کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-03-14 ساعت 11:32)anoush55 نوشته:  سلام به همگی
من هم کارنت شدم هم نامه دومم اومد . اواسط اردیبهشت . فقط در مدارک می خوندم نوشته بود هزینه Fee برای هر نفر 819 دلار ؟! مگه 330 نبود؟
یعنی همین صفحه قبل رو نگاه میکردین حل بود! Wink نه، همون 330 دلاره...819 دلار مال قدیمه...
اینجا رو ببینین
330 دلار هزینه ویزا
165 دلار هزینه گرین کارت
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
(2013-03-14 ساعت 01:40)manila نوشته:  الان اضطراب اونایی که وقت کارنت شدنشون بود رو می فهمم. حالا که داره نزدیک میشه از یه طرف می گم چه عالی از یه طرف دلم می خواد وقت بیشتری داشته باشم. یه احساس دوگانه عجیب و غریب.Smile) با اینکه برای خودم یه فایل درست کردم که هرچی مطلب خوندم گردآوری کردم و توش جمع و جور و مرتب تمام مطالب لازمو گذاشتم ولی انگار هیچ چی نمی دونم و بلد نیستم تو این مرحله باید چکار کنم (بالاخره شناسنامه هم باید خودشو نشون بده دیگه)! هنوز هم مدارکمونو واسه ترجمه ندادیم البته زیاد نگرانی ندارم چون خیلی هاشو قبلا برای یه کار دیگه داده بودیم ترجمه حالا فقط باید تمدید بشه و ... ولی خداییش خیلی استرس داره Sad( واااای حسابی گیج دارم میزنم. چه خوبه که مهاجر سرا و شما دوستان عزیزم هستین. با اینکه من به دلیل مشغله و سن و گرفتاری های کاری و خیلی چیزای دیگه زیاد اینجا در ارتباط با بقیه نیستم ولی مطالبتونو مرتب می خونمو با شادی ها و دلهره هاتون شادی می کنم و نگران میشم. ولی در آخر برای همه مون دعا می کنم و میگم همه چیز در هر صورتش خیر مطلقه و راضی ام به رضاش. موفق باشین و خیر پیش!

من فکر نمی کنم ترجمه نیازی به تمدید داشته باشه
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: سمانه777 ، naarestan ، javid737 ، saeed_gh ، amairmonre ، Tomas
ترجمه نیازی به تمدید نداره مگر اینکه در اصل سند تغییری رخ داده باشه
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
سلام دوستان عزیز کسانی که مصاحبشون اردیبهشت و مقصد ایروان هستش بهم پیام بدن تا اگه خواستین جهت جور کردن مدارک و اینکه هزینه کمتر برای سفر به مشکل برنخوریم من case numberam 7000 هستش
Case number: 2013AS00000X
کارنت شدن : بزودی!
تاریخ مصاحبه: بزودی!
تشکر کنندگان: bayat_r ، ابی هانی ، javid737 ، amairmonre ، soruosh ، Tomas
نامه ما هم اومد
نیمه اول می - ایروان
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
بچه ها اگه کسی کارنت بشه چقد بعد میره مصاحبه؟
کیس نامبر :2013as....8700
محل مصاحبه:ایروان
مصاحبه: 20 june ویزا : یکضرب Big Grin
مقصد : هیستون
تشکر کنندگان: javid737 ، Tomas
(2013-03-13 ساعت 12:33)tajhizgaran نوشته:  دوستان سلام

من که روی تقویم سال 92 به تاریخ دوشنبه 23 اردیبهشت مصادف با سیزدهم ماه می سال 2013 رو با خودکار قرمز یک علامت بزرگ زدم و نوشتم :

روزی که ما کارنت می شویم .

ولی بعضی مواقع که دیگه صبرم تموم میشه و حوصله ام سر میره با خودم میگم خوبه که من جزو برندگان مرحله دوم هستم . اگر جزو برندگان مرحله اول بودم و کیس نامبرم حدود همین کیس نامبرم بود ( همین جور که بعضی از بچه های مهاجرسرا همین وضعیت رو دارن ) و قرار بود از اردیبهشت سال 91 همش توی حس صبر و تحمل می بودم حتماً تا الان تلف می شدم و اونجاست که به بچه های قبولی مرحله اول با کیس نامبر بالا بایستی واقعاً مدال صبر و تحمل داد .

امیدوارم که همه دوستان موفق باشند .

دقیقا ما 8 هزاریا الان تو مایه های تلف شدنیم دیگه، لامصصصبب تموم نمی شه، دیگه داریم سر می شیم،
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: soheila_chem ، javid737 ، jazirehh ، گل نهال ، naarestan ، saeed_gh ، amairmonre ، tajhizgaran ، DIVE ، soruosh ، Tomas ، roeentan
(2013-03-14 ساعت 18:55)پدی نوشته:  ترجمه نیازی به تمدید نداره مگر اینکه در اصل سند تغییری رخ داده باشه

ترجمه های جدید تاریخ اعتبار داره دوست من. 6 ماه الی 1 سال. بسته به سفارت مقصد! اینو دقیقا از مسئول دار الترجمه پرسیدم 5-6 روز پیش. نون دونی وا کردن برا خودشون Sad

(2013-03-14 ساعت 21:33)ehsansh نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 12:33)tajhizgaran نوشته:  دوستان سلام

من که روی تقویم سال 92 به تاریخ دوشنبه 23 اردیبهشت مصادف با سیزدهم ماه می سال 2013 رو با خودکار قرمز یک علامت بزرگ زدم و نوشتم :

روزی که ما کارنت می شویم .

ولی بعضی مواقع که دیگه صبرم تموم میشه و حوصله ام سر میره با خودم میگم خوبه که من جزو برندگان مرحله دوم هستم . اگر جزو برندگان مرحله اول بودم و کیس نامبرم حدود همین کیس نامبرم بود ( همین جور که بعضی از بچه های مهاجرسرا همین وضعیت رو دارن ) و قرار بود از اردیبهشت سال 91 همش توی حس صبر و تحمل می بودم حتماً تا الان تلف می شدم و اونجاست که به بچه های قبولی مرحله اول با کیس نامبر بالا بایستی واقعاً مدال صبر و تحمل داد .

امیدوارم که همه دوستان موفق باشند .

دقیقا ما 8 هزاریا الان تو مایه های تلف شدنیم دیگه، لامصصصبب تموم نمی شه، دیگه داریم سر می شیم،

اندکی صبر ویزا نزدیک است......Wink
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: javid737 ، گل نهال ، DIVE ، amairmonre ، rezagh ، tajhizgaran ، soruosh ، Tomas
نامه ما هم اومد نيمه اول مي ايروان
شماره کیس: 2013AS6900/كليرنس ٣ آگوست
سلام
یه سوال . پس از آمدن نامه دوم گفته ادرس تحویل پاسپورت ثبت کنیم . آدرس آمریکا باید بدیم ؟
تشکر کنندگان: Tomas
ما هم نیمه دوم ایروان !!!!! تسلیم اراده خداوند متعال هستیم...
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان: shimoda ، Saeedv13 ، sayeh_m ، گل نهال ، DIVE ، naarestan ، soruosh ، amir82 ، Tomas
(2013-03-14 ساعت 10:46)sumya نوشته:  من نمی خواااام برم ابووووووظبی Sad Sad Sad Sad

منم همینطور
هفته چهارم اردیبهشت
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sayeh_m ، گل نهال ، soruosh ، amir82 ، Tomas
(2013-03-13 ساعت 16:35)گل نهال نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 15:29)hamid1357 نوشته:  سلام. ماه قبل 1325 نفر و این ماه هم 1325 نفر اعلام کارنتی کردند. اگر ماه دیگه هم 1325 نفر اعلام بشه یعنی تا شماره 9175 اعلام خواهد شد و تا شماره 10500 که احتمالا آخرین شماره کیس نامبر هست می مونه باز هم 1325 نفر. به نظر دوستان این مساله اتفاقی هست یا اینکه واقعا قراره بر این اساس شماره های دیگه کارنت بشن؟Cool

به اینجا نگاهی بندازین، فکر میکنم سری بعدی همه کارنت بشن
http://mohajersara.com/thread-5243-post-...#pid291267

خدا از دهان مبارکتون بشنوه انشالله. اگه این طور بشه من یه شیرینی به شما بدهکار می شم اساسی.Cool
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas
(2013-03-15 ساعت 20:44)anoush55 نوشته:  سلام
یه سوال . پس از آمدن نامه دوم گفته ادرس تحویل پاسپورت ثبت کنیم . آدرس آمریکا باید بدیم ؟

نه دیگه دوست عزیز
من هنوز کارنت نشدم؛ ولی تا اونجایی که اطلاع دارم، این همون ثبت نام در CSC هست.
برای تحویل گرفتن پاسپورت ِ دارای ویزا
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: bayat_r ، soruosh ، گل نهال ، amairmonre ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان