کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
نمی خوام جو بدم اما من حدس میزنم کیس نامبر حدود من (4000) اواخر اسفند و زبونم لالا اول فروردین مصاحبه دارند و این یعنی فاجعه.....
ویزا،بلیط ، هتل، ...... گیر میاد؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، امیر مهاجر ، پروا ، roeentan ، itsmasoud ، Saeedv13 ، sayeh_m ، rezagh ، bardia9 ، zina s
به به ... سلام دوستان مهاجرسرایی ... منم کارنت شدم و بسی خوشحالم ... امیدوارم بقیه کارها هم به خوبی و خوشی بگذره ...
دریافت ویزا:26 ژانویه 2013!!!
وضعیت تاهل: مجرد
تحصیلات کنونی:لیسانس مترجمی و ارشد زبانشناسی
تشکر کنندگان: lilac ، achi686 ، امیر مهاجر ، پروا ، roeentan ، itsmasoud ، Saeedv13 ، afs ، sayeh_m ، rezagh ، bardia9 ، zina s ، sumya ، homayoon13
(2012-11-08 ساعت 21:48)anna91 نوشته:  تبرییییک / برای من که راه درازی در پیش است 8000 هستم

برای منم راه درازی در پیش هست 7000
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، roeentan ، rezagh ، payam62
از همه عزیزانی که امضاشون رو کامل نکردند خواهش میکنم حداقل کیس نامبرشون رو تو امضاشون بگذارند.
امضا رو از اینجا کامل کنید. باید حداقل ۱۰ پست گذاشته باشید تا بتونید برای خودتون امضا بسازید.
امروز 19 امین روز آبان ماه 1391 هجری شمسی برابر 9 امین روز نوامبر 2012 میلادی و مصادف با
192 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 88 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900) که از 39 روز پیش مصاحبشون شروع شده
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 58 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350) که از 8 روز پیش مصاحبشون شروع شده
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 28 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700) که حداقل 22 روز دیگه مصاحبه دارند (حدوداً آذر ماه)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 1 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400) که حداقل 64روز دیگه مصاحبه دارند (دی ماه)
پنجمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 33 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 4200) که حداقل 84روز دیگه مصاحبه دارند (بهمن ماه)
ششمین دوره کارنتی ها احتمالاً 64 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 5000) که حداقل 112 روز دیگه مصاحبه دارند (اسفند ماه)
هفتمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 95 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 6000) که حداقل 143روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 123 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7000) که حداقل 173روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 154 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 8000) که حداقل 204روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 184 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 234روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 18روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 6 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 173 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
یک سوال تو ذهنم بود که چرا اینسری که کارنتی ها را اعلام کردند پس چرا در مورد برنده های 22 oct چیزی ننوشتن که مثلا از هر کشوری چند نفر تو سری دوم برنده شدند؟!!
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
منم کارنت گشتم Cool بعد از اینکه ماه قبل حسابی مارو سوزوندن Big Grin
امیدوارم روند کارنتی تو ماه های بعد از اینم بیشتر بشه، که حتم دارم میشهRolleyes
2013AS28** --- Single --- Ankara --- Current:8th Nov 12 --- Interview:2nd Jan 13 --- Clearance:7th Feb 13 --- Entry:20th Sep 13 Washington D.C --- SS Card: 3rd Oct 13 --- Raleigh,NC

تشکر کنندگان: fereydoooon ، amir82 ، Saeedv13 ، itsmasoud ، afs ، sayeh_m ، bayat_r ، ابی هانی ، AsemanAbee
(2012-11-08 ساعت 19:44)sanay20 نوشته:  سلام
اولا می خوام از تمام مدیران و دوستانی که با گذاشتن تجربه های شخصیشون باعث شدند اطلاعات ما زیاد بشه و استرس مون را کم کردند خیلی خیلی تشکر کنم. واقعا فکر نمی کردم ایرانیا این همه نسبت به هم مهربان باشند و بهم کمک کنند.
من هم برای نوامبر کارنت شدم و بلاخره بعد از یک مصاحبه شیرین با یک آقای بسیار خوش اخلاق که همین سئوالهایی تکراری که بچه ها نوشتن را ازمون پرسید،ما هم یک ضرب ویزامون را گرفتیم.
امیدوارم همه دوستان این لحظه شیرین را زودتر تجربه کنند. یک چیزی هم که من در طول این چند ماه دستم اومد این بود که به همه برندگان ویزا میدن مگر اینکه واقعاً مورد خاصی داشته باشه.پس اصلا نگران چک و غیره نباشید. برای من که ویزای لاتاری خیلی راحتتر از ویزای توریستی به بقیه کشورها صادر شد.و اونجور که من تا حالا دستم اومد و به همه که برنده شدن می گم اگر دیپلم یا سابقه کار را دارید و یک فرد عادی هستید اصلا نگران نباشید دیر یا زود ویزاتون اومده در خونتون.
ایشاله من هم بتونم مثل بقیه دوستانی که الان ساکن آمریکا شدند و این مراحل را طی کردند و الان اومدند اینجا دست ما ها را گرفتند به بچه های سال های بعد کمک کنم.
تبريك فراوان
فقط لطفا در قيمت سفرنامه هم اين مطلب رو بگذاريد كه جمع بيشتري رو اگاه و خوشحال كرده باشيد
شما چند نفر بوديد؟ ايروان بود مصاحبه شما؟
قبولي:١ مي ٢٠١٢،پست:ارامكس كارنت: نوامبر، مصاحبه ايروان: w2dec
case:21xx نتيجه:آبي . كليرنس: 5feb
تشکر کنندگان: رویا زالی ، kasrafo ، sanay20 ، saeid-ss
(2012-11-09 ساعت 11:37)Hamilton نوشته:  
اولا می خوام از تمام مدیران و دوستانی که با گذاشتن تجربه های شخصیشون باعث شدند اطلاعات ما زیاد بشه و استرس مون را کم کردند خیلی خیلی تشکر کنم. واقعا فکر نمی کردم ایرانیا این همه نسبت به هم مهربان باشند و بهم کمک کنند.
من هم برای نوامبر کارنت شدم و بلاخره بعد از یک مصاحبه شیرین با یک آقای بسیار خوش اخلاق که همین سئوالهایی تکراری که بچه ها نوشتن را ازمون پرسید،ما هم یک ضرب ویزامون را گرفتیم.
امیدوارم همه دوستان این لحظه شیرین را زودتر تجربه کنند. یک چیزی هم که من در طول این چند ماه دستم اومد این بود که به همه برندگان ویزا میدن مگر اینکه واقعاً مورد خاصی داشته باشه.پس اصلا نگران چک و غیره نباشید. برای من که ویزای لاتاری خیلی راحتتر از ویزای توریستی به بقیه کشورها صادر شد.و اونجور که من تا حالا دستم اومد و به همه که برنده شدن می گم اگر دیپلم یا سابقه کار را دارید و یک فرد عادی هستید اصلا نگران نباشید دیر یا زود ویزاتون اومده در خونتون.
ایشاله من هم بتونم مثل بقیه دوستانی که الان ساکن آمریکا شدند و این مراحل را طی کردند و الان اومدند اینجا دست ما ها را گرفتند به بچه های سال های بعد کمک کنم.
تبريك فراوان
فقط لطفا در قيمت سفرنامه هم اين مطلب رو بگذاريد كه جمع بيشتري رو اگاه و خوشحال كرده باشيد
سلام
من هم تبریک عرض میکنم و یک سوال داشتم منظور شما ازاینکه فرمودید اگر دیپلم یا سابقه کار دارید و یک فرد عادی هستید یعنی چه.........
4700 : کیس نامبرـ تعداد 3 نفر ـ تاریخ مصاحبه 13 مارچ ـویزا یک ضرب از انکاراShy
تشکر کنندگان: sanay20 ، androjuic
(2012-11-09 ساعت 12:06)رویا زالی نوشته:  
تبريك فراوان
سلام
من هم تبریک عرض میکنم و یک سوال داشتم منظور شما ازاینکه فرمودید اگر دیپلم یا سابقه کار دارید و یک فرد عادی هستید یعنی چه.........
منظورشون از فرد عادی این بود که مثلا در رشته های خاصی تحصیل نکرده باشین که روشون حساس باشن، همنام (و یا فامیل!) خادمین عزیزی که اسامیشون در بعضی فهرستها جا گرفته نباشین، دستی در برخی امور نداشته باشین....Wink
خودم نفهمیدم چی نوشتم، امیدوارم گرفته باشین Big Grin
تشکر کنندگان: pooya.n ، bardia9 ، niko ، Saeedv13
تبریک به تمام دوستانی که کارنت شدن
براتون آرزوی ویزای یکضرب میکنم ...
تشکر کنندگان: amir82 ، sayeh_m ، bardia9 ، Saeedv13 ، amairmonre ، ابی هانی ، zina s ، homayoon13
دوستان من چند وقتی نبودم. میشه با این تحولاتی که رخ داده یکی به ما بگه با این روند کیس های حدود 9000 تقریبا کی کارنت میشن؟؟؟
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
(2012-11-09 ساعت 14:36)afshin sadeghi 2 نوشته:  دوستان من چند وقتی نبودم. میشه با این تحولاتی که رخ داده یکی به ما بگه با این روند کیس های حدود 9000 تقریبا کی کارنت میشن؟؟؟
اعلامیه استاد بیات رو این پایین میارم، مجدد یه نگاهی بندازین. پیش بینیشون به نظر من کاملا معقوله.
موفق باشین

(2012-11-09 ساعت 00:47)bayat_r نوشته:  امروز 19 امین روز آبان ماه 1391 هجری شمسی برابر 9 امین روز نوامبر 2012 میلادی و مصادف با
192 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 88 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900) که از 39 روز پیش مصاحبشون شروع شده
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 58 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350) که از 8 روز پیش مصاحبشون شروع شده
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 28 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700) که حداقل 22 روز دیگه مصاحبه دارند (حدوداً آذر ماه)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 1 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400) که حداقل 64روز دیگه مصاحبه دارند (دی ماه)
پنجمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 33 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 4200) که حداقل 84روز دیگه مصاحبه دارند (بهمن ماه)
ششمین دوره کارنتی ها احتمالاً 64 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 5000) که حداقل 112 روز دیگه مصاحبه دارند (اسفند ماه)
هفتمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 95 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 6000) که حداقل 143روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 123 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7000) که حداقل 173روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 154 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 8000) که حداقل 204روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 184 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 234روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 18روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 6 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 173 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013
تشکر کنندگان: bayat_r ، rezagh ، pooya.n ، afshin sadeghi 2 ، Saeedv13 ، محسن46 ، b_argi ، ashakibafar ، libra_sky
منظورم شروط اصلی را داشته باشید و اصلا برای اونها مهم نیست لیسانسی یا ارشد داری یا ... از من که همون دیپلم را خواستند فقط.و منظورم از فرد عادی اینه که مشکل خاصی نداشته باشید.
تبريك فراوان
سلام

باشه حتما این کار را می کنم. نه ما 2 نفر و توکیو بودیم.
تبريك فراوان
تشکر کنندگان: jazirehh
(2012-11-09 ساعت 13:22)amir82 نوشته:  
تبريك فراوان
سلام
منظورشون از فرد عادی این بود که مثلا در رشته های خاصی تحصیل نکرده باشین که روشون حساس باشن، همنام (و یا فامیل!) خادمین عزیزی که اسامیشون در بعضی فهرستها جا گرفته نباشین، دستی در برخی امور نداشته باشین....Wink
خودم نفهمیدم چی نوشتم، امیدوارم گرفته باشین Big Grin
مثلا روی چه رشته هایی حساسن؟؟؟
شماره کیس:2013AS000075xx/ کنسولگری:ابوظبی/ تاریخ مصاحبه:هفته دوم may/ تعداد افراد منظور در کیس : 1/ دریافت ویزا : یک ضرب
Never laugh at anyone's dreams . People who don't have dreams don't have much .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان