کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-11-27 ساعت 22:22)jazirehh نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 19:01)پدی نوشته:  8000تایی هاچطور؟

ما که خوبیم ...
فقط نگران آینده !
نگران دلتنگیهای رفتن ... و شاید هم نرفتن !

(2012-11-27 ساعت 21:39)hamid3330 نوشته:  [quote='پدی' pid='242819' dateline='1354030451']
یک نکته .یعنی از حدود16000آسیایی حدودیک سوم ایرانی هستند؟

سلام
طبق بررسی من فکر کنم بله!

بله ... از ایران اندکی بیش از 6000 نفر قبول شدن ...
امسال واقعاً جالبِ این کارشون !
از نظر من اینکه در سری دوم زیاد ایرانی قبول نشده، میتونه دلیل این باشه که اکثراً فرمهاشون رو برای KCC فرستادن !!! و به قصد غربت بساط سفر رو هم بستن ...
[/quo

اگه اینطور باشه پس چرا سری دوم اصلا اعلام کردن؟پس اکثرا فرمها رو نفرستاده بودن که بازم برنده اعلام کردنBig Grin اینتم نیمه پر لیوان
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: jazirehh ، nooshshahnar ، sadeghi897
(2012-11-27 ساعت 19:34)saeid-ss نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 19:24)usa lover نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 19:18)saeid-ss نوشته:  دوستان برا من یه سوالی پیش اومده اینکه سال قبل کسی بوده که برا مصاحبه دعوت نشه یعنی اصلا کارنت نشه ؟ و اگه کارنت شده کلیرانس خورده باشه ولی تا لحظه آخر کلیر نشده باشه؟؟؟؟این موضوع برا منی که 9000 هستم خیلی مهمه!!!!!
کارنت که سال قبل و سال قبلترش تا جایی که می دونم همه شدن.
کلیرنسم پارسال 1 نفر 31 سپتامبر نشد که اونم شرایط خاص خودش رو داشت.
فکر کردی برای چی ما ریلکس نشستیم حالا 8900 مگه با 9000 فرقی هم دارهSmile
مرسی . ولی پارسال یه تفاوتی که با امسال داره اینه که ایرانی هایی که قبول شدن 6000 نفر نبودن . یعنی منی که 9000 هستم احتمالا 5000 نفر ایرانی قبل از من هستن و با توجه به سقف 3500 ویزا نمیدونم اصلا به من ویزا میرسه یا نه؟SadSadSad

چرا خیال پردازی می کنید ؟ امسال هم مثل هر سال هستش ، تاپیک سال های قبل رو بخونید می بینید این حرف ها اونجا هم بوده.
نسبت قبولی های هر سال همینطور بوده ، با این تفاوت که شماره های کیس ها متفاوت بوده . اما اینکه به شما ویزا میدن یا نه فقط اون قسمتش که باید مدارکتون کامل باشه و حداقل شرایط رو داشته باشید دست شماست ، بقیش رو که نمی تونید کنترل کنید . توکلت به خدا ، اگه قرار باشه بری اون ردیفش میکنه .
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: refiusa ، usa lover ، el333 ، amir82 ، jazirehh ، afs ، payam62 ، Saeedv13 ، saeid-ss
(2012-11-27 ساعت 19:24)usa lover نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 19:18)saeid-ss نوشته:  دوستان برا من یه سوالی پیش اومده اینکه سال قبل کسی بوده که برا مصاحبه دعوت نشه یعنی اصلا کارنت نشه ؟ و اگه کارنت شده کلیرانس خورده باشه ولی تا لحظه آخر کلیر نشده باشه؟؟؟؟این موضوع برا منی که 9000 هستم خیلی مهمه!!!!!
کارنت که سال قبل و سال قبلترش تا جایی که می دونم همه شدن.
کلیرنسم پارسال 1 نفر 31 سپتامبر نشد که اونم شرایط خاص خودش رو داشت.
فکر کردی برای چی ما ریلکس نشستیم حالا 8900 مگه با 9000 فرقی هم دارهSmile

دوستان من هم نیمه ی دوم هشت هزار هستم...
امیدوارم همگی ویزای یک ضرب بگیریم...
فقط می تونیم امیدوار باشیم.Smile
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: pooya.n ، itsmasoud ، 3pideh ، nooshshahnar ، payam62 ، saeid-ss ، roeentan
من کلاً این نیمه پر لیوان رو دوست دارم ... خیلی خوبه.
فکر می کنم بیشتر از اینکه تمرکزمون رو روی نیمه پر بذاریم ، بهتره که به این فکر کنیم که با توجه به بالا بودن شماره کیسمون، از دوستانی که کلیرنس نخوردن بپرسیم که روز مصاحبه چه کردن و آیا ما هم شرایطی رو داریم که کلیرنس نخوریم ؟
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: bayat_r ، nooshshahnar ، DIVE
(2012-11-28 ساعت 09:24)jazirehh نوشته:  من کلاً این نیمه پر لیوان رو دوست دارم ... خیلی خوبه.
فکر می کنم بیشتر از اینکه تمرکزمون رو روی نیمه پر بذاریم ، بهتره که به این فکر کنیم که با توجه به بالا بودن شماره کیسمون، از دوستانی که کلیرنس نخوردن بپرسیم که روز مصاحبه چه کردن و آیا ما هم شرایطی رو داریم که کلیرنس نخوریم ؟

چزیره جان س/ر.ب*ا;ز\ی و کار د-و_ل.ت.ی منجر به کلیرنس می شه تا اینجا که تقریبا این طور بوده پس از دست ما خارجه که کلیزنس بخوریم یا نخوریم البته شاید تا زمان مصاجبه ما این پروسه کوتاهتر بشه ولی بنا به شرایط هر کسی خودش باید جدس بزنه که کلیرنس می خوره یا نه؟
تشکر کنندگان: nooshshahnar
بچه ها ...........
دقيقاً اين تاپيك تبديل شده به تاپيكي كه 5و 6 ماه پيش بود

..................... همش استرس....................
....................نا اميدي...............................
.........انرژي منفي به خود و بقيه...................
....ترس از اينكه مداركمون نرسيده..................
..............كارنت نميشيم............................
.........مصاحبه دعوت نميشيم.......................
................كليرنس ميخوريم........................
...............كلير دير ميشيم..........................
............... ويزا نميرسه...............................
..........تموم ميشه بقيه ميخورند..................
.............به آمريكا نميرسيم.........................
......تو فرودگاه جولومونو ميگيرن....................
......چرا ميخواهين برين آمريكا......................
..اونجا جولومون رو ميگيرن چرا اومدين ابنجا....
.............................................................
و همين جور الا آخر...................................
بچه ها ازتون خواهش ميكنم يه خورده خيالپردازي رو كمتر كنين و منطقي فكر كنين
منطقي فكر كردن يعني اينكه تاپيك هاي قبل رو بخونين
هم امسال هم سال هاي پيش بعد خواه ناخواه خودتون به اين نتيجه ميرسين كه 99.99% اين حرف ها
بي اساسه و فقط باعث خراب كردن روحيه خودتون و بقيه ميشه

منطقي فكر كردن يعني اينكه اگر 00.001% يكي از اين
احتمالات هم پيش بياد كاملاً از دست شما و حتي بلند پايه ترين مقام كشوري و لشكري اين مملكت
و البته با اغراق اون مملكت رويايي خارجه

پس اين همه تقلا و اين همه تلف كردن انرژي و وقت واسه چيه..
حتي اگه به متا فيزيك هم معتقد باشيد حداقل ميتونيد با انرژي مثبت و روحيه دادن به خودتون و بقيه
هم زندگي بهتر و اميدوارتر و شادتري داشته باشيد تا زمان مهاجرتتون برسه و هم اينكه ميتونيد اون
احتمال خيلي خيلي ضعيف روهم كه فكر ميكنيد سر راهتون وجود داره از بين ببريد و نتيجه رو 100% به نفع
خودتون و بقيه عوض كنين

پس فقط دوست دارم از همه انرژي و روحيه شادي ببين
به اميد موفقيت همه دوستان خوب مهاجر سرايي

اين هم يه خورده انرژي مثبت به همه
++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
(2012-11-28 ساعت 11:26)hamedhamed نوشته:  بچه ها ...........
دقيقاً اين تاپيك تبديل شده به تاپيكي كه 5و 6 ماه پيش بود

..................... همش استرس....................
....................نا اميدي...............................
.........انرژي منفي به خود و بقيه...................
....ترس از اينكه مداركمون نرسيده..................
..............كارنت نميشيم............................
.........مصاحبه دعوت نميشيم.......................
................كليرنس ميخوريم........................
...............كلير دير ميشيم..........................
............... ويزا نميرسه...............................
..........تموم ميشه بقيه ميخورند..................
.............به آمريكا نميرسيم.........................
......تو فرودگاه جولومونو ميگيرن....................
......چرا ميخواهين برين آمريكا......................
..اونجا جولومون رو ميگيرن چرا اومدين ابنجا....
.............................................................
و همين جور الا آخر...................................
بچه ها ازتون خواهش ميكنم يه خورده خيالپردازي رو كمتر كنين و منطقي فكر كنين
منطقي فكر كردن يعني اينكه تاپيك هاي قبل رو بخونين
هم امسال هم سال هاي پيش بعد خواه ناخواه خودتون به اين نتيجه ميرسين كه 99.99% اين حرف ها
بي اساسه و فقط باعث خراب كردن روحيه خودتون و بقيه ميشه

منطقي فكر كردن يعني اينكه اگر 00.001% يكي از اين
احتمالات هم پيش بياد كاملاً از دست شما و حتي بلند پايه ترين مقام كشوري و لشكري اين مملكت
و البته با اغراق اون مملكت رويايي خارجه

پس اين همه تقلا و اين همه تلف كردن انرژي و وقت واسه چيه..
حتي اگه به متا فيزيك هم معتقد باشيد حداقل ميتونيد با انرژي مثبت و روحيه دادن به خودتون و بقيه
هم زندگي بهتر و اميدوارتر و شادتري داشته باشيد تا زمان مهاجرتتون برسه و هم اينكه ميتونيد اون
احتمال خيلي خيلي ضعيف روهم كه فكر ميكنيد سر راهتون وجود داره از بين ببريد و نتيجه رو 100% به نفع
خودتون و بقيه عوض كنين

پس فقط دوست دارم از همه انرژي و روحيه شادي ببين
به اميد موفقيت همه دوستان خوب مهاجر سرايي

اين هم يه خورده انرژي مثبت به همه
++++++++++++++++++++++++++++

درود بر تو ای دوست عزیز....
واقعا همینطوره که گفتی...
اینجا همش شده موجی از ناباوری...
امیدوارم بتونیم که خودمونو آرام کنیم.
سعی کنیم بجای فکر های منفی بیشتر به شناخت موضوع و تکمیل کارهامون بپردازیم...
من می گویم:
دست از طلب ندارم، تا کام من برآید...یا تن رسد به جانان، یا جان ز تن بر آید
Shy
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: ensan ، itsmasoud ، Gole baba ، hamedhamed ، Tomas ، pooya.n ، ابی هانی ، fereydoooon ، jazirehh ، usa lover ، sgkco24 ، satin ، nima1348 ، payam62
(2012-11-28 ساعت 19:25)payam62 نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 19:04)پدی نوشته:  مخلصه هر چه8000تایی. تعداد ما تقریبا از بقیه هزارگانها بیشتره.
من 8000 تایی نیستم ، ولی 8000 تایی ها را دوست دارم Big Grin

مگه می شه دوسشون نداشت
roeentan / امیر مهاجر / Given / mehdi110 / shani89 / dali / morning_glory / hassanes / JJPARHAM / manila / ali_2013 / rezazaman / parsush / nooshin nasiri / rose_2000 / naarestan / mani.iht / farzad88 / SA-SA / farzad-30 / سلی / سو سو / ARSHIYA USA / Ehsan1358 / mangoolkhan / jazirehh / oghs / Nasimmmm / nooshshahnar / پدی / Artin_xx / ehsansh / kazim / Old_Spider / usa lover
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سعید جان سلام
تا اونجایی که من میدونم تا حالا هیچ وقت سهمیه ایران پر نشده پارسال سهمیه قزاقستان پر شد و از یک شماره ای ببعد دیگه ویزا ندادند امیدوارم که امسال هم سال گذشته به همه ویزا برسه از طرفی تو اکتبر هم یه سری جدید اعلام کردند که کیس نامبر اونا بین 9000 و 10500 بود بنابراین نگران نباش حتما دلیلی داشته که یه سری جدید اعلام کردن
راستی یه سوال ایا همه 6029 نفر برنده ایرانو اعلام کردن یا مثلا 1000 نفرشونو اعلام کردن بعد منتظر موندن ببینن چند نفر فرم میفرستن بعد مثلا 500 نفر دیگه تو اکتبر اعلام کردن (البته اینا فقط سوالن )میبی که هیچی معلوم نیست ولی من اعلام کردن اکتبر رو به فال نیک میگیرم
بقول پسرم تو هتل میبینمت
کیس نامبر **90
شماره کیس: 2013AS90xx
تاریخ رویت قبولی: چندم می
کنسولگری:انکارا
ارسال فرمهای سری اول:اواخر می یا اوایل جون-پنج نفر-
کارنت(هفته دوم جولای) كليرنس برگه بنفش
update
خودم 10و12و15 جولای و 23 اگست و 10و12و13و16و17و22,و26سپتمبر
همراهان 10و12 جولای و 13 و 17و22و26 سپتمبر
کلیرنس 17 سپتامبر و 18 سپتامبر
ویزا.....هرگزWink
تشکر کنندگان: DIVE ، kasrafo ، fereydoooon ، ensan ، payam62 ، گل نهال ، saeid-ss
(2012-11-28 ساعت 19:47)afs نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 19:25)payam62 نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 19:04)پدی نوشته:  مخلصه هر چه8000تایی. تعداد ما تقریبا از بقیه هزارگانها بیشتره.
من 8000 تایی نیستم ، ولی 8000 تایی ها را دوست دارم Big Grin

مگه می شه دوسشون نداشت
roeentan / امیر مهاجر / Given / mehdi110 / shani89 / dali / morning_glory / hassanes / JJPARHAM / manila / ali_2013 / rezazaman / parsush / nooshin nasiri / rose_2000 / naarestan / mani.iht / farzad88 / SA-SA / farzad-30 / سلی / سو سو / ARSHIYA USA / Ehsan1358 / mangoolkhan / jazirehh / oghs / Nasimmmm / nooshshahnar / پدی / Artin_xx / ehsansh / kazim / Old_Spider / usa lover

.....................................................
ما هم دوستون داریم هم قطارهای عزیز

بچه ها فکر می کنم که مثال قطار برای ماها بهترین مثال باشه !
یادتونه بچه که بودیم و سوار قطار می شدیم، اگه وسط قطار بود کوپمون، سر پیچا که قطار می پیچید، ابتدا و انتهای قطار رو که می دیدیم، فکر می کردیم که اون واگن جلوئی ها چقدر از ما جلوترن و اون واگن انتهائی ها هیچ وقت به ما نمیرسند !!!
بچه ها ما هممون توی یه قطاریم ...
شاید واگن جلوئی زودتر به مقصد برسه ولی ماها که واگن آخریم هم بالاخره می رسیم ...
اگرم قطارمون وسط راه خراب شد، عوضش می کنیم !
همین ................ !
همتون میرسین اگر واقعاً مسافر باشین.

برای همگی آرزوی موفقیت می کنم Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
دو روز دیگه coming soon و حدود 12 روز دیگه سری جدید کارنتی ها رو اعلام میکنند. امیدوارم روند ماه قبلی رو ادامه بدن یا حتی بیشتر. این درسته که همه میروند. فقط دیر و زود داره. و انتظار هم سخته ولی باید همگیمون صبور باشیم.
کیس نامبر : As39xx / تعداد افراد کیس : 2 / کارنت: 13/12/2012 / مصاحبه: 19 فوریه / کلیر 26 march / مقصد : نیوجرسی / دریافت ویزا : 11 اپریل
تشکر کنندگان: mrr777 ، ensan ، nima1348 ، jazirehh ، امیر مهاجر ، s.pm
(2012-11-29 ساعت 04:13)fereydoooon نوشته:  دو روز دیگه coming soon و حدود 12 روز دیگه سری جدید کارنتی ها رو اعلام میکنند. امیدوارم روند ماه قبلی رو ادامه بدن یا حتی بیشتر. این درسته که همه میروند. فقط دیر و زود داره. و انتظار هم سخته ولی باید همگیمون صبور باشیم.
انتطارشم قشتگ Big Grin تا جالا تو کدوم مقطعی از زندگیتون این تجربه رو داشتین که تمام ماه با خودتون بگین یعنی این ماه تا چندو اعلام میکنن بعد هم از یک تاریخی هی بیاین چک کنین اعلام کردن نکردن؟چه فانیییی داریم امسال ما قذر نمی دونین دیگه؟اصلا اونیکه کیس نامبرش یک رقمی بوده از تمام این هیجاتات محروم بوده؟اصلا چه می دونه کارنتی یعنی چی؟
اینوووووووو نگیم چی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟Big Grin
تشکر کنندگان: amir82 ، Szsanazsz ، nima1348 ، jazirehh ، payam62 ، escutcheon ، anna91 ، امیر مهاجر ، roeentan ، fereydoooon
(2012-11-28 ساعت 22:25)soroshnia نوشته:  
سعید جان سلام
تا اونجایی که من میدونم تا حالا هیچ وقت سهمیه ایران پر نشده پارسال سهمیه قزاقستان پر شد و از یک شماره ای ببعد دیگه ویزا ندادند امیدوارم که امسال هم سال گذشته به همه ویزا برسه از طرفی تو اکتبر هم یه سری جدید اعلام کردند که کیس نامبر اونا بین 9000 و 10500 بود بنابراین نگران نباش حتما دلیلی داشته که یه سری جدید اعلام کردن
راستی یه سوال ایا همه 6029 نفر برنده ایرانو اعلام کردن یا مثلا 1000 نفرشونو اعلام کردن بعد منتظر موندن ببینن چند نفر فرم میفرستن بعد مثلا 500 نفر دیگه تو اکتبر اعلام کردن (البته اینا فقط سوالن )میبی که هیچی معلوم نیست ولی من اعلام کردن اکتبر رو به فال نیک میگیرم
بقول پسرم تو هتل میبینمت
کیس نامبر **90

به نظر من نباید کارها را تعطیل کرد و کاملا برای مصاحبه برنامه ریزی کرد. اگر شماره های قبلی ویزا بولتن را نگاه کنید می بینید که در سالهای قبل برای کشورهای اروپایی و افریقایی ویزا تکمیل شده است و از شماره هایی به بعد کارنت نشده اند. با یک حساب و کتاب ساده، بر اساس احتمال توزیع یکسان پراکندگی ایرانیها در بین 16 هزار اسیایی و در نظر گرفتن هر کیس یک نفر که خیلی خوش بینانه است (با این فرض که بعضی ها پیگیر کارشون نمی شوند و بعضی ها هم بیش از یک نفر هستند، تا کیس نامبر 9500 حدود 3500 ویزا برای ایران صادر می شود. خود من کیس نامبرم بیش از 9500 است و به همین دلیل فقط به ارسال مدارک اکتفا کرده ام و در لاتاری 2014 هم ثبت نام کرده ام. دوستان باید به ادامه راه خوش بین باشند ولی نباید همه کار و زندگیشان را برای انتظار تعطیل کنند. راههای دیگری برای رفتن هست از جمله ادامه تحصیل.
در کل امیدورام کسانی ویزا دریافت کنند که از هر نظر شرایطش رو دارند و می تونه بهشون در ادامه زندگی کمک بکنه. به امید شادی همه دوستان خوبم.
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان: afs ، jazirehh ، bayat_r ، payam62 ، hamedhamed ، roeentan ، saeid-ss
(2012-11-29 ساعت 04:13)fereydoooon نوشته:  دو روز دیگه coming soon و حدود 12 روز دیگه سری جدید کارنتی ها رو اعلام میکنند. امیدوارم روند ماه قبلی رو ادامه بدن یا حتی بیشتر. این درسته که همه میروند. فقط دیر و زود داره. و انتظار هم سخته ولی باید همگیمون صبور باشیم.

اگه این ماه تا 4500 اعلام کنن، واسه شیرینی برای همه ی دوستانی که میان استانبول نقش لیدر رو ایفا خواهم نمود Big Grin
Case Number:2013 AS 60XX
سفارت : ابوظبی هفته دوم اپریل
ویزای یکضرب
ساکن فلوریدا از اپریل 2013
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، bayat_r ، afs ، roeentan ، fire dragon ، amir82 ، روبینا
(2012-11-29 ساعت 14:00)escutcheon نوشته:  

اگه این ماه تا 4500 اعلام کنن، واسه شیرینی برای همه ی دوستانی که میان استانبول نقش لیدر رو ایفا خواهم نمود Big Grin

یه سیصدتا بذار روش نه سیخ بسوزه، نه من، نه کباب....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان