کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-11-09 ساعت 17:23)niko نوشته:  مثلا روی چه رشته هایی حساسن؟؟؟

هوافضا , فیزیک هسته ای , سکیوریتی , امنیت اطلاعات , و ...
در مورد رشته و موضوع پایان نامه سوال می کنند و اگر حساس باشه , نیاز به بررسی بیشتر می بینن
تشکر کنندگان: bayat_r ، amir82 ، honey62 ، niko
(2012-11-08 ساعت 23:26)bayat_r نوشته:  نمی خوام جو بدم اما من حدس میزنم کیس نامبر حدود من (4000) اواخر اسفند و زبونم لالا اول فروردین مصاحبه دارند و این یعنی فاجعه.....
ویزا،بلیط ، هتل، ...... گیر میاد؟

فکر نکنم سفر به خارج از ایران مثل سالهای گذشته پر رونق باشه با وضعیت افزایش مبلغ بلیط هوا پیما و سایر خرجهای دیگه و خصوصا ا ر ز نگران خارج از ایران نباشین بلیط و هتل هست منتها خیلی گرون !من نگران مسافرتهای داخل ایران مخصوصا شمال هستم از اواسط اسفند شمال نمیشه از خونه بیای بیرون وتا اواسط فروردین همچنان ادامه داره و ما نمیتونیم تو شهر جم بخوریم Big Grin( منه بیچاره چالوس نوشهر زندگی میکنم) Sad

تشکر کنندگان: reza6966 ، bayat_r ، amir82 ، afs ، SOROUSHSOFT ، homayoon13
(2012-11-09 ساعت 18:56)nika نوشته:  سلام بچه ها تبریک به اونایی که در سری جدید کارنت شدن . شماره کیس همسر من حدود 9000هست و خیال داریم اگه قسمت شد و رفتیم مصاحبه (البته اگه تا اون موقع 3500ویزا تموم نشه)وقتی که افسر سفارت مدارک مربوط به تمکن مالی رو از ما خواست در کمال صداقت بگیم که ما تو هفت آسمون یه ستاره هم نداریم و خیالمون از سفر به آمریکا درس خوندنه به نظر شما ما رو یه ضرب شوت میکنن بیرون یا ویزای یکضرب میدن یا کلیر به ما میخوره؟
خوشحال میشم اگه نظرهای گرانبهاتون جواب منو بدین.
دوست عزیز 99 درصد کسانی که گفتن میخوان درس بخونن باید اسپانسر معرفی کنن . بدون اسپانسر تقریبا" غیر ممکنه و در ضمن شما اگر تمکن مالی نداشته باشین اصلا" نمیتونین اونجا درس بخونین چون هزینه تحصیل خیلی بالاست . به هر حال ریجکت نمیشین ولی بهتون میگن باید اسپانسر معرفی کنید و با توجه به کیس نامبرتون ممکنه که به مشکل بخورین . صداقت داشتن خیلی خوبه ولی نه همیشه Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: amir82 ، honey62 ، ابی هانی ، bmojtaba ، reza6966 ، Saeedv13 ، satin ، zina s ، lilac
سلام
دوستان واسه بچه های2013 که تو انکارا مصاحبه دارن فقط از اول تا حالا یک سری نامه دوم اومده درسته؟؟ همونایی که اواخر اکتبر و تو ماه نوامبر وقت دادن بهشون؟؟؟
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2012-11-09 ساعت 19:10)sayeh_m نوشته:  
(2012-11-09 ساعت 18:56)nika نوشته:  سلام بچه ها تبریک به اونایی که در سری جدید کارنت شدن . شماره کیس همسر من حدود 9000هست و خیال داریم اگه قسمت شد و رفتیم مصاحبه (البته اگه تا اون موقع 3500ویزا تموم نشه)وقتی که افسر سفارت مدارک مربوط به تمکن مالی رو از ما خواست در کمال صداقت بگیم که ما تو هفت آسمون یه ستاره هم نداریم و خیالمون از سفر به آمریکا درس خوندنه به نظر شما ما رو یه ضرب شوت میکنن بیرون یا ویزای یکضرب میدن یا کلیر به ما میخوره؟
دوست عزیز 99 درصد کسانی که گفتن میخوان درس بخونن باید اسپانسر معرفی کنن . بدون اسپانسر تقریبا" غیر ممکنه و در ضمن شما اگر تمکن مالی نداشته باشین اصلا" نمیتونین اونجا درس بخونین چون هزینه تحصیل خیلی بالاست . به هر حال ریجکت نمیشین ولی بهتون میگن باید اسپانسر معرفی کنید و با توجه به کیس نامبرتون ممکنه که به مشکل بخورین . صداقت داشتن خیلی خوبه ولی نه همیشه Wink

فقط کافیه 50 میلیون برای یک روز قرض کنید توحساب خودتون بزارین و نامه را از بانک بگیرید سپس تو حساب خانمتون و بعد هم فرزندتون و همین برای اونا کافیه و اصلا اسم ادامه تحصیل را نیارید و بگید برای کار و یک زندگی بهتر قسط مهاجرت دارید
اسپانسر پیدا کردن سخته
البته یک نفر که حساب بانکی ارائه داده بود گفته بودن اسپانسر بیار و بعد رفته بود و گفته بود اسپانیر گیر نیاوردم لطفا کار منو را بیاندازید و ویزا بهش داده بودن .
ولی بهتره بدون حساب بانکی نرید
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، homayoon13
(2012-11-09 ساعت 18:56)nika نوشته:  ............. در کمال صداقت بگیم که ما تو هفت آسمون یه ستاره هم نداریم ...
یهو دیدی در کمال صداقت گفتند شما بیاید اونجا و بدون پول بخواید درس بخونید ، امکان پذیر نیست پس نمی خواید بیاید....اصلاً نگو می خوام درس بخونم،بهتره Big Grin

(2012-11-09 ساعت 22:27)شهلا 1346 نوشته:  فقط کافیه 50 میلیون برای یک روز قرض کنید توحساب خودتون بزارین و نامه را از بانک بگیرید سپس تو حساب خانمتون و بعد هم فرزندتون .......

شهلا خانم
با احترام، حساب فرزند دیگه چیه ؟ نه بابا همون حساب خودتون و همسرتون یا یه حساب مشترک پر و پیمون کافیه...فرزند دیگه نمی خواد...Sad
بعد هم " قسط مهاجرت" یعنی چی؟ یعنی مهاجرت قسطی؟ Smile ماهی یه نفر برن اونور آب Smile
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، bmojtaba ، amir82 ، mrr777 ، satin ، zina s ، AsemanAbee
(2012-11-09 ساعت 00:18)NarcisJ نوشته:  
(2012-11-08 ساعت 21:48)anna91 نوشته:  تبرییییک / برای من که راه درازی در پیش است 8000 هستم

برای منم راه درازی در پیش هست 7000

و برای من هم همینطور 9000
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: jazirehh ، payam62
دسامبر هم اعلاممممممممممممممممممم شد هورااااااااااااااااااااااا تا 3400
شماره کیس :**2013AS000028
تاریخ رویت قبولیmay
کنسولگری:ANKARA
زمان مصاحبه:هفته ی سوم ژانویه.  نتيجه: ويزاي يه ضرب
تعداد :2  نفر  
ساكن تگزاس در حال حاضر
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2012-11-10 ساعت 01:16)الا نوشته:  خبر نداشتمم یه دفعه ذوق کردممSad

دسامبر که قبلا اعلام شد، ماه ژانویه اومده دوست عزیز
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان:
سلام.من نیز کارنت شدم.با کیس نامبر 2000.
کیس نامبر: **000029,ارسال فرمها:9می,مصاحبه:23jan,آنکارا,کلیرنس:5جولای بعد از 164 روز.دریافت ویزا:12جولای.تعداد نفرات:2نفر
مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: lilac ، کیانا ، sayeh_m ، AsemanAbee ، 3pideh ، itsmasoud ، satin ، ابی هانی
(2012-11-09 ساعت 19:10)sayeh_m نوشته:  
سلام بر همه دوستان
تا حالا سابقه داشته این 3500 ویزا خیلی سریع تموم شه و به case number های بالا مصاحبه نرسه؟
با تشکر
زندگی شما تنها زمانی بهتر می شود که خودتان بهتر شوید . برایان تریسی
2013 - قبولی+ مصاحبه + کلیرنس + اتمام سهمیه ویزا
2014 - شرکت نکردم
2015 - ناقبول
2016- شاید ..اگه بشه چی میشه
تشکر کنندگان:
(2012-11-10 ساعت 09:17)b_argi نوشته:  [quote='sayeh_m' pid='235102' dateline='1352472019']
[quote='nika' pid='235095' dateline='1352471189']

سلام بر همه دوستان
تا حالا سابقه داشته این 3500 ویزا خیلی سریع تموم شه و به case number های بالا مصاحبه نرسه؟
با تشکر

نه سابقه نداشته ، به همه وقت مصاحبه میرسه نگران نباشین .
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان: itsmasoud ، satin ، rose_2000
من هر کاری میکنم ویکی مهاجر سرا رو نمی تونم باز کنم ؟ کسی میتونه کمک کنه؟
قایقی باید ساخت
تشکر کنندگان:
(2012-11-10 ساعت 10:10)talayeh2013 نوشته:  من هر کاری میکنم ویکی مهاجر سرا رو نمی تونم باز کنم ؟ کسی میتونه کمک کنه؟

برو http://mohajersara.com/thread-3091-post-...l#pid71067
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، Saeedv13
Wink 
با درود به عزيزان
من منتظر كارنت شدن و اعلام تاريخ مصاحبه هستم . يك نكته مهم اينه كه تاريخ مصاحبه به تاريخ ارسال مدارك با پست هم ارتباط داره من 1XXX هستم اما چون در آگوست ارسال مدارك كردم همچنان منتظر كارنت شدن هستم . راستي كسي دورو بر كيس نامبر من نيست كه بخواد با هم بريم ؟ Big Grin

شماره کیس:2013AS00001XXX
تاریخ رویت قبولی:1 می
کنسولگری:ANKARA
ارسال فرمهای سری اول: آگوست
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان