کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
لشکر 8000تایی ها آماده باشید که سحر نزدیک است.9000و10000تایی ها گوش بزنگ
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
نامه دوم اومد آنکارا اواخر اردیبهشت زمان مصاحبه
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
خیلی خوشحالم نامه ی دوم ما هم اومد هفته ی سوم می آنکارا.برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت میکنم.
شماره کیس:**2013AS69 - تعداد کیس:۳نفر - کنسولگری:آنکارا -مصاحبه:هفته سوم می-ویزا:یک ضرب -اولین سفر به امریکا:۱۴ جون-مقصد:SAN JOSE
(2013-03-13 ساعت 16:37)mazerati نوشته:  سلام دوست من تبریک میگم بابت کارنت شدن و نامه دوومتون میشه بگی دقیقا چند روز دیگه مصاحبه دارین

ممنون
حدودا اواسط اردیبهشت
اما کلا مصاحبه های این دوره تو ماه می هست
یعنی از نیمه اریبهشت تا نیمه خرداد
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، farmiz ، گل نهال ، lilac ، sayeh_m ، soruosh ، farshadsh ، roeentan ، nina22 ، shishipapa ، mehdi110 ، Tomas
نامه دوم ما هم اومد هفته دوم مي انكارا
اين همه سايت رو خوندم ولي حالا هنگ كردم نميدونم بايد چكار كنيم....
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: farmiz ، el333 ، پدی ، گل نهال ، DIVE ، ابی هانی ، lilac ، amir82 ، sayeh_m ، soruosh ، farshadsh ، Saeedv13 ، roeentan ، nina22 ، Tomas
(2013-03-13 ساعت 21:55)NarcisJ نوشته:  نامه ی دوم من هم اومد اما نمیدونم چرا افتاده روز تعطیل یکشنبه دوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تعطیلی ابوظبی جمعه هاست
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: NarcisJ ، lilac ، farmiz ، farshadsh ، rezagh ، ابی هانی ، Tomas
(2013-03-13 ساعت 21:56)سمانه777 نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 21:55)NarcisJ نوشته:  نامه ی دوم من هم اومد اما نمیدونم چرا افتاده روز تعطیل یکشنبه دوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تعطیلی ابوظبی جمعه هاست

ای وای، راس میگی پاک یادم رفته بود Sad
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: گل نهال ، farmiz ، farshadsh ، ابی هانی ، Tomas
اینم از غول دوم. اواسط اردیبهشت. :-)
دوستان راهنمائی می کنن. من خانمم فامیلش پسوند داره . فراموش کردیم تو فرم اول بنویسیم اطلاع هم دادیم.او فرمی که اومده پسوند رو نزده وقتی می خوایم تو سفارت بریم مشکلی پیش نمیاد؟
شماره کیس: 2013AS6XXX آنکارا کارنت شدن:اسفند مصاحبه:اردیبهشت برگه صورتی تایپ شده +فرم 9سوالی-آپدیت 18-19-21-24-25 JUNE کلیر :5JUL
تشکر کنندگان: amir82 ، farshadsh ، Tomas
دوستان راهنمائی میکنن. تو ورود به سفارت مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون
شماره کیس: 2013AS6XXX آنکارا کارنت شدن:اسفند مصاحبه:اردیبهشت برگه صورتی تایپ شده +فرم 9سوالی-آپدیت 18-19-21-24-25 JUNE کلیر :5JUL
تشکر کنندگان: farshadsh ، nika ، Tomas
نامه دوم من هم رسید خدا یا شکرت
آنکارا رو انتخاب کرده بودم که ابوظبی رو زدن با شماره کیس 7000

فقط چون من بعد قبولی ازدواج کردم و مدارک خودم و خانومم رو دوباره فرستادم تو نامه برا مصاحبه اسمی از همسرم نیومده و مدارکو 6 ماه پیش فرستادم در قسمت Beneficiaries هم زده none مشکلی پیش میاد یا نه؟
تشکر کنندگان: farmiz ، farshadsh ، Saeedv13 ، گل نهال ، پدی ، Hedieh20 ، Tomas ، manila
(2013-03-13 ساعت 23:02)amairmonre نوشته:  نامه دوم من هم رسید خدا یا شکرت
آنکارا رو انتخاب کرده بودم که ابوظبی رو زدن با شماره کیس 7000

فقط چون من بعد قبولی ازدواج کردم و مدارک خودم و خانومم رو دوباره فرستادم تو نامه برا مصاحبه اسمی از همسرم نیومده و مدارکو 6 ماه پیش فرستادم در قسمت Beneficiaries هم زده none مشکلی پیش میاد یا نه؟
دوست عزیز جوابتون رو در تاپیک سوالات مطرح شده برندگان 2013 دادم.لطفا در تاپیکهای مرتبط با موضوع،سوالتون رو بپرسید.مرسی
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: amairmonre ، farshadsh ، Saeedv13 ، nika ، گل نهال ، Tomas
(2013-03-13 ساعت 21:56)سمانه777 نوشته:  
تعطیلی ابوظبی جمعه هاست

امارات روزهای جمعه و شنبه تعطیل است .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: farshadsh ، nika ، گل نهال ، پدی ، manila ، Tomas
الان اضطراب اونایی که وقت کارنت شدنشون بود رو می فهمم. حالا که داره نزدیک میشه از یه طرف می گم چه عالی از یه طرف دلم می خواد وقت بیشتری داشته باشم. یه احساس دوگانه عجیب و غریب.Smile) با اینکه برای خودم یه فایل درست کردم که هرچی مطلب خوندم گردآوری کردم و توش جمع و جور و مرتب تمام مطالب لازمو گذاشتم ولی انگار هیچ چی نمی دونم و بلد نیستم تو این مرحله باید چکار کنم (بالاخره شناسنامه هم باید خودشو نشون بده دیگه)! هنوز هم مدارکمونو واسه ترجمه ندادیم البته زیاد نگرانی ندارم چون خیلی هاشو قبلا برای یه کار دیگه داده بودیم ترجمه حالا فقط باید تمدید بشه و ... ولی خداییش خیلی استرس داره Sad( واااای حسابی گیج دارم میزنم. چه خوبه که مهاجر سرا و شما دوستان عزیزم هستین. با اینکه من به دلیل مشغله و سن و گرفتاری های کاری و خیلی چیزای دیگه زیاد اینجا در ارتباط با بقیه نیستم ولی مطالبتونو مرتب می خونمو با شادی ها و دلهره هاتون شادی می کنم و نگران میشم. ولی در آخر برای همه مون دعا می کنم و میگم همه چیز در هر صورتش خیر مطلقه و راضی ام به رضاش. موفق باشین و خیر پیش!
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
تشکر کنندگان: amir82 ، امیر مهاجر ، Hedieh20 ، sumya ، parsush ، soroshnia ، Tomas ، roeentan ، DIVE
هفته دوم مي انكارا خداروشكرررر

بله برا من ايميل اومد كه متوجه شدم
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
تشکر کنندگان: گل نهال ، Saeedv13 ، amir82 ، امیر مهاجر ، Hedieh20 ، afs ، Tomas ، NarcisJ
نامه دوم من همون روز اعلام کارنتی ها اومده و من بی خیال تازه الان دیدم Smile. عجیبه این سری زرنگ شدن!
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir82 ، امیر مهاجر ، manila ، Hedieh20 ، afs ، گل نهال ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان