه کمکی کنه
کیس: **AS38 ، رویت قبولی: 1 می ارسال فرم ها:20 می
کنسولگری: مونتریال کانادا مصاحبه:
مقصد : Maryland افراد كيس: 2نفر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان