کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-03-17 ساعت 13:38)NarcisJ نوشته:  
(2013-03-14 ساعت 10:46)sumya نوشته:  من نمی خواااام برم ابووووووظبی Sad Sad Sad Sad
هفته چندم ماه می مصاحبه دارین؟؟؟

هفته آخر می؛ شما چطور؟
قایقی خواهم ساخت کیس نامبر: 2013AS00070xx سفارت: ابوظبی MAY ویزا: یکضرب مقصد:هرچه پیش آید خوش آید سفرنامه: http://goo.gl/jV9e2
تشکر کنندگان: kasrafo ، گل نهال ، Tomas
آقا ما خسته شدیم ، ما کیس بالایی ها خیلی غریبیم .
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
من فکر می کردم برای این سری ، انتظار راحت تر باشه !
اما الان می بینم که چقدر سختِ ! فکر می کردم ایام عید که تعطیلی و گشت و گذار داره باعث میشه که ما کمتر به فکر کارنت شدن باشیم !
زهی خیال باطل Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، پدی ، mohssen ، DEMAR001 ، Tomas ، tajhizgaran ، mediise ، usa lover ، soruosh ، nooshshahnar ، mehdi110
(2013-03-24 ساعت 16:55)jazirehh نوشته:  من فکر می کردم برای این سری ، انتظار راحت تر باشه !
اما الام می بینم که چقدر سختِ ! فکر می کردم ایام عید که تعطیلی و گشت و گذار داره باعث میشه که ما کمتر به فکر کارنت شدن باشیم !
اما ! زهی خیال باطل Smile
شما كه لااقل مطمئني كه اين سري كارنت ميشي، ما پس چي بگيم؟؟؟من البته اميدوارم اين سري كه واسه جون هست همه كارنت بشن ولي اگه نشيم و بيفته واسه ماه بعدش من كه ديگه طاقت نميارم و ميترسم كه اصلاً كارنت نشيم، منم هرروز واسه ٢١ فروردين كه اعلام كارنتيه روزشماري ميكنم، دوستان دعاكنيد ما هم اين سري كارنت بشيم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
گل نهال جان شما قلب پاکی دارید خودتان دعا کنید ما هم آمین میگیم ان شاله همه این ماه کارنت بشند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
یکمی از تجارب بچه های 2012 بخونید استرس کم تر میشه تو سالهای قبل هم این مسایل بوده ایا کارنت میشیم ؟؟؟ویزا تموم نمیشه؟؟؟ایا تا سپتامبر کلیر میشیم ؟؟؟خدا رو شکر بجز چند تا کیس که مشکل ارائه اطلاعات غلط داشتند بقیه ویزا گرفتند و رفتند شما دارید برای یه پروسه که تا اخر عمر رو زندگیتون بازتاب داره تلاش میکنید یکم صبور باشید و از این روزا لذت ببرید به همدیگه با حرفهای خوب ارامش بدیم این نیز بگذرد.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
سلام به همه منتظرهاي عزيز
اميدوارم اين انتظار زود به پايان برسه و همه تكليف خودشان رو بدونن
ما ها كه ٥٠٠٠ بوديم خيلي استرس داشتيم كه زود تكليف مون مشخص بشه و حول و اضطراب هم هم ول كنمون نبود اما بلاخره رزو موعود اومد و ما هم كارمون رو انجام داديم خيلي راحت تر از اون چيزي هست كه فكر مي كنين
لطفا عجله نكنين هر چيزي يه دليلي داره كه اگه تا الان كارنت نشدي توي يه روز خاص برات پيش ميادو يه ضرب رو يگري
تعداد افراد کیس:۱ نفر
کیس نامبر:**۵۰
زمان مصاحبه: 21 مارچ/ایروان
ایالت انتخابی :کالیفرنیا
رویت قبولی:۲ می
ویزای یه ضرب به صورت عیدی روز اول فروردین
16روز دیگه تا کارنتی های جدید نبود.آقا بیات که دیگه آمار نمیده
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
امیدوارم این سال جدید واسه همه بچه های مهاجر سرا خوب و با کلی خبر های خوش باشه مخصوصا ماهایی که کارنت نشدیم دعا میکنم که این ماه همه مون کارنت بشیم...به سلامتیه همه کارنت شده ها و نشده ها
کیس نامبر: 2013AS0000105xx • ارسال فرمها: DHL • افراد كيس 2 نفر • کنسولگری: ایروان • مصاحبه:7 آگوست • کلیرنس • 31 آگوست کلیر • مقصد: Houston •
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mlo ، tajhizgaran ، jazirehh ، گل نهال ، mamalino10 ، mehdi110 ، Tomas
(2013-03-24 ساعت 16:58)گل نهال نوشته:  
(2013-03-24 ساعت 16:55)jazirehh نوشته:  من فکر می کردم برای این سری ، انتظار راحت تر باشه !
اما الام می بینم که چقدر سختِ ! فکر می کردم ایام عید که تعطیلی و گشت و گذار داره باعث میشه که ما کمتر به فکر کارنت شدن باشیم !
اما ! زهی خیال باطل Smile
شما كه لااقل مطمئني كه اين سري كارنت ميشي، ما پس چي بگيم؟؟؟من البته اميدوارم اين سري كه واسه جون هست همه كارنت بشن ولي اگه نشيم و بيفته واسه ماه بعدش من كه ديگه طاقت نميارم و ميترسم كه اصلاً كارنت نشيم، منم هرروز واسه ٢١ فروردين كه اعلام كارنتيه روزشماري ميكنم، دوستان دعاكنيد ما هم اين سري كارنت بشيم

گل نهال ٰ- تا موقعی که مامان سایه و امیر مهاجرو افشین خان وenchantress_boy و Saeedv13
و دیگر بزرگان مهاجر سرا رو داریم که پشت مون هستند دیگه این حرفها رو شما نباید بزنید

(2013-03-22 ساعت 01:48)vmware نوشته:  
(2013-03-22 ساعت 00:45)bayat_r نوشته:  
(2013-03-22 ساعت 00:38)farmad نوشته:  سلام دوستان اول از همه عید همه مبارک انشالله که سال خوب و پر باری داشته باشیم همه مون حالا هر کجا ی این کره خاکی که باشیم نوروزتان پیروز هرروزتان نوروزShy
میگم 40 روز تا الام نتیجه 2014 مونده من یک سوال داشتم دقیقا نتونستم جوابشو پیدا کنم اگه جایی بوده و از چشمم جا افتاده ندیدم لطف کنید یک اشاره به جاش بکنید تا باز بگردم اگه هم نیست که یکی از دوستان خبره Cool جواب مار وبده لطفا . سوال : کسی که تو لاتاری اسمش در اومد و برنده شد حداکثر چقدر میتونه روند خروجش رو از ک =ش=و=ر فراهم کنه مثلا میتونه روند مصاحبه و باقی کارها رو حداکثر چقدر طول بده ؟ منظورم اینه که حداکثر چند ماه بعد از قبولی اولیه میتونه تاخیر ایجاد کنه تا روز قانونی که میتونه وارد US بشه ؟
دست دوستای گلمون درد نکنه اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
WinkWink
بستگی به شماره پرونده شما داره که اون شماره شانسیه یعنی در سریعترین حالت که شما شماره پرونده ات دو رقمی باشه، 10 مهر مصاحبه ات هست و اگر یکضرب بگیری تا فروردین 93 وقت داری در خاک آمر.یکا لندینگ کنی.
در کند ترین حالت شما تا 10 مهر 93 ویزات رو میگیری و تا فروردین 94 باید لندینگ کنی و کلاً هر تاریخی که ویزا بگیری بسته به سفارت و اینکه از تاریخ مدیکالت 6 ماه وقت داری که لندینگ کنی...
پس به خیلی شرایط بستگی داره

در تایید و ادامه فرمایشات دوستمون در حقیقت مصاحبه ها با روال عادی از اکتبر شروع میشه که البته برای 2013 تقریبا یکماه با تاخیر شروع شد شما با هر کیس نامبری که قبول شده باشید تا سپتامبر 2014 باید مدارک ارسال کرده باشید به مصاحبه برین و ویزا دریافت کنید البته به شرطی که سهمیه ویزا به اتمام نرسیده باشه.

این طور که من شنیدم بایستی تا آخر سپتامبر با وارد بشی وگرنه منصرف محسوب می شی هرچند که ویزا ها 6 ماه مهلت دارند.
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، shimoda ، Soap McTavish ، گل نهال ، Given ، rezagh ، bayat_r ، Tomas
(2013-03-25 ساعت 12:56)soruosh نوشته:  این طور که من شنیدم بایستی تا آخر سپتامبر با وارد بشی وگرنه منصرف محسوب می شی هرچند که ویزا ها 6 ماه مهلت دارند.

تا آخر سپتامبر باید ویزا رو گرفته باشید
و تا تاریخ انقضای ویزا باید وارد آمریکا بشید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
امير خان ديگه انتظار داره تموم شه ... نمي دونم چرا چند روزه شديد فكر شمام !
گل نهال عزيز، نمي خوام كليشه اي حرف بزنم، اما مطمئن باش كه امسال به همه شماره هاي برنده هم مصاحبه ميرسه، هم ويزا ... برو يه سر اخرين جدول افشين عزيز رو نگاه كن، از روي شماره كيس ها و همراهانشون ميتوني ببيني كه تا حالا چندتا ويزا صادر شده، توي بد بينانه ترين حالت، اگر مهاجر سرائي ها يك سوم برنده ها باشن، باز هم ويزاها تموم نميشه ...
پس نگران نباش عزيز من، هر وقت نگران شدي، بيا اينجا براي من پيغان بذار، منم از اين حرفا مي زنم كه از نگراني در بياي، تا روز مصاحبت برسه ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
سلام دوستان
تا شماره 6525 برای April کارنت شدن
مبارک باشه
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._5900.html
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، bayat_r ، nooshshahnar ، mehdi110 ، Tomas
(2013-03-25 ساعت 16:24)jazirehh نوشته:  امير خان ديگه انتظار داره تموم شه ... نمي دونم چرا چند روزه شديد فكر شمام !
...

بله داره تموم میشه و البته شروع انتظارهای بعدی!
شاید به خاطر اینه که بی صدا انتظار میکشم.

(2013-03-25 ساعت 20:04)Tir-Tapar نوشته:  سلام دوستان
تا شماره 6525 برای April کارنت شدن
مبارک باشه
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._5900.html

کل بولتنو تیر تپر کردی رفت! Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mhz_ir ، shimoda ، itsmasoud ، DIVE ، jazirehh ، گل نهال ، tajhizgaran ، soruosh ، nooshshahnar ، mehdi110 ، amir82 ، Tomas ، m@ry@m75
دوستان ماه MAY
برای ASIA
7,850 رو اعلام کردن
تشکر کنندگان: گل نهال ، soruosh ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان