کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
با عرض تبریک خدمت دوستان خوش خبر و ارزوی موفقیت برای همگی / یه سووال واسم پیش اومده و اینکه محل مصاحبه ما که اختیاری نبود خودشون در نامه اول مشخص کرده بودن درسته؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-20 ساعت 14:16)anna91 نوشته:  با عرض تبریک خدمت دوستان خوش خبر و ارزوی موفقیت برای همگی / یه سووال واسم پیش اومده و اینکه محل مصاحبه ما که اختیاری نبود خودشون در نامه اول مشخص کرده بودن درسته؟
خودشون در نامه اول مشخص کرده بودن ولی وقتی داشتین فرمهای 220 و 230 رو پر میکردین میتونستین بزنید جای دیگه و همون موقع اونها براتون عوض میکردن ولی خیلی ها منجمله خود من اون موقع نمیدونستیم که میشه توی فرم عوضش کرد Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: anna91 ، bmojtaba ، Ali DV-2013
(2012-10-20 ساعت 14:16)anna91 نوشته:  با عرض تبریک خدمت دوستان خوش خبر و ارزوی موفقیت برای همگی / یه سووال واسم پیش اومده و اینکه محل مصاحبه ما که اختیاری نبود خودشون در نامه اول مشخص کرده بودن درسته؟
ممنون از تبریکتون Wink توی نامه اول بصورت پیش فرض آنکارا انتخاب شده بود اما وقتی فرم های رو پر میکردیم ، میتونستیم تغییرش بدیم به جایی که میخواهیم.
شماره کیس:**2013AS9
ارسال فرمها:23 جون 2012 - ایمیل
کارنت شدن:Sep 2012
تاریخ اعلام مصاحبه:18 Oct
تاریخ و مکان: اواسط دسامبر-ابوظبی
کلیر: بعد از 30 روز
تشکر کنندگان:
ممنون دوستان از پاسختون
ل
تشکر کنندگان: moji1361
دوستان به همتون تبریک می گم که نامتون آمده و امیدوارم بقیه کارهاتون هم با سرعت و خوبی پیش بره و همه یادمون باشه که تو این راه دعای خیرمون رو به عنوان انرژی مثبت برای هم میفرستیم پس هممون همیشه یه موج انرزی مثبت پشت سرمون داریم.
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
تشکر کنندگان: shima1364 ، Emma_a432 ، fire dragon ، moji1361 ، Ali DV-2013 ، lilistar ، amirhr123 ، refiusa ، ordibehesht600
چرا روند کارنتی ها نه تنها سرعت نمیگیره داره کندم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!دفعه اول خود انکارا کیس های زیر 1000برداشت از 1000تا 1500 داد به ارمنستان الان این سری اینجور که مشخص 1500تا نهایت 2000برداشت به اضافه اونایی که مدارکشون دیر فرستاده بودن قبلا دوستایی که زنگ زده بودن بهشون گفت بودن به خاطر انتخابات سرشون شلوغه از برنامه عقبت ولی دسامبر که انتخاباتم تموم شده!!!!!!
CN:2013AS2XXX
سفارت:ایروان
افراد این کیس:1
مصاحبه:w3dec
دریافت ویزا:یکضربCool
تشکر کنندگان: shima1364 ، مانترا ، ani_sheiton
(2012-10-20 ساعت 14:20)sayeh_m نوشته:  
خودشون در نامه اول مشخص کرده بودن ولی وقتی داشتین فرمهای 220 و 230 رو پر میکردین میتونستین بزنید جای دیگه و همون موقع اونها براتون عوض میکردن ولی خیلی ها منجمله خود من اون موقع نمیدونستیم که میشه توی فرم عوضش کرد Smile

خودشون یعنی خود kcc؟؟؟

چون تو نامه اول منم post:ankara نوشته بود...
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2012-10-20 ساعت 16:26)bmojtaba نوشته:  
(2012-10-20 ساعت 14:20)sayeh_m نوشته:  

خودشون یعنی خود kcc؟؟؟

چون تو نامه اول منم post:ankara نوشته بود...
خودشون يعني كي سي سي .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: مانترا ، bmojtaba ، pooya.n ، Ali DV-2013 ، hamedhamed
(2012-10-20 ساعت 10:28)bayat_r نوشته:  دوستانی که تاریخ مصاحبشون معلوم شده لطفاً امضاشون رو به روز کنند بفهمیم چی به چیه...
افشین جان هم اگر فایل مربوطه رو به روز کنه ممنون میشیم

سلام من وارد نیستم لطفا بگو چه جوری امضاء مون رو به روز کنیم پیام خصوصی بده توی پیامها گم نشه متشکر
تشکر کنندگان: 3pideh
شماره کیس نامبر من هم تاریخ مصاحبش معلوم شدش
همونطور که مطمئن بودم آنکارا افتاد
کیس: 16XX
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، bmojtaba ، refiusa ، pooyash ، Saeedv13 ، pooya.n ، Ali DV-2013
سلام و بسیاااااااار تبریـــــــــــــــک میگم به شما و همه‌ی دوستای مهاجرسرایی خودم که نامه دومشون اومده و بالاخره از بلاتکلیفی در اومدن Smile
یک سؤال داشتم: آیا شما همش میرفتید توی اون صفحه‌ای که برنده شدنتون رو از اونجا فهمیدید (یعنی این: https://www.dvlottery.state.gov/) و مدام چک می‌کردید که فهمیدید که نامه دوم اومده و تاریخ مصاحبتون معلوم شده؟ یا اینکه براتون ایمیل شد؟
یعنی میخوام بدونم چه فرآیندی داشت. Tongue

(2012-10-20 ساعت 01:20)rira1982 نوشته:  
(2012-10-18 ساعت 23:13)hassan1358arab نوشته:  خدمت همه دوستان عرض کنم که تاریخ مصاحبه ما هم مشخص شد همین الان December ...., 2012 08:30 AM

با خوشحالی فراون نامه دوم من هم اومد. امیدوارم برای بقیه دوستان هم به زودی بیاد.
آنکارا!!!!!! اوایل دسامبر Smile اوج سرمای ترکیه Smile
ولی تو سایت سفارت تاریخ مصاحبه رو به روز نکرده
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان:
(2012-10-20 ساعت 23:00)naarestan نوشته:  سلام و بسیاااااااار تبریـــــــــــــــک میگم به شما و همه‌ی دوستای مهاجرسرایی خودم که نامه دومشون اومده و بالاخره از بلاتکلیفی در اومدن Smile
یک سؤال داشتم: آیا شما همش میرفتید توی اون صفحه‌ای که برنده شدنتون رو از اونجا فهمیدید (یعنی این: https://www.dvlottery.state.gov/) و مدام چک می‌کردید که فهمیدید که نامه دوم اومده و تاریخ مصاحبتون معلوم شده؟ یا اینکه براتون ایمیل شد؟
یعنی میخوام بدونم چه فرآیندی داشت. Tongue
گویا بوسیله ایمیل اطلاع پیدا کردن دوستان و سپس به سایت مراجعه کردن
تشکر کنندگان: naarestan ، 3pideh ، hamedhamed
خدار و شكر كه نامه دوم ما هم اومد كيس نامبر**17 مصاحبه هفته اول دسامبر

اميدوارم كه نامه همه منتظرين زودتر بياد انتظار كشيدن خيلي كار سختيه.
براي همگي آرزوي موفقيت مي كنم و التماس دعا دارم
با سلام.
دوستان گرامی محبت کنید بفرمایید چه مدارکی را باید برای سفارت پست کنیم ؟چه مدارکی را باید اصلش را به همراه ترجمه ببریم ؟مدارک ارسالی را چه موقع باید پست کنیم ؟
خواهش می کنم من را مطلع بفرمایید بینهایت سپاسگذارم .
تشکر کنندگان:
(2012-10-20 ساعت 21:16)mehdididam نوشته:  
(2012-10-20 ساعت 10:28)bayat_r نوشته:  دوستانی که تاریخ مصاحبشون معلوم شده لطفاً امضاشون رو به روز کنند بفهمیم چی به چیه...
افشین جان هم اگر فایل مربوطه رو به روز کنه ممنون میشیم

سلام من وارد نیستم لطفا بگو چه جوری امضاء مون رو به روز کنیم پیام خصوصی بده توی پیامها گم نشه متشکر

احتمالاً باید 11 تا پست بزارید و بعد در کنترل پنل کاربر در تغییر امضا این کار را انجام دهید
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، hamedhamed ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان