کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-03-17 ساعت 20:27)sgkco24 نوشته:  سلام دوستان
من چند روز ماموريت بودم امروز که چک کردم ديدم ايميل اومده ما آنکارا بوديم افتاديم ايروان اواسط ماه می Wink از اين بابت خوشحالم شب عيدی خبر خوبی برامون بودBig Grin
يه هورااااا به افتخار همه دوستای گل مهاجر سرا اميدوارم همه موفق وپيروز باشند
پيشاپيش هم شب چهار شنبه سوری خوشی رو براتون آرزو می کنم.Big Grin
خوب خستگی ماموریت هم در اومد
دی
هوووووووووووووووورااااااااااااااااااااااااااااا
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: rezagh ، گل نهال ، shaso ، soruosh ، payam62 ، sgkco24 ، Tomas
ابوظبی هفته سوم نبود
2013AS77## YERAVAN
F2A : تاییدیه  دریافت فرم  I-130 درDEC 2013 , تاریخ اپروو FEB 2014, دریافت کیس نامبر may2014 , پرداخت 120$ در march2015پرداخت 325$ در Apr , ارسال فرم I-864 در 2015 July, ایمیل نقص در 9sep , ایمیل کامپلت 22 oct, ایمیل وقت مصاحبه درNov 13, مصاحبه هفته دوم dec , برگه آبی ،
کلییر july2016 ,
تشکر کنندگان: NarcisJ ، soruosh ، manila ، ابی هانی ، Tomas
(2013-03-18 ساعت 00:54)abtin2015 نوشته:  ابوظبی هفته سوم نبود

من هفته سوم می ابوظبی مصاحبه دارم
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: گل نهال ، ابی هانی ، Tomas
صرفاً اینجا سر میزنم برای هورااا کشیدن دوستان عزیز مهاجرسرایی که کارنت میشن.
روزگارتون پُر بار.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: گل نهال ، DIVE ، Given ، payam62 ، far-dv2013 ، shaso ، soheila_chem ، sgkco24 ، soruosh ، ابی هانی ، Judy Abbott 13 ، Tomas
دوستان عزيز ما هم هفته آخر مي ميريم ابوظبي، الان براي دوبي بليط گرفتم ماهان ٥٧٠ هزار تومان ٢ روز قبل از مصاحبه و برگشت هم روز مصاحبه ولي اگه ايشالا يه ضرب بگيريمBig Grin بايد برگشتو عقب بندازيم كه جريمش نفري ٨٠ هزار تومن ميشه، من هنوز نتونستم تو csc ثبت نام كنم خيلي كنده وي پي ان هم كه قطعه
2013as74##/ افراد كيس: ٢ نفر/ ارسال فرمها: با ايميل/ كارنت: ماه می/ مصاحبه: ابوظبي هفته آخر مي/ ویزا: یکضرب / مقصد: سانفرانسيسكو
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، shaso ، rezagh ، ابی هانی ، Judy Abbott 13 ، Tomas ، sumya
(2013-03-18 ساعت 13:09)mazerati نوشته:  
(2013-03-18 ساعت 12:30)eghtesad نوشته:  دوستان عزيز ما هم هفته آخر مي ميريم ابوظبي، الان براي دوبي بليط گرفتم ماهان ٥٧٠ هزار تومان ٢ روز قبل از مصاحبه و برگشت هم روز مصاحبه ولي اگه ايشالا يه ضرب بگيريمBig Grin بايد برگشتو عقب بندازيم كه جريمش نفري ٨٠ هزار تومن ميشه، من هنوز نتونستم تو csc ثبت نام كنم خيلي كنده وي پي ان هم كه قطعه

سلام دوست من این جریان csc چیه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
پست هست که باید ثبت نام کنی که ویزاتون می ره اون پست و شما می رید و از پست ویزا رو تحویل می گیرید(پاستون که ویزا توش خورده)
این سایت اصلیش هست
http://usvisa-info.com/
این هم تاپیک مربوط بهش هست در مهاجرسرا
http://mohajersara.com/thread-5845-page-74.html
در امضای من هم لینک راهنمای ثبت نامش هست منتها شما به جای ترکیه اگر ابوظبی هستی باید کشورت رو امارات متحده عربی ( دوبی ) انتخاب کنی CoolBig Grin
دی
موفق باشی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Given ، parsush ، shaso ، amir82 ، nina22 ، manila ، گل نهال ، rezagh ، nika ، soruosh ، ابی هانی ، Judy Abbott 13 ، Soap McTavish ، saeid-ss ، mrr777 ، Tomas
(2013-03-18 ساعت 00:23)sadeghi897 نوشته:  [quote='sgkco24' pid='294198' dateline='1363535876']
سلام دوستان
من چند روز ماموريت بودم امروز که چک کردم ديدم ايميل اومده ما آنکارا بوديم افتاديم ايروان اواسط ماه می Wink از اين بابت خوشحالم شب عيدی خبر خوبی برامون بودBig Grin
يه هورااااا به افتخار همه دوستای گل مهاجر سرا اميدوارم همه موفق وپيروز باشند
پيشاپيش هم شب چهار شنبه سوری خوشی رو براتون آرزو می کنم.Big Grin
خوب خستگی ماموریت هم در اومد
دی
هوووووووووووووووورااااااااااااااااااااااااااااا
مرسی از لطف شما دقيقا درست گفتيد همه خستگی های سفريادم رفت
هوراااااااااااااااااااا به افتخار شما دوست عزيز Big GrinBig GrinBig Grin
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
ضمن تبریک سال نو امیدوارم در سال جدید همتون هرچه سریعتر کارنت شین و کارهاتون هرچه سریعتر به سرانجام برسه
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: پدی ، Soap McTavish ، گل نهال ، امیر مهاجر ، itsmasoud ، bayat_r ، Hedieh20 ، nika ، mrr777 ، Tomas ، so_ar
21 روز دیگه. نبوووووووووووووووووووووووود
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، گل نهال ، rezagh ، ali.agha ، DIVE ، mehdi110 ، usa lover ، sgkco24 ، itsmasoud ، bayat_r ، nika ، mrr777 ، Tomas
سلام به همه دوستای گل گلابم : من یه ضرب گرفتم.خیلی‌ خوشحال شدم که روز اول فروردین سفارت به من و سه نفر دیگه عیدی داد. اونجا داشتم بال در میاوردم از خوشحالی‌....که دیگه نباید برگردم اینجا واسه کلیر شدن خلاصه مرسی‌ از همهٔ دوستای خوبم که این مدت کنار ما بودین از الان به بعد منم مثل شما در کنارتون میمونم تا خرداد که ایشالا برم و از اونجا کنارتون باشم نوروز مبارک دوستای گلم امیدوارم ساله خوبی داشته باشید
تعداد افراد کیس:۱ نفر
کیس نامبر:**۵۰
زمان مصاحبه: 21 مارچ/ایروان
ایالت انتخابی :کالیفرنیا
رویت قبولی:۲ می
ویزای یه ضرب به صورت عیدی روز اول فروردین
تشکر کنندگان: bayat_r ، itsmasoud ، گل نهال ، shimoda ، Hedieh20 ، soheila_chem ، پدی ، nika ، Saeedv13 ، mrr777 ، usa lover ، Given ، Tomas ، so_ar ، ali usa ، mehdi110 ، mlo ، ehsansh ، sumya ، enchantress_boy ، soruosh
(2013-03-21 ساعت 19:40)DEMAR001 نوشته:  سلام به همه دوستای گل گلابم : من یه ضرب گرفتم.خیلی‌ خوشحال شدم که روز اول فروردین سفارت به من و سه نفر دیگه عیدی داد. اونجا داشتم بال در میاوردم از خوشحالی‌....که دیگه نباید برگردم اینجا واسه کلیر شدن خلاصه مرسی‌ از همهٔ دوستای خوبم که این مدت کنار ما بودین از الان به بعد منم مثل شما در کنارتون میمونم تا خرداد که ایشالا برم و از اونجا کنارتون باشم نوروز مبارک دوستای گلم امیدوارم ساله خوبی داشته باشید

مبارک باشه دوست عزیز
چه عیدی ایی بهتر از این
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، saeed_gh ، nika ، DEMAR001 ، mrr777 ، Tomas ، پدی ، soruosh
آقا چه عیدی گرفتند بچه هایی که امروز در ایروان مصاحبه داشتند.هر روزتان امروز .امروزتان پیروز
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: nika ، DEMAR001 ، گل نهال ، Tomas ، mehdi110 ، soruosh
سلام دوستان اول از همه عید همه مبارک انشالله که سال خوب و پر باری داشته باشیم همه مون حالا هر کجا ی این کره خاکی که باشیم نوروزتان پیروز هرروزتان نوروزShy
میگم 40 روز تا الام نتیجه 2014 مونده من یک سوال داشتم دقیقا نتونستم جوابشو پیدا کنم اگه جایی بوده و از چشمم جا افتاده ندیدم لطف کنید یک اشاره به جاش بکنید تا باز بگردم اگه هم نیست که یکی از دوستان خبره Cool جواب مار وبده لطفا . سوال : کسی که تو لاتاری اسمش در اومد و برنده شد حداکثر چقدر میتونه روند خروجش رو از ک =ش=و=ر فراهم کنه مثلا میتونه روند مصاحبه و باقی کارها رو حداکثر چقدر طول بده ؟ منظورم اینه که حداکثر چند ماه بعد از قبولی اولیه میتونه تاخیر ایجاد کنه تا روز قانونی که میتونه وارد US بشه ؟ (کل حداکثرزمان از اعلام برنده شدن توی سایت تا آخرین روز خروج از و ط ن)
دست دوستای گلمون درد نکنه اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
WinkWink
براى تو هيچ شهرى بهتر از شهر ديگر نيست،بهترين شهرها شهرى است كه تو را بپذيرد و در آن آسوده باشى
. امام علی(ع)حکمت434

تشکر کنندگان: گل نهال ، Tomas ، DEMAR001
(2013-03-22 ساعت 00:38)farmad نوشته:  سلام دوستان اول از همه عید همه مبارک انشالله که سال خوب و پر باری داشته باشیم همه مون حالا هر کجا ی این کره خاکی که باشیم نوروزتان پیروز هرروزتان نوروزShy
میگم 40 روز تا الام نتیجه 2014 مونده من یک سوال داشتم دقیقا نتونستم جوابشو پیدا کنم اگه جایی بوده و از چشمم جا افتاده ندیدم لطف کنید یک اشاره به جاش بکنید تا باز بگردم اگه هم نیست که یکی از دوستان خبره Cool جواب مار وبده لطفا . سوال : کسی که تو لاتاری اسمش در اومد و برنده شد حداکثر چقدر میتونه روند خروجش رو از ک =ش=و=ر فراهم کنه مثلا میتونه روند مصاحبه و باقی کارها رو حداکثر چقدر طول بده ؟ منظورم اینه که حداکثر چند ماه بعد از قبولی اولیه میتونه تاخیر ایجاد کنه تا روز قانونی که میتونه وارد US بشه ؟
WinkWink
بستگی به شماره پرونده شما داره که اون شماره شانسیه یعنی در سریعترین حالت که شما شماره پرونده ات دو رقمی باشه، 10 مهر مصاحبه ات هست و اگر یکضرب بگیری تا فروردین 93 وقت داری در خاک آمر.یکا لندینگ کنی.
در کند ترین حالت شما تا 10 مهر 93 ویزات رو میگیری و تا فروردین 94 باید لندینگ کنی و کلاً هر تاریخی که ویزا بگیری بسته به سفارت و اینکه از تاریخ مدیکالت 6 ماه وقت داری که لندینگ کنی...
پس به خیلی شرایط بستگی داره
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: DEMAR001 ، farmad ، ASALI ، گل نهال ، Saeedv13 ، mrr777 ، Tomas ، Hedieh20 ، afs ، rezagh ، enchantress_boy ، soruosh
(2013-03-22 ساعت 00:45)bayat_r نوشته:  
(2013-03-22 ساعت 00:38)farmad نوشته:  سلام دوستان اول از همه عید همه مبارک انشالله که سال خوب و پر باری داشته باشیم همه مون حالا هر کجا ی این کره خاکی که باشیم نوروزتان پیروز هرروزتان نوروزShy
میگم 40 روز تا الام نتیجه 2014 مونده من یک سوال داشتم دقیقا نتونستم جوابشو پیدا کنم اگه جایی بوده و از چشمم جا افتاده ندیدم لطف کنید یک اشاره به جاش بکنید تا باز بگردم اگه هم نیست که یکی از دوستان خبره Cool جواب مار وبده لطفا . سوال : کسی که تو لاتاری اسمش در اومد و برنده شد حداکثر چقدر میتونه روند خروجش رو از ک =ش=و=ر فراهم کنه مثلا میتونه روند مصاحبه و باقی کارها رو حداکثر چقدر طول بده ؟ منظورم اینه که حداکثر چند ماه بعد از قبولی اولیه میتونه تاخیر ایجاد کنه تا روز قانونی که میتونه وارد US بشه ؟
WinkWink
بستگی به شماره پرونده شما داره که اون شماره شانسیه یعنی در سریعترین حالت که شما شماره پرونده ات دو رقمی باشه، 10 مهر مصاحبه ات هست و اگر یکضرب بگیری تا فروردین 93 وقت داری در خاک آمر.یکا لندینگ کنی.
در کند ترین حالت شما تا 10 مهر 93 ویزات رو میگیری و تا فروردین 94 باید لندینگ کنی و کلاً هر تاریخی که ویزا بگیری بسته به سفارت و اینکه از تاریخ مدیکالت 6 ماه وقت داری که لندینگ کنی...
پس به خیلی شرایط بستگی داره

در تایید و ادامه فرمایشات دوستمون در حقیقت مصاحبه ها با روال عادی از اکتبر شروع میشه که البته برای 2013 تقریبا یکماه با تاخیر شروع شد شما با هر کیس نامبری که قبول شده باشید تا سپتامبر 2014 باید مدارک ارسال کرده باشید به مصاحبه برین و ویزا دریافت کنید البته به شرطی که سهمیه ویزا به اتمام نرسیده باشه.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: گل نهال ، mrr777 ، Tomas ، DEMAR001 ، bayat_r ، enchantress_boy ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان